• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
dobré ranko,

tak jak jste se, Katko, vyspaly? Pomohlo to?
u nás teda paráda, normálně si včera ani nevzpomněl, že chce ještě nášup, v půl osmé vytuhnul a jedli jsem o půl čtvrté!!!akorát jsem mu kolem půlnoci dávala dudlíka. Jo a Evi, vydržel až do večerníčku :slight_smile:
Kájo, jak jsi na tom s tou středou?
11. pro 2007 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,UM bylo na nic,jen jsem zjistila ze ji to chutna a vypije mi to,jinak noc byla stejna,mozna horsi v podavani dudliku,tak premyslim,zda to nejsou uz zuby :unamused:,ty dasnicky ma dole trochu cervene
Jinak na UM uz kaslu,pokud bude jeste par takovych noci jdu do kasicky :wink:
11. pro 2007 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotecky jsou super - hlavne ta jak Adamkovi bafan ozuzlava ruku :grinning:
Jinak vcera se me Tera smala nahlas 5min a to kdyz jsem ji zpivala :grinning:
11. pro 2007 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Kači, takže to bylo k prdu, jo? zkus vydržet, my jsme měli taky divokých 14 dní a teď se to zas uklidnilo...(i když předvčerjší noc taky nic moc), já to prostě do toho půl roku nebudu řešit, v noci mu dám, kdy si řekne a po Novém roce najedeme na příkrmy
11. pro 2007 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci zkusim vydrzet,ale teda jsem fakt hotova a do toho delame ten pokojcek - si rikam,vzdyt je to maly pokjcek,to bude brnkacka,ale nez se polozi lina,zadelaji nejake diry ve zdi,vymaluje a uklidi bordel po malovani,tak musim jeste uklidit neco doma.
11. pro 2007 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi vydava hodne energie,jeste pred tydnem byla skoro jen lezici mimisek a ted co predvadi :confused: ,pretaci se na brisko(fakt babicka nekecala :grinning: ),smeje se nahlas,zajimaji cim dal vic okoli a hracky,uz se pro ne i otaci a hraje si sama a pres den uz toho tolik nenaspi
11. pro 2007 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted usnula v kocarku v obyvaku,delaji nam lino,ale opet se bude lepit az zitra - dneska to jen prebrousili a narezali lino,ja se snad z toho baraku rano nikdy nikam nedostanu a to me ma zitra prijet ta kamaradka s dvouletym Adamkem,bude tady akorat bordel,protoze to nema cenu zatim uklizet,kdyz to neni dodelany,ach jo - myslela jsem ze v pondeli bude hotovo a nez budu mit doma bordel v kuse 3 dny :angry:
11. pro 2007 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak jsem dneska byla na kontrole na gyndě, byla to rychlovka a příště zase až za rok :slight_smile:
Luci - Verunka včera celou cestu domů řvala :angry: , ale pak vydržela v pohodě taky až do večerníčku :sunglasses: A normálně, zázračná noc :sunglasses: Jedla po 19h večer a pak ráno v 7h :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Sice po 1h chvilku kňourala, ale pak usnula a spala a spala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Katko - to je Terka šikulka :wink: doufám, že se brzy sejdeme, ať se pochlubíte :sunglasses:
11. pro 2007 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, zítra vyrážíme tak o půl dvanáctý, ale ještě musím do nemocnice, ale pak jsem volná. :slight_smile:
11. pro 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

Kájo, takže se sejdeme u Slevikovic? :wink:
11. pro 2007 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem pro :wink:
11. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No tak jestli do Grepíkova trefím, tak klidně...ale myslím, že s tím budu mít trochu problém. Evi, budeš mi muset udělat navigaci. :sunglasses:
12. pro 2007 v 00:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak za chvilku razíme, ještě musím do Trutnova na úřady kvůli těm dávkám a pak už směr Hradec. Ti Evi napíšu, až dorazím. :wink:
12. pro 2007 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak jsem vrzla fotky do alba :wink:. Je to truhk1 a heslo stejný :sunglasses:
12. pro 2007 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, koukala jsem. :wink: Taky na nich teď pracuju. :slight_smile: A co dáte nám ji teda? :slight_smile:
12. pro 2007 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo :grinning: se uvidí, co za pár let vyroste z Páťi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nebo taky z Verunky :grinning:
12. pro 2007 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a koukej je pak taky přidat :wink:
12. pro 2007 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Říkám, že na nich pracuju. :slight_smile:
12. pro 2007 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasný, já to beru :grinning: A mizím, juknu zítra :wink:
Papaaa
12. pro 2007 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, já je pošlu tobě na mail a ty je tam přidáš...stejně už ani nevím heslo a ty k tomu navíc ještě něco pěknýho napíšeš. :slight_smile:
12. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - může být, ale heslo ti klidně pošlu :slight_smile:
12. pro 2007 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evi, ty k tomu napíšeš hezčí komentář. :wink:
12. pro 2007 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ranko,

tak jsem tam taky něco přidala :wink: a jakýpak dáte mi ji :angry::grinning: :grinning:
noc kráásná, sice se zase vzbudil v jedenáct, ale spokojil se s dudlíkem a krmili jsme až v půl čtvrtý :slight_smile:
13. pro 2007 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukala jsem na fotecky,fakt super,jen je skoda,ze jsme se nesesli uplne vsichni.
Ja jsem vytizena ted maximalne - nejak nestiham,ted o vikendu malovani,musim uz konecne vyzehlit a dodelat ty scrapiky pro celou rodinu. Do toho uklid,ktery teda nevim,kdy udelat :unamused:
Uz se moc tesim na Terezky pokojcek,teda budeme jen malovat,ale s tim linem uz to bude vypadat zase jinak :dizzy_face: - dalsi vecicky se budou kupovat postupne a snad do jara bude vse hotove :wink:
a jak se dari vam?
14. pro 2007 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jakou mela Verunka stolicku,kdyz ti probroukala noce?Terezka ma ted takovou hodne zelenou,nekdy az do sediva :unamused: ,tak nevim zda nema hladik,ale v noci uz spinka mnohem lepe,vstavame ted jednou a to ve 4.00,snad to nezakriknu :sweat_smile:
14. pro 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co je to tady? :grinning: :grinning:
Jak se má slaměná vdova?
Ten čtvrtek platí?
Krásný zbytek neděle!!!!!
16. pro 2007 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooo, tak tady je zase živo :grinning:
Jak s tím čtvrtkem? Kači, počítáte s tím?
my už spinkáme, tak čekám, kdy se vzbudí na druhou várku, ale celý večer byl zlatíčko, asi budem tátu do hospody posílat častějc :grinning:
18. pro 2007 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
jdu to tu trošku oživit :grinning:. My se čtvrtkem rozhodně počítáme :sunglasses: . Taky už spinkáme a taky byla zlatíčko :dizzy_face:
Kači - Veru měla stoličku furt stejnou, ale někdy i zelenou :wink:. Ono to u nás ale nebylo tím, že bych měla málo mlíka, ale že Verunce prostě nestačilo, potřebovala pořádnej nášup :grinning:
Luci - suprový fotečky, ta s tím zrcátkem je úžasná :wink:
18. pro 2007 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau slaměná,

makáš, makáš? :grinning:
18. pro 2007 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě ne, plním žaludek :sunglasses: . Ale hned pak jdu patlat :sweat_smile:
18. pro 2007 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek