Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
slevik
3. pro 2007
Tak uvidíš, já doufám, že Verča chvilku vydrží 😎 Chci si dát pohov 😃
cina
3. pro 2007
zatím je klid, dobrý 🙂
cina
3. pro 2007
tak co je s těma fotkama, seš už vydechlá, ne? 😃 😃 😃
slevik
3. pro 2007
U nás taky 😉. Jdu stáhnout ty fotky.
slevik
3. pro 2007
Hm, tak už je zase vzhůru ]-(
cina
3. pro 2007
a my ještě spíme!šla bych něco poklidit, ale znáš to, začnu a vzbudí se, tak radši neeeee :-p
slevik
3. pro 2007
Tak vidíš, fakt zlatíčko 😃 . My kňouráme ]-( , ale vypadá, že by mohla...
cina
3. pro 2007
neboj, už jsme vzhůru 😉
slevik
3. pro 2007
My ještě nespíme :-S se asi loučím a jdu s tím něco vymyslet 😃
kajuleautor
3. pro 2007
Evi, tak jsem omrkla ty tvoje adventní věnce, moc pěkný, jseš šikulka. 😉
Jináč, já jsem dneska zase probrala Páťovi věci a zase jsem jich dala spoustu na stranu z důvodu, že mu jsou malý. Mám z toho vždycky takovej zvláštní pocit, nevím k čemu to přirovnat? Jestli k nostalgii? Prostě už to není takový to malinkatý miminečko, co jsem si přivezla z porodnice a pořád jenom spinkalo. 🙂 Už je to kus chlapa, pěkně nenajedenýho, který si chce pořád hrát a spát skoro vůbec. 🙂 Hrozně rychle to letí.
kacici
4. pro 2007
ahoj holky fotky SUPER x-) 🙂 🙂 🙂
Tera dneska moc nespala,tak po obede jdu s ni k nasim,dam ji na balkon,bude chodit hlidat babicka a ja to zalomim v postylce 😃
Kez by ty bodycka prisly,uz se na ne fakt tesim 🙂
slevik
5. pro 2007
Kájo - díkes x-)
Jojo, a přesně ten pocit znám, taky je to zvláštní pocit, když dávám stranou malý hadříky. Ale úplně nejraději se v nich pak přehrabuju a s údivem koukám, jak byla Verunka malinká x-) . Letí to šíleně, vždyť máme už půl roku za sebou...
cina
5. pro 2007
nazdár!

tak že by už to konečně jelo? 😃
Evi- tak v kolik?Áďa mě teď upřeně pozoroval při stepperování, tak si myslím, že si tak dvacet minut dáchne, já jdu do sprchy, tak v deset budem jíst a vyrazíme
jo, koukám, že Veru objevila tajemství puzzle 🙂
kajuleautor
5. pro 2007
Dobrý ráno přeju, využívám toho, že Páťa ještě spinká a jdu se na vás podívat. 😉
kajuleautor
5. pro 2007
Tohle je normální diskriminace, se se mnou vůbec nebavíte. ]-( :-p
cina
5. pro 2007
Kájo, vy ještě spíte, jo? tak my jsme vzhůru už tři hodiny :-p
kajuleautor
5. pro 2007
Jj, zatím ještě spinká, jsem zvědavá jak dlouho ještě. Jdu se na něj podívat. 🙂
slevik
5. pro 2007
Luci - ani mi nemluv, hádej co zrovna dělá ]-( :-N Vidím to taky tak 😉 Teda bez toho dáchnutí 😃 Musím se akorát cestou stavit na poště.
Kájo - bavíme :-p Ale my už jsme taky vzhůru přes dvě hodiny ]-(
kajuleautor
5. pro 2007
Evi, no tak já jsem vzhůru od sedmi. :-p 😃
slevik
5. pro 2007
My taky 😉 . Ale jak říkám, my, ne jen já ]-( Po kom ten Páťa prosímtě je, vždyť furt spí :-p ?
kajuleautor
5. pro 2007
Evi, kdyby byl po mně, tak by vstvával už v pět, ale takhle to vypadá, že bude po Péťovi nebo po strejdovi, ten spí do oběda. 😃
slevik
5. pro 2007
No tak snad radši po Péťovi, strejdu bych z toho vynechala :-p 😃
kajuleautor
5. pro 2007
Evi, co si to o mně myslíš? :-N 😃 Strejda je můj brácha. 😃
slevik
5. pro 2007
Tak to jo 😎 i když, ono je možný všechno :-p 😃
kajuleautor
5. pro 2007
Tak tohle u mě vážně nehrozí. :-p 😎 I když je to možný, vždyť v televizi byla ta holka, co ji znásilnil brácha nebo co a ona s ním pak byla těhotná. :-p
kajuleautor
5. pro 2007
Kurník, on je tak sladkej, jak tam spinká v tý postýlce. x-) A já bych ho nejradši vzbudila. :-o Oběd mám hotový, uklizeno taky a teď si chci hrát. 😎
slevik
5. pro 2007
No vidíš :-p
slevik
5. pro 2007
Luciii - to jsi ještě furt ve sprše? Kvůli mě nemusíš 😃 My baštíme, už tu na mě hulákala ham 😎
Kájo - buď ráda, že spinká x-)
kajuleautor
5. pro 2007
Bych teď brala kdyby byl jak Verunka. 🙂 Já jsem ráda, že v noci spinká, ale dopoledne se už sakra nespí ne? ]-(
slevik
5. pro 2007
Kájo - 😃 To mš recht, ale když to potřebuje a chce spát, tak co 😎