• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Ahoj holky,chtela bych se optat.Baru v lete bude 8 mesicu.a chteli bychom jet nekam na dovcu.neporadite neco ?kde by se dalo jit i s kocarkema a nebylo ta zase tak drahy.Ted neni moc cas psat ale sleduji vase deticky jak rostou.
11. bře 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, ono záleží kam chcete...jestli po Čechách, tak tady je spousta možností. Je hodně cyklotras, kde se dá krásně chodit s kočárkem :wink:
12. bře 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslela jsem treba Jeseniky nebo tak neco.NA koupani asi ne,spis me jde o naky ty prochazky.
12. bře 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo uz jsem tady :slight_smile:
29. bře 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co treba v pondeli?
My jsme byli tenhle tyden opet nemocne,ja ti nevim my snad vyzirame vsechny rymy co se daji
Ja navic i zuby :frowning2: ,ale pristi tyden bude snad urco lip :wink:
29. bře 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusila bych napsat i holkam - nevim jestli sem chodi - nesel nam ted zase par dni net :frowning2:
29. bře 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, Pata mel zase kasel a rymu do toho, ale vypada to, ze uz to preslo, i kdyz rymu jeste trosku ma. No v pondeli by to mohlo i jit, pac jsem se stejne chtela jit i podivat do Finesy na nejaky boticky na jaro na ven. :slight_smile:
29. bře 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super - budeme se moc tesit,pak muzeme zajit k nam na cajik ci kafe,upecu buchtu s kokosem a dame si do nosu :wink:
29. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Napis jak se ti to hodi v kolik a kde :wink:
29. bře 2008 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A na kolikatou to tak vidis???
Ja taky muzu vzit neco na zub, pac vcera jsem nejenze zvladla uklid celyho baraku, ale napekla jsem babovku a k tomu jeste ovesny placky s ovocem, byl to takovej pokus, ale povedl se a dneska jsem jeste udelala musli. :slight_smile:
29. bře 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No my k ty doktorce jdeme rano, kze nejlip asi nejak dopoledne, ale kdyztak se klidne prizpusobime. :wink:
29. bře 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda to jses fakt sikovna,ja se v posledni dobe flakala,bylo me zle,plus hrozna bolest zubu - no vsak toho se jen tak nezbavim,chodim na cisteni kanalku :cry:
Hele nam by vyhovoval cas po 9.00 to jde vetsinou Terca do kocarku spinkat,takze klidne muzes prijet driv a byt s Patou u nas,nebo se pak muzeme nejkde sejit venku ,udelat vychazku,pak deti nakrmit a zase vyrazit ven - ma byt krasne :slight_smile: Obidek neres,neco ukuchtim a nebo kdyz bude nekde pekne pocasi muzeme nekam vyrazit na mnamku na zahradku,ale spis to vidim u nas
29. bře 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo tak my budeme cekat doma nez napises v kolik a kam mame prijit,ano?
29. bře 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
a napisu i holkam,nevim jestli budou moct,Lucka urcite zarizuje novy bytecek - ale chvilicku by snad mit mohla a Evca netusim
29. bře 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Me ted taky trochu boli zub, i kdyz mozna spis dasne, ale nikam nejdu. :angry: :sunglasses:
Jj, tak ja ti pak jeste napisu a dohodneme se. :wink: Jit nekam na zahradku by nebylo spatny, ale nevim jestli Pata vydrzi sedet v kocarku a divat se jak jim. :grinning: Kazdopadne urcite se chci jit mrknout na ty boticky.
29. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se me vzbudilo hladove detatko,teda ta vazna hudba ji uplne uklidnuje,hraje si sama s knizeckou a zpiva si u toho :grinning: - vecer jeste pisnu co a jak - musime tu nasi diskuzi trochu ozivit :wink:
29. bře 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasim s tebou,taky bych se rada do Finessy mrkla co maji atd.,ale uz nesmim utracet,jen koukat :grinning:
Hele ja zubare nenavidim,ale vcera jsem k nemu i docela sla rada - ve ctvrtek vecer jsem mela zimnici a horecky od toho zanetu a bylo me celkove hodne spatne :unamused:
Tak super,pisnu holkam sms,zda maji v pondeli cas :wink:
29. bře 2008 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, holkam urcite napis nebo treba se snad tady ukazou. :slight_smile: Toho pocasi ted preci musime vyuzit, ja se stejne tesim az zajdeme zase ke Kocouroj na nejak dobrotu, i kdyz vlastne ted uz se budeme muset ohlizet i na ditka, aby se jim tam libila, pac pochybuju, ze Pata az zacne chodit, tak bude chtit sedet v kocarku ani takhle se mu nechce.
29. bře 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kajo,tak jsem psala holkam - Evca s Verunkou nemuzou a Lucka ma s Adamkem cas - tak jsem se domluvili ze se sejdeme nekde venku,ma byt krasne,nabereme te sebou k nam a dame u nas kafco - po ceste koupim zakusky :wink: - priznam sjem lina neco pect :sweat_smile: ,moc se tesime :slight_smile:
30. bře 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak jsem zalozila Patovi blog, pac sem se moc fotek nevejde a tam budu mit spoustu prostoru. Zatim jich tam teda moc nemam, musim je tam postupne vsechny nasoukat. Kdyztak se muzete mrknout www.patrikuvdenik.blog.cz :slight_smile:
Jo a Kaci tak az pojedu, dam vedet. :wink:
30. bře 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo fakt super udelany - jsi sikulka :slight_smile:
30. bře 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, no to neni jenom moje prace, ale taky bych rekla, ze se celkem povedly. :slight_smile: Diky za pochvalu. :wink:
Uz se na vas zitra moc tesim i s Patou. :wink:
30. bře 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Samozrejme i na Adamka a Lucku. :wink: Proste na vsechny. :slight_smile: Taky prinesu neco k zakousnuti. :slight_smile:
30. bře 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně jsem našla Trutnov, i když jak koukám, jste všichni někde fuč :frowning2: . Mám jen dotaz. Našla jsem si, že v Trutnově je těhu prodejna Lirap, znáte jej někdo?? Byl tam někdo nakupovat? Chystám se tam, páč už skoro nemám co nosit :sweat_smile: , a ceny na netu jsou docela příznivý. Máte s touto prodejnou někdo zkušenost?? Díky za případné odpovědi
31. bře 2008 ve 12:09  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holkyyyyyyy, tak kde jste...to bylo reci a pritom uz je jaro, teplo, kze by to tady mohlo odmrznout. :grinning: :wink: A jentak mimochodem, japak to vidite ten pristi tyden???
Hary a kde ta prodejna je. Ja jsem nakupovala nejaky obleceni, ale jak se to tam jmenovala vubec netusim.
1. dub 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Neni to tam nekde u ty zakladky???
1. dub 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mam na mysli R.Frimla. :wink:
1. dub 2008 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajule tak to nemám tušení, proto jsem se ptala tady Trutnova :grinning: . Bydlím u Náchoda totiž. Já jen že mají docela hezké věci a za rozumné ceny. Je to nějaká Radomíra Prokopová, Michnova ulice. Tak jen jestli máte tucha, kde by to mohlo být a zda tam někdo nakupoval a tak.
1. dub 2008 v 19:58  •  čeká miminko, termín má v září 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek