• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Trutnov, Hradec Králové

28. února 2013 
jééé, ty seš tady! už se nám stýskalo :sunglasses:
14. led 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,ak uz jsem tu a vy nikde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. led 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tu jsem :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, s tim Nextem, ja jsem se ptala, kdybys jeste delala nejakou celou objednavku, ja totiz potrebuju uz jen jednu vec, ze bych se pridala, ale koukam, mas uz taky objednano. Ja jsem si objednala normalne pres mmb a myslim, ze to bude v pohode
16. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky priznam se ze si to vubec nedokazu v lete predstavit :confused: - vecer padam unavou,Terezka zacala spat pres den jen 30 minut a ja v te dobe jen v rychlosti do sebe nahazu obed a juknu na net.
Zacala teda jist lepe - HURA :wink: ,dokonce bych rekla az dost,tak nevim co ji trapilo,bohuzel me to jeste nedokaze rict - furt zvatla miminkovstinou,tak nevim nevim,ale asi takhle budeme komunikovat az do skolky.A to spolu cteme knizky,povidame si a dneska po ceste do solne jeskyne jsem ji i zpivala - no musel byt na nas docela divny pohled.Ufununena mamina co zpiva falesne a dite co furt vykrikuje kuku(to chce Prsi,prsi) a nebo koko(Hody hody doprovody)
V noci vstava dvakrat az trikrat,ale asi ji lezou ty zoubky,protoze mlicko nechce,to vypije vzdy ve 4.00.
V tu stredu se uz moc tesime - snad ten na s horolezec nic nevyvede :sweat_smile: .Dneska lezla po lehatku v solne jeskyni,prehoupla se uplne dozadu a pak jak sla zpatky male tam ublizila dvema detem :pensive:
16. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci - ja se zeptam kamaradky,ta me nabizela ze kdybych neco chtela at ji pisnu,tak jestli chces napisu ji a vezmem si neco u ni - dam ti vedet,pisnu ji mailika.Skoda,ze se ta pani neozvala,byla jsme u ni zvykla objednavat,ale koukala jsem ze nema inzerat ani na MMB,tak s tim asi prastila :frowning2:
16. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, tak to spani nezavidim, my ted taky bojujeme- Adu jsme prestehovali do pokojicku, zatim se moc nedari, ale snad se to zlepsi.
DO ty jestkyne uz musime taky vyrazit
16. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha, tady se něco děje, jdu to zkontrolovat :grinning:
16. led 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeee, co ty tady :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, to budes hodna!kdyz to nevyjde, tak se nic nedeje.
16. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi :slight_smile:
Luci tak jsem ji ted napsala mailika a uvidim co me napise :wink: a drzim pesticky aby si Adamek brzo zyvkl ve svem pokojcku - ma jeste postylku?Ja zvazuju Terku dat do velke,ale bojim,bojim,ze by nam pak v noci chodila po byte a vypichovala me i Alesovi oci :grinning: :grinning: :grinning:
16. led 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - tak já už jsem rozhodnutá, že stromek o víkendu zlikvidujem, bo až dorazí Terka horolezec... :grinning: I když lezení po stromě by pro ni byla asi premiéra, co :grinning:?

Já teda doufám, že budeme fit, Verýsek má od včera rýmu :pensive:

Já chci taky do jeskyně :wink: !
16. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kaci, ma a jeste mit bude, ona je celkem velka, tak se tam zatim v pohode vejde, s tim chozenim se bojim taky...
16. led 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mam zravou :grinning: ,ted jsem snedla brambory,spenat a sekanou ze skolni jidelny a mam chut na sladky,ja se snad v lete do te porodnice jen odvalim,ach jo :unamused:
Vcera jsem mela tak desnou chut na smazenou mozarelu z mekace,ze kdyz jsme sla z anglicitiny koupila jsme si dve krabicky a nez jsem dosla domu nic nezbylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, kdyz budes hodna,tak te treba vezmes s sebou :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne zas honi mlsna, akorat tu nci nemam, tak jsem sezrala Adovi Brumika :sweat_smile: no co, stejne mu ho dam tak jednou az dva mesice, jen se tam valel :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja prave taky,ale zase nechci aby se koukala na miminko,ze ji tu postylku sebralo :confounded: - no zkusime to na jare a pak Vam popisu jeji nocni radeni :sweat_smile:
Evi - tak hlavne hodne zdravicka Verunce :wink: - ja jsem v soku,my nemeli od listopadu ani rymu,tuky,tuk :wink:(zrejme fakt zabrala ta homeopatika)
A stromecek by byla teda premiera :grinning: - u nas si ho nevsimala,nevsima ani ted u nasich,takze by to mozna prezil :grinning:
16. led 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja snedla Terce skoro vsechny cokoladky co pokazde od nekoho dostane :sweat_smile:
16. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, já se chci taky přidat k objednávce, potřebujem punčošky :sunglasses:

Kači - my taky pomalu zvažujem velkou postel pro malou, ale taky mám trochu obavy :sweat_smile: . Já dneska nasadila rukavičky, to pro začátek stačí :sunglasses:

Luci - já jsem pořád hodná :sunglasses: :grinning:
Teda a já to Áďovi prásknu :angry: ! No vidíš, ale nám vlastně taky tchýně přinesla... i když co brumík, já mám v lednici větrníky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sunglasses:

A žravou jsem měla včera večer :angry: . Mám obavu, že to co jsem shodila minulej týden, tenhle týden zase naberu :confounded:
16. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
coze? vetrniky? to si snad delas ... :astonished: :astonished: :astonished:
16. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vahu nekomentuju - dokonce se me sestricka v poradne ptala zda se nepreslechla,ze zacinam s takovou vahou tehu :pensive: No je to fakt desny,takze az porodim jdu do sebe - teda ne hned,ale za rok urcite :grinning:
Evi budu na tebe myslet,hned jak me kamaradka odepise,dam vedet :wink:
Me nestacily susenky,jdu na cokoladu,ach jo - no Terka sebou uz mele,to je fakt hrozny,jeste ji tam necham :sweat_smile:
16. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásnej pokojík :sunglasses:
Hele, nedělám si ..., fakt jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A jsou tři, takže když budeš rychlá... :grinning: . Se tu dopoledne nečekaně stavila Oldova ségra, bo měla manžela tady na Hvězdě na operaci :slight_smile:

Kači - tak třeba to zkusíme ve stejnou dobu a popíšem si noční děsy :grinning: Já taky plánuju tak to jaro... A my právě taky někdy od listopadu byly zdravý a asi jsem to přechválila, tak to mám :unamused:

Tak že bych stromek odstrojila a nechala ho dětem na hraní, co :grinning:?
16. led 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klidne to Adovi rekni, jsout am jeste dva, to nepozna :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci mate to udelany v pokojcku moc pekne :dizzy_face: - skoro az tise zavidim Adamkovi tolik prostoru :grinning: - Terka ma ten pokojcek jak komurku a pres hracky se dostat do skrine je nadlidsky vykon :sweat_smile:
16. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nerikej dvakrat :slight_smile:
16. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dekuju za pochvalu :slight_smile: vsak ma taky nejvic prostoru z cely rodiny :sweat_smile:
16. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači - ale ty teď musíš jíst to, co si mrňous žádá :wink: . Na co máš chuť, to si dej... Ale co já, že jo :pensive: ? No dost, s... mě to už dost... Taky jdu do sebe, to zas jo, cvičím, tolik nežeru, ale pak přijde zkrat a musím si něco dááááát :sweat_smile: .

Luci - tak to jo :grinning:
16. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak jo - ja si rikala,tak brezen,duben a musi do velke postele,chci aby si zvykla a na mimi se tesila. Zvazujeme,ze dame druhe rovnou do pokojcku,protoze ja pak neminim stehovat ty veci a bordel az budu mit dve deti.Luci moc se mi libi vas pokojcek - asi se budeme opicit se zviratkama :slight_smile:
16. led 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vis ze jo, klidne se opicte :slight_smile:
vy potom udelate z te rpacovny druhy pokojicek enbo jak?
16. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak me kamaradka odepsala jen kontakt na pani,ktera to dela - zrejme to bude v HK,coz je fajn,,takze zjistim podminky a dodani apod. a pisnu Vam :wink: . Samo,ze slecna uz je vzhuru :rolling_eyes: ,vola na me Kato,Kato a busi pritom do zdi :cry: ,ja chci mit detatko,ktere bude po obede spat aspon 3 hodinky :grinning: ,tak zatim papa
16. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek