• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
taky se mi zdá :wink:
28. lis 2008 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,ja vim jsem desna :grinning: - ale my spali :sweat_smile: . Jakmile mala usne,jdu taky
V to pondeli neni vubec spatny napad a s casikem taky souhlasim - Tera tomu spanku moc neda,tak hodku kolem 11.30 az 12.00(konecne spi 1x denne)
28. lis 2008 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Pupik se uz konecne hoji,tak snad bude vse o.k. :wink: Dneska jsme sli odpoledne se segrou shanet darecek pro nase a sehnali jsme jim lampu do obyvaku,doufam,ze sem mamka neprijde nakouknout :sweat_smile:
28. lis 2008 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
mk1985 - ja byla v Sanusu pred 2 lety na jare a stalo to 1000Kc a cekaci doba nebyla skoro zadna,stacilo si jen domluvit termin :wink: (ale ted je vic tehulek,takze ta doba mozna bude delsi)Tenkrat si za tu cenu mohla jit na ten UZ treba 3x i vickrat,protoze mimi se pokazde nenatoci tak aby mu bylo pekne videt do obliceje,ja tam byla 2x,pak uz jsem mela hezky zabery a prislo me zbytecne tam chodit,jen abych videla mimi.
28. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  • To se mi líbí
to byl teda ale dlouuuhej spánek :slight_smile: takže domluveno na pondělí tak kolem té druhé třetí? my asi pojedeme radši busem
28. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci to vis,jsem ochrupa :grinning: ,chudak mala,vzdy ji necham jeste v postylce povidat a hrat si - nemam silu k ni vstat,kdyz spim,tak spim :sweat_smile:
Tak v pondeli vas holky a Adamku budeme cekat - ano?Uz se moc tesime,konecne k nam zase prijdou lidi :grinning: ,byt jen doma a sama s malou je dost narocne :confounded:
28. lis 2008 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak v pondělí se těšíme :wink:. Doufám teda, že se dám fakt dokupy :confounded: .
Kači - se ti ani nedivím, když byla tuhle malá marod a byly jsme dva dny zavřený samy doma, tak mě fakt hrabalo :pensive:
29. lis 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezkýýýý, tady to žije :grinning: hlásíme se z Vrchlabí, tady je sněhu, Evi, přijeďte se vyřádit, dám ti i Áďu, jen to vidím a mám toho plný zuby :angry: :angry:
mimochodem se dnes rozhodl,že po obědě prostě nebude spát, takže vzali babi s dědou sáně a šli ho provětrat. v pondělí se taky moc těšíme :dizzy_face:
29. lis 2008 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
A to já bych zrovna řádila, ale tady po sněhu ani památky :unamused: . A jako zlatej sníh, Verunka dneska spadla v kombošce do bláta :rolling_eyes: a to ji měla dneska vypranou, takže asi si dá pračka repete :angry: :grinning:
29. lis 2008 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,mame problem Terezka ma zase rymu a z toho i kasel :frowning2: - takze pokud nebudete chtit prijit pochopim to. Ja se na to fakt vy.....,je to kazdych 14 dni stejne,14 zdrava a nic ji neni,pak zase ryma a kasel 10 dni a stale dokola :unamused: Zajdu s ni ve stredu k Dr.,tohle neni normalni :confounded:
Jinak snih tise zavidime,tady zase nic a to je mala snehovy maniak :grinning:
Tak kdyztak pisnete,jak se rozhodnete,nechci vas tlacit,moc radi vas uvidime :wink:
30. lis 2008 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj Kači,

tak to radši asi necháme, Áďa byl nachlazenej celej minulej týden, teď se z toho vyhrabal, tak nebudem riskovat, navíc Evča má taky rýmu... tak se musíme dohodnout na jindy :frowning2:
1. pro 2008 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
Terka ted konecne usnula :rolling_eyes: ,tak jen pisu,ze mate pravdu nechame to na jindy,i kdyz jsem se fakt hodne tesila :sweat_smile: .Az budeme vsichni fit,tak se domluvime :slight_smile:
Terezka dneska od 2:00 do 6:00 nespala,pak spala jeste do 8:00,ale tatinek nam diky tomu zaspal do prace :grinning: No snad uz bude jen lip :wink: - Evi ty homeopatika na zesileni imunity jsou Sulfur iodatum - 3x tydne 3 kulicky,15 minut pred jidlem,pokud nam nezabere dostaneme silnejsi leky - Imudon. Pry bych mela vybrat cely baleni a pokud neuvidim zmenu,tak urcite zase prijit k Dr.Snad uz nam tohle trosku zvedne imunitu,protoze jinak fakt uz nevim :unamused:
1. pro 2008 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky,
u ná se ještě nespí, a to už je hodinu v postýlce :angry: . Furt slyším z chůvičky, že dělá "blbiny" a má naprostou pravdu :grinning: . No jo, holt když si ráno přispala do 8:45 :sweat_smile: .

Kači - a jsou ty homeo bez receptu? Že bychom to možná taky zkusili. Já ji teda dávám na střídačku Actimel a Echinaceovej sirup...
1. pro 2008 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi bohuzel na recept :unamused: ,ale nevim mozna by je v lekarne dali i bez receptu,neptala jsem se.
No u nas se nastesti stale chrni,tak to jdu taky zalomit :wink:
1. pro 2008 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ty vence mas nadherny :dizzy_face: - pristi rok si davam k tobe objednavku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo a staly 65Kc vcetne receptu,tak nevim nevim :confounded:
1. pro 2008 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Zkusím se zeptat v lékárně, díky :wink:. Jen jdi, já to dneska nezalomím stejně jako asi i Verýsek, ještě stále kecá a kecá :angry: :grinning: .
A díky za pochvalu věnců :dizzy_face: . Když řekneš včas, klidně ti taky jeden vyrobím :sunglasses:
1. pro 2008 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak baby radte!!!!! A koukejte sem nabehnout, at se domluvime :slight_smile:
9. led 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,tak jak koukam,tak to bude problem domluvit se :grinning:
My teda v tehlech mrazech chodime jen ven pred barak a pro obed.Nikam dal se nam moc nechce,ale az bude lip neni problem zajit i k Vam Luci :wink: Dr. rikal,at se jeste setrim,takze zatim zvu stale vsechny k nam - takze se jednou asi pos....az budu vsem vracet navstevy :grinning: :grinning: :grinning:
Terka nesnasi kocar a ted nechce ani chodit pesky,chce se vozit jen na sankach a nebo brat do naruce :angry:,takze s ni je to taky docela tezke.
Holky my muzeme pristi tyden jen dop. v pondeli nebo ctvrtek,ale pokud se Vam to nehodi,tak nadhodte jiny termin ten dalsi tyden krome ctvrtka,to mame UZ v nemocnici
9. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Kaci, tak to mate fajn, ze vam v sankach ason sedi,ja jak ho dam do pekace, tak zacne rvat, maximalne ho sam tahne, ale to je vsechno. Tak pristi tyden to teda nevidim, porotze v pondeli mame cvico a ve ctvrtek hudebku. Ten dalsi tyden je mi to zatim uplne jedno, zase teda krome po a ct
9. led 2009 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
ten pristi tyden konecne vypada nadejne :grinning: ,ja nemuzu jen ve ctvrtek. Takze jeste Evca musi rozhodnout kdy v dop. - utery,streda,patek :wink:
Ja jdu ted ke kamosce na injekci a pak jdeme s Alesem reklamovat telefon do Tesca,takze to bude zase neco - uplne to nesnasim. Dneska nam zrusili plavani,tak jsem rada - aspon muzeme jit sankovat :grinning:
10. led 2009 v 09:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Hezkou sobotu :slight_smile:

nám plavání zrušili taky :slight_smile: ten výběr ještě úžím jen na st a pa - v to úterý si budu určitě vybírat nějakou náhradu za plavčo :wink:
10. led 2009 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky,

jsem tu :sunglasses: . Tož tedy ten další týden berem středu, v pátek nemůžem :grinning: . Takže uff, středa vyhovuje všem, že?
Nám plavání nezrušili, my si ho zrušili sami :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
A pekáč Verča může, ale sedí jen když se jí zrovna chce...když se jí nechce, tak ji na něj nedostanu a nedostanu. Ale většinou se nechá ukecat a sjíždět kopce miluje, ale jedině se mnou :sweat_smile: . Nicméně jinak mi to přijde jako super dopravní prostředek mimo kočáru, my berem pekáč všude :wink: . Pravda, když po 20m začne Veru řvát dolů, je to trochu problém :sweat_smile: , ale většinou pomůže s ní běžet :grinning: .
10. led 2009 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
dneska jsem nejaka unavena - meli jsme tu detskou navstevu a bylo to moc fajn - deti ve veku 5 a 3,ale nejak me to vycerpalo,Terka spala jen 30 min. v dobe kdy jsme sli pro obed,takze odpocinek temer zadny :angry: . Vstavala v 5.00 a samozrejme ted odpadla a uz chrni.Jsem zvedava v kolik se rano vzbudi :rolling_eyes:
Takze ten dalsi tyden ve stredu?A u koho?Ja jen ze chodime pro ty obedy a v 11.00 musim byt na Stefanikovce :wink:
12. led 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Nekomentuju uz radeji nas den - Terka je horolezec,leze tam kam nema,vsude si prisune zidle,takze se vidim neustale na chire :pensive:
Fakt nepomaha nic,domluvim ji a udela to znovu,dostane pres plinu a leze tam zase. Kdyz ji vezmu do naruci vzteka se treba 30 minut a pak kdyz ji chci zabavit necim jinym,vymysli jeste neco mnohem horsiho a o jidle nemluvim.Za dnesek snedla - jednu lzicku jogurtu,dve krupky,jednu lzicku polevky a asi dve halusky,pak si dala dve tycinky a mliko,tim konci a v noci dokaze vypit az litr Sunaru - nepomaha nic,dulik,pohlazeni,jen a jen mliko :angry: .Nechce nic,asi ji lezou zoubky,ale tohle je teda extrem :frowning2:
12. led 2009 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jak basti Verunka s Adamkem?Terka nejdriv vynechala bile jogurty,ty ted do ni nedostanu vubec,ale co je nejhorsi,uz ji nechutna ani lipanek,bobik,dokonce i mlecny rez :confused:
Jo jedla by jen sunku nebo parek,ale to ji nedam - ani nahodou,ma smulu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dostane sunku na toustu s maslickem a v pusine si to prebere,sunku sni a zbytek vyplivne :angry:
12. led 2009 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Kači,

koukám máte taky veselo :sweat_smile: Adámek horolezectví neprovozuje a doufám, že mu to Terezka nebude ukazovat :grinning: jinak s tím jídlem moc neporadím, Áďa sní všechno v jakémkoliv množství, ale já mu třeba Lipánka dám tak max. 1 za 14 dní, má rád bílé Activie, tak mu radši dávám ty. Zrovna teď jsem ale někde četla o mimčách, co přes den nechtějí jíst a dohánějí to v noci. Litr mlíka? to je teda mazec! Jestli můžu radit, tak to utni co nejdřív!!Chápu, že je to hrozný, když křičí a nic nezabírá, ale podle mě budou stačit dvě tři noci, který prostě budete muset přežít a Teri pochopí, že má smolíka... Samozřejmě každá si to děláme po svým a tak, jak nám to vyhovuje, ale tohle musí být pro vás všechny, zvlášť teď pro tebe, dost vyčerpávající...
takže u nás se asi nesejdem, to byste moc nepobyly, mně je to jedno kde, pak se můžem sejít u nás někdy odpolko, ať nejste omezené časem
13. led 2009 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ženský,

tak já bych to viděla ve středu (teda ne zítra :sweat_smile: ) u nás, odtud je Štefánikovka nejblíž :wink: . Akorát teda musíme o víkendu odstrojit stromek, mám dojem, že takovej nájezd už by nepřežil :grinning:. No je fakt, že by to aspoň bylo bez práce :grinning:.
Se mi teď vybavilo, jak za mnou Verunka včera přišla a povídá "stom va, tam neni stom va" (va je u nás slovo pro svítí, zapnout apod.) a táhla mě za ruku :sweat_smile: . A normálně mi ukázala světýlko, který nesvítí :sweat_smile: . Já an ni čuměla asi takhle :confused: :confused: :confused: . Bo jako máme minisvětýlka, na stromku jich je sto a ona si všimne, že jedno nesvítí :confused: :sweat_smile: . No a tím to neskončilo, dostala jsem od ní nakázáno, že to musím spravit, tak jsem to teda spravila :sweat_smile: .

Kači - se ti nedivím, že tě tolik dětí zmohlo, to by zmohlo i mě :grinning: a ty máš o jedno v bříšku víc :dizzy_face: :grinning:
Říkáš Terezka horolezec, jo? Tak to Verýsek naštěstí ne, tý stačí ke štěstí gauč :sunglasses: . Ale ono i hopsání na něm je občas dost risk :unamused: . No a vztek znám teď moooc dobře, máme období vzdoru, takže Veru chce vždy opak toho, co já a vůbec proti všemu protestuje, takže u nás řev (její a pak i můj) je na denním pořádku :unamused: .

S jídlem u nás problém není, Veru jí za dva, akorát teda jsem už musela oddělat pultík (protestovala proti němu) a přisunout židličku ke stolu. Jíme aspoň konečně jako slušní lidé u stolu :grinning: .
A souhlasím teda s Luckou, už jsem slyšela o více dětech, co dohání jídlo v noci a teda nic moc :unamused: . Udělala bych tomu co nejdřív ráznej konec a uvidíš, že začne jíst víc přes den, ale samozřejmě záleží na tobě :wink:.

Luci - příště u vás a basta :wink:.
Jinak ještě k tomu jídlu, my dáváme Lipánka častěji, bo o jogurty moc nestojí :unamused: . Ona ho teda nakonec sní, bo maminka je přísná a nic jinýho jí nedá :sweat_smile: , ale nenutím ji často. Střídáme ovoce, lipánka a občas jogurt. A dneska se mnou teda snídala musli s jogurtem, to ji docela jedlo :sweat_smile:
13. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau ženský,

tal koukám, každá máme nějaký starosti... ale bez těch by to ani nebylo ono, co? :grinning:
takže počítáme se středou u Slevíků, čas domluvíme...
14. led 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, bez toho by to fakt nešlo :wink: . Bychom nevěděli, že ty děti máme :grinning:
14. led 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek