• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
hola hola, jsme online!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Navrhla jsem příští týden v úterý u nás, Kačka i Evča by mohly, takže Kájo, jak jste na tom?
2. dub 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My muzeme taky. :wink:
2. dub 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak je to co mam na mysli, je to kousek od 4.zakladky R.Frimla. Ja tam ale nenakupovala.
2. dub 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, kze v utery...ale na kolikatou asi tak. Ja si totiz jeste musim jit nechat napsat prasky na sz a myslim, ze tam je zitra odpoledne.
2. dub 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinac uz mi snad pojede zabka...akorat se s ni jeste musi zajet na technickou, pac bude prosla. No ale ted za vama budu moct prijet kdykoliv budete chtit...to jste stastny co. :grinning: :grinning: :grinning:
2. dub 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já bych to viděla tak mezi devátou a desátou, záleží, jestli se půjdem před tím ještě procházet nebo ne... vyhovuje?
Kájo, doufám, že si pamatuješ, kde bydlíme :wink:
3. dub 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Luci, nooo tak snad tam jeste trefim. :wink: Jo neboj, moje orientace sice neni na zrovna nejlepsi urovni, ale tohle jeste zvladnu. :wink: Ja bych to videla, tak ze tam budu po ty devaty.
4. dub 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kazdopadne Kaci, jak ty to vidis, sli bychom se pak podivat do ty Finesy??? Ja stejne jeste musim zajit odpoledne za kamaradkou do Pepiny.
4. dub 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz jsem chtela jit spinkat a jeste vidim,ze nase diskuze zije,tak musim pisnout :grinning:
Kajo my budeme urcite vychazet az po 9.00 hodine smerem k Labske za Luckou a pak jsem myslela ze bychom zasli do Finesy a pak k nam na obed,ale pokud uz neco mas jineho,tzak to muzeme posunout na jindy,jak bude s chtit ty.Pepina je kde?
4. dub 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci, jj ja tam taky dorazim tak po devaty, pac pojedu rano autem z Velkejch a to je tak 45minut jizdy a musim tam byt na osmou na ultrazvuk, pac mi to zase prehazeli terminy, uz me s tim deptaj,normalne tam chodim dvakrat do roka a ted jsem tam byla uz nekolikrat, pac se tam porad neco deje a vsechno presouvaj. :angry:
Jinac jj, ja s Patou taky dorazim k Lucce a potom bychom sli do ty Finesy omrknout ty boticky, ale do ty velky ne??? Urcite pak muzeme jit nekam na obed, pac mi jeste ani nenapsala v kolik mam byt v ty Pepine a kdyztak se pak stavim v Labsky u ni doma. :wink:
4. dub 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se stava malokdy to vis, ale kdo jinej by ji mel ozivit nez ja??? :grinning:
4. dub 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak urcite zajdeme po navsteve u Lucky do te Finessy u nas ,pak na obed,muzeme klidne do Futura na nejakou rychlovku nebo muzu neco uvarit a pak odpolko pujdu asi do Barbanku,nechces jit s nami?bylo by to az po obede nejak odpoledne na svacu akorat
4. dub 2008 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, tak zajdeme do Finessy a pak do Futura na nejakou rychlovku nebo neco. Jednou jsme tam byli s Evcou v ty restauraci a celkem dobre jsem se tam najedla. :dizzy_face: No a pak muzeme klidne do toho Barbanku, doufam, ze bude pocasi. :slight_smile:
4. dub 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo,tak super,jsme domluveny,uz se moc tesim :slight_smile: . taky teda doufam,ze bude lepsi pocasi,uz me tohle nebavi,nevim jak sebe i malou oblekat,abychom zase nedostali rymu :unamused: . Tak v utery se moc tesime :slight_smile: ,ted uz jdu chrupat,jsem nejaka k.o.,pa a dobrou noc :pensive:
4. dub 2008 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No ja jsem taky k.o. a to teda totalne, ale nejak se mi jeste nechce spat a to jsem od vcerejsiho rana naspala tri hodiny. :sunglasses: Tak dobrou tobe i Terezce. :wink:
4. dub 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, takže se sejdem někde u nás, můžu jít někomu z vás naproti, protože musíme stejně ještě předtím ven, tak kdo se hlásí? :grinning:
5. dub 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak se s váma rádi projdem taky, podle toho, kam půjdete, ve Finese už jsme dlouho nebyli :wink:
5. dub 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci my se hlasime prvni :grinning:
5. dub 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak mi se hlasime druhy. :angry: :wink:
5. dub 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj holky, ráno se dohodnem po telefonu, jo? jeste presne nevim, jak bude moct Evca, takže buďto počkám doma nebo vám někam vyrazím naproti
7. dub 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Trutnova a chtěla bych jít na 3D ultrazvuk? Našla jsem pouze Sanus v Hradci, kde ale údajně dělají pouze obličej. Má to některá z vás za sebou a poradí? Díky :dizzy_face:
9. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miiska - ja na tom 3D UZ byla v Sanusu a stalo to kolem 1000Kc ,ale muzes prijit kolikrat budes chtit. Delali jen oblicej miminka a ja tam byla celkem dvakrat,prototze ne vzdy se to povede hned napoprve,jako napr. nam.Mela jsem sebou svoje CD,ale uz si nevzpomenu jestli je to nutne,ja si ho radeji sebou vzala.Jsem moc rada,ze jsem to na tom UZ byla,je to neco noveho a mam aspon pamatku,ale pri druhem mimi se chceme nechat prekvapit ,jak bude mimi vypadat,takze na to uz nepujdeme
Luci dneska v poradne - Terca ma uz 8160g a 72cm,doktorce se normalka posadila a dokonce stala i na nozickach,byla jsem uplne paf,to me doma nedela.Ptala se me zda lezeme - odpovedela jsem ze ne,max. plazime smerem dozadu a ona,ze v pohode,ze ma casu dost :confused: Hodne nas teda pochvalila za nocnik,ze uz zaciname zkouset davat,ale prisla me celkove dost spokojena,ja tam sla s bojovou naladou :grinning: .Tera se ji odmenila - pocurala se tak,ze to steklo i z lehatka :grinning:
9. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Teda Kaci, to je peknej kus zensky. :wink:
Jinac ja se vam vazne moc omlouvam, slibila jsem, ze prijdu a moc jsem se na to tesila. Bejvala bych vam i napsala, jenze mi blokli kartu a vubec jsem ani nechapala proc, pac mam vsechno zaplaceny, kze jsem tam volala a v patek to pry bude v poradku. :angry: Kze jsem si jeste dneska byla nabit a obnovit svuj kredit na Oskarte, abych taky mela jak fungovat, kdyby nekdo napsal.
Jinac hlasim, ze Pata uz zase pije caj. :slight_smile:
9. dub 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

Kači, gratuluju k mírám, vážili jsme stejně, ale k doktorce se ani vyjadřovat nebudu, holt asi měří každýmu jiným metrem, no :angry:
10. dub 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky s tema doktorkama, ja muzu rict, ze mame vazne skvelou, na nejaky tabulky apod. uplne kasle. :slight_smile: Na druhou stranu kamoska, kdyz prijde k doktorce, tak ona tam ma na nastence tabulky, v jakym mesici ma byt jak velky a co musi umet a kdo tomu nevyhovuje je opozdenej. :angry:
10. dub 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kjáo, a ke komu chodíte?
10. dub 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My zatim chodime k jedny moji znamy v Upici, ale jednou jsem s nim byla v Kuklenach, Karlova se tusim jmenuje a ta se mi libila.
10. dub 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, holky prosím nevíte nějakou restauraci v trutnově, kde bychom mohli jít na oběd s Adélkou a kočárkem? Díky, hlavně nepiště k Drakovi na náměstí :grinning:
10. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Maci, kurna a tu jsem ti zrovna chtela napsat. :grinning:
10. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne popremyslim, ale ja chodila akorat v lete, kdyz bylo hezky a to vetsinou do Jednicky pod namesti na zahradku. :slight_smile:
10. dub 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek