• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Luci - vydrž a uvidíš, však jste se teprve včera vrátili...buď se to zase zklidní a nebo ne, pak můžeš začít hledat problém jinde :wink:.
Tak mě teď usnula :dizzy_face: . Jsem jí zkusila dát do spacáčku, ani moc neprotestovala (naopak, se jí líbilo, že může lízt po postýlce :grinning: ), ale přijde mi, že je chladnější než deka :unamused: .
Zkoušeli jsme jablíčko, jablíčko s banánkem, s mrkví, hruškou...vždycky se na to ksichtila, ale teď ječí a nic nesní :angry:
26. lis 2007 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je zajímavý, ž zrovna na ovoce?
tak nakonec jste koupili spacák?
vrátili jsme se už v sobotu, dvě noci pořád to samý. Asi hodinu po krmení se vzbudí, musím mu dát znovu a mezi desátou a půl jedenáctou zase vřískot- tak já nevím, jestli nebudeme muset začít taky brzo přikrmovat :unamused: ve středu jdem do poradny, tak se poradím :slight_smile:
26. lis 2007 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tady si někdo pěchuje čtvrtý album, co :grinning:
pěkný fotečky, asi taky začnem zkoušet velkou vanu...
a koukám, medvídci nebyli jenom na autě :wink:
26. lis 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si říkám, že zrovna ovoce jí nejede :confused: . Nevím, no...
Jj, koupila jsem přes MMB na vyzkoušení, tak uvidíme. Vy máte jakej?
Tak se poraď a uvidíš :wink:. Já bych ještě pár dní počkala, ale kdyby to bylo to samý, tak bych se vrhla na příkrmy :wink:. Hlavně nečekej měsíc jako já :grinning:
26. lis 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, za měsíc bych už asi nebyla mezi živými, no, živá možná jo, ale normální určitě ne :grinning:
my jsme kupovali fusak v Tescu, je do půl roku, takže za chvíi budem kupovat novej
26. lis 2007 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a co to máe za mobil? taky nějakej chceme, ten můj ho fascinuje
26. lis 2007 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to víš, když to jde :grinning:
Jj, u nás je velká sbírka medvídku...vám ji ukážem, až přijdete :wink:
A jak máte silnej fusak? Tenhle je asi slabej nebo nevím...nemáš fotečku?
Mobil přivezla babí z Barcelony :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale ten můj ji fascinuje víc :grinning:. Přeci jen svítí.
26. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
pchee, tak do Barcelony nejedu :wink:
počkej, fotku najdu a vložím, silnej je tak akorát, ale stejně ho ještě přikrývám slabší dekou
26. lis 2007 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už tam je, ale to nám byl ještě velkej, teď je v něm taktak
26. lis 2007 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten vypadá silnější, není vyteplenej? Jestli ne, tak to bude asi totéž :grinning:. Hele, ale to mi je k prdu, když bych jí měla ještě přikrejvat, to já právě chtěla místo toho :sweat_smile: .
Když bude Áďa hodnej, tak mu třeba Veča mobil půjčí :wink:
26. lis 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je trochu silnější, ale nic extra. Až budete v Tescu, tak si ho ošahej :grinning: nebo máte stejnej?
hmmmm, tak to si Áďa na ten mobil ani nesáhne :grinning:
26. lis 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ale zase se tolik nestane, když si tu deku odkope, ne?
26. lis 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby náhodou, tak si ho ošahám v Tescu nebo u vás :grinning:. Nemáme stejnej, máme jinej :grinning:. Počkej, já ji vyfotím a hodím do alba :slight_smile:.
Aspoň neubude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2007 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasný, ošmatáš si ho u nás :slight_smile:
vyfoť!
ještě se teda musím pochlubit, že už mám skoro o dvě kila míň než před těhu, akorát teda nechápu, jak to, když žeru jak protržená. Jsem si říkala, že to asi bude tím, jak mi po kilech padaj vlasy :grinning:
26. lis 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ne, ale to můžu stejně tak vyřešit ponožkama, ev. bodýčkem. A taky jsem tam nechtěla deku, aby se pod ní nezaštrachala :confounded: . Už je tam :wink:
Tý jo, tak to je supeeeer. Já chci takyyyy!!! Kdybys chtěla, tak ti ty dvě kilča věnuju, ale ne teda ve vlasech, ty mi taky schází :sweat_smile:
26. lis 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju, nechci, taky mám ještě na rozdávání, akorát by to teda mohlo jít odjinud než z vlasů :grinning:
tak nevím, na pohled se mi zdá podobný, asi budu muset u vás ošmátrat a pak ti řeknu :wink:
26. lis 2007 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak to má Verunka v pusince? :grinning:
26. lis 2007 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haha, ty radši mlč, jo...to bych já pak mohla dražit na trhu :grinning:
Hele, ses asi špatně podívala, vždyť v puse nic nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem se asi špatně dívala :grinning:
26. lis 2007 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, ještě jsem ti chtěla napsat, tady někde v diskusi o cortině psala nějaká holka, že si objednala nafukovací kolečka, nechávala odkaz, tak jsem si je taky objednala, uvidím, jak se na tom bude jezdit, myslím, že ve Vrchlabí se šiknou určitě
26. lis 2007 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si myslím, si to klidně ještě zkontroluj :grinning:
Ty jo, Verča už spí hodinu, to je co říct :confused:
Jojo, jsem o nich slyšela. Ale mě to nějak nepřijde nutný. Ty myslíš ve Vrchlabí, v zimě?
26. lis 2007 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, v zimě. I tak mi to přijde dobrý, přece jen s tím kočárem ještě nějakej pátek pojezdíme, tak máme rezervy, tři :slight_smile:
my taky spíme, ale u nás v posteli :confounded:
26. lis 2007 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já doufám, že rezervu nebudem potřebovat...jezdíme dost "nešetrně" :grinning: a zatím dobrý. Ale kdyby to vypadalo bledě, asi bych taky něco objednala, jen nevím, jestli norm. nebo nafuk. Však podáš reference :slight_smile:.
Jo, ten spacáček ti dám ošahat, jo :sunglasses: ?
Adámek taky spinká???
26. lis 2007 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, třeba to nebude tak drncat, i když Áďa už je na to zvyklej, tak co :slight_smile:
Spinká spinká, právě u nás v posteli, já jsem ho nakrmila a pak se tiše vyplížila za tebou :slight_smile:
chci jít ještě ven, tak by se už mohl budit, než zas bude tma
26. lis 2007 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už ven určo nepůjdem...teď to většinou odpo nestíháme nebo stíháme, ale stejně nespí.
Verunka už je kor zvyklá na drncání :grinning:
26. lis 2007 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy už teda odpo nechodíte vůbec? :astonished:
26. lis 2007 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak kdy...chodíme jen občas a ne dýl než do půl pátý, jinak ječí v kočáře. Ale ona už odpo nespí, takže není nutno chodit :sweat_smile:
Aha, tak my už jsme vzhůru :slight_smile:
26. lis 2007 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky, už zase papáme
26. lis 2007 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: My budem asi taky...jestli teda Veru něco sní :angry:
26. lis 2007 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mizím za Verčou, chce si hrát a ne sama :grinning:. Co zítra prochina??
26. lis 2007 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek