• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Zdravím, no tak nevím jestli jsou erupce nebo ne, páč Páťa přes den nespí skoro nikdy. Vždycky si jenom trochu zdřímne a dnešek není vyjímka.
29. lis 2007 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, uvidíme příští týden...možná bych přijela, chci ještě nakoupit nějaký dárky apod. :slight_smile:
Jinak na plavky nemám odvahu. :grinning: Musím to zhubnout, než začnu chodit s Páťou plavat. :slight_smile:
29. lis 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - kdyžtak dej vědět, ale my se možná uvidíme v tu sobotu :dizzy_face:
Ale Páťa ti zase spí v noci a dopoledne :sunglasses:
Luci - jsem si vzpomněla, ten mobil mají i v chiccu u tesca, on je sice z daleka, ale je to chicco :sweat_smile:
29. lis 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak my mame stesticko,mala ted dve noci po sobe spala presne 8 a pul hodiny v kuse :confused: - kez by to byly ty erupce na slunci a zustalo to tak :grinning: . Ale pres den me toho uz moc nenaspi - spis skoro vubec i v kocarku cuci :slight_smile:
Holky tak jak to pondeli? :slight_smile:
Kajo doufam,ze ta sobota vyjde - my muzeme i v nedeli - tchyne dostala opet praci,takze nemuze,tak budeme doma - prochina by se me mozna i hodila vic :wink: ,jen nevim jak Evca
Jinak se Kajo musim pochlubit,uz jsem si upravila prvni fotecku,ale zatim to neni vubec k chlubeni,ale do taju teto uprave fotecek jsem uz pronikla,diky skvele kamaradce,vcera po Skypu me vse popsala :grinning:
29. lis 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Plavky ani nezkousim,bych mela jen deprese a plavky by to asi ani nerozdychaly :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:,ale do toho unora to musim nejak vyresit
29. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko,

tak já jsem se plavkám nevyhnula :grinning: (a zjistila jsem, že nutně potřebuju nový :slight_smile: ) no, plavčo bylo lepší než minule, byla jsem ve vodě s ním, ze začátku to šlo, ale zjistili jsme, že je asi alergickej na tetu instruktorku, stačilo, aby se na ní podíval a začal ječet :confounded: takže to bylo takový půl na půl, uvidíme, co příště.
Kači, noci závidím. my jsme dneska vstávali v jedenáct, možná by se neprobudil, kdyby se nepokadil:sweat_smile: a pak ve čtyři. To zas není tak hrozné, budu nějak zkoušet ho to předpůlnoční kojení odnaučit, ale dnes to nešlo, jak ho taťka přebaloval, tak se probral
Evi, mrknu tam, to je přece jen o kousínek blíž než ta Barcelona :grinning:
30. lis 2007 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý večer,

óóó, tady to žije :grinning: , užíváte víkendu, co?
Evi, zítra se možná srazíme na trzích, kdy jdete? my dopolko. Mobil z Barcelony už je doma :wink:
Jinak v noci jsme spali krásně, v deset začal fňukat, ale dostal dudlíka a okamžitě usnul a krmili jsme až ve tři, vůbec jsem se z toho nemohla po tak dlouhé době vzpamatovat, uvidíme, co předvede dneska.
jo a mrkněte do alba na fotku :wink:
těšíme se na pondělí!
1. pro 2007 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,fakt super fotecka - ty andilci to sedi :grinning:
My jsem se dneska s Evcou nesesli,ja to zrusila kvuli pocasi a taky kvuli tomu ze mala byla predtim venku 2 a pul hodiny s babickou :sweat_smile: - nejak jsem si neuvedomila,ze malou neodstroji a tak s ni bude venku dokud nedojdu z obeda,kde jsme byli s kamosi
1. pro 2007 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem si konečně sedla na pr... a zakousla se do jídla. Jsem si uvědomila, že jsem se v tom shonu nějak nestihla dneska najíst :confused: :sweat_smile:
Luci - parádní fotečka :dizzy_face: jsou to fakt andílci :grinning:
Zítra jdeme dopolko, ale chceme tam být už na devátou, jednak aby nám to vyšlo mezi kojením a druhak si myslím, že tam nebude po ránu tolik lidí :slight_smile:. Jo, prej je pade vlezný :angry: . A jak tam jdete? My teda rozhodně bez kočáru, je to v několika patrech, pokud vím. Jo a je to teda na náměstí v Novém Adalbertinu :slight_smile:
Hele a ta noc fakt super :wink: . Jen tak dál!
1. pro 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a proč jsem si taky konečně sedla? Jsem dotvářela adventní věnce a taky vařím zeleninu Verunce :sunglasses:
1. pro 2007 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Evi, já to včera pochopila, ale už jsem nebyla schopná vstát z postele :sweat_smile:
Dnešní noc trochu jiná, ale krmili jsme až po dvanácté :grinning: a pak v pět, takže taky celkem dobrý, uvidíme, co bude, až tu nebude taťka.
Já nevím, jestli vyrazíme hned jak nakrmíme teď nebo až po té desáté, ty říkáš kočár ne? A jak teda? my se tam chceme projít, tak uvidíme, když se tam s kočárem nebude dát, tak tam prostě asi nepolezem :unamused:
tak už chystáš vánoční atmosféru? já vůbec nevím, jestli tady mám něco zdobit, když budeme celé Vánoce ve Vrchlabí...
2. pro 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím soudružky, jsem tu jenom na skok. :wink:
Luci, tak já jsem dostala nový plavky k narozeninám, ale odvahu oblíknout si je jsem dostala jenom jednou. :grinning: Si asi budu muset pořídit nějaký jednodílný pořádně stahovací. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jináč včera jsme byli trošku nakoupit, koupila jsem nějaký dárky, Páťovi krtečka a punčocháče a sobě jsem si koupila mikinu a ač to nemám ve zvyku, páč normálně všechno musím vyprat, než si to vezmu na sebe, ještě ten den jsem si ji vzala na ten hokej. :slight_smile:
Ve dvě razíme do HK, musím se stavit ještě ve městě v Tescu, páč mi volala kámoška, že tam chce něco koupit...no a pak hurá domů, no hurá...klidně bych tady ještě zůstala. :slight_smile:
2. pro 2007 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, pochlub se s věncema, ráda se nechám inspirovat. :wink: Já se na ně chystám dneska večer. :slight_smile:
2. pro 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Luci - :grinning: chápu :sunglasses: jsem si říkala, že máš asi něco lepšího :sunglasses: :grinning:
Tak aspoň, že po dvanácté, to je v pohodě :wink:. Držím pěsti.
A co trhy, byli jste? Jsem vás tam vyhlížela, ale nenašla :grinning:. Byli jsme bez kočáru, jak jsem říkala, Verunku jsme nesli na rukách a dokonce si spokojeně schrupla u maminky :dizzy_face: :sweat_smile: . Ale byl tam někdo i s kočárem :wink:
Nejlepší byl ovšem náš příchod. Olda šel zaplatit a ptal se na malou, že snad neplatí a paní povídá: "Nene, takhle malý děti neplatěj. A manželka je koukám studentka, tak to máte levnější." :grinning: :grinning: :grinning:
Kájo - jsou tam, tak můžš juknout :wink:
2. pro 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eviiii, koukám jsi na květnu, trošku se zpozdíme, ještě dojídáme :slight_smile: pak hned razíme
3. pro 2007 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - jj, jsem tu :wink: Verča se zatím drží, ale kdo ví jak dlouho, tak honem honem :grinning:
3. pro 2007 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
čusky!

tak Áďa pobrekával celou cestu domů a teď dělá co? SPINKÁ! a v postýlce! a bez dudlíka! už ani nepamatuju, kdy po obědě naposled usnul, a to tady ještě v baráku někdo vrtá a jemu to je jedno! no, jsem zvědavá, jak dlouho bude chrupat, zmenšuju fotky, za chvíli vložím!
3. pro 2007 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsou tam!
jo kači, dneska jsem měla lístek ve schránce, tak snad to jsou ty bodyna, takže by ti to mělo taky brzo přijít
3. pro 2007 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tady se někdo nudí :angry: :grinning: .
Já teď dosedla k pc a konečně k obědu, Verča se vedle rozčiluje, že nechce spát a za Aničkou zapadli dveře teprve před chvílí...už jsem se lekla, že si pro ni nepřijedou :sweat_smile:
Jdu zkouknout fotky :wink:
3. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, nevím, co s časem :grinning:
3. pro 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si myslím :-P :grinning:. Ty jo, já mám fakt dost, fakt dvě děti jako neee :grinning: . Jsem to tu musela pofackovat, bylo to tu po o jak po výbuchu :grinning:.
Ha, vypadá že usíná (na bříšku) :sunglasses:
Áďa ještě chrní? Vidíš, jak máš hodný miminko :grinning:
3. pro 2007 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to si po jídle ještě obě holky vzpomněly, že potřebujou dělast bobek :grinning:. No fakt zase jednou hurá akce :grinning:
3. pro 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotečky super :dizzy_face: taky časem přihodím, ale nech mě chvilku vydechnout :pensive:
3. pro 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, před chvilenkou se vzbudil hlad, takže papáme...
Ani je šídlo, ale hrozně roztomilý :slight_smile: taky si to nějak nedovedu představit :sweat_smile:
3. pro 2007 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, jen dejchej!
3. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani je fajn, ale doma bych ji nechtěla :grinning: . I když je fakt, že je to šikulka a spoustu věcí zvládla hodně brzy :sunglasses:
Dejchám, dejchám :grinning: :grinning: :grinning: dík, že mi to dovolíš :grinning:
A že přeju Adísovi dobrou chuť, taky se láduju :wink:
3. pro 2007 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi tady u toho zas tuhne!
tak to dobrou chuť, já jsem se dneska dokonce najedla v klidu!
3. pro 2007 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už mám taky klid, Verunka usnula :dizzy_face: No vidíš, třeba si taky dá ještě dvacet :wink:
3. pro 2007 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkusím, jestli ještě zabere, ale už to nevypadá
3. pro 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek