• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Fakt závidím :dizzy_face: . My taky ještě nebyli...teda manža jednou jo, ale já ne :cry: . A tak bych šla...
A jak to uděláte? Ona je to taková blbá hodina, aspoň pro nás. Nevím, jestli by Verču mohl uspat někdo jinej :confused:
28. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás je to celkem v pohodě, Páťa v poslední době s usínáním problémy nemá. Vždycky když mu dám najíst, tak je chvilku u nás a pak ho dám do postýlky a tam usne a nedávno, když jsme byli na bowlingu a uspávala ho mamka, tak to bylo taky v pohodě. :slight_smile: Jak se znám, tak stejně budu každou chvilku telefonovat. :sunglasses:
28. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,kamaradka me pomaha s upravou obrazku,takze ted jsem jak totalni blbka,moc tomu nerozumim.Je fakt zlaticko,ma se mnou trpelivost :slight_smile:
Holky my jdeme na hokej 19.12. - to hraje HK a Mlada Boleslav - bude nam hlidat segruska :grinning: ,tenhle vikend je bohuzel smolny,nemame nikoho na hlidani :frowning2:
28. lis 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale odpoledne bych v sobotu na prochazku urcite moc rada zasla :wink:
Evi my bychom mohli pristi tyden hned v pondeli nebo v utery :slight_smile:
28. lis 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak já se to pokusím zařídit kdyžtak nějak na tu sobotu, ale jelikož bychom museli do HK a pak zase do Bydžova a pak zase do HK, tak by to asi bylo spíš dopoledne nebo kdyby jste mohli v neděli?
Kaci a toho 19.12. je co za den?
28. lis 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak u nás taky problém s večerním usnutím není (to ani většinou nepovídá :grinning: ), ale je zvyklá na mě...
Ahoj Kačko - další taková, nechte toho s tím hokejem, já chci takyyy. A jak to uděláš s kojením??
Tak já v sobotu můžu asi kdykoliv, akorát odpo se chystám do tý nemocnice.
Na srazík beru pondělí :wink:. V úterý máme plavčo. Pak jedině středa.
28. lis 2007 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak já myslím, doufám, že to snad bude v pohodě, když mu to nedělalo problém ani s mamkou. :slight_smile:
28. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - to stopro :wink:. Já to holt vyzkoušený nemám, takže nevím...
28. lis 2007 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, poprvé jsem se taky bála a byla jsem pěkně nervózní, ale nakonec to bylo úplně v pohodě. Když nad tím tak přemýšlím, tak když jsme jeli na ten ples, tak už byl Páťa sice po jídle, ale taky ještě nespal.
28. lis 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
S kojenim je to vyresene,mala je zvykla na lahvicku s mym mlickem,uz nekolikrat takhle dostala papani,kdyz jsem sla do kina nebo do mesta.
19.12. je streda,segra bohuzel jindy nemuze nez ve stredu
Nam taky vyhovuje spis to pondeli,pak uz nemuzu - az do patka nekde s malou litame :sweat_smile:
Kajo ja muzu jen v sobotu odpoledne,ale ta nedele mozna taky dopadne,meli jsme jet malovat k tchyni obyvak,ale nevim co z toho jeste bude
28. lis 2007 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ted v patek nam hlida segra taky malou,ale jen pres den od 17.00 do 19.00 - jdeme s Alou nekam na pivko,abychom byli taky aspon nekdy jen spolu,nejak jsme ted sami sebe zanedbavali :sweat_smile:
28. lis 2007 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj tak já vám pak dám vědět, kdyžtak ti písnu do IP číslo a můžeme se dohodnout. :wink:
Teď běžím zpátky na fotbal, už to dávno běží. :slight_smile:
28. lis 2007 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - tak to jo :wink:. Tak s tím zkušenost taky nemám :confused: :sweat_smile:
Tak v sobotu odpo si kdyžtak písnem, ju? A s pondělím počítám, Lucka asi taky může :wink:.
28. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasne,Kajo pisni,moc rada te uvidim. Jinak mozna dneska udelam prvni pokus o upravu fotecek :grinning:
28. lis 2007 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi pisneme si a domluvime se,ja jdu zkouset upravovat fotecky,treba budu taky tak sikovna jako Kaja :wink: ,dobrou noc :pensive:
28. lis 2007 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Papa a dobrou :wink:
28. lis 2007 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau kočky,

jste se teda rozjely :slight_smile:
já jsem včera vytuhla v osm, před desátou opět budíček :angry: , pak ještě ve tři. Tak já nevím, ale zdá se mi, že stejně je to ještě v normě, že je zbytečný začít kvůli tomu s příkrmama, když nijak nevyvádí a pak zase usne. Prostě mi přijde, že je někdy večer unavený víc, tak u krmení rychleji vytuhne a pak se probere a chce se ještě došťouchnout. Tak nevím, zatím to asi ještě nechám a kdyžtak začnu fakt tou kaší jako vy, Evi, přijde mi to logičtější :wink:
Já o víkendu nemůžu, takže Páťu zas neuvidíme :(, pak na vás mám celý týden :slight_smile:
My máme vyrazit příští víkend poprvé ven, ale s tím jeho buzením mám hrůzu už teď, jak se to zvládne :unamused:
29. lis 2007 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, necourej po jinýcc diskuzích a pocéééééém :slight_smile:
29. lis 2007 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - už jsem tuuuuuu :grinning: Jsem jen zahlídla, že byla zrovna aktuální ta jiná, no. A nic jinýho jsem nestíhala, Verunka byla se mnou :sweat_smile: . Teď už se pokouší usnout, tak jsem tu :wink:.
Jj, ještě chvilku vydrž a uvidíš a kdyžtak vlítněte na kaši :wink:. A kam razíte, co :sunglasses: ?
29. lis 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu taky, Áďa se taky už hodinu a půl snaží usnout, střídavě ječí a křičí, ale dneska jsem se zařekla, že ho z té postýlky nevyndám (minimálně do půl třetí).
No, on to u nás není žádnej extrém, sice vím, že jsou miminka, co spí celou noc, ale taky někdo kojí třeba osmkrát, že jo. Tak uvidím, jak to půjde
Nerazíme nikam, maximálně nakupovat dárky, ale musím si manžílka užít, když mi zase odjede :angry:
jo, ještě jsem vymyslela, jak bych to mohla udělat příští týden s tím plavčem, ale znamenalo by to tě obtěžovat, tak nevím :sweat_smile:
29. lis 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď přestal řvát a začal kecat, takže ze spánku nebude asi nic
29. lis 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak zase změna, přestal kecat a začal řvát :grinning:
29. lis 2007 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to máš recht, ale já taky nekojila každou hodinu a byla to hrůza děs :confounded: No však uvidíš :wink:
Já myslela ten příští týden, že někam razíte :confused: .
Tak Veru už spinká :dizzy_face: a prej má Áďa taky, aby mohli společně snít :wink:
Neříkej, chceš u nás přespat :grinning:? Můžeš, jsem právě zjistila, že taky nemám manžu doma :sweat_smile:
29. lis 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo takhle, tys myslela o tom víkendu? máme jít do vinárny, můj svědek slaví narozky, ale fakt nevim nevim. ale na stoprocent mi přijede kamarádka z vejšky s manželem, tak něco podniknem tak jako taky.

prej spát, chacha, ještě čtyři minuty a jdu ho vytáhnout.

ty mě rovnou zveš na noc? to je skvělý :grinning: já jsem si myslela, že bych šla před plavčem na procházku a až by se stmívalo, tzn. tak v těch půl pátý, tak bych se vám vetřela do bytu, od půl šestý máme plavčo, od vás je to kousínek, tak by ani nestačil začít řvát, když pak bude řvát cestou domů, tak už to neva, ale nechci ho rozrušit před plavčem. myslíš, že by to šlo?
29. lis 2007 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, už jsem si zkoušela plavky před zrcadlem, no nááádhera :confounded:
29. lis 2007 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máte fajnový plány, a co uděláte s Adámkem :grinning:?
Hele, a neštvi mě, jo, kdybych zkusila já plavky, tak rovnou padám do mdlob :angry:
Tak to by šlo určitě, jak říkám, dokonce ani nemám manžu doma :sunglasses: :grinning: A Verunka bude určitě ráda za návštěvu :dizzy_face: Tož domluveno :wink: Ale kdybys chtěla přespat, stačí říct. Akorát manža se přiřítí ráno po 6h :grinning:.
Jo a co to pondělí, můžete? Asi jo, viď?
29. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsme tu oba :slight_smile:
tak fajn, budeme s tím počítat a předem díky :wink: no nevím, nechci riskovat Oldovo zdraví, kdyby se přiřítil z noční a zjistil, že má doma křiklouny dva :grinning:
pondělí je ok

to právě nevím, co s Adámkem provedem :slight_smile:
29. lis 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já jsem tu sama, ale vedle se ozývá řev :unamused:
Myslíš, že by ho to položilo? Já myslím, že ne, on už je zvyklej :grinning:
Aha, tak hlavně, jestli něco vymyslíte :grinning:
29. lis 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme zas umírali hlady :slight_smile:
nevim nevim, naše dítka pohromadě, to je pro silné nátury :grinning:
my hlídání máme, o to nejde, budem ve Vrchlabí, spíš co se bude dít, když se Áďa vzbudí a já tam nebudu :confused: myslela jsem, že bych odstříkala mlíčko, ale jak mu ho dát, když flašku nezná a ani mu jí dávat nechci? už vidím babi, jak rmí stříkajdou nebo něčím podobným :unamused:
29. lis 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsou nějaký erupce na slunci nebo co :angry: :grinning: Verunka už zase pobrekává...vždycky si na chvíli zdřímne a pak začne kňourat a tak furt dokola...kdo ví, o kom se jí zdá :sweat_smile:
Ty jo, tak to teda nevím, jak byste to mohli udělat. Tak jedině do tý doby něco vyzkoušet, abys měla jistotu.
29. lis 2007 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek