Turecko a Blízký východ. Je tu nějaká maminka?

Je tu nějaká maminka žijící nebo stěhující se do Turecka?
tetamon
22. črc 2010
Ahoj Zuzi, jeee, a myslis, ze bys mohla zkusit pustit nejaky "chlup" z ziti tam (myslim z pozice Cesky zijici tam, co je dobry, co je spatny, vyhoda a nevyhoda, vcetne potomstva, jestli jste jake meli v te dobe 🙂) Ja nejak jsem docela skepticka vuci tomu (klidne IP, pokud nechces takhle verejne 🙂)
I kdyz ono asi i zalezi kde jste zili, ale nepocitam, ze byste vydrzeli tak dlouho nekde v nejaky dolnoegyptske tradicni vesnici 🙂)
tetamon
22. črc 2010
@tetamon dolnoegyptske, chicht, myslela jsem samozrejme horni egypt 😃
zuzik_p
1. srp 2010
ahoj tetamon, zasla jsem tu po delsi dobe, ale uz se chystam do postele, tak vice napisu priste. Zila jsem tam 4 roky, v hurghade, prijela jsem tam s 4. mesicinim ditetem v unoru 2009 a v prosinci 2009 jsme sli do cr. Pred prichodem ditete jsem tam byla jakztakz spokojena i kdyz jsem vedela, ze tam zit natrvalo nechci, ale kdyz jsem tam prijela s miminkem, tak to byl zacatek konce 🙂 Doslova jsem pocitala kazdy den kdy uz zase pojedeme do cr na navstevu a pak tedy uz natrvalo. Takhle presne to melo vice mych znamych, s prichodem ditete se proste vse meni.
m.09
2. srp 2010
@zuzik_p Pises,ze jsi tam zila ctyri roky,ale od unora 09 do prosince 09 to je deset mesicu,ne?Bud pises o necem jinem nebo to nechapu anebo jsi se sekla?
V jakem smyslu se to s prichodem ditete zmenilo?Nakladnejsi zivot,mene uzivani,vice starosti?Nebo mas na mysli neco jineho,spojeneho ciste s Egyptem a vychovou ditete tam?
zuzik_p
4. srp 2010
@m.09 v unoru 09 jsem tam prijela s miminkem, predtim jsem tam zila pres 3 roky. No jak bych to vysvetlila...kdyz nekde zijes sama, v jinem prostredi, jine kulture, tak jsi proste jen sama za sebe a muzes se svobodne rozhodnout zda tam zustat ci ne. Ja jsem prvni 4 mesice s miminkems stravila v cr, chodila jsem s ni na prochazky do parku, cerstvy, cisty vzduch, tak nejak jsme se szivaly v me domacim prostredi. A najednou v eg dup - zmena jako blazen. S miminkem se nemas jit kam projit, leda po silnici kde se prasi, vidis tu spinu vsude, pohozene odpadky a rikas si, ze v tomhle ma vyrustat tve dite? Ja jsem vzdy vedela, ze tam nehci zit natrvalo a muj tehdy pritel to vedel, takze to nebyl na neho zadny tlak, jakoze ja jdu do cr a tyse rozhodni. Puvodne jsem myslela, ze tam vydrzim celou materskou, ale to se nestalo.
m.09
5. srp 2010
@zuzik_p A co mate v planu ted?Zustat nastalo v Cesku?Uz ma manzel praci anebo to tahnes vsehcno sama?Delas jen na castecny uvazek,tak to asi moc nevydelas,co? :-|
zuzik_p
15. srp 2010
@m.09 Ja bych tu rada zustalam nebo i nekde v evrope, ale do egypta uz ne. Manzel praci nema, chodi do kurzu cestiny. Zatim to finance jde, ale uz zvazuji plny uvazek.
stylly
3. říj 2011
Ahojky maminky,..my se chystáme tam odstěhovat,..do Turecka
letasi
18. lis 2013
Ahojte,dlho tu nikto nepísal....my sme v turecku je tu este niekto?
salot
12. pro 2016
Narazila jsem na celkem zajímavý rozhovor s Českou žijící v Turecku: https://www.delibarry.com/cz/blog/rozhovor-misa... Pro mne celkem překvapivé...

Začni psát odpověď...

Odešli