• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
my jsme tu taky oba, už zase jí, ten otesánek!
15. lis 2007 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
My už jsme po jídle :wink:. Dostala pár lžiček jablíčka, teda moc se na to netvářila :grinning:, no a pak nastoupila mlíkárna :grinning:. Mizím, půjdem si hrát a brzy ven :slight_smile:. Pa a večer písni :wink:
15. lis 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, jedete už i ovoce, jo?
my taky půjdem drandit
15. lis 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska poprvé :sunglasses:
15. lis 2007 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme se vrátili, byli jsme se projít venku. Teda tam je zima a do toho ještě sněží. Ale já si nestěžuju, chtěla jsem sníh a zimu, tak to mám. :slight_smile:
15. lis 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady nesněží, ale zima šílená, fuj :angry:
tak máme plavčo za sebou, no, bohužel jsme ho prořvali. Docela mě to mrzí, Áďa se bál a prostě s ním nic nehlo.Přitom vodu má fakt rád. Tak snad to příště bude lepší, to půjdu do té vany s ním, aby byl jistější. Ukazovala nám různý polohy, jak ho držet na suchu, v té vodě jsme pak byli chvilku. Taky si myslím, že to bylo tím, že si ho vzala ona a pokládala ho do té vany, že znejistěl, že nebyl u mě a pak už bylo všechno marný.Ale prý se to napoprvé stává, tak uvidíme, no :wink:
15. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci :wink:,
teda to je škoda :cry: . No, jsem zvědavá na nás. Taky moc cizí lidi nemuší :pensive: . Proč jsi ho neměla ty na ruce?? Jo a Viktor byl?
Napiš mi, prosímtě, co sebou :wink:.
A příště jdete kdy?
15. lis 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem byla rychlejší než ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. lis 2007 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byli jsme oba :slight_smile:
No ona si ho vzala, že ho do té vody položí, že mi to jako ukáže. podruhý už jsem to zkusila sama, ale on už byl naštvanej, tak to taky nešlo. Si myslím, kdyby mi hned ukázala, jak ho držet, tak by to třeba šlo, no nevím, taky jsme docela dlouho čekali, přišli jsme dřív a pak snad půl hodiny vykládala a ukazovala na suchu, tak možná i z toho byl už rozmrzelej, nevím, pak před koupáním mu musíš umýt zadeček, na to taky není zvyklý...

s sebou osušku, plínku látkovou, olejíček, přebalovací podložkua věci na přebalování, něco pro sebe na převlečení, to je snad všechno.
tak snad vám to půjde líp. my jdeme za 14 dní
15. lis 2007 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Kajo jsem hrozna,ale ja se k tomu jeste nedostala :sweat_smile:,stale nekde litam - vcera jsem cely den byla u nasich - uklidila jim cely byt,uvarila jidlo,nakoupila mamce v Albertu a v drogerii a vecer se doplazila domu uplne mrtva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dnes jsem sla brzo rano pesky az na Slezsky - na cvico s detmi,pak pesky z cvica do Kuklen ke kamosce na obed a pak odp. pesky z Kuklen az na Benesovku k nasim,kde jsem spis vycerpanim sedela a nevnimala - domu jsme zase prisli az kolem 18.30 - ted konecne spinka - nas tatka je uz treti vecer pryc,takze je vse na me a zitra me to ceka taky - ale sobota a nedele je jen ma - Ales ji ma na starosti :slight_smile:
No a to jsem zapomnela ze mam jit zitra na kontrolu do nemocnice se stitnou zlazou.
Holky my koupeme doma ve sve vane a super :slight_smile: - male se to libi,tak do vanicek chodit nebudeme a od unora jsem nas uz zaregistrovala na plavani s Kackou :wink:
Luci to je mi lito,ze jste si to neuzili,ale uvidis priste to bude mnohem lepsi :wink:
Koukam,ze jste resili spinkani po o ,no my jsme dneska byli na hodne dlouhych vychazkach,takze spala porad :grinning: ,za to maminka je jak rampouch jeste ted :grinning:
15. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já jsem se nakonec rozhodla, že na to plavání začneme chodit až od 8.měsíce. :slight_smile: Jsem na to ale taky zvědavá. Páťa má vodu taky rád, ale u cizích lidí se mu líbí jak kdy. Někdy je v pohodě a jindy brečí.
15. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdete teda až ve čtvrtek?
A co ta instruktorka, byla slušná nebo ne?
No, jsem na to teda zvědavá :confused:
Díky za info :wink:.
15. lis 2007 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, byla v pohodě, mladá holka, jsou tam dvě, je vidět, že s těma dětma pracuje :slight_smile:
15. lis 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ve čtvrtek, se nám to asi protáhne o týden dýl, že nepůjdem dvakrát jeden týden
15. lis 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nedele asi ne,rano budeme malovat u tchyne,ale ze by se me tam chtelo to teda ne - maji tam babicky zimu a mala je pak nemocna :confounded: a pak odp. barvim segre hlavu.
Tak jdu jeste mrknout k nam na srpen a pak asi usnu jak nemluvne,uz si totiz mala pridava nocni kojeni a kojim co 2 hodky :frowning2: - fakt narocne
15. lis 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ja se taky rozhodla az od pul roku - ty vanicky me pripominaji vse co muzu delat s malou doma,mam nejake obrazky a snad instinkt napovi a ditko neutopim - vodu miluje :slight_smile:
V sobotu se ale na upravu fotecek urcite vrhnu a Alese vyzenu ven s malou :grinning:
15. lis 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - to je co a kde plavání s Kackou?? A co cvíčo?
