• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
Budu nakukovat, pokud vás něco napadne. ještě uvidíme, jestli vůbec pojedem.My byli dvakrát ve Staročeský hospodě připříjezdu do trutnova ze směru od Adršpachu, spíš bychom chtěli někde blíž v centru, nebo směrem na Náchod :wink: Si vymejšlím co? :confounded: :grinning:
10. dub 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, ukážu manželovi :wink:
10. dub 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A pak dej vedet, jak jste se rozhodli, ale tam to je vazne pekny. :wink:
10. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dvoracku mohu doporucit,vari tam vyborny mnamky :wink: ,ale bez predchozi rezervacky si nejsem jista,zda si sednete :unamused:
Jinak holky Terezka si nadelila nadherny darecek k 8. mesicum - mame konecne fakt zub - je to jednicka vlevo dole a teda uz je to fakt definitivni,prujem ma jak s.....,ale nastesti to strili zatim do nocniku,i kdyz jedno male nestesti bylo do pliny,chudina,ale uplne zoubek zari v pusine :grinning: - a opet jsem objevila zoubek ja,takze mam dvoje saticky - hura :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Luci ja nevim,vcera se me zdala dobre naladena,treba nemela svuj den,kdyz jsi tam byla ty,fakt byla v pohode,ja se docela bala co me rekne :unamused:
Kajo,to je fajn,ze jsi zase mobilni
10. dub 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jeste je super restauracka dole pod namestim smerem k nadrazi,ale jak se jmenuje fakt netusim - to vite jezdila jsem tam jenom na navstevu za kamoskou,nejsem z Trutnova
10. dub 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulace k zoubkům a díky za tipy, kdybychom některou z nich navštívili, dám vědět :wink:
10. dub 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci i my se pridavame a gratulujeme Terezce k prvnimu zoubku. :dizzy_face: Pata u toho mel taky desnou srajdu.
Po jaky strane je ta restaurace, kdyz jdes z namesti, neni to Jednicka, jak jsem rikala??? Tam chodim celkem rada. :slight_smile:
10. dub 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo, tak vy jste nás předběhly se zubama, jo?
Já teda nevím, ale jestli to, co doktorka vypustí z pusy souvisí s tím, jakou má náladu, tak to teda potěš :angry:
hodila jsem do společnýho alba fotky
10. dub 2008 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kajo je to po leve strane - naproti je myslim posta.Kdyz jdes od namesti tak nalevo a niz,asi to bude ta Jednicka :wink:
Luci promin :grinning: ,ale fakt tam je :grinning: No a mas pravdu taky me to trochu zarazilo,ze rikala ze v pohode - ale Terka se tam predvadela - doma me nedela skoro nic :unamused:
10. dub 2008 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
tak jsem taky přidala fotečky :wink:.
Kači - gratulujem k zoubku :dizzy_face: . Jste rychlíci, my měli první zub později :sweat_smile:
Co se týče té dr., nepřijde mi jako dobrá, to by musela měřit všechny stejným metrem. Tohle co předvedla, není solidní jednání a u mě by teda ztratila důvěru :unamused: . Ale co už....
Kájo - když ti nešel mobil, mohlas poslat aspoň ip :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nebo napsat od někoho jinýho...
10. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kaci,jj tak to je presne ona. :wink:
Evi, poslat IP, tu jsem poslala vecer Kate, ze nevim, jak to budu stihat a ze se ozvu. Jenze nemela jsem z ceho a od koho jinyho bych tady napsala, kdyz jsem tady byla uplne sama, to vazne nevim...max z toho Pati plysovyho. :grinning: A psat IP, kdyz se tam bavite nebo jste mozna nekde venku a na pocitac se tezko podivate. :sweat_smile:
11. dub 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo jinac vcera jsem sem psala takovou slohovku, jenze mi ten kun nejak belhal, kze se to ani neodeslalo. Uz ani nevim, co sem tam psala, ale nejdulezitejsi informace byla ta, ze Pata mi prestal bojkotovat caj. :slight_smile:
Jinac vcera jsem byla v Tescu a nakoupila jsem tam Patovi krasny vecicky a jedny riflicky z puvodni ceny 220 na kterych byla cena snizena na 154 jsem taky vzala a az kdyz jsem dojela domu, koukam na listku, cena 110. :slight_smile: Vubec tam meli spoustu krasnych zlevnenych vecicek. :slight_smile:
Jo a taky jsem vcera udelala komplet jarni uklid asi od sedmi vecer do pul jedenacty jsem tady litala jak camrda kvuli tomu, aby mi Pata dneska dokazal, ze to bylo naprosto zbytecny. :grinning:
11. dub 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinac konecne uz jsme nasli hrnicek, ktery zda se nam vyhovuje. Koupila jsem ho taky vcera v Tescu a je to NUK. Teda priznam se, ze nejdriv me napadlo, ze bych ho mohla koupit, pac se mi libil, jak vypada, ale i neeve mi rikala, ze Nelince se z nej krasne pije. :slight_smile:
11. dub 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kájo - a věřila bys tomu, že jsme se do ip podívaly, když jsme seděly u Lucky?? Když si Kačce psala, že nejspíš přijedeš později, tak jsme tě čekaly :unamused: . A představ si, že nás i napadlo se juknout do ip na koně, ale ... psát do svého tématu jsi zvládla, ale napsat dvě slova do ip ne :unamused: No nic, nemá cenu se tu o tom dohadovat, každej ať si o tom myslí své :pensive:
11. dub 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jj, to mas asi pravdu, nema to smysl a ja na to ani nemam naladu ti neco vyvracet. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ze vas to napadlo budiz, jsem teda pitoma, ze jsem si myslela, ze se tam nekde na navsteve budete divat. No nic, neresim. :confounded:
11. dub 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,teda tady to tema nejak vazne. Vzdyt se to uz vyrikalo,tak je to snad v pohode.Jak se vsichni mate?
My se mame dobre,ale noce hruza - no asi nejhorsi za celou dobu - taky jste to tak meli v 8 mesicich - vubec se nevyspime,hlad nema,zizen nema,proste chce byt jen a jen u me :sweat_smile: - Teda vcera me poprve nic nevypila k jidlu - kase se nedotkla,nechtela ani mlicko a nemocni taky nejsme.
Zaciname perovat na kolinkach,tak je to docela prca ji videt jak se snazi a jak se ji to libi,ale pokusy vpred ani nahodou,spis vzad :grinning:
17. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nevim. :sweat_smile:
Jinac Kaci, ja vcera s Patou u doktorky, pac vecer mel trosku prujem, ale hlavne rano primo horel. Prohlidla ho a rikala, ze to muze byt nejaka viroza, ze jich je ted hodne, ale prujem nema ani neblinka jenom ma tu teplotu. Taky rikala, ze to klidne muzou byt zoubky, ze to ma nahore pekne natekly a na ty rezaky ma taky uz vek. Tak jsem vecer nastrouhala bramboru, dala mu na to ponozky a trosku to kleslo, nicmene rano teplota zase, tak tentokrat jsem mu zase namocila nohavicky do octovy vody, pac ta taky vysava horkost a je to zase lepsi. Vecer mi ale kasicky taky moc nesnedl, porad delal takovy zlvastni pohyby pusinkou, pak si daval dudina do pusinky, ale taky tak zvlastne a nejdriv ho hned zase vyndaval, jak kdyby mu tam vazne nejaky rostly. Tedka mi zase usnul, predtim jsem koukala, ze ty dasnicky ma natekly vazne pekne. Jo a taky jsem zasla a koupila jsem mu ty boticky ve zdrav. potrebach kousek za Centralem, staly neco pres 400 uz nevim kolik presne, ale jsou vazne kouzelny. :dizzy_face: Sedel v kocarku nejdriv je prozkoumaval, ale sundat si je nesnazil. :slight_smile: Jinac s nima pekne smajda podel nabytku a kdyz prechazi od nabytku k nabytku, tak se kolikrat toho jednoho pusti a pritom se jeste nedrzi toho dalsiho, kze chvilku stoji sam na nohou, ale pak si uvedomi, ze se nedrzi a seda si na zadek. :slight_smile:
Jo a k tem osmi mesicum, tak my tohle nemeli, Pata spinkal vzdycky celou noc. Jen mi prijde, ze v posledni dobe je na mne trosicku vic zavislej, je to takovej muj mazlik. :slight_smile:
Porad koukam na to Janecko a premyslim jestli do nej jit, na pesi v tom kramku jsem ho videla ve sleve akorat ne v ty kombinaci barev marina. Chtela jsem se zeptat, kolik ty jsi za nej zaplatila?
17. dub 2008 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,koukam stale je tady nejak mrazivo,nikde nikdo :confused:
Kajo ja je kupovala pres MMB za 3700Kc a moc ti preju aby jsi je sehnala ve vybrane barve,ty jsou totiz asi nejhezci - ja je zvazovala,ale nakonec vyhrali cerveno-zeleny,ty Marine nemeli. Ja s nimi uz jezdim pres tyden,i ted,mame do nich fusacek na podzim,jaro a je docela teply. Velky tezky kocar,asi slozime a dame definitovne do sklepa :sweat_smile:
Jinak se konecne ty noce zlepsuji,hura. Nevim co to bylo,ale zoubky urcite ne - jsem z toho jelen,mela dole spicku fakt viditelnou,i Dr. nam rekla ze je to zoubek,ktery prorezava a zase tam ted nic nema - no videlo to dost lidi i maminek,vsichni krouti nevericne hlavou,jak je mozne ze se nam to tak ztraci,spis ji ji prehnane sleduju :sweat_smile: a zuby se pak schovavaji - ale tenhle byl vyrtvaly a byl tam pres tyden. Jo a dokonce to i cinkalo na lzicku,tak nevim,muj tata porad zertuje,ze se ji delaji velke afty :angry: .No uz ji nesleduju,az tam ty klofaky budou,tak budou,ale ten prujem,zvysenou teplotu,protivnost asi mela k nejake viroze :unamused:
Tenhle tyden jsme meli jet s Alesem do Prahy na navstevu ke znamym co maji 10 mesicniho chlapecka,ale Ales asi nedostane v praci volno,kolauduji v utery :frowning2:,ach jo a ja se tak tesila -navsteva je domluvena uz od ledna
20. dub 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,hledam nejakou maminu z Trutnova,se kterou bych mohla obcas na kavicku nebo na prochajdu z kocarkama..najde se tu nejaka?pokud ano,muzete pisnout na ivcatu@seznam.cz..tesim se..
13. kvě 2008 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
oprava:slight_smile:)..ivcatu@tiscali.cz
13. kvě 2008 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Koukam, ze tady se nic nedeje. :frowning2:
Jinac Kaci, my ted mame porad neco, ale pristi tyden bychom meli mit cas akorat teda 4. jdeme na kurz Baby signs a 6. jdeme na foceni, kze zalezi na vas. :wink: Ten kurz je stejne az nejak navecer a foceni dopoledne.
26. kvě 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,uz jsme zpatky z dovci.Je neco noveho?Dovolena byla super,i kdyz je jasne,ze uz to nikdy nebude tak jako kdyz jsme byli jen dva a bez starosti. Jdu to sepsat do srpna,slibila jsem to holkam,ale doufam,ze my se urcite domluvime a sejdeme se s detmi na hristi nebo u nas :wink:
15. čer 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky omlouvam se ze jsem se neozvala. Mala mela minuly tyden horecky,dost vysoky,od uterka nespala,noce byly za trest a ja na ni sama :frowning2: . Rostl ji druhy zub,od soboty je to o.k.,nastesti prorazil nezbeda jeden,Ale teda pri predstave dalsich 18 :fearful: :pensive:
Ani nebudu psat jaky to bylo - myslela jsem ze vyskocim z kuze :frowning2: - cely den doma,uknourana byla az hruza,takze jsem rada ze to trvalo "jen" 3 dny
Jak jste na tom treba v utery nebo ctvrtek dop. - ze bychom zasli na piskoviste? :wink: Pak mame volny jeste cely patek,ale nevim jak Lucka,ta uz asi bali na dovolenou.
Luci v utery odp. jdeme konecne do Barbanku :grinning: ,tak kdyby jsi chtela jit s nami dej vedet,napisu ti az pujdeme pres fakultku
22. čer 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
chcem sa spytat, ci nahodou niektora z vas, popr. z vasich znamych nerodila vo Vrchlabi poslednu dobu (teda skor asi posledny mesiac, kedze porodnicu opat otvorili 23.9.2008)
Za kazde info, ako to tam teraz prebieha vam budem vdacnaa..
5. lis 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,omlouvám se ,že Vám jsem lezu,ale chci se zeptat,jestli někdo nevíte kolik stojí s HK v Sanusu vyšetření 4D UZ a jaké mají čekací doby.Děkuji
7. lis 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ženský, tak to tady zas trochu provětráme, ne? :wink: napište sem, kdy která můžete a dohodnem se. Já teda určiitě nemůžu v úterý a ve st ještě nevím, jinak je mi to jedno. Viděla bych to tak na třetí plus minus, záleží, jak budou spát.

evaviki: bohužel, žádná z nás ve Vrchlabí nerodila.
mk1985: v Sanusu byla kacici, určitě ti dá info
28. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - otvírám okno a větrám :grinning: :grinning: :grinning:
Ten příští týden je nějakej nabitej :pensive: , v úterý a ve čtvrtek určitě ne, středa nevím...

A kde máme Kačku, se celej den válí, tak honem sem :grinning:
28. lis 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
tak co hned pondělí?
28. lis 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by možná šlo, jestli už budem fit :wink:. Ale furt nám tady někdo chybí :grinning:
28. lis 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek