• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj kočky,
tak se zítřkem počítame a těšíme se :wink:. Můžeme teda ke Kačce (ale nechci tě honit, abys to kvůli éru Verunce musela nějak přizpůsobovat :grinning: ), když už má nakoupíno :sunglasses: . U nás můžeme zase naplánovat další srazík :wink:.
Viděla bych to po 8h, může být?
10. led 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super,az budete holky pod barakem prozvonte a ja si pro vas prijdu - podlahu setru jeste dnes a i vyluxuju cely byt. Muzeme byt v kuchyni - deti v pokojcku bude tam na ne pekne videt,je tam topeni na 5 a teplicko,takze by se jim tam mohlo libit,dam tam vsechny hracky, na zem deku a penove puzzle :wink:
Jinak pokud nekomu nebude stacit misa rez,dneska pecu buchtu s kokosem :grinning:
Tak zatim pa pa :slight_smile:
10. led 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - jak to všechno stíháš? Já jsem ráda, že se naobědvám, umeju nádobí a zametu zatímco Veru spinká, jinak není šance :sweat_smile: . Hlavně mi teď se vším chce pomáhat, což jako moc nejde :grinning:.
Zítra se těšíme, ale koukám, že akorát přiděláváme práci :pensive: . Jen pro upřesnění, nám stačí klíďo lino, Verunka je na něj zvyklá :grinning: .
Akorát ona Verča stejně bude u mě, viset mi za nohu, jak ji znám :grinning:.
Luci - doufám, že taky ještě nakoukneš. Potřebovali bychom opravdu co nejdřív, písnu hned, jak vstaneme :wink:.
Máme pak ještě něco dalšího, takže bych se nejradši vrátila na další kojení procházkou domů :sunglasses: . Tudíž pro nás čím dřív, tím líp :wink:.
Už mi zase visí na noze, musím si jít hrát, tak papa zítra :dizzy_face:
10. led 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, klidně můžem hned jak vstaneme my :grinning: když co nejdřív, tak co nejdřív :grinning: takže v půl sedmé u podchodu? :grinning:
ráno se domluvíme. moc se těšíme. Kači, neboj, míša řez bude ažaž!
10. led 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fotecky jsou super,ale kam mam vlozit ty dalsi? :confounded:
My jsme to pak meli narocne - po obede vychazka se sousedkou,pak za dalsi hodku s bafanem az k Duranu - jsem uplne zmrzla jeste ted.Ale pes potrebuje zhubnout,je jak koule,takze na ni plati pohyb,pohyb,pohyb
Ted jsem dala Terezku spinkat,vypila opet 170ml kase a moje mlicko z obou prsou,nevim kam to dava,ale neblinka,je spokojena a chrupka :slight_smile:
Prejeme Vam dobrou noc a hezke sny,ja pecu krutu na zitrek - zacina to tady vonet,asi si jeste dam nez pujdu spat - a pak mam zhubnout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Kaci, asi se budu muset zase nekdy ukazat, kdyz uz me ani nepoznavas. :frowning2: Nedavno jsem sice byla v Hradci, ale mela jsem malo casu akorat na tu doktorku a nejaky to papirovani. Ale snad to brzo napravim. :wink:
Jinac jsem pridala do alba fotecky...prisla mi sala AC Milan, tak jsem mu ji hnedka musela zkusit, byl z ni evidentne nadsenej. :dizzy_face:
12. led 2008 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau kočky,

tak nevím, asi napíšu adminům, že nám zamrzla diskuse :grinning:
jak se máte?
1. únor 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,ozivuji nasi diskuzi,protoze je vazne nejak zamrzla :grinning:
Jak se vam vede? Co maly Pata a Verunka? Adamka jsem videla,roste jako z vody a je to fesak :slight_smile: ,ale Vas jsem holky dlouho nevidela. Az bude tepleji muzeme vyrazit nekam na zahradku.
Terca roste jak z vody - miluje vriskani a piskani,neustale je na brisku a konecne se nevzteka a chvilku tam i vydrzi :wink:
Tak pisnete jak se mate vy :wink:
10. únor 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Kači, já jsem si všimla až teď, že jsi odmrazovala :grinning:
15. únor 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Luci,prave ze jsem si rikala,ze odmrazovani moc nepomohlo :grinning:
Koukala jsem na fotecky,tak Adamek uz lozi?Teda to je rychlost,vim ze sis to prala az budete v novem bytecku,ale musi to byt sranda,Terca dela letadylko a cuci na Penny,uplne ji zboznuje
15. únor 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky,

zatím naštěstí nelozí, přemísťuje se spíš točením :wink: , prdelku má moc těžkou :grinning:
15. únor 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to me povidej,my sice meli na pulrocni prohlidce 6570g,ale to uz davno neplati,terca basti prikrmy jak o zivot,sni zeleniny 200g k obedu,200g ovoce a 200ml kase. Do toho uz ji davam ty detske susenky - ponevadz svagrova ji dala pri hlidani detsky piskot,nebudu psat,ze me to bylo zrovna jedno,chtela jsem ji videt prvni az dostane neco do rucicky na zvykani a hlavne jsem ji chtela koupit v bazalce ty krupky,ktere jsou mnohem lepsi.Takze jelikoz me to takhle rozhodila,tak uz jsem ji koupila radeji detske susenky a davam ji 1-2 denne. Cajcek moc nepije,ale prso chce porad
15. únor 2008 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted uz nic navic nedostane,az v 8 mesicich jogurt,otesanek me snad jeste celou zbasti
15. únor 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máme podobně, taky začnu s jogurtem na osmi, včera jsem zkoušela namačkat do přesnídávky banán, ale to teda bylo první, co vyloženě nechtěl, asi tuší, že já banány nesnáším!!! sušenky zatím nedávám, asi je budu pak cpát do toho jogurtu pro zpestření, jak to dělá Evča.
A kolikrát denně ještě kojíš? u nás to vypadá, že na noční kojení už zapomněl, teda snad to nezakřiknu, dneska jsme vstávali ve třičtvrtě na sedm :wink:
15. únor 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, koukám, co to máš v albíčku za drobečka?
15. únor 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to byla Deniska od kamaradky,co bydli v Pardubicich,ale teda ta byla uplne k ununani,takova malinka :grinning:
Jinak ja kojim rano v 8.00,pak jednou odpoledne a v noci porad 2x - 3x :unamused: - zkousela jsem ji oklamat cajckem,ale neda se potvurka a vyzkouset ji nechat plakat chci az po vikendu - dneska tady bude spat segra a budou hlidat malou s pritelem a zitra tady bude spat Alesuv kamos,jdou si kluci posedet a on neni z HK.
Ale nevim,prijde ze fakt taha dost,ze to neni jen uklidnovani,ale vylozene hlad nebo spis zizen
15. únor 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeste ti musim pochvalit albicko jak Adamek roste :slight_smile: - super napad,mas tam pekne za sebou mesice jak se Adamek menil,urcite taky neco podobneho udelam - budu se po tobe opicit,tak promin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Musim jit,kamoska uz zvoni,tak zatim papa a doufam,ze nase diskuze opet zije,jsem zvedava na Kaju a Evcu.
15. únor 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a dopolko už nekojíš?
já jsem mu v noci dávala do tý doby, kdy jsem věděla, že má hlad, jednu noc se ale vzbudil, skoro si necucnul a usnul, takže o pití mu viditelně nešlo :grinning: , tak jsem to začala řešit. Pokud má Terča fakt hlad, tak bych jí zatím nechala, ještě má čas :wink:
15. únor 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju!!! a klidně se opič, budu ráda :wink:
15. únor 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau babulky, koukám, zase tu přituhuje :angry:
už jsme se dlouho nesrazily, tak něco vymyslete :wink:
19. únor 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda damy hradecke, prosim Vas, neviete niekto, ci v Malsoviciach existuje nieco ako Materske centrum? Rada bz som nieco take navstivit ale nejak sa to tvari nepriestrelne...
20. únor 2008 ve 02:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :grinning:. Hele, zima už pomalu končí, takže na zamrznutí se nemůžem vymlouvat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:.
Anis - tak to nevím...
20. únor 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Aniska to fakt netusim - vim jen o materskem centru v Mediu,naproti Futuru a pak na Slezskem predmesti
Luci - ja rano nakojim,pak ma za chvilku rozmackany banan,pak obidek zeleninka,pak zase kojim az tak po 3 hodinach(kojim kvuli tomu,ze me vubec nic nepije - nechce ani vodu,ani caje,ani stavicky),za dve hodky kolem 16:00 ovoce(pyre) a v tom 3 susenky a pak kase na noc.No a v noci bohuzel stale kojim 3x-4x,jsem k.o.
Ma asi fakt hlad,caj ani dudel nepomuze,u prsa tahne jak o zivot a saje a saje :unamused: .ted nas rano zaclo bolet brisko,takze to je des bes a do toho me zacina z niceho nic plakat pres den - takze asi zoubky,jine vysvetleni nemam,fakt place z niceho nic - i v kocarku,to nikdy nedelala.
Ten srazik necham naplanovat holky vas - prece jenom vy se videte mnohem casteji.
Zitra jedu ke kamosce do Trutnova na dva dny,tak uz se moc tesim,ale snad to Terca zvladne v poho. Jsme totiz opet bez tatky,ten se nam vrati az v sobotu. tak zatim pa pa
20. únor 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vas po dlouhy dobe zdravim. :wink: V posledni dobe je celkem hezky, tak doufam, ze to tady brzo zase odmrzne. :slight_smile: Uz se tesim az dame srazik zase nejakej srazik, nejlip U Kocoura, abych se u toho taky mohla poradne najist. :slight_smile:
Pata je sikulka, uz nejenze leze, ale postavi se a chodi podel nabytku. :slight_smile: Taky uz ma dva zoubky, obe dve jednicky dole. :slight_smile:
Tak zatim, vecer se sem za vama prijdu podivat a jestli tady nikdo nebude... :angry:
26. únor 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacici- to naproti futuru by bolo schodnee, diki:slight_smile:
27. únor 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, nemáte některá zkušenost s plaváním miminek v HK? Třeba nějaký tip, www stránky, info apod? :slight_smile:

Já moc o žádném nevím. Akorát jsem viděla i dr leták o plavání tuším ve Všestarech za 1800 Kč za 10 lekcí.
28. únor 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zus - plave se v Elišce na Malém náměstí a tady ve Štefánikovce (tam chodíme my :wink: ). Jsou stránky www.zeva.cz, ale nějak to nejde :confounded:
Ve Všestarech je to pro větší děti...
Kdyby tě zajímalo nějaké info, písni ip :wink:
3. bře 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zusma, to plavanie vo vsestaroch je az od 6 mesiaca veku, my by sme chceli chodit tiez
3. bře 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
Evi Verunka mela taky laryngitidu,vid? Co vam tenkrat pomohlo a za jak dlouho ji to preslo? Nam se to teda konecne lepsi,ale porad chudinka sype a porad se tim kaslem davy :cry:
Jinak jsem cetla,ze ti Verunka nechce na brisko - kamaradce se stalo to same,najednou se mala zastavila ve vyvoji,trvalo to 4 dny a pak zacala chodit ze dne na den sama- je to pry faze,ze mimco zjistilo ze muze jit dal,ale ma strach,tak se vrati ve vyvoji zpet a pak je to fofr - takze bych spis pocitala s tim,ze Verunka bude za chvilku sama behat :slight_smile:
Luci ja bych tu vychazku nechala asi az na pristi tyden,my sice muzeme chodit ven,kdyz nema teploty,ale ja to resim tim,ze mam doma vsude vypnute topeni,skoro porad vetrame a kdyz spinka,tak je nastriojena v posteli a spi pri otevrenem okne - vyhovuje me to vic - vse si ridi podle ni,protoze dopolko mame delat zabaly 3x po 20 min. a odpolko to same a to bych nikam nedosla. Navic jde chudak svagrova zitra na amniocentezu,takze ted budu mit na starosti i neter Barusku az do patka.
4. bře 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko - měli jsme laryngiditu, u ní je vždycky rychlý nástup a pak i ústup, nejhorší jsou první dva dny a hlavně noci, pak už jen kašel a za týden by mělo být po nemoci :sunglasses: Co ji na to dáváš?
Jinak Verunka ne že by nechtěla na bříško (v noci na něm spala a dokonce se tam sama dostala), ale prostě se nechce otáčet :frowning2:. Ale nejde o žádnej zásek nebo zpětnej krok ve vývoji, vše ostatní dělá dál (leze, stojí a zkouší ťapat), akorát prostě z nějakýho důvodu čeká, až ji mamka otočí :grinning:
Jinak na vycházku se hlásíme taky, teda ale spíš bychom se mohly sťuknout u někoho, ať si dítka pohrají :wink:. Navrhuji u nás, příští týden :sunglasses: Teda jestli budem všichni zdraví...
Jo, Katko, nechci ti do toho kecat, ale jestli má Terezka laryngiditu, tak není moc vhodný brát k vám neteř. Je to hodně nakažlivý...
5. bře 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek