Trutnov, Hradec Králové

Zdravím holky,najde se tady nějaká budoucí mamina z okolí Hradce Králové nebo Trutnova?! 😉
cina
18. pro 2007
Co si dáváš dobrýho, co?
slevik
18. pro 2007
Hele, jen celozrnnej rohlík :-p 😃
cina
18. pro 2007
Tak to ti zcela výjimečně nezávidim
já jsem měla jogurt a jablko, taky dobrý, co?
slevik
18. pro 2007
Luci - to jsi měla málo, to by chtělo zákusek 😃.
Mám dojedeno, jdu makat. Papa a klidnou noc 😎
cina
18. pro 2007
taky si říkám 😉
já mažu do pelechu, vypadá to, že už se nevzbudí, tak uvidíme, kdy dostane hlad.
Nepřeháněj to, papa
cina
19. pro 2007
hmmm, tak se stejně ještě vzbudil a v jednu taky a ve čtyři taky a v šest taky ]-( si říkám, jestli nejdem pomalu do toho šestiměsíčního spurtu :-|
Jina Veruno, všechno nej 😉
cina
19. pro 2007
doprčic, vynechalo mi to k 😃 Verunko Verunečko samozřejmě 😃
slevik
19. pro 2007
Luci - že by |-| ?
Verunka moc děkuje, mi zrovna zalézá pod stůl, zase ji budu muset vysvobodit 😃
Psala mi Katka, že nemá čas na pc, ale zítra s tím stopro počítá x-) 😉
cina
19. pro 2007
taky mi psala
Áďa teď totálně vytuhl u kojení, tak jsem ho zkusila šoupnout do postýlky a zatím dobrý
slevik
19. pro 2007
Tak to máš fajn, mě Veru zase leze pod stůl 😃. By mě zajímalo, co ji tam tak láká 😃. Ale za chvíli půjdem ven 😉
cina
19. pro 2007
tak asi fakt spurt nebo mu to přestává stačit, pořád by papal =-)

Evi, krásný fotky!

my jsme nakonec taky vyrazili ven, spal v postýlce asi půl hodiny

dala jsem si udělat taky kalendář 😉

a na Masarykáči jsou trhy a měli tam Verunčinu kočičku, akorát my jsme si koupili žabičku, aby Áďa už nezáviděl 😉
cina
21. pro 2007
bréé ráno! - teda, jak pro koho! měli jsme takovou noc, že to radši ani nebudu psát nebo mě to zase vytočí 😃
Přidala jsem fotky ze včera, tak mrkněte.
Plavčo včera super, taky máme Jedničku s hvězdičkou a řekla mi, že nás dá do kurzu spolu. Říkala, že budou v úterý nebo v sobotu, já jsem řekla, že by se nám hodila spíš sobota, aby nás tam mohl taťka vozit, bude to pro vás ok?
slevik
22. pro 2007
Ahoj kočky,
přejeme vám s Verunkou, vlastně s celou rodinkou, nádherné vánoce plné kouzelných překvapení a úsměvů našich milovaných dětí x-) !
Přidala jsem fotky do spol. alba 😉.
Mějte se mooooc fajn a po vánocích, či později, papaaaa 😎
kacici
23. pro 2007
Ahoj holky,chceme Vam s Terezkou poprat krasné vanocni svatky a hodne stesticka v Novem roce 2008 x-)
My dneska uz byli u babicky,takze Terezka ma dve plne tasky darecku a ja citlivka se rozbrecela dojetim 🙂
Bohuzel ji asi uz nestaci mlicko,kojim kazde dve hodiny,nekdy i drive a je to fakt hlad,takze zkusim vydrzet jako Evca do 5.mesice a zacnu davat na noc kasicku,uz to 14 dni vydrzim,ale treba se to jeste zlepsi.
cina
24. pro 2007
Kráásné Vánoce, kočky!
A Evičce všechno nejlepší k svátku! 😉
kacici
24. pro 2007
Holky jsem tu na skok - Adamku a Evi vse nej k svatecku 🙂
Adamku,Pato a Verunko uzijte si sve prvni vanoce a obzvlast Vam preju dneska co nejvice usmevu na tvaricce,pa pa
kajuleautor
26. pro 2007
Ahoj holkyyyyyyyyy, tak jsem dneska v 9:12 dostala další dárek. x-) Synovečeka Michala, mě 3,52 a 50cm. x-) x-) x-)
zdenicka
30. pro 2007
ahoj holky koukam,ze si uzivate svatky,chtela jsem se vas zaptat jestli nevize o nakym ubytovani nekde pobliz snizku.Chteli bychom si s Barunkou nekam vyjet na vikend,ale nevime kam,nebo naky tip.Dekuji moc.
cina
3. led 2008
Cože? první příspěvek v novém roce?
doufám, že se máte všechny fajn a příští týden se srazíme.
U nás vše v poho, včera jsme si udělali kolečko po doktorech - nejdřív preventivka a očkování, už máme 7450 g, zase nás nezměřila ]-( , pak jsme šli na utz ledvin a nakonec na kyčle - všechno je v pořádku a Áďa za celou dobu ani nezabrečel, kluk jeden statečná!
v neděli zkusíme mrkev, se mi fakt chce :-|
kajuleautor
3. led 2008
Zdravím soudružky, tak jsme se včera vrátili z těch Jánských lázní, kde jsme byli na Silvestru. Mám spoustu zážitků,. Páťa byl strašně hodnej, i když byl v cizím prostředí spinkal celou noc a ani ohňostroj o půlnoci ho nevzbudil. Dala jsem si pár jízd na talíři a až na to že jsem málem skončila v potoce, srazila instruktora na snowboardu, celkem pohoda. Za necelých měsíc jedeme na víkend zase na hory, tak doufám, že zkusím snowboard...jestli to dobře dopadne, tak mi ho brácha půjčí.
Jo a jináč krásný a úspěšný nový rok 2008 přeju.
slevik
3. led 2008
Ahoj kočky,
Luci - to víš, tady je živo 😃 Hele, to jako fakt má Adís tolik, jooo =-) ? To nás za chvíli předhoníte :-p
Kájo - zdravím taktéž, tak to je fajn, že jste si to užili 😉
jecminek
4. led 2008
Ahoj holky, nebojte, nejsem Andík, ponorka ani nic podobnýho. 😉 😎 Akorát jsem přidávala fotky do albíčka a pak jsem měla už plno, tak jsem musela založit novýho uživatele...mi řekni Evi, jaktože ty tam máš čtyři albíčka? ]-(
cina
5. led 2008
čaute, si řikám, co to tady za návštěvu a ona to Kája 🙂
To víš, Evča, stará hackerka, ta může mít albumů... na tu jsme krátký 😃
my jsme si o Vánocích taky zalyžovali, dokonce dvakrát, bylo to supr!
jojo, Evi, Áďa je kus chlapa!
kajuleautor
5. led 2008
Luci, to víš, protekce...s tím nic neuděláme. 😃
Dala jsem ale do albíčka fotku synovečka, abych se pochlubila. x-)
kacici
5. led 2008
Ahoj holky,
ja jsem fakt zenska na materske,nepoznala jsem Kaju :-N ,rikala jsem si kdo to je - stacilo mrknout na fotecky do alba,ale to me nenapadlo
My jsem od tech vanoc teda dostali fakt zabrat - viroza potvora nas dostala a jeste ted mame obe kasel 😞 ,nikam nechodime - byla jsem s ni jen dvakrat na vychazce a znovu zacala vic kaslat,takze jsme v teple domova a nikam nechodine - jen max. ja sama.
Zitra dame poprve kasicku,Terezce uz mlicko nestaci,kojime co dve hodky a v noci se casto probouzi,nic nepomaha az prso,ktere me uplne vycucne,takze jdeme do kasicek jako Evca s Verunkou
Jsem ted strasne unavena,porad bych jen spala,takze u nas je dost spaci den,jen co mala usne,usnu i ja - ted jsem usnula vedle ni na gauci a spala tam pres hodinu - ji jsem prenesla opatrne do postylky a spi dal.Ales sel s klukama hrat fotbalek a pak na pivco,ale asi jim usne - noc byla priserna a rano me nechal spat a vzal si malou vedle,abych si trochu odpocinula po te nocni sichte 😃. pritom vyzehlil vsechny pliny,vyluxoval cely byt,uvaril obed a zlikvidoval vanocni stromecek =-) - neptejte se me jak to mohl stihnout,ja fakt nevim
Kajo synovecek je nadherny, ja mam podobnou fotku od kamaradky co se ji mezi svatky narodila holcicka Deniska - ty miminka jsou uzasne nadherna - takova malinkata k zulibani 🙂
Jeste jsem nepsala,ze svagrova ceka v lete miminko,takze mozna budeme mit v rodine dalsi srpnatko 😉
my jsem se rozhodli,ze se o druhe miminko budeme pokouset v listopadu - ale jeste uvidime jestli mala nebude extra rostak
kacici
8. led 2008
Ahojky,holky prtata mate nadherna - koukala jsem na fotecky - Adamek mel super oslavu,Verunka a Pata uz jsou teda o velky kus pred nami,ale Terezka se aspon snazi pritahovat do sedu 😃
Kasicky na noc jsou super - krasne spinka 12 hodin,az me boli prsa.
Potkala jsem venku Lucku s Adamkem a domlouvali jsme se predbezne na navstevu u nas v patek dopolko - co vy na to Evi,Kajo? 🙂
slevik
9. led 2008
Ahoj Kači, tak my pátek berem, akorát jsem teda navrhovala, jestli nechcete k nám? Bylo by to asi lepší...Verunka už leze jak divá a všechno prošmejdí :-N To je fajn, že vám kašičky takhle zabraly 😉
kacici
9. led 2008
Evi jak chces,me to nevadi,tak to tady prosmejdi,budeme ji hlidat 😉 ,ale kdyby jsi chtela pro svuj lepsi pocit se sejit u vas - tak donesu zakusky a piti k vam.Me to problem nedela - poradne u nas vyluxuju a zkusim zakryt vselijake zasuvky a nebezpecna mista a kdyby byl problemek - tak mame lino v detskym pokojcku,poradne ho nez prijdete setru a tam bude cistounko a muze se plazit jak diva 😃 - je tam jen lino nic jineho 😉
kacici
10. led 2008
Tak uz mam tri misa rezy,takze holky,kde se teda sejdeme? Mamka me je tam ted koupila na zitrek,je jasne,ze by odpolko uz nebyly. Ted jen kde se teda sejdeme? 🙂
cina
10. led 2008
Hoj kočky,

Kači, doufám, že myslíš tři na osobu 😃
domluvte se spolu, nám je to jedno, kašel už je lepší, dnes v noci spal celkem v pohodě (v porovnání s předešlýma), vůbec nezakuckal, takže snad to bude dobrý a nic na vás už neprsknem. Akorát byl od pěti vzhůru, před chvílí jsem ho zkusila vrznout do postýlky, protože byl nevrlej a on normálně usnul, čumím jak blázen!

Začni psát odpověď...

Odešli