15. lis 2007 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi cvico dobry,ale je to na nas moc brzo a hlavne i daleko,takze se chci porozhlednout nekde bliz a dam vedet :wink: ,pokud nic nesezenu,tak budeme asi chodit dal - stoji to jen 30Kc a vede to pani,ktera pak cvici i s nami
A na plavani s Kackou me dostala kamoska,je to nekde na Staraci,ale nejsem si jista,kde presne - 10 lekci necely 2000Kc :slight_smile: a dost lid si to chvali
15. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je stejná cena jako tady :sunglasses: . Není to náhodou v Eličce?
Jo, kdyby to bylo blíž, taky bych o cvíču přemýšlela :wink:
15. lis 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo je to tam,tak uvidime,unor je daleko,treba bude nekde nejake jine a lepsi plavco :wink:
Ja se zkusim optat,prece jenom je dost maminek a to by bylo,aby neexistovalo nejake cviceni s detmi pobliz
15. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš :wink:. Já plánuju chodit na plavčo dál sem, od 8 měsíců do školy. Taky jsem slyšela chválu :sunglasses:
Mizím za manžou :dizzy_face: Papaa
15. lis 2007 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

taky bych nějaké cvičení brala, tak dej , Kači, vědět, jestli něco zjistíš.
já bych to plavčo s klasickou vanou nesrovnávala, není to jen o tom samotným pobytu a manipulaci ve vodě, ale taky otužování, potápění, cvičení na suchu, masáž, s tím bych si sama doma neporadila. Prý je pak lepší přechod na větší bazén, ale nevím, no. Hlavně aby příště už Adýsek nevyváděl :slight_smile:
16. lis 2007 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,uz je Adamek v noci v pohode a nebo stale chce dalsi papani vecer ? :slight_smile:
Luci ja to nesrovnavam,je mi jasne,ze je to urcite lepsi naucit se od odbornika manipulaci s miminkem,ale my toho naseho brouska masirujeme z tech kurzu kam jsem chodila kazdy rano,potapeni taky trenujeme,tak si myslim,ze je pro nas zbytecne tam chodit na vanicky,ale to plavani v bazenku jsem vubec nevedela,ze je i tady na Hvezde :confused: - myslela jsem ze jsou tady jen ty vanicky,to bych radeji chodila koupat malou taky sem :wink:
Nase noc uzasna a nebo jsem ji neslysela :grinning: ,teda od 22.00do 23.00 jsem ji davala porad dudlika,ale na papani se vzbudila az ve 2.00(ale treba jsem ji neslysela,spala jsem vazne tvrtde a ona pak uz plakala :sweat_smile: )
16. lis 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kači, no jasný, ty už seš z těch babymasáží zkušenější, tak je to fakt asi zbytečné, ale pro nás je to fajn. Jen aby příště Áďa spolupracoval :grinning: jinak na tu hvězdu bývá prý problém se dostat, ale mohla bys to zkusit, třeba bysme mohli chodit všichni společně :wink:
teď dvě noci další papání nevyžadoval, ale přes den zas jíme víckrát, on pije hrozně krátce, pořád se rozhlíží kolem, tak se nedivím, že za chvíli chce zas :slight_smile:
16. lis 2007 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak to co se mi stalo dneska v noci jsem teda ještě nezažila. :frowning2: Páťa se probudil v 11 a rovnou příšerný řev, trvalo mi asi pět minut, než jsem ho v náručí uklidnila. Pak chvilku ležel vedle mě a kecal, tak jsem ho dala zpátky do postýlky a usnul. :slight_smile:
16. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda maminy,
Luci - ty se sem už možná před odjezdem nejukneš, ale kdyby náhodou :wink: . Mám pár dotazů. Jak jsi se oblíkla na to plavčo a jak dlouho jste tam nakonec byli? A koukala jsem, že můžeme vzít foťák, to je super :sunglasses: .
Kájo - :frowning2: se mu asi jen něco zdálo :wink:
My měli taky veselou noc, Verunka nekecala, ale přetáčela se a přetáčela :angry: :sweat_smile:
16. lis 2007 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Evi, jedem až zítra :wink: Byli jsme tam celou hodinu, ona vysvětlovala na suchu, tu první hodinu je mimi ve vodě asi 10 min, my ani to ne, bohužel :unamused: měla jsem normálně legíny a tričko s krátkým, pantofle ti tam půjčí. Tak pak dej vědět, jak jste dopadly, držím palce!
17. lis 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - díkes za odpověď :wink:. Jsem vás dneska viděla :sunglasses: . Jsem šla otevřít okno (manža s malou byl venku a já makala, tak jsem i větrala) a koho nevidím :grinning:. Až se vrátíte, tak se ozvi, budeme vás čekat :dizzy_face:
17. lis 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsme dneska byli na půlroční prohlídce a dostali jsme poslední včeličku, další prý bude až tak na 15ti měsících nebo tak nějak. Páťa má 8kg a 71cm a obvod hlavičky 43,5cm. Celou dobu se na paní doktorku usmíval a vyjímečně ji ani nepočůral. :slight_smile: Pak od ní ještě dostal kašičku s hruškama. :slight_smile: Taky nám řekla, že nějaká naše příbuzná minulý týden porodila, tak ať to vyřídím babičce. :slight_smile: Sice pořádně nevím, která to je, máme těch příbuzných tolik, že se v tom začínám ztrácet, ale to nevadí, i tak mám hroznou radost. :dizzy_face:
19. lis 2007 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak velikánská gratulace Verunce k jejím půlročním narozeninám. :dizzy_face: Páťa posílá obrovskou pusu. :dizzy_face:
19. lis 2007 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek