• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ja ted ve stredu jdu doktoroj na kontrolu,a pokusim se ho zeptat jestli mi neudela UTZ.Snad ano.Chtela bych vedet co me pak ceka-alespon zhruba.Abych pak nerodila macika :grinning: :grinning:
5. bře 2007 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To oni by tě zase nenechali rodit, kdyby byl moc velký a bylo by tam riziko, že by neprošel. Takže se neboj, to zvládnete. :wink:
5. bře 2007 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cim vic se to blizi tim vic se tesim.Pocit ze budeme rodina :slight_smile:
5. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já se taky těším, i když mám z toho samozřejmě i trochu strach.
5. bře 2007 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,o strachu mi povidej,nejdriv porod-jestli vse probehne o.k.Jestli neco neudelam miminku.Potom ta zotpovednost jestli to vse dokazu.Nejhorsi je kdyz miminku neco bude a ja mu nebudu moct pomoct.¨Je to neco nadhernyho mit toho clovicka ale taky strach na cely zivot. :wink:
5. bře 2007 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je pravda, ten strach začíná už teď a nezmizí celý život. Nebojím se tolik té zodpovědnosti, s dětma už mám hodně zkušenosti, kže to snad zvládnu. Mně jde hlavně o ten porod.
5. bře 2007 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo,nikdy nevis co se muze stat.A nikdy nevis jakeho doktora dostanes. :frowning2:
5. bře 2007 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když tak koukáš na televizi a vidíš, co všechno se může stát, tak je to síla. Lepší je ale na to nemyslet, pže tak zatěžujeme i miminka. Musíš mi pak napsat jaký to tam bylo, budeš rodit v Trutnově?!
5. bře 2007 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasny.Jen skoda ze nebudu mit nadstandart.Tam maj pripojku na net.To bych mohla psat jeste plna emoci.Ale ten tyden vydrzim a pak napisu co a jak. :slight_smile:
5. bře 2007 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak dobře, budu se těšit. Rozhodla jsem se totiž, že budu taky rodit v Trutnově.
5. bře 2007 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem byla dneska na tý krvi. Výsledky budu mít příští poradnu, kže 15.3., tak snad se nic nezměnilo. :slight_smile:
6. bře 2007 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,tak dneska po 4 dnech se opet hlasim,miminko - holcicka Terezka nema Downuv syndrom a dalsi vysledky se dozvime az za 2 tydny,ale uz ted me spadl kamen ze srdce a mam velikanskou radost :grinning:
6. bře 2007 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kacici, jak to vypadá s tím kurzem, už jsi tam volala?!
6. bře 2007 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
kajo,ja jeste nesmim nikam 14 dni po AMC a mam ted dodrzovat klidovy rezim,takze hned potom budu pani volat :wink:
6. bře 2007 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, to už budeš v 20.tt, kže kdo ví jestli budeš chodit ještě se mnou, pže tenhle kurz už je rozjetý a asi budeš spíš chtít chodit od začátku. :frowning2:
6. bře 2007 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,me nejde o ty prednasky,ale o cviceni s Vami,ja ty prednasky muzu i pozadu :grinning: Ja se s tou pani domluvim,neboj :wink: ,reknu ji, ze si preju chodit ve ctvrtek,ale ted si nemuzu vzpomenout od 13:00?
6. bře 2007 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Od 13:30 jestli ti jde hlavně o to cvičení, tak mi přijde, že cvičíme pořád to samý, kže by to nebyl takový problém. Občas přidá něco navíc, teď nacvičujeme už i dýchání.
6. bře 2007 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj Kajo,me se nezbavis,ja se k Vam pridam,ale musi v brisku Pata vydrzet do sveho terminu :grinning:
6. bře 2007 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já doufám, že vydrží. :slight_smile: Všechny známí roděj teď po termínu akorát ségra rodila 14 dní před, tak jsem zvědavá, jak moc zvědavej bude ten náš Prcek. :slight_smile:
6. bře 2007 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja doufam,ze si pocka na svuj den,chtela bych s jeho maminkou chodit cvicit nejaky ten tyden :grinning: . Kajo jdu se lehnout,ale vecer se zase juknu,teda 4 dny bez konika a uz mam abstak :grinning:
6. bře 2007 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nj, se ti nedivím, znám to jaký to je bez koníka. :wink: Teda ale je to dobrota meruňkový jogurt s cereálime a k tomu rohlík a mrkev. Doporučuju. :wink: :grinning:
6. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nj, se ti nedivím, znám to jaký to je bez koníka. :wink: Teda ale je to dobrota meruňkový jogurt s cereálima a k tomu rohlík a mrkev. Doporučuju. :wink: :grinning:
6. bře 2007 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo diky za tip,to ja jsem dneska po manzelovi vyzebrala topinky s kecupem a hafo syra :grinning: a to jsem mu chudakovi vcera snedla jeho gumovy medvidky(nikdy jsem je moc nemusela a ted se po nich muzu utlouct) :grinning:
6. bře 2007 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem si udělala krupicovou kaši, snědla dva talíře a pak mi mamka donesla špagety, že dělala, pže Péťa na sladký moc není, tak vždycky máme radši něco v záloze. Teeeda, já se tak přejedla. :astonished: :angry:
6. bře 2007 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to znam,ja jsem po tech topinkach jak bublina :grinning: . jinak kdyz budouci maminka ceka kluka potrebuje vic energie,dneska jsem to cetla,takze malemu Patovi urcite udelala kasicka moooc dobre :grinning:
6. bře 2007 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak jesti mu udělá dobře, tak jako to jídlo včera, tak v tom případě se těším na ráno, až mě zase nebude chtít nechat spát. :dizzy_face:
6. bře 2007 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj se bude spinkat celou noc,kasicka je pro deti jak delana :grinning: . Jinak kdyby ti bylo tezko,tak suprove zabiraji tbl. Rennie,muzu jenom doporucit :wink: . Kajo,jdu spinkat,ale zitra urcite zase prijdu,dobrou noc budouci maminko Pati :slight_smile:
6. bře 2007 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak musím zaklepat, že Rennie zatím nepotřebuju.
Tak dobrou budoucí maminku možná třeba naší nevěsty Terezky. :wink:
6. bře 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,tak jsem dneska byla na kontrole.Vse je o.k.Jen jsem otevrena na 3 cm.Tak snad to bude uz brzo. :grinning:
7. bře 2007 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To vypadá, jak kdyby se Danielce nechtělo. Asi se jí v bříšku líbí. :slight_smile:
7. bře 2007 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek