• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
autor
Já vím na druhou stranu, on už pak moc nespí přes den akorát poslední dva si odpoledne na hodinku a půl dáchnul. :slight_smile: Včera navíc ještě usnul asi v pět a probudil se o půl sedmé a o půl devátý šel zase spát.
5. pro 2007 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak že ti nespí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Mě Verunka vstává v sedm, jde spát před osmou a spí přes den jednu hodinu až tři (to vyjímečně) :sweat_smile:
5. pro 2007 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, nejsem, ale nedáchnul si, takže jsem se mu musela věnovat :slight_smile: už baštíme!
5. pro 2007 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, nespí, to jenom ty poslední dva dny, ale jináč přes den tak jednou dvacet minut a dost.
5. pro 2007 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se jdeme oblíct :wink: skočíme nejdřív na tu poštu, kam máme pak zamířit?
Kájo - se ani nedivím :pensive: To by Verče taky stačilo, kdyby spala tak dlouho :sweat_smile:
5. pro 2007 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak Páťa už povídá, kže běžím za ním. :dizzy_face:
5. pro 2007 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
miřte k benešovce :wink:
5. pro 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak zatím :wink:
5. pro 2007 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to zkoukla, hmmm, dvojčata fakt neee :grinning:
u nás se zase nespí, ale zatím jen vykládá, dneska jsem si uvařila chleba s tuňákem, to byla fuška :grinning:
5. pro 2007 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning:
U nás se spí a já si vařím krůtí masíčko se zeleninkou :dizzy_face:
5. pro 2007 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho snad vrznu do kočáru a skočím si k vám na oběd nebo co :grinning:
5. pro 2007 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ne, sama mám málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Je to jen rychlovka, zeleninka pro Verunku :grinning: a maso na pánvi :grinning:
5. pro 2007 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se nerozdělíš jo? tak to si budu pamatovat! :grinning: (a za trest na tebe pošlu tchýni :slight_smile: )
ježiš, to jsou zvuky z tý postýlky!
5. pro 2007 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, poslala jsem ti ty fotky
5. pro 2007 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele, a je v tý postýlce opravdu Adámek :grinning: ?
Ha, jdu na to juknout :wink:
5. pro 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kontrolovala jsem to, fakt jo! :slight_smile:
5. pro 2007 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, když to máš zkontrolovaný :grinning:.
5. pro 2007 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, fotečky jsou kouzelný, normálně model :dizzy_face: .
Si představ, přišel mi mail, že dneska odeslali balík :sweat_smile:
5. pro 2007 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo :grinning:
balík s čím?

to, co se tam před chvílí pokakalo, bylo zaručeně moje miminko! takže ze spánku nebylo nic, za chvíli půjdem jíst a pak nakupovat :wink:
5. pro 2007 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten jak jsem ti o něm dneska říkala, že se neozvali :sunglasses: .
Doufám, že něco pěknýho nakoupíte :wink:. Jo, jsem se tě zapomněla zeptat, kam nebo odkud jsi včera mířila, jak jsme tě viděli :confused: ?
5. pro 2007 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, s tim tamtim :grinning:

koupila jsem Áďovi čepici k Mikuláši, jinak prd, nemám nápady :angry: a potkali jsme Katku s Terezkou.
včera jsme byli ve městě v Knize a chtěla jsem se podívat nahoru do tesca, ale nejel jim výtah :angry:
5. pro 2007 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé ranko,

Evi, koukni do alba, tu poslední fotku mi včera poslal pan manžel mailem :grinning:
6. pro 2007 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi ta fotka je teda uzasna :grinning: ,je videt ze si nekdo rad hraje
Vcera reakce po ockovani super,za to dnes od 7.00 des bes,protivna,uplakana a tuliva,ted konečne zabrala v kocarku na chodbe,postylka ani nahodou,klokanka taky ne,tak ted jen doufam,ze ji nestoupne teplota,jsem dneska sama doma.
Miry mame na 4 mesicich 5670g a 62 cm,a obdvod hlavicky 40cm.Tak nevim,ale rekla bych ze jsme tady z vas asi nejmensi,ze?(myslim na 4. mesicich)
Evi jak vcera nakup? Ja na to nemam vubec nervy,budu tam muset jet na nakup kolem 4.00 rano - popadneme malou po rannim kojeni a pojedeme na nakup :sweat_smile:
6. pro 2007 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak nám dneska konečně přišel balíček s bessu...že jim to ale trvalo. :angry:
Jináč příští středu budeme v Hradci, kdyby jste náhodou někdo měl zájem. :astonished: :grinning:
6. pro 2007 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
Verunka spinká, tak snad mám chvilku :dizzy_face:
Luci - teeeda fotka fakt super :grinning: . Si říkám, že je na ní Áďa s ňákou kámoškou a ona to naše Verunka :grinning:. Jako fakt si pan manžel dobře hrál :grinning:. Má štěstí, že to Verče sluší :sunglasses: :grinning:
Katko - to asi jo, my měli 6,1kg, ale byli jsme teda zase později než vy :sunglasses: Tys nás včera viděla nebo jak víš o nákupu :confused: :sweat_smile: ? Jsme byli večer v hypernově, to jo a koupili jsme jen jeden balík plín :confused: ostatní jich vozili plný koše :sweat_smile:
Kájo - nám taky už dorazil, v pondělí :wink: A kdy ve středu? My jsme volný odpoledne :wink:
6. pro 2007 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, taky to tak trvalo než ti to poslali? Nám skoro měsíc, na to nejsem zvyklá. :angry: :sunglasses:
Budeme tam asi tak ve 12, ale ještě se musím stavit pro nějaký věci u kámošky, ale pak jsme volný. :wink:
6. pro 2007 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - nám dokonce přes měsíc :angry:
My jsme volný tak od 14h, ale to Verunka většinou spinká :pensive: . Do kdy máte čas?
6. pro 2007 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, tak to ještě nevím, jak dlouho tam budeme. A jak dlouho Verunka asi spinká?
6. pro 2007 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nebo jestli chceš možná bychom mohli přijet v úterý jestli se ti to hodí víc?
6. pro 2007 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak v úterý máme manžu celej den doma :dizzy_face: . Ta středa je ok, ale až po tý 14h a čím dýl tím líp. Ona Verča spí jak kdy, někdy půl hodiny, někdy dvě...teď zrovna ještě spinká :sweat_smile:
6. pro 2007 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek