• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj maminy :slight_smile:,
Páťovi i Káje děkujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Jen kdyby jí prej ještě někdy přišel tu pusu dát :dizzy_face:
Tak a jak se máme:
Dneska jsme byli poprvé na plavání, bylo to celkem fajn (verunka teda byla později trošku ospalá a nechtěla k "tetě", ale jinak to bylo fajn)
Máme rýmu :frowning2: . Poprvé od narození :cry: . Už asi dva dny, tak jsme začali odsávat a stříkat sprejem s mořskou vodou. Ale v noci pěkně chrčí :frowning2: .
Už dlabeme i ovoce a chutná chutná :sunglasses:
Po obědě teď už nespí dvě hodiny, ale jen půl :confused: . A vůbec spí málo, třeba včera 30min dopo, 30min. po o, ve 13h se vzbudila a do večera do 20h nespala :confused: :sweat_smile: . Má větší výdrž jak já :grinning:.
Tak se mějte fajně, papa
20. lis 2007 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, nj jenže to by taky musela Verunka tu pusu od Páti chtít. :wink:
Páťa měl taky rýmu a ještě trochu má. V noci chrčel a pořád se budil, nemohl pořádně spinkat. :frowning2: Stříkala jsem mu to taky tou mořskou vodou a je to lepší. Teď mu to preventivně stříkám jednou denně. :slight_smile:
Páťa taky krásně papá, chutná mu naprosto všechno, zelenina, ovoce i kašička a lžičkou mu to jde krásně, je to šikula. :slight_smile:
20. lis 2007 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,

tak Evi, koukám, že jste na plavču měly jinou tetu než my! ale šlo vám to pěkně! já se modlím, ať už je to příště lepší. jinak se máme fajn,akorát tu mám frmol, přibylo mi jedno psí mimi, takže skoro jak dvojčata :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. lis 2007 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj babiny,
kde jste kdooo? Tady to žije :grinning:.
Kájo - to by si rozumněli s Verčou, když jsou oba jedlíci :dizzy_face: . Akorát teda Veru sice papká krásně lžičkou, ale je to mířená střela na cíl, protože se po ní doslova a dopísmene vrhá :grinning:.
Luci - tak dvojčata, jo :sweat_smile: ? Nevím, jestli jsem to tu psala, ale ty dvojčátka od kámošky už jsou na světě :dizzy_face: . Akorát jsem je ještě neviděla, jsou na dětský :cry: .
A jak příští týden? Moc se na vás těšíme :sunglasses: . Ale zatím to vidím na procházku, dám vědět. Verča má pořád trochu rýmu a já už taky a bolí mě v krku :angry: .
Tak zatím papaaaa
23. lis 2007 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, tak u nás je to s tou lžičkou hodně podobný, páč jakmile ji Páťa vidí, tak je celej nesvůj, otvírá papulu a natahuje se ke lžičce a to mi tu lžičku kolikrát vyrve z ruky, jenže to pak má tu zeleninku po celým obličeji jenom v puse ne. :grinning: A japak ten jogurt, zkoušeli jste?
23. lis 2007 v 15:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - ještě ne, chvilku s ním ještě počkám :slight_smile: Vy už jo?
Připadá mi, že mluvíš o Verunce :grinning:
23. lis 2007 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, zatím jsem mu dala jenom na lžičce dneska ochutnat a chutnalo mu. :slight_smile: Ale taky s ním ještě počkám.
Jináč dneska u nás byla ségra s Mírou, tomu je už deset měsíců a je to pěkný éro, v jednu chvíli se tak vrhnul po Páťovi, že jsem se bála, aby mi ho nezalehnul. :sweat_smile:
23. lis 2007 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - to věřím :grinning: To je šílený, jak to letí...taky z těch našich bezbranných miminek budou za chvilku pěkný éra :grinning:
23. lis 2007 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mně už teď Páťa nepřijde tak bezbrannej, kolikrát mě chytne za vlasy nebo mě štípne do tváře, že to pěkně bolí. :grinning:
23. lis 2007 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - já to myslela obrazně. To Verča taky není moc bezbranná, to je fakt. Občas to nazývám i domácím násilím :grinning:
23. lis 2007 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, to je trefný, domácí násilí. :wink: Až na mě někdo bude koukat, co to mám za modřiny a jestli náhodou nejsou od Péti, tak jim řeknu, nene, to mám od svýho půlročního syna. :grinning:
23. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - :grinning: přesně tak to říkám já, akorát teda od dcery :grinning:
23. lis 2007 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi od dcery to zní ještě líp, člověk by řekl, že to bude milý a něžný stvoření. :grinning:
23. lis 2007 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo - to je fakt :grinning:. Ona je teda kolikrát něžná a milá, prostě k zulíbání, ale ne vždy to platí :grinning:
23. lis 2007 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Evi, není náhodou nežná a milá hlavně když spinká. :grinning:
23. lis 2007 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Kájo :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2007 v 08:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
vsechny zdravime. Ja jsem ted uz tyden nevyspala - trapi me to co tebe Evi - mala je od 4.00 uzvanena a chce ven s postylky a hrat si - resime to tak ze ji porad strkame dudlika do pusinky a kdyz uz jsme oba uplne k.o.bereme ji mezi sebe a za chvilku usne,teda nejdriv nam vypichne oboum oci a zasatra do pusy,ale porad lepsi nez to jeji povidani - je pekne hlasita :unamused: a na dnesek to bylo i behem cele noci - ale davat ji porad dudlika je taky na palici :frowning2:a do postele ji bereme jen v pripade,ze uz nemame silu na nic
Kajo ja jsem neschopna,jeste jsem ani nezacala s upravou obrazku,ale chystam se na to - strasne moc se me to libi :slight_smile: - mas to moc pekne udelane, v albumku je Pata frajer :dizzy_face: - jsi sikulka,takze bych nasla silu jit do toho,vubec nic neumim,jsem uplny zacatecnik,nemam ani programy - ale dneska vecer se bude starat Ales o malou,tak projdu diskuzi a neco si stahnu :wink:,teda az prijde z hokeje - uz mu zavidim,zkusime si zajistit hlidani na dalsi utkani
24. lis 2007 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
A to ji kojim do tech 4:00 dvakrat,takze padam vubec na pusu.No budu doufat,ze bude lepe,i kdyz ty me Evi docela strasis :confused:
Holky domaci nasili - Tera me trha vlasy,uz takhle jsem skoro plesata,bez jeji trhaci akce :grinning:
24. lis 2007 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaci, já jsem taky teprve začátečník. :wink: Večer tady budu, tak se do toho kdyžtak můžeme vrhnout spolu. Já budu zase dávat dohromady, co chci mít na svých stránkách. :slight_smile:
24. lis 2007 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Kajo,tak jsem sice tady,ale teprve ted dosel Ales,tak na to uz dneska nemam silu,jsem fakt hrozna se ted k necemu donutit :frowning2: ,skoda,ze nebydlis tady v HK - by jsi prisla s Patou na navstevu :slight_smile: ,ja bych uvarila nejakou mnamku a poradila by si me jak do zacatku :wink:
Odpoledne jsem byli na navsteve poprat svagrovy k narozeninam a nase princezna to proplakala(uplne celou dobu) - zrejme zoubky,dole ma prokrvene dasnicky a vypada to ze se tam asi brzo zacne neco klubat :unamused: - no kez by to tak jeste nebylo,ale svagrova me to rikala uz pred tydnem,ze se ji to nejak nezda a asi budeme brzo zubaty :confounded:
ted jdu chrupkat,ale zitra se na to Kajo 100% vrhnu,kdyz ti to tady slibim,tak uz musim,chtela bych to totiz na vanoce udelat jako darecek pro rodice,aspon jednu peknou fotecku a k tomu kalendarik na pristi rok :slight_smile:
24. lis 2007 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Kaci, no my pojedem do HK zřejmě příští pátek a měli bychom tam být přes víkend, tak když by jsi chtěla, tak to můžu ještě trochu nastudovat a můžeme se na to spolu vrhnout. :wink:
24. lis 2007 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,jsem uplne hotova - rano jsme zjistili ze nam ukradli kola ze sklepa :angry: ,takze dopoledne se to resilo s policajty a jeste po obede musel jit Ales na policajty sepsat protokol. No Ales mel kolo za 17 000Kc a ja sice za 5000Kc,ale strasne me to mrzi,protoze jsem na nem jela asi jen 3x,pak jsem otehotnela. Dali jsme je tam nedavno,abychom vymalovali pokojcek pro malou a pak je chteli dat zase nahoru do druheho pokojcku az preneseme nejake veci male. Nekdo si nas vytipoval,protoze nikomu jinemu se nic neztratilo :frowning2: - no meli tam byt na chvilicku,ale neohrali se tam ani 14 dni :angry:
Kajo ty jsi vazne zlaticko,bylo by super kdyby jsi mela cas v sobotu odpoledne nebo klidne v ten patek,ale nechci te tim obtezovat,je mi jasne,ze Pata potrebuje taky hodne tve pozornosti.
Dneska jdu se svagrovou na pivo,potrebuju vypadnout a trochu si postezovat.jsem z toho nejaka dost spatna :unamused:
25. lis 2007 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
dobry den, ja som tu prvy raz a vlastne este ani niesom hradecacka, az za 2 meisace, ale aspon som Vas chcela pozdravit:slight_smile:)
26. lis 2007 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tož jsme zase tu:slight_smile:

vítám novou skorohradečačku :slight_smile:

Evi, co rýma, už dobrý?
Kájo, seš šikovná, já už jsem vzdala snahu, prostě není čas.
Kači, to s těma kolama fakt naštve :frowning2:

jinak týden u babičky jsme zvládli v pohodě, akorát máme takový noci, že se mi to ani nechce psát. Do půlnoci se mi pravidelně dvakrát vzbudí, a pak někdy třeba od odvou do šesti nespí vůbec, bylo to na palici hlavně když jsem byla sama doma, teď už jsme na to aspoň zase dva:slight_smile:
26. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no a po obědě se u nás taky asi spát nebude, to je zase řevu :grinning:
26. lis 2007 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda,
už jsem tuuuu :wink:
To máme dneska drobet posunutý, bo jsme místo v 7h vstávali v 8:30. Ale nemusíte závidět, byli jsme vzhůru kolem jedný a pak od půl čtvrtý do půl šestý :angry: . Takže jsme teď doobědvali (teda já ještě ne), pos...li se, přebalili a snažíme se o spánek (já bych šla hned :grinning: ).
26. lis 2007 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Kači - teda ty kola, to by mě taky pěkně ... :angry: . To musel mít někdo tip, to je jasný...
Hele a v sobotu odpoledne máme taky volno :wink: :grinning: že bychom si pohlídali Páťu :grinning:?
Luci - rýma už snad dobrý, nechrčí, akorát občas má ještě nudli u nosu :sunglasses: - Ale teda bylo to hrozný, toho řevu při odsávání a stříkání :cry:
A co ty noci, prosímtě? Ale třeba to bylo tím, že jste nebyli doma...
Anisko - vítej v hradci, i když tu teda ještě nejsi :wink:
26. lis 2007 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci - hezký fotečky :wink:
Jo a my máme taky novinku, Verunka mi nechce jíst ovoce :angry: . Zeleninu a kašičku baští jak divá, ale jak ji dám první lžičku ovoce a zjistí, co to je, tak končí. Tudíž teď byla dva dny bez odpolední svačiny, dala si jen čaj :confused: . Nevypadala, že by jí to vadilo, ale od 13h do 19h byla bez jídla :confused: :sweat_smile:
26. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsem tu taky, musela jsem ho znova nakrmit, aby přestal ječet :unamused:
Já doufala, že to bude tím, že jsme nebyli doma, ale tady je to to samý :angry:
26. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, a cos veru zkoušela dávat za ovoce?
26. lis 2007 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek