• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Tak jsem to právě zakřikla, už povídá :sweat_smile:
6. pro 2007 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Evi ja si to spletla,chtela jsem napsat Luci :sweat_smile: ,ale trefila jsem to pekne :grinning:
Ja byla dneska u mamky na obede,pomohla jsem ji uvarit a Terezka spinkala u nich na balkone,zatim teda musim rict,ze jsme ten den po ockovani zvladli zatim dobre :slight_smile:
Kajo - a jiny den nemuzes?Ja bych mohla v utery odpoledne,dopoledne nam budou delat lino v pokojcku male - streda je u nas nemozna - ma prijet kamaradka s dvouletym synem Adamkem a odpoledne jdeme s kamaradkama ze stredni na kaficko do mesta a pak na veceri - vse budu absolvovat s malou,tak jsem zvedava :confused:
Jinak dneska nam taky konecne dorazilo bodycko s napisem Miluju tatku - presne 30 dni jim to trvalo,ale prislo a to je to nejdulezitejsi - ne jako s lehatkem - uz pres tri nedele maji penize,minuly tyden v pondeli jsem jim psala co se deje,tak pry balicek posilaji a dneska prisel mail,ze se omlouvaji,ze balicek poskodil ridic - kecy,jen nevedi,jak se vymluvit,ze ho nemaji - jsem pekne nastvana a napsala jsem ji to do mailu,ze balicek ocekavam nejdele pristi tyden a pak at si me nepreji,udelam jim hodne spatne hodnoceni na MMB :angry:
6. pro 2007 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - jsem si to myslela :wink: To bych jim tam taky udělala čóro móro :angry:
My chcem Kájuuuuu ve středuuuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj přesně tak, jen se nedej...ode mě už by tam měli takový hodnocení, že bych si ho za rámeček rozhodně nedali. :angry:
Jináč mně to je vcelku jedno jestli v úterý nebo ve středu. :wink:
6. pro 2007 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak ve středu :wink:. Můžete k nám, i pokud bude ještě Verunka spát :wink: . Záleží v kolik chcete přijet...
6. pro 2007 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo a k nam v utery odpoledne :grinning: ,chudinko se asi budes muset roztrhnout,chceme moc videt velkeho Patu :wink:
Holky ja bych je nejradsi roztrhla,prijde me to malo pravdepodobne,kdyz vedi jak na to specham,napsat ze to posilaji a za 10 dni po tom napsat,ze to poskodil ridic a teprve zitra jde do skladu pro nove :angry:
6. pro 2007 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Kači, já jsem si myslela, žes to spletla, říkej mi klidně Karle :grinning:
hlásím, že dnešní plavání bez řevu, já jsem tak šťastná!!!!Začal pobrekávat až když ho mazala- nejspíš byl fakt vystresovanej z napouštění vany, teď ji napustili ještě než jsme vešli a v pohodě!!!
na tom bessu mají dodací lhůtu třicet dní, ale u nás to trvalo ještě asi o dva týdny dýl, ale havně, že to dorazilo, potřebovali jsme oblečení na péefka :slight_smile:
my chcem Káju a Páťu taky vidět!!!!!!!!!!
6. pro 2007 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem tady mela ted pekne zivo - od posledniho prispevku jsem mela 2 velke navstevy :grinning:
Nejdriv se stavila Nina s Honzickem,hodim fotky do alba,asi mame dalsiho zenicha,drzeli se spolu za ruce a dokonce Honzicek bral Terezce rucicku a daval si ji do pusinky :grinning: a pak se stavil tatka s tetou podivat se na malou,to uz byl mensi problemek - bylo 18.30 mala protivna,ze chce koupat a spinkat,takze takhle rychle jsem ji v zivote nevykoupala a nenakojila a pak usnula u tety v naruci. dostala spoustu nadhernych darecku,ze si pomalu preju byt take miminko v nasi rodine :grinning:
Luci to je super,ze byl Adamek tak hodny a dnesni koupani jste si uzili :wink:
6. pro 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,Karle sorry ta materska uz me fakt dava hodne zabrat :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2007 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
kači, mám pro to pochopení, vím, o čem mluvíš :grinning:
6. pro 2007 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a kolikrat jeste pujdete plavat?To je super,ze uz se mu to zacina libit a nebyla tam ted nahodou jina teta?
6. pro 2007 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - supeeeer :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kači - ty jseš pořád samá návštěva :sweat_smile: Asi se taky stavíme, abys toho neměla málo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. pro 2007 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jsem a je to super,hodne ten cas utika,tak prijdte. Zitra teda dopoledne prijede kamoska co me ucila jak na upravu fotecek a po obede budu delat s mamkou zaklad na testo na rohlicky a kulicky :wink: - pomocne ruce se vzdycky vyuzijou :grinning: :grinning: :grinning:
Pristi tyden bude u nas taky veselo :grinning:
6. pro 2007 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jsem tadyyy. :wink: Jste tady ještě? :confused:
Mně to je vážně jedno jestli v úterý nebo ve středu. :slight_smile: Ale oba dva dny to nejde. :frowning2: Ale stejně v nejbližší době určitě zase přijedu. Navíc pojedu nakoupit nějaký dárky. Sice už jich spoustu mám, ale ještě chci něco koupit, tak mi můžete pomoct s výběrem. :slight_smile:
A co ty Luci, ty nemáš čas? :wink:
6. pro 2007 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - my taky míváme návštěvy a je fakt, že to rychleji utíká, ale někdy jsem ráda, že si odfrknu a Verunka taky :dizzy_face: . Ale někdy určitě přijdem :wink:
Kájo - tak já můžu jedině tu středu, takže pokud se rozhodneš pro úterý :cry: .
6. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo jsem tady,ale musim si dojit pro nejake jidlo,ja jedla naposledy obed :sweat_smile:
Luci napis,ze muzes v utery odpolko :grinning:
6. pro 2007 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, koukala jsem na fotečky. :dizzy_face: Terezka má pěkný to tríčo s dlouhým rukávem a Santou. :slight_smile: Páťa má stejný. :dizzy_face:
Evi, mně to taky nejvíc vyhovuje v tu středu, proto jsem ji taky navrhla. V podstatě ale můžu i v to úterý.
6. pro 2007 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak jestli se ti vic hodi streda,tak mi si zabirame ten dalsi tyden az budes zase v HK,at to nemas komplikovane :wink:
6. pro 2007 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A co kdybych to ještě nějak zařídila na pondělí nebo čtvrtek? :slight_smile: Já vás chci vidět všechny a hlavně teda Verunku, Terezku, Adámka...promiňte, holky. :grinning:
Kaci, já dneska taky skoro nejedla. K obědu jsem udělala kuře a lá co mi přišlo pod ruku a bylo to dobrý, ale nějak sem neměla chuť jíst. Tak jsem si před chvilkou udělala těstoviny a to bylo moje dnešní první jídlo. :astonished:
6. pro 2007 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a moc dekujeme za pochvalu :dizzy_face: ,musime je spolu vyfotit - bude to skvela dvojka,to vis,kdyz si Adamek vybral Verunku :wink: ,tak jsem sami - teda ted k nam prisel Honzicek -ale na jare se bude stehovat do Pardubic,tak bude daleko. Vy se prece jenom planujete vratit do HK . ebo ne?
6. pro 2007 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - hezky fotečky, je to fešák :sunglasses:
Kájo - :stuck_out_tongue_closed_eyes: A víš co, tak nám pošli jen Páťu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: My bychom mohli v pondělí zase stejně odpolko a pak v pátek dopo :wink:
6. pro 2007 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, neboj, Páťa nenechá Terezku na ocet. :wink: Jsem říkala, když nad náma Verunka ohrnuje nosem... :grinning:
Evi, nj bych poslala, ale jak expres, doporučeně? :grinning: Jo a začíná ti Ordinace. :sunglasses:
6. pro 2007 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak bastim parek a rohlik,fakt vydatne jidlo pro kojici matku :grinning: ,ale kdyz me se nechce nic delat,kdyz jsem sama doma.
Holky my mame teda pristi tyden hodne nabity,ale to pondeli odpoledne nebo ctvrtek odpoledne by bylo fajn :wink:, v patek bychom mohli taky odpolko,jsme nejak akcni a akce jsou naplanovane tyden dopredu,ale co treba ten dalsi tyden,to holky nic zatim nemame :grinning:
6. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím, neboj, mám to puštěný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:
Hele radši expres, to bude rychlejší :grinning:
6. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, když to bude drahý ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Přemýšlím, přemýšlím, ten čtvrtek by taky nebyl marnej, možná i nejlepší varianta, když nad tím přemýšlím. :slight_smile:
6. pro 2007 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jdu si udělat taky něco k jídlu a pak se tu ještě ukážu. :wink: Doufám, že najdu něco vydatnějšího než párek. :grinning:
6. pro 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - to za něj zaplatíš, ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ? Tak čtvrtek u nás taky nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2007 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo ja mela dva :grinning: :grinning: :grinning: ,ale ze by to bylo neco extra to teda ne :wink: ,uz je po nich :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten ctvrtek odpolko by bylo uzasne,rano musime na Slezsky na kalmetizaci - vubec se me nechce,jenom to premeri a poslou nas domu
6. pro 2007 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co se rovnou domluvit na ten dalsi tyden? To s tim budeme pocitat vsechny na tuty,klidne se muzeme sejit u nas,bylo by to takove setkani pred vanoci a vykradla bych den predtim cukrarnu :grinning: ,takze by bylo vhodne utery,ctvrtek nebo patek,streda nemuzeme a na pondeli ty zakusky sehnat je problem
6. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - to jo, ta kontrola je rychlovka :slight_smile: Ale my budeme muset ještě ve dvou letech :pensive:
Ten další týden můžem i k nám :wink:. Nicméně pro nás připadá v úvahu jedině úterý či středa :sunglasses:
6. pro 2007 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek