• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Turecko a Blízký východ. Je tu nějaká maminka?

12. prosince 2016 
Ahoj Zuzi, jeee, a myslis, ze bys mohla zkusit pustit nejaky "chlup" z ziti tam (myslim z pozice Cesky zijici tam, co je dobry, co je spatny, vyhoda a nevyhoda, vcetne potomstva, jestli jste jake meli v te dobe :slight_smile:) Ja nejak jsem docela skepticka vuci tomu (klidne IP, pokud nechces takhle verejne :slight_smile:)
I kdyz ono asi i zalezi kde jste zili, ale nepocitam, ze byste vydrzeli tak dlouho nekde v nejaky dolnoegyptske tradicni vesnici :slight_smile:)
22. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tetamon dolnoegyptske, chicht, myslela jsem samozrejme horni egypt :grinning:
22. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tetamon, zasla jsem tu po delsi dobe, ale uz se chystam do postele, tak vice napisu priste. Zila jsem tam 4 roky, v hurghade, prijela jsem tam s 4. mesicinim ditetem v unoru 2009 a v prosinci 2009 jsme sli do cr. Pred prichodem ditete jsem tam byla jakztakz spokojena i kdyz jsem vedela, ze tam zit natrvalo nechci, ale kdyz jsem tam prijela s miminkem, tak to byl zacatek konce :slight_smile: Doslova jsem pocitala kazdy den kdy uz zase pojedeme do cr na navstevu a pak tedy uz natrvalo. Takhle presne to melo vice mych znamych, s prichodem ditete se proste vse meni.
1. srp 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik_p Pises,ze jsi tam zila ctyri roky,ale od unora 09 do prosince 09 to je deset mesicu,ne?Bud pises o necem jinem nebo to nechapu anebo jsi se sekla?
V jakem smyslu se to s prichodem ditete zmenilo?Nakladnejsi zivot,mene uzivani,vice starosti?Nebo mas na mysli neco jineho,spojeneho ciste s Egyptem a vychovou ditete tam?
2. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.09 v unoru 09 jsem tam prijela s miminkem, predtim jsem tam zila pres 3 roky. No jak bych to vysvetlila...kdyz nekde zijes sama, v jinem prostredi, jine kulture, tak jsi proste jen sama za sebe a muzes se svobodne rozhodnout zda tam zustat ci ne. Ja jsem prvni 4 mesice s miminkems stravila v cr, chodila jsem s ni na prochazky do parku, cerstvy, cisty vzduch, tak nejak jsme se szivaly v me domacim prostredi. A najednou v eg dup - zmena jako blazen. S miminkem se nemas jit kam projit, leda po silnici kde se prasi, vidis tu spinu vsude, pohozene odpadky a rikas si, ze v tomhle ma vyrustat tve dite? Ja jsem vzdy vedela, ze tam nehci zit natrvalo a muj tehdy pritel to vedel, takze to nebyl na neho zadny tlak, jakoze ja jdu do cr a tyse rozhodni. Puvodne jsem myslela, ze tam vydrzim celou materskou, ale to se nestalo.
4. srp 2010 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zuzik_p A co mate v planu ted?Zustat nastalