• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Turecko a Blízký východ. Je tu nějaká maminka?

18. listopadu 2013 
Binki, bydlime sami. Manzelova rodina je sice moc fajn, ale spolecne bydleni bych urcite nechtela. NAvic oni jsou v Kahire a my v Hurghade.
Tak tady v eg nejsou auta ani cenove stejna jako u nas, spis drazsi :frowning2: Jen ten benzin je podstatne levnejsi.
Monina, vasi museli byt smutni, ze jsi jim neprivezla danielka, co? Chystaji se za vami nekdy?
10. dub 2009 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky holky,tak sem jeste furt v CR.Ale uz se mi to blizi a poletim domu.23. tedka.
Uz se fakt tesim.
Binki,to sem fakt nevedela,ze se to da takhle do hotelu na par hodin.Ted teda taky budu cekat 4 hodky,ale zase bych se bala,ze bych pak zmatkovala a nestihla to :astonished: Jinak kulturni sok probehl,to je jasny. :grinning: Ale sem furt po kamoskach na vesnicich,takze si uzivam prirody co to jde.
Zuziku: abych pravdu rekla,tak nasi byli sice trochu smutni,ale ne zas tak jak bych i ocekavala.Proto se taky tesim domu do Bahrajnu,protoze jak sem zjistila,mam tam lepsi rodinu,nez tu u nas.Taky sem byla zprvu nervozni,ze bydlime s rodici a stvalo me,jak se tam furt nekdo miha,ale ted sem poznala,ze mi to uz fakt chybi,jak se o me zajimaji a kazdej by chtel pomahat.to se mi na nich fakt libi.
Pak uz do CR poletim az tak za dva roky.Chceme taky jinam na dovcu,takze na CR nebudou asi finance :slight_smile:
Rodice snad taky nekdy dorazi,je to trochu slozitejsi.Asi prvni bych vitala moji segru :wink:
17. dub 2009 v 00:51  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
monina8: jo, dá, už jsem to jednou využila, byla jsem spokojená. zajímá mne, jestli ti tchýně pomáhá s Danielem, myslím s péčí...
18. dub 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
holky strasne dlouho jsem se neozvala, doufam, ze se mate vsechny moc dobre a moc vas zdravim.
My jsme se vratili pred 14 dny z Iraku a porad se nejak nemuzu vratit do normalu.
Koukam ze se bavite o letadlech, prosim poradte, jak najdu co nejlevneji letadlo z Nemecka (Düsseldorf,nebo Dortmund) do Ceska. Prosiiiiiiiiiiiiiim.
A piste jak se mate, strasne rada vas ctu. Koukam, ze monine se v nove rodine v Bahrajnu libi, to je super, musi na to byt natura, aby byl clovek rad porad mezi tolika lidmi. v manzelove rodine je to podobne, me se to na dovolenou libi, ale na porad bych to nechtela. :wink:
Mejte se!
18. dub 2009 v 18:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, my taky litame s turkish airlines - do Istanbulu, pak mistni let do Diarbakir - k iracke hranici a pak jedeme taxikem do Iraku. Zatim jsem byla spokojena. Hlavne ze se da vzit 30kg na osobu a L. uz je pres 2 tak se pocita jako osoba, takze jsme meli fakt hoodne zavazadel. :wink:
18. dub 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky binky,jo tchyne pomaha,jak se da.Dyt sem nechala malyho prave ji.Ale ted je trochu stres,tchan je nemocny,tak asi budu muset letet driv domu.Musi se o nej starat.Nevim jestli by to zvladnul manzel sam :unamused:
18. dub 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Monino, asi to nemate doma v cr uplne idealni, jak jsem pochopila z tveho vzkazu. Tak jesteze tva nova rodina v bahrainu je podle tvychp predstav. Takze poletis zpet drive? Vzdyt 23. je za par dni.
Paulo, taky bych to naporad nechtela, aby se u nas podavaly dvere :slight_smile: Z dusseldorfu leta take click4sky.
19. dub 2009 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem si to procetla kousek zpatky, ty clic4sky jsou fakt dobry, to jsem neznala. :wink: nakonec ale poletim s germanywings, u tech jsem nasla jeste vyhodnejsi nabidku.
zuzik, ptala jsi se na zavazadlovy limit u thurkish airlines - maji 30kg na osobu, coz je super, my kdyz leteli s manzelem a malou tak jsme mohli mit 90kg. ale 40kg nam stacilo. :slight_smile:
monina, me by mala taky chybela, jeste jsme nebyly dele od sebe. 'Ale je super, ze vis, ze je o nej dobre postarano. :frowning2:
26. dub 2009 v 07:57  • Odpověz  • To se mi líbí
moni, jak to nakonec dopadlo s tchanovci? letis driv?
26. dub 2009 v 07:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
monina8: jak se má Daniel a tchán?
26. dub 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vypadá to, že budu pracovat v turkey, tak se chci zeptat, jaké mi dáte tipy, pokud máte zkušenosti s hledáním a prací v zahraničí, co jste musely zlepšit...
9. kvě 2009 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
binky, no zalezi taky na tom, co umis, cim jsi se vyucila a taky co by si tam chtela delat? Rec je asi taky dulezita?! :wink:
Chces se tam prestehovat na stalo? A co dela tvuj muz?
10. kvě 2009 v 18:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
paula: takže jsi už v zahraničí pracovala? řeč jasně, ale jde o to, že angličtina nebo němčina už nestačí...za rohem je promoce a tak pomalu myslím, co dál...mm vede pobočku americké firmy
11. kvě 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,omlouvam se ale nejak sem se nedostala na kone :slight_smile: Priletela sem normalne 23.,vse bylo v pohode.Tchan se taky zotavil,zas tak horke to nebylo.Ale nemile prekvapeni me cekalo,jen co jsem priletela,tak malej onemocnel,prujem,zvraceni,horecka a vubec nechtel jist.Byla to nejaka viroza,ale za 5 dni to bylo ilhamdulillah dobre.Pak sem to chytla ja tak na 4 dny a po me tchyne na dva dny.To byl des bes.Ted uz je vse v poho.Akorat me pekne stve to vedro tady,je to fakt hruza.
Jo a zkontaktovala sem se konecne s jednou ceskou rodackou tu v Bahrajnu,takze konecne mam nekoho tu s kym muzu komunikovat :wink:
A co u vas noveho?
14. kvě 2009 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Monina, tak jesteze jste vsichni ok.
O vedru mi povidej, tady ted zacalo. Tedy ono uz bylo dost predtim, ale casto foukalo, takze jsme to tak necitili, chodila jsem kazdy den odpo na prochazku. Dnes jsme byly s jasminkou a kamaradkou poprve na plazi. Uz se ale silene tesim na leto do cr.
Binki, ja tu pracovala temer 2.5 roku, stacila mi anglictina, pracovala jsem v turistickem ruchu. Musela jsem se naucit veci tak neresit, ono to vsechno nejak dopadne...Ze zacatku jsem si kvuli tomu privodila zbytecne problemy, ale my mame proste jinou mentalitu.
16. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
konečně jsme v Turkey :wink: taky jsme měli střevní chřipku a to úplně všichni, let byl skvělý jako vždy :sweat_smile:
18. kvě 2009 v 07:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,
tak co,jak se vsichni mate?Uz dlouho jsem nepsala.Nejak je furt neco delat.Malej ted hodne zlobi,tak je s nim dost prace.Taky se mi blizi muj termin,tak zacinam byt docela unavena.A taky z toho vedra!Jinak jsem uz tu v kontaktu s par ceskama,takze super.Bejt porad doma s rodici je taky celkem nuda.Tak napiste,co u vas.Zatim pa...
11. čer 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky,
my měli návštěvu a horko horko horko. našla jsem taky nějakou skupinu češek, tak začínám navazovat kontakt :grinning:
koukáme po školkách, z těch cen se mi fakt protáčí panenky
16. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, po delsi dobe zdravim :wink:

vcera jsme se vratili zTurecka, Binki me inspirovala :dizzy_face:
28. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: jéé a kde jsi tictac byla? u móře?
tak mne napadlo, nechcete být v kontaktu přes facebook? kdo chcete, písněte mi do IP
29. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  • To se mi líbí
jo, u mooore :grinning: Marmaris a par vyletu po okoli :dizzy_face:
29. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  • To se mi líbí
AHojky zdravím, prosím prosím, nebyla by tu nějaká moc hodná duše, která by mi poslala nebo dovezla pravou hennu z tržiště? Měli by jí v turecku apod.normoš prodávat...chtěla bych jí zkusit,kdyžtak prosím do ip, moc moc díky :wink: :slight_smile:
30. čer 2009 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ronie zkus se zeptat na http://www.hedvabnastezka.cz/diskuse/privez-mi
my se zatím do čech nechystáme
8. črc 2009 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,jak se vede?My slavime zitra jeden rok malyho,patek je tu idealni,narozky ma sice az v nedeli,ale lepsi slavit o vikendu.Hmm,spis to bude takova rodina oslava,zatim z toho maly asi moc mit nebude,ikdyz zboznuje lidi,tak pozornosti bude az az :slight_smile: Binki facebook taky mam,ale moc se tam taky nedostavam.Ale muzes si me najit,jako Monika Ahmed.Zatim pa kocky...
9. črc 2009 v 11:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
GRATULUJEME Danielkovi k narozeninám :slight_smile:

Naše počasí teď připomíná prádelnu, těším se na večer, až zmizíme někam do parku....uuuuuuuuuuuuf
10. črc 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: zdravím všechny a přidávám poslední zprávy, dneska jsem viděla asi 20tý park, bohužel turci moc nehrají na bezpečnost, jako na design, takže lítám za mladým jak duch svatý...teplo a vlhkost jsou nehorázné a nebaví mně ani čtení knížek doma v noře. jak se máte?
12. črc 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,Binky,dekujeme za pranicko.U nas tak nejak nic noveho.Zatim jsem jeste s brichem :grinning: Zrovna dnes jsem byla u Dr..Ted uz chodim po tydnu.Jinak tu je taky vedro,jak blazen,takze sem z toho takova nejaka podrazdena.Horsi je,ze tu se chodit nikam ven neda.Ani vecer,protoze docela ted je vecer vic vedro nez pres den. :confounded:
22. črc 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to ti to monino8 letí, viď, neumím si to představit, s pupíkem v tomhle počasí..klimu máte?
31. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
monina8 - tak co?
18. srp 2009 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky,cauky...
Tak uz to mam za sebou.2.8.v 10.02 se narodila Layla.Nakonec to probehlo cisarskym rezem a o dva tydny drive.Vse je jinak v pohode,akorat trochu srumec.Starsi ditko hlida stridave tchyne s tchanem,tak to se mi hodi,jinak bych asi nezvladala.Manzel taky hodne pomaha,ikdyz ted je Ramadan,tak potrebuje taky oddych.

Jinak vsem preji pekne proziti Ramadanu...
23. srp 2009 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek