• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Tak uvidíš, já doufám, že Verča chvilku vydrží :sunglasses: Chci si dát pohov :grinning:
3. pro 2007 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím je klid, dobrý :slight_smile:
3. pro 2007 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co je s těma fotkama, seš už vydechlá, ne? :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás taky :wink:. Jdu stáhnout ty fotky.
3. pro 2007 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak už je zase vzhůru :angry:
3. pro 2007 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a my ještě spíme!šla bych něco poklidit, ale znáš to, začnu a vzbudí se, tak radši neeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. pro 2007 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidíš, fakt zlatíčko :grinning: . My kňouráme :angry: , ale vypadá, že by mohla...
3. pro 2007 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj, už jsme vzhůru :wink:
3. pro 2007 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ještě nespíme :confounded: se asi loučím a jdu s tím něco vymyslet :grinning:
3. pro 2007 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak jsem omrkla ty tvoje adventní věnce, moc pěkný, jseš šikulka. :wink:
Jináč, já jsem dneska zase probrala Páťovi věci a zase jsem jich dala spoustu na stranu z důvodu, že mu jsou malý. Mám z toho vždycky takovej zvláštní pocit, nevím k čemu to přirovnat? Jestli k nostalgii? Prostě už to není takový to malinkatý miminečko, co jsem si přivezla z porodnice a pořád jenom spinkalo. :slight_smile: Už je to kus chlapa, pěkně nenajedenýho, který si chce pořád hrát a spát skoro vůbec. :slight_smile: Hrozně rychle to letí.
3. pro 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky fotky SUPER :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tera dneska moc nespala,tak po obede jdu s ni k nasim,dam ji na balkon,bude chodit hlidat babicka a ja to zalomim v postylce :grinning:
Kez by ty bodycka prisly,uz se na ne fakt tesim :slight_smile:
4. pro 2007 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - díkes :dizzy_face:
Jojo, a přesně ten pocit znám, taky je to zvláštní pocit, když dávám stranou malý hadříky. Ale úplně nejraději se v nich pak přehrabuju a s údivem koukám, jak byla Verunka malinká :dizzy_face: . Letí to šíleně, vždyť máme už půl roku za sebou...
5. pro 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdár!

tak že by už to konečně jelo? :grinning:
Evi- tak v kolik?Áďa mě teď upřeně pozoroval při stepperování, tak si myslím, že si tak dvacet minut dáchne, já jdu do sprchy, tak v deset budem jíst a vyrazíme
jo, koukám, že Veru objevila tajemství puzzle :slight_smile:
5. pro 2007 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobrý ráno přeju, využívám toho, že Páťa ještě spinká a jdu se na vás podívat. :wink:
5. pro 2007 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tohle je normální diskriminace, se se mnou vůbec nebavíte. :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2007 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo, vy ještě spíte, jo? tak my jsme vzhůru už tři hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2007 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, zatím ještě spinká, jsem zvědavá jak dlouho ještě. Jdu se na něj podívat. :slight_smile:
5. pro 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ani mi nemluv, hádej co zrovna dělá :angry: :sweat_smile: Vidím to taky tak :wink: Teda bez toho dáchnutí :grinning: Musím se akorát cestou stavit na poště.
Kájo - bavíme :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale my už jsme taky vzhůru přes dvě hodiny :angry:
5. pro 2007 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, no tak já jsem vzhůru od sedmi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2007 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky :wink: . Ale jak říkám, my, ne jen já :angry: Po kom ten Páťa prosímtě je, vždyť furt spí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
5. pro 2007 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, kdyby byl po mně, tak by vstvával už v pět, ale takhle to vypadá, že bude po Péťovi nebo po strejdovi, ten spí do oběda. :grinning:
5. pro 2007 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak snad radši po Péťovi, strejdu bych z toho vynechala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, co si to o mně myslíš? :sweat_smile: :grinning: Strejda je můj brácha. :grinning:
5. pro 2007 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo :sunglasses: i když, ono je možný všechno :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. pro 2007 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak tohle u mě vážně nehrozí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses: I když je to možný, vždyť v televizi byla ta holka, co ji znásilnil brácha nebo co a ona s ním pak byla těhotná. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2007 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kurník, on je tak sladkej, jak tam spinká v tý postýlce. :dizzy_face: A já bych ho nejradši vzbudila. :astonished: Oběd mám hotový, uklizeno taky a teď si chci hrát. :sunglasses:
5. pro 2007 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. pro 2007 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciii - to jsi ještě furt ve sprše? Kvůli mě nemusíš :grinning: My baštíme, už tu na mě hulákala ham :sunglasses:
Kájo - buď ráda, že spinká :dizzy_face:
5. pro 2007 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bych teď brala kdyby byl jak Verunka. :slight_smile: Já jsem ráda, že v noci spinká, ale dopoledne se už sakra nespí ne? :angry:
5. pro 2007 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - :grinning: To mš recht, ale když to potřebuje a chce spát, tak co :sunglasses:
5. pro 2007 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek