• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Evi - u nas je to same,musim taky vyuzit toho ze jdu do postylky pouze spinkat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2007 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky takze pristi tyden ne a pak v pondeli v 13.00?co jsme na te materske,tak je cim dal vetsi problem se domluvit :grinning:
6. pro 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale Kája tu bude příští týden ne?
6. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, ten další týden ještě nevím, to se teprve uvidí, pak bych dala vědět. :wink: Ale teď bych ráda dořešila ten příští.
6. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslela, že jsme se domlouvaly na pondělí dopolko :confused:
6. pro 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak kdy se vám to příští týden hodí, napište všechny dny a dobu a někde se snad shodneme. :slight_smile:
6. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prosím vás, ať to můžem rozpustit - jestli to dobře chápu, Kája může příští týden po jedné hodině v úterý, středu, čtvrtek, takže komu se to kdy hodí?
6. pro 2007 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám je to jedno, ale ve čtyři abysme byli doma
6. pro 2007 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak příští týden můžem pondělí a středa od 14h (ale asi u nás, Verunka tou dobou spinká :dizzy_face: )
:grinning: :grinning: :grinning:
Tak my muzeme pristi tyden v utery, ve ctvrtek a v patek odpolko
a ten dalsi tyden kdykoliv jen ne streda :wink:
Holky my se nesejdeme :grinning:
6. pro 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
bóóže můj, tak teď už fakt mizím, neboť se asi nedomluvíme :frowning2:
6. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, taky to tak vidím. :frowning2:
6. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak se sejdeme asi na etapy.Evi mame asi hodne naplanovanych veci,holky z nas asi nebudou :grinning:
6. pro 2007 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že rozhodnutí je na Káje, kdy přijede do HK :wink:.
Já bych brala středu ve 14h u nás, co :wink:?
6. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jesteze Kaja prijede vickrat kvuli dareckum :wink:
Kajo tak to rozhodni,kdy se to hodi nejvice tobe a pak pisni jak muzes pristi tyden,tak to bude asi nejlepsi
6. pro 2007 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic, já taky mizím, něco domluvte, já svoje už řekla :slight_smile:. Dobrou a sladké sny :sunglasses:
6. pro 2007 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jdu taky chrupkat,takze Kajo je to na tobe :wink: Dobrou noc a hezke sny :pensive:
6. pro 2007 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, hezky si to hodila na mě. :angry:
Oká, oká, tak jsem rozhodla, že teda platí ta středa. :wink:
Kači, tak s Terezkou dáme rande třeba ten další týden. :wink:
6. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - tak super, tak kdyby ti vyhovovalo ve 14h u nás :wink:. Hele a když pak přijedeš ten další týden, třeba to dopadne hromadně, to by bylo fajn :dizzy_face: .
Luci - nechceš se přidat?
Hele, napište všechny jak máte volno ten další týden, třeba to dáme dohromady :wink:
7. pro 2007 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, ženský ukecaný :grinning:
já ve středu můžu, jak jsem už říkala a příští týden, když to bude dopolko.
Malinko se nám zase začínají horšit noci, ale zatím vydržíme :wink:
Jo, Evi, přezuli jsme a paráda, sice jsme nezkoušeli ve sněhu )naštěstí všechno roztálo), ale tolik to nedrncá :slight_smile:
10. pro 2007 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ja pristi tyden muzu skoro porad,ale ne ve stredu - stredy uz mam domluvene skoro kazdy tyden.Terezka si k dnesnim 4 mesicum nadelila vstavani po 2 hodinach a verte me nebo ne ona byla fakt hladova,vysala vzdy obe prsa a poprve me z prsou po odkojeni nic nezbylo - dneska jeste uvidime co bude v noci,ale pokud to bude to same,tak jdu na UM jen na noc - asi Nutrilon na noc,kamoska ho ma,tak si vezmu vzorek od ni a zitra to kdyztak vyzkousime,jsem fakt mrtva. Zkousela jsem ji davat porad dudlik a do toho kojeni pres 10 minut,takze jestli jsem spala 4 hodky,tak je to hodne
10. pro 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vikend byl vylozene pracovni - peklo se cukrovi,uklizelo u moji mamky,chystal se Tere pokojcek,skrabali zdi,strhavalo stare lino,umylo nahrubo vse okolo,jen v sobotu vecer byl super odpocinek od 19:00 o 1:00 jsme byli na vecirku,stacil me jeden panak a byla jsem vesela celou noc :grinning: .Malou hlidala segra a predstavte si,ta se ani jednou neprobudila a jen co jsme prisli do dveri zacla sebou sit,ze ma hlad.
10. pro 2007 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kači,

pěknej dáreček, jen co je pravda :slight_smile: ale zkus vydržet! A spíš bych začala kaší, ne umělým, ale nechci radit :wink:
v ty středy chodíte do Barbánka? kdyžtak mi dej vědět, půjdu ráda zase s váma. V pátek jsme tam byli s Viktorem, byli jsme ve městě nakupovat (zcela výjimečně jsme nenakupovali jenom pro Áďu, ale udělali si radost i sobě), tak jsme se tam stavili na koktejl a na krmení :wink:
10. pro 2007 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci zkusim vydrzet,ale vecer v tech prsou fakt skoro nic nemam a ty sceny pri poslednim kojenim pred spanim des a hruza.
Tuhle stredu me prijede kamoska a tu dalsi je Barbanek tak pojd s nami,bude to takove posledni posezeni v tomhle roce :wink: .On je teda asi kazdou stredu a co vim,tak se tam holky schazi i kazdy patek,ale to se me zda silene a casove narocne
10. pro 2007 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kóčy :wink:,
tak máme za sebou víkendovou zabíjačku, i večerní posezení (ale jen od 20h do 23h :dizzy_face: ). Verunka je čím dál větší šídlo, už vleze všude a já nestíhám hlídat :grinning:. Staví se pořád na čtyři a péruje, je to hrozná sranda a máme už pro ní přezdívku "péráček" :sweat_smile:
Kačko - :frowning2: taky bych ale kdyžtak zkusila kaši :wink: A večerní scény jsme mívali taky, i když bylo mlíčko :wink: Add ta sobota, to víš, i Terinka pozná, že je mamka nablízku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kájo - počítám se středou :wink:
10. pro 2007 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ja uz dneska vyzkousela ten Nutrilon a uvidim jaka bude noc. Chutnalo ji to,vzala si 85ml,tak jsem zvedava jaky to bude,prece jenom si myslim,ze ta kasicka by byla lepsi az od 5.mesice,jsme na to jeste moc malinky,ale priznam se ze sjem ji uz dneska drzela v tescu v rukou a vahala zda ji nevzit,potrebuju se poradne vyspat,jsem jak chodici mrtvolka :unamused:
Koukala jsem na fotecky a jsou uzasne - vzdycky k nim vymyslis super komentar a Verunka je vazne bozi :dizzy_face: :grinning:
10. pro 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - tak uvidíš, hlavně, když to pomůže :wink: Je fakt, že jste ještě malincí :dizzy_face: A o chodící mrtvolce mi nemluv :pensive:
Děkujeme za pochvalu :dizzy_face: Vám vše nej k dnešním mininarozkám :wink:
A mizím do pelechu, potřebuju dohnat deficit, papaaa
10. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Preju pekne sny :slight_smile: ,to ja musim jeste pockat az se vrati Ales a pak musim jit jeste s Penny ven a pak asi odpadnu ve dverich :grinning: pa pa
10. pro 2007 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko - tak ať tě nechá Terinka vyspat :wink: Papaaa
10. pro 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek