• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Co si dáváš dobrýho, co?
18. pro 2007 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, jen celozrnnej rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. pro 2007 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti zcela výjimečně nezávidim
já jsem měla jogurt a jablko, taky dobrý, co?
18. pro 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - to jsi měla málo, to by chtělo zákusek :grinning:.
Mám dojedeno, jdu makat. Papa a klidnou noc :sunglasses:
18. pro 2007 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky si říkám :wink:
já mažu do pelechu, vypadá to, že už se nevzbudí, tak uvidíme, kdy dostane hlad.
Nepřeháněj to, papa
18. pro 2007 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak se stejně ještě vzbudil a v jednu taky a ve čtyři taky a v šest taky :angry: si říkám, jestli nejdem pomalu do toho šestiměsíčního spurtu :unamused:
Jina Veruno, všechno nej :wink:
19. pro 2007 v 06:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
doprčic, vynechalo mi to k :grinning: Verunko Verunečko samozřejmě :grinning:
19. pro 2007 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - že by :pensive: ?
Verunka moc děkuje, mi zrovna zalézá pod stůl, zase ji budu muset vysvobodit :grinning:
Psala mi Katka, že nemá čas na pc, ale zítra s tím stopro počítá :dizzy_face: :wink:
19. pro 2007 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mi psala
Áďa teď totálně vytuhl u kojení, tak jsem ho zkusila šoupnout do postýlky a zatím dobrý
19. pro 2007 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš fajn, mě Veru zase leze pod stůl :grinning:. By mě zajímalo, co ji tam tak láká :grinning:. Ale za chvíli půjdem ven :wink:
19. pro 2007 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak asi fakt spurt nebo mu to přestává stačit, pořád by papal :confused:

Evi, krásný fotky!

my jsme nakonec taky vyrazili ven, spal v postýlce asi půl hodiny

dala jsem si udělat taky kalendář :wink:

a na Masarykáči jsou trhy a měli tam Verunčinu kočičku, akorát my jsme si koupili žabičku, aby Áďa už nezáviděl :wink:
19. pro 2007 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
bréé ráno! - teda, jak pro koho! měli jsme takovou noc, že to radši ani nebudu psát nebo mě to zase vytočí :grinning:
Přidala jsem fotky ze včera, tak mrkněte.
Plavčo včera super, taky máme Jedničku s hvězdičkou a řekla mi, že nás dá do kurzu spolu. Říkala, že budou v úterý nebo v sobotu, já jsem řekla, že by se nám hodila spíš sobota, aby nás tam mohl taťka vozit, bude to pro vás ok?
21. pro 2007 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
přejeme vám s Verunkou, vlastně s celou rodinkou, nádherné vánoce plné kouzelných překvapení a úsměvů našich milovaných dětí :dizzy_face: !
Přidala jsem fotky do spol. alba :wink:.
Mějte se mooooc fajn a po vánocích, či později, papaaaa :sunglasses:
22. pro 2007 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,chceme Vam s Terezkou poprat krasné vanocni svatky a hodne stesticka v Novem roce 2008 :dizzy_face:
My dneska uz byli u babicky,takze Terezka ma dve plne tasky darecku a ja citlivka se rozbrecela dojetim :slight_smile:
Bohuzel ji asi uz nestaci mlicko,kojim kazde dve hodiny,nekdy i drive a je to fakt hlad,takze zkusim vydrzet jako Evca do 5.mesice a zacnu davat na noc kasicku,uz to 14 dni vydrzim,ale treba se to jeste zlepsi.
23. pro 2007 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kráásné Vánoce, kočky!
A Evičce všechno nejlepší k svátku! :wink:
24. pro 2007 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem tu na skok - Adamku a Evi vse nej k svatecku :slight_smile:
Adamku,Pato a Verunko uzijte si sve prvni vanoce a obzvlast Vam preju dneska co nejvice usmevu na tvaricce,pa pa
24. pro 2007 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holkyyyyyyyyy, tak jsem dneska v 9:12 dostala další dárek. :dizzy_face: Synovečeka Michala, mě 3,52 a 50cm. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. pro 2007 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukam,ze si uzivate svatky,chtela jsem se vas zaptat jestli nevize o nakym ubytovani nekde pobliz snizku.Chteli bychom si s Barunkou nekam vyjet na vikend,ale nevime kam,nebo naky tip.Dekuji moc.
30. pro 2007 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cože? první příspěvek v novém roce?
doufám, že se máte všechny fajn a příští týden se srazíme.
U nás vše v poho, včera jsme si udělali kolečko po doktorech - nejdřív preventivka a očkování, už máme 7450 g, zase nás nezměřila :angry: , pak jsme šli na utz ledvin a nakonec na kyčle - všechno je v pořádku a Áďa za celou dobu ani nezabrečel, kluk jeden statečná!
v neděli zkusíme mrkev, se mi fakt chce :unamused:
3. led 2008 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdravím soudružky, tak jsme se včera vrátili z těch Jánských lázní, kde jsme byli na Silvestru. Mám spoustu zážitků,. Páťa byl strašně hodnej, i když byl v cizím prostředí spinkal celou noc a ani ohňostroj o půlnoci ho nevzbudil. Dala jsem si pár jízd na talíři a až na to že jsem málem skončila v potoce, srazila instruktora na snowboardu, celkem pohoda. Za necelých měsíc jedeme na víkend zase na hory, tak doufám, že zkusím snowboard...jestli to dobře dopadne, tak mi ho brácha půjčí.
Jo a jináč krásný a úspěšný nový rok 2008 přeju.
3. led 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
Luci - to víš, tady je živo :grinning: Hele, to jako fakt má Adís tolik, jooo :confused: ? To nás za chvíli předhoníte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Kájo - zdravím taktéž, tak to je fajn, že jste si to užili :wink:
3. led 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nebojte, nejsem Andík, ponorka ani nic podobnýho. :wink: :sunglasses: Akorát jsem přidávala fotky do albíčka a pak jsem měla už plno, tak jsem musela založit novýho uživatele...mi řekni Evi, jaktože ty tam máš čtyři albíčka? :angry:
4. led 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, si řikám, co to tady za návštěvu a ona to Kája :slight_smile:
To víš, Evča, stará hackerka, ta může mít albumů... na tu jsme krátký :grinning:
my jsme si o Vánocích taky zalyžovali, dokonce dvakrát, bylo to supr!
jojo, Evi, Áďa je kus chlapa!
5. led 2008 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, to víš, protekce...s tím nic neuděláme. :grinning:
Dala jsem ale do albíčka fotku synovečka, abych se pochlubila. :dizzy_face:
5. led 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
ja jsem fakt zenska na materske,nepoznala jsem Kaju :sweat_smile: ,rikala jsem si kdo to je - stacilo mrknout na fotecky do alba,ale to me nenapadlo
My jsem od tech vanoc teda dostali fakt zabrat - viroza potvora nas dostala a jeste ted mame obe kasel :frowning2: ,nikam nechodime - byla jsem s ni jen dvakrat na vychazce a znovu zacala vic kaslat,takze jsme v teple domova a nikam nechodine - jen max. ja sama.
Zitra dame poprve kasicku,Terezce uz mlicko nestaci,kojime co dve hodky a v noci se casto probouzi,nic nepomaha az prso,ktere me uplne vycucne,takze jdeme do kasicek jako Evca s Verunkou
Jsem ted strasne unavena,porad bych jen spala,takze u nas je dost spaci den,jen co mala usne,usnu i ja - ted jsem usnula vedle ni na gauci a spala tam pres hodinu - ji jsem prenesla opatrne do postylky a spi dal.Ales sel s klukama hrat fotbalek a pak na pivco,ale asi jim usne - noc byla priserna a rano me nechal spat a vzal si malou vedle,abych si trochu odpocinula po te nocni sichte :grinning:. pritom vyzehlil vsechny pliny,vyluxoval cely byt,uvaril obed a zlikvidoval vanocni stromecek :confused: - neptejte se me jak to mohl stihnout,ja fakt nevim
Kajo synovecek je nadherny, ja mam podobnou fotku od kamaradky co se ji mezi svatky narodila holcicka Deniska - ty miminka jsou uzasne nadherna - takova malinkata k zulibani :slight_smile:
Jeste jsem nepsala,ze svagrova ceka v lete miminko,takze mozna budeme mit v rodine dalsi srpnatko :wink:
my jsem se rozhodli,ze se o druhe miminko budeme pokouset v listopadu - ale jeste uvidime jestli mala nebude extra rostak
5. led 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,holky prtata mate nadherna - koukala jsem na fotecky - Adamek mel super oslavu,Verunka a Pata uz jsou teda o velky kus pred nami,ale Terezka se aspon snazi pritahovat do sedu :grinning:
Kasicky na noc jsou super - krasne spinka 12 hodin,az me boli prsa.
Potkala jsem venku Lucku s Adamkem a domlouvali jsme se predbezne na navstevu u nas v patek dopolko - co vy na to Evi,Kajo? :slight_smile:
8. led 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kači, tak my pátek berem, akorát jsem teda navrhovala, jestli nechcete k nám? Bylo by to asi lepší...Verunka už leze jak divá a všechno prošmejdí :sweat_smile: To je fajn, že vám kašičky takhle zabraly :wink:
9. led 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jak chces,me to nevadi,tak to tady prosmejdi,budeme ji hlidat :wink: ,ale kdyby jsi chtela pro svuj lepsi pocit se sejit u vas - tak donesu zakusky a piti k vam.Me to problem nedela - poradne u nas vyluxuju a zkusim zakryt vselijake zasuvky a nebezpecna mista a kdyby byl problemek - tak mame lino v detskym pokojcku,poradne ho nez prijdete setru a tam bude cistounko a muze se plazit jak diva :grinning: - je tam jen lino nic jineho :wink:
9. led 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz mam tri misa rezy,takze holky,kde se teda sejdeme? Mamka me je tam ted koupila na zitrek,je jasne,ze by odpolko uz nebyly. Ted jen kde se teda sejdeme? :slight_smile:
10. led 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj kočky,

Kači, doufám, že myslíš tři na osobu :grinning:
domluvte se spolu, nám je to jedno, kašel už je lepší, dnes v noci spal celkem v pohodě (v porovnání s předešlýma), vůbec nezakuckal, takže snad to bude dobrý a nic na vás už neprsknem. Akorát byl od pěti vzhůru, před chvílí jsem ho zkusila vrznout do postýlky, protože byl nevrlej a on normálně usnul, čumím jak blázen!
10. led 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek