• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Turecko a Blízký východ. Je tu nějaká maminka?

12. prosince 2016 
Moni, obrovska gratulace k Laylince! :wink: Krasne jmeno. Jak jsi zvladla porod? Jste obe v poradku? Super, ze ti manzel a tchanovci pomahaji. Vsechno dobre tobe i tve rodine. :slight_smile:

Taky pekne proziti ramadanu. Tentokrat je to tezke ze, kdyz jsou dny tak dlouhe.
23. srp 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
monina8: gratulujeme k Layle a Layle přejeme hodně zdraví...měla jsi vysoký tlak?

holky i vám štědrý ramadán
31. srp 2009 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,diky za blahoprani :wink: Paulo,porod probehl ok,ale kdybych se nenechala ukecat na vyvolavacku,tak sem jeste klidne mohla pockat 2 tydny a porodit treba normalne.No,uz se stalo.Ramadan ja nedrzim,nebot kojim,ale vecer teda jim taky,coz neni moc dobre :stuck_out_tongue_closed_eyes: Byl by to muj prvni ramadan,no,tak to ted sleduji,takova priprava na pristi rok. :wink:
Binki,tlak jsem mela normalni,vse bylo v pohode.Akorat me stve ta jizva.Ale pry se to pekne hoji.Stve me,ze nemuzu jeste cvicit na bricho,az pry tak za mesic.Tak holt budu cekat :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monino, uz jsem gratulovala v jinem temetu, ale tedy znova. velka gratulace k male layle :slight_smile: Jinak proc jsi vlastne rodila cisarem? Zajima ma jak to chodi v bahrainu ptz treba v egypte delaji cisare velmi radi, hlavne cizinkam ac nejsou vubec potrebne.
Jinak ja jeste na bricho cvicit nezacala a to jsou male uz 10 mesicu a tebe stve 1 mesic odkladu :slight_smile:
4. zář 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, pozdravujem vsetky zienky...my sme o "chvilu" v Kuvajte... :wink: enshallah
Monina mabrook k narodeniu Layla...
6. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hodně zdraví vašim rodinám :wink:
15. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jsem tu novacek a chtela bych se seznamit s nekym,kdo ma zkusenost s Tureckem,nebo kdo v Turecku zije :slight_smile:
7. pro 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, oživuji téma, jak se máte? Co nového? Kdo letíte na vánoce domů?
11. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holciny.
Priji vsem krasne vanoce a take vse nej do noveho roku.My vanoce letos neslavime.Jen cukrovim a veceri s manzelem.Take snad darky.ale vyzdoba neni :frowning2: Snad pristi rok.
23. pro 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kdepak jste??? :slight_smile: Binki, jak se zije v turecku, jak se ma maly amirek?
Monino a co vy, co danielek s laylou? Me posledni dobou zacinaji prepadat myslenky na druhe mimi, ale spis se tesim, jasminka je jeste mala. S manzou jsme se shodli, ze minimalne az bude mala trochu samostatna, alespon az bude v te skolce, at mame moznost si druheho drobecka vice uzit.
15. led 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, my jeli na vánoce "domů" do čech. Máme se dobře. Zpětně všechno nej do nového roku! Stromek byl i v Turecku, byla jsem úplně šťastná. Zuzik_p: kdy ji chcete dát do školky?
15. led 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Binki, my se ted rpestehovali do cr (konecneeee :slight_smile: ), takze klasicky ve 3 letech.
16. led 2010 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zuzik_p: Ahooooj! A co vás přimělo jít do čr? resp. má tady tvůj muž práci? jasně, v tom případě nemusíš řešit drahé zahraniční školkovné. přeju ti to.
16. led 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Binki, zatim nema, ale s tim jsme pocitali. Mame nasetrene nejake penize a muz ted studuje cestinu. V zahranici je tohle problem, platit uz od skolky, v egypte rovnako. A jak ty, odkdy pujde amirek do skolky, az si najdes praci?
16. led 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzik_p: no právě, cena za školku a zš je katostrofická, pokud má mít nějakou úroveň...práci mám tady v čr, otázka zní, jestli mi najdou vhodné místo nebo zůstanu pracovat venku...amir by mohl jít klidně hned, on děti potřebuje a miluje...podle českých měřítek má rok čas...už ti začala Jasmínka nějak víc mluvit? ráda bych se dozvěděla, jak to je jinde, u smíšených párů...jinak dobrou noc :slight_smile:
17. led 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj binki, ja mela a to, ze jsi nedavno zde psala, ze jste odjeli zit natrvalo do turecka...
Jasminka mluvi dost, ale svym jazykem :slight_smile: Z tech srozumitelnych slov je to zatim mama, tata a mnam. Ale rozumi dost. Ale spis jen cesky, prece jen s ni travim vice casu ja nez manzel.
19. led 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, práci jsem měla až do porodu v čr...a stále mám možnost se vrátit. Nejsem si jistá, jestli turecká školka bude pro Amirka to pravé. Přeci jen to je třetí jazyk...a on je dost roztržitý...tento rok zkrátka uvidím co a jak
19. led 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha..takze jeste nevis, kde budete nastalo. A kdyby jsi se vratila do prace v cr, tak jak manzel, sel by s tebou nebo ne? Pises, ze turectina bude 3 jazyk -jak na amirka mluvi jeho tata, anglicky? U nas ja cesky, manzel arabsky ( i kdyz casto to mixuje s cestinou, protoze vi, ze tomu bude rozumet :slight_smile: ). No a anglictina az pozdeji, tedy pokud to nezacne odchytavat od nas.
23. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzik_p: ahoj, manža mluví arabsky (občas česky, protože si to chce ulehčit :slight_smile: no a později angličtina a turečtina...a co budeš dělat po rd ty? chcete mít další nebo se vrátíš na čas do práce?
10. únor 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Binki, ja bych chtela do prace, ale to je jeste zalezitost 1.5 roku, takze veci se muzou zmenit :slight_smile: Ale muj predebzny plan je jit do prace alespon na kratkou dobu a pak druhe mimi.
11. únor 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: tak tvůj plán se mi líbí...kamarádka si už zadělává na třetí a snad i čtvrté...je to fajn, dokud mne nenapadne, kolik by stály letenky pro tuhle kumpanii :grinning:
11. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, binki, koukam, ze jsi si smazala cely profil..
No ceny letenek pro takovou familii - to si ani nechci predstavovat:slight_smile: My jsme cca mesic v havirove a male vyskocily na nozkach a ruckach cervene fleky se suchym povrchem. Dr rekla, ze si mysli, ze je to reakce na prestehovani (jine ovzdusi, voda) a kozni pry ze to vypada na atopicky ekzem :frowning2: Hned mi dal nejaky sirup a mast s kortikoidy, ale ja se informovala jeste jinde a dozvedela jsem se , ze to na AE nevypada, takze zatim mam jen olej a krem a vypada to ze se to zlepsuje. Manzel hned, ze v eg by se to nestalo...no ma pravdu. Chtela jsem jit s malou na kurz plavani,ale ted nemuzu, je tady jen bazen s chlorovanou vodou. Tak snad se mi podari najit nejaky se slanou v okoli.
13. bře 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuziku_p: to mne mrzí, snad se to zavčas spraví, aby malá nebyla ošizená o vodu...
20. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no davam jen olej do koupele a krem na suchou pokozku a uz to skoro nema, slava :slight_smile: Samozrejme to neznamena, ze to AE urcite neni, ale snad to byla jen ta reakce. Casto nad tim premyslim, ze tady asi nechci zit dlouho, prave kvuli tomu ovzdusi. Manzel tu dochodi kurz a pak uvidime. Ja se chystam jit do prace na pol.uvazek, v patek mam pohovor, tak snad to dopadne.
24. bře 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, jak dopadl pohovor? a co ekzém? má to už J. lepší?
1. dub 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Binki,
pohovor dopadl dobre, od vcerejska pracuju. Akorat se tam veci dost casto meni, prvotni dohoda byla na pol.uvazek od 17 do 21, ted je to uz od 16 do 21 a take by chteli, abych chodila na plny uvazek za 14 dni. Me jde o to, aby manzel mohl dochazet na kurz cestiny a od tech 16 uz to nevychazi:( No snad se to nejak vyvrbi. Flicky malicke zmizly nastesti.
A co ty, jste porad v cr? A jak s praci, uz jsi se rozhodla jestli v cr nebo turecku?
7. dub 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzik_p: Gratulujuk místu, jak to organizuješ? Ee, my jsme už měsíc v Turecku :grinning: Zatím jsem se nerozhodla, času dost. Jenom je hloupé, že nás v Brně ve dvou školkách nepřijali...takže to je asi jasné..
10. dub 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Binki, nebyla jsem tu silene dlouho. Jak se mas?? Porad jste v turecku? Ted je to s tema skolkama fakt obtizne, jsem zvedava na nas, v roce 2008 se toti narodilo upne nejvice miminek. Jinak v praci ok, nakonec pracuji na zkraceny 6 hod uvazek od 6,30 do 12,30, je to super.
6. črc 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nakukuju, jestli tu nektera nejste z Egypta... Drahy porad planuje, ze by se po studiich (nastesti az za dalsi 4 roky nejdriv) chtel vratit domu. Me se nejak moc nechce (proste nejsem tak poddajna, jak bych asi musela byt TAM)...
Rikam si, ze za tech par roku uz budem vedet, jestli to ma cenu nebo se zakousnem, ale stejne bych rada nekoho, kdo tam zije a ma s tim zkusenosti.
8. črc 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon ahojky, muj muz je z eg, 4 roky jsme tam spolu zili, ted jsem v cr.
21. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek