• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Kači - Verunka by si zase ráda v noci povídala, však víš :sunglasses:
Ještě že Terezka je hodná a můžeš pomoct mamce :wink: :grinning:
Pak písni, jak to cvíčo :wink:
13. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi urcite pisnu,ale kdyby jste nemeli co delat pojdte s nami - pujdeme asi pesky od PK 3 na Slezsky - jedina nevyhoda,je to i na nas moc brzo :unamused:
Verunka bude urcite pracovat jednou s lidmi,potrebuje kontakt a povidat si :wink:
Taky si rikam,ale uvidime jak bude hodna,kdyz to potrebuju - znas to :wink:
Pa a dobrou noc :pensive:
13. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - na nás je to jednak brzy a navíc ve čtvrtek jdeme do poradny :slight_smile:. A nechcete třeba zkusit to plavčo?
Holt ukecaná po mamince, jen doufám, že si vybere lepší práci s lidma než maminka :grinning:
13. lis 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak když jsem koukala, že bude Hrůša říďou...tak jsem nejdřív vůbec nechápala. :grinning: Nj, když já Ordinaci neviděla sto let.
Luci, nj když já vám nemám jak dát vědět jenom Evičce a natrefit na vás tady taky není lehký. :frowning2: Navíc už mi to přijde i takový blbý. :frowning2:
13. lis 2007 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky, jsem si teda včera pokecala :unamused: o půl deváté se začal Áďa v postýlce chrout a fňukat, že chce jako jíst! no dobrá, na to už jsem s docela zvykla, že usne a pak se najednou chce dorazit, ale on v půl jedenácté spustil znova!!!!!! měl štěstí, že jsme ještě nespali. musela jsem ho zase nakojit a už jsem se viděla, jak vstávám každý dvě hodiny.Naštěstí se pak probral až ve čtyři, ale stejně. To ať si teda nezvyká, že jo :wink:
Kači, já bych na to cvíčo i šla, ale ve čt večer začínáme s plaváním, tak by to na Adama bylo moc :unamused:
Kájo, písnu ti do ip číslo :slight_smile:
14. lis 2007 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak ten příští týden tu asi nebudem :frowning2: já bych tu i sama zůstala, ale když máme u babičky toho pejska... mám ho v albu, viděly jste? takže Evi, já jen , abys nenapekla a nenavařila zbytečně, že bysme tu návštěvu odložily až na ten další týden :grinning:
14. lis 2007 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak u nás zase sněží. Když přestane, tak asi vyrazíme na kopec. :slight_smile:
Kaci, už jsi něco vytvořila? :wink:
15. lis 2007 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky!
Luci - tak v kolik jste nakonec šli :confused: ?
Teda dneska v poradně hrůza, normálně tam nikdo nebývá (chodím protekčně až po prac. době :sunglasses: ) a dneska 3 mimina před náma. Já doufala, že to bude rychlovka, abychom stihli v pohodě oběd a ono houby :confounded: . Nakonec jsme domů přilítli v poledne, Veru ječela a ječela ham a u jídla byla taky pěkně protivná. Nesnědla ani celou dávku, vylohnila 5éml čaje a s řevem šla spinkat :cry: . Snad se probudí v leší náladě :sunglasses:
A co v poradně? No máme prý 7,2kg a 65cm, ale já si o tom myslím svoje :grinning:. Na tý váze se totiž Veru šíleně vrtěla a zvedala a pokládala hlavičku a při měření zase byla naražená nahoře a prohejbala to :sweat_smile: Jo a hlavičku nám sestra naměřila 40, ale mám dojem, že to Veru měla tak trochu přes oči :grinning:. No prostě, míry neznámé :grinning:
15. lis 2007 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tuuuuu!
15. lis 2007 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam zas po o šíleně řval v postýlce, tak jsem vyměkla a dala ho k sobě do postele, teď si tam povídá, on snad ten poobědní spánek bojkotuje, ach jo.
my jsme nakonec vycházeli až po třičtvrtě, tak už jsem se ani neozývala, to už bysme vás nestihli :frowning2:
s těma mírama myslíš, že má jako málo nebo moc?
15. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chytrá holka :grinning:.
Tak jsem si myslela, jak se spokojeně vyspí do růžova a ona prd :confounded: . Po půl hodině se vzbudila a teď tam kňourá :cry: . Dvakrát jsem ji už byla otočit z bříška zpět na záda :sweat_smile:
Vy jdete dneska na to plavčo, viď :wink:?
15. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem, viď? :grinning:
no, dneska jdeme, jsem na to zvědavá, doufám, že nebude protivnej, většinou v tuhle dobu už začíná prudit, tak uvidíme.
15. lis 2007 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tam byla zase a kde jsem zase našla Veru :angry: ? Dneska taky bojkotuje po o spánek :angry: .
Hele, já vůbec nevím, jak s těma mírama, ale spíš jsem si myslela, že bude mít míň kg a víc cm :grinning:. Ale třeba to tak je. Těm kg věřím spíš, ty cm se mi ale nezdaj.
Luci - Veru taky bývá večer protivná, ale ve vodě je vždycky zlatá. Toho bych se nebála :wink:. Já mám spíš strach z toho našeho plavča. Jdeme v 9:30 a kolem 10h většinou spinká :confused:
Musíš pak všechno napsat, co a jak, jsem zvědavá :sweat_smile: . Kdyžtak do IP a prosímtě, napiš mi pak co sebou potřebujem. Na mě to vychrlila, že vím houby :grinning:
15. lis 2007 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už zase byla na břiše :angry: . Škoda, že mě viděla. Příště už ji tak nechám, ať si poradí sama :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, snad si to pamatuju dobře. Ona když mi volala, tak to byl taky fofr, původně jsem to ani nechtěla zvedat, jsem si říkala, kdo mě zas s čím opruzuje, no ještěže tak. V nejhorším si říkám, že si Adýs bude myslet, že už to je večerní koupání a to on miluje. Neboj, Verča bude určitě zvědavá... nebo pokud ti teď ráno vstává dřív, tak vyrazit před plavčem s kočárem, ať se vyspinká trošku před tím...
my pak příští týden nepůjdem a ten další dvakrát, takže pořád doufám, že Viktor neodjede (teď to vypadá, že možná na ten druhý týden fakt ne), protože jít s kočárem tam i zpátky ve tmě, to bude o nervy. Dokonce už chodíme na vycházky odpoledne bez taťky, protože jak se setmí, je konec, takže musíme dřív.
mně se to měření minule taky nezdálo, nejřív říkala 65, pak 63, tak jsem to zprůměrovala na 64 :slight_smile:, ale Verunka je na pohled delší než Áďa, takže má určo víc. Ale zeleninka ji, koukám, svědčí, co?
15. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Áďa se furt vykecává, na spánek to nevypadá :angry:
15. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se zasejc otočila a rozhlíží se v postýlce na břiše. Ji nechávám, jsem zvědavá, co bude dál :sweat_smile:
Já doufám, že to bylo jen dneska dřívější vstávání :grinning:. Však ono to nějak dopadne...musí... I když raději bych taky chodila večer, jenže to mě nikdo nenabídl :angry:
Tak to je jak u nás, za tmy ani za stmívání ani náhodou. Akorátže Verča dřív než tak v půl pátý neusíná a to už je co? Tma :grinning:. Takže má smolíka...
Zeleninka ji svědčí, kaše taky, to jo :sunglasses:
15. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, co se to dneska děje? Já ničemu nerozumím :confused: . Nejdřív vstávala o hodinu dřív, pak v kočárku spala o 20min dýl :confused: . Zeleninu nesnědla, spala 20min a teď dělá blbiny. Musela jsem ji zase otočit, zasekla se ručičkou mezi šprucle :confounded:
Asi telepatie mezi těma našima dětma :grinning:
15. lis 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou teda zvuky :grinning:
jo, přestav si, dneska vylítl dudlík z kočáru :grinning: naštěstí ještě doma vchodbě, takže zacínáme taky přivazovat
15. lis 2007 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning:. Jsem se divila, že ještě nepřivazujete :sweat_smile: . Ale my taky začali po první zkušenosti :wink: . Akorátže u nás to bylo venku :angry: :sweat_smile:
15. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fakt boj, už je zas na břiše :angry: . Asi to brzo vzdám a Veru jako vždy vyhraje :grinning:
15. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my si přestáváme povídat a začínáme ječet. už zaséééééééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
M kecáme, ale na pupku :grinning:. Za chvíli asi taky ale přijde řev, jak ji znám :sweat_smile:
15. lis 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem ho šla přebalit a spustil hladovej jekot a to jedl před chvílí, no co, tak jsem mu dala a vytuhl u toho, tak uvidíme, na jak dlouho
15. lis 2007 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak poslední pokus... Už jsem ji otočila snad patnáctkrát :angry: Závidím Adámkův spánek :sunglasses:
15. lis 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, je u mě v posteli, přesun bych neriskovala.
kdy se Verunka začala otáčet? Áďa se k tomu pořád nějak nemá, vypadá to, že fakt chce, ale bez pomoci mu to nejde
15. lis 2007 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já to vzdávám, to je jak kolovrátek :grinning:. Přijdu, otočím, přijdu za chvilku, je na břiše... :angry: . Začala někdy po čtvrtým měsíci, tak od čtyř a půl už to ovládá perfektně :slight_smile:. Máte času dost :sunglasses:
15. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to už abysme taky začli!
a brečí na bříšku? tak ji tak zkus nechat, ale to asi spinkat nebude, viď
15. lis 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To určitě nebude. Jsem ji zkusila nechat, nejdřív čumákovala po posteli a kolem, lezla dokola a pak řev. Tak jsem ji teď naposled otočila a uvidím...zatím je klid...
Máte čas, 4 a půl měsíce vám ještě nebylo a navíc my jsme byli spíš trochu rychlejší :slight_smile:
15. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme tu obě, Verča vyhrála :angry: :grinning:
15. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek