• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
tak co jste zdlábly?

my jsme byli aspoň na třičtvtrtě hoďky venku, nespal ani neřval!!!!!!!!
26. lis 2007 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - dala si mlíčko :pensive: :grinning: Ovoce bylo dopolko...
A teď tu ječí jak tur, jdu to vošéfovat. Jo, zítra bychom mohli na prochajdu, ale až nám skončí plavčo, máme od 9:30 :wink:.
26. lis 2007 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to by šlo :wink:
26. lis 2007 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - super :wink: Jak se domluvíme? Že bych tě třeba prozvonila, až se půjdem oblíct a někde bychom se sešli?
26. lis 2007 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak Páťa už leze resp. se plazí. Zřejmě se nechal inspirovat Mírou, jak tady byli o víkendu. :slight_smile: Dneska jsem ho dala na zádíčka na to pěnový puzzle, aby si hrál a po chvilce už byl mimo puzzle u televize. :slight_smile:
27. lis 2007 v 00:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den damy, my este regulerne v HK nie sme, az asi o 2 mesiace ked sa prestahujeme, ale chcela sm Vas zatial aspon pozdravit :slight_smile:
27. lis 2007 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravim Aniska, tak doufám, že sem mezi nás budeš chodit častějc. :wink: A odkud jsi?
27. lis 2007 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak Luci, spinkala krásně, jen co jsme byli s váma, pak se probudila a asi hledala Áďu :sweat_smile: . Ale nebrečela :sunglasses: . Teď kňourá v pelíšku, měla by spinkat :angry: .
Anis - správná otázka, odkud se stěhujete do HK?
Kači - co máš v pátek? Mohli bychom udělat srazík u nás, jsme s Verčou poslední hostitelky :sunglasses: .
Kájo - tak to je super :dizzy_face: . Verča se plazit nebude (teda ona se tak trochu plazí, i mimo puzzle, ale moc ji to nebere :grinning: ), ta rovnou poleze :confused: :grinning:
27. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pekny den prajem Kajule, budem sa snazit:slight_smile: Original som zo Zvolena, to je v strede stredneho slovenska
27. lis 2007 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anis - originál :grinning: A teď jste tam nebo jinde? A v HK kdepak, kdepak, jestli nebudem sousedi :grinning:?
27. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
slevik sme teraz tretim tyzdnom doma vo Zvolene, je to tu uuuuzasne! uz dlho sm doma nebola a neviem sa toho nabazit :dizzy_face: . v hk budeme na Plachte, to je za nakupknym centrom Futurum. su to tie nove byty za malsovicami
27. lis 2007 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anis - tak to se nedivím, já teda na Slovensku nebyla už dlouho, ale znám to tam :wink: . Jednak tam rádi jezdíme na dovču (na hory) a pak tam mám babičku a spoustu dalších příbuzných.
Jj, vím, kde myslíš :wink:. Tam jsou prý pěkný bytečky :wink:
27. lis 2007 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak to Páťa se plazí rád, ale ještě mnohem radši si hraje na letadýlko. :dizzy_face:
27. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - jj, letadýlko taky umíme a ty kecy u toho :grinning:
27. lis 2007 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, kdyby jenom kecy, on poprská všechno, co je v dosahu. :grinning:
27. lis 2007 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyy, tak to vypadá, že v sobotu půjdeme na hokej, já se tak těším. :slight_smile:
27. lis 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
kola nas mrzi,ale bohuzel se s nimi uz asi neshledame :unamused:
Teda Kajo - to je uz z Pati velky kluk,kdyz se uz plazi :slight_smile: to je tak sileny jak to leti.Videla jsem vsechny fotecky jak Patu,Adamka tak i Verunku, - holky vsimli jste si jak se ti nasi mimisci meni ze dne na den :confused: ,ted teda asi nejvic Adamek
Ahoj Anisko,vitam te mezi nami HK :slight_smile: .ja bydlim pres silnici,Plachta je docela blizko,rekla bych 15 minut od nas :wink: ,tak az budete prestehovany,tak se muzeme sejit vsichni na spolecnou vychazku :wink:
Kajo velka zavist s hokejem,zkusim si zajistit hlidani a mohli bychom se tam sejit - ale nevim komu rict :frowning2: - obe babicky jsou out - jedna porad pracuje a ta druha ma ted ruku v dlaze
Evi my tento tyden mame cas jen v patek po obede a to uz se asi nehodi vam,ze?
27. lis 2007 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, tak kdyby jsi přeci jenom to hlídání zajistila, tak dej vědět a můžeme tam sejít. :slight_smile:
A japak ty fotky, už jsi něco upravila? :slight_smile:
27. lis 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,ja jsem nemozna,ale kamaradka me ted vecer dva obrazky upravila a poslala,ale pockam si az se to naucim a pekne si s tim taky pohraju a pochlubim :wink:
Holt jsem asi nesika a nebo co spis, pekne lina :sweat_smile: ,jdu spinkat,jsem strasne moc ospala,ale zitra nikam nejdu,tak budu rano na PC :wink: ,dobrou noc
27. lis 2007 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko, kočky,

tak dneska jdeme na druhou včeličku, mám z toho nervy už teď, ach jo. Snad se to zase obejde bez reakce.
Dneska jsme vstávali ve čtvrt na dvanáct a ve dvě, takže nic moc, ale zase v pohodě usnul, to je vždycky něco za něco. No, uvidíme, třeba to ještě do toho půl roku bez příkrmu vydržíme :slight_smile:
Tady jste samý hokejový fanynky, co? to já bych šla jedině, kdyby hráli s Vrchlabím:slight_smile: no, ale stejně nám nemá kdo pohlídat,takže smůla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kači, písnu ti ip, mám dotaz ohledně brýlí.
Adámek se mění, jo? mně připadá furt stejně krásnej :grinning: :grinning: a nejkrásnější, když spinká :grinning:
28. lis 2007 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, to víš, že se mění, já bych dokonce řekla, že je čím dál tím hezčí. :dizzy_face:
28. lis 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
slevik v ktorom kute slovnska mas rodinu? "bytecky" su skutocne pekne, uz aby sme to mali
28. lis 2007 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsme dneska byli s Páťou na delší procházce než obvykle. :slight_smile: Ale bylo tam krásně, svítilo sluníčko, všude sníh akorát byla docela zima, ale ještě se to dalo.
28. lis 2007 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím maminy :wink:,
Kači - tak to asi necháme na příští týden, kdy máš volno?
Kájo - jestli budete v sobotu v HK, můžeme dát někde srazík, třeba aspoň na procházku :wink:
Anis - u Trenčína :slight_smile:
Tak jsem se byla podívat na ty dvojčátka, to jsou drobínci :dizzy_face:
28. lis 2007 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, jj určitě můžeme dát procházku. :wink: My tam jedeme už v pátek akorát ještě nevím v kolik.
28. lis 2007 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak fajn, tak písni :wink: Já předpokládám, že po obědě budeme v nemocnici u taťky. Tak třeba cestou tam nebo zpět se můžeme sejít na prochinu :wink:
28. lis 2007 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak já ti pak dám kdyžtak vědět, jak to v ten pátek vyjde. Péťa chce jet navečer, ale já jsem mu jasně řekla, že to nehodlám jet, páč ta silnice bude zase namrzlá. Kže doufám, že ho přesvědčím a pojedeme dřív a kdyžtak se to pokusím zařídit na tu sobotu. :wink:
28. lis 2007 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To sice máme být v HK až navečer na ten hokej, ale já už si to nějak vybulím. :grinning:
28. lis 2007 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :grinning: to zas ne, abych tě poznala s těma zarudlýma očima :grinning:. Ten hokej závidím, taky bych šla...
28. lis 2007 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Si kdyžtak vezmu brejle, abych nedělala ostudu. :sunglasses: Nj, jsem si řekla, že musíme jít, páč letos jsme tam ještě nebyli. Tak jsem to navrhla Péťovi a on souhlasil a ještě a co je důležitější, Péťuv taťka, slíbil, že nám udělá chůvu. :slight_smile:
28. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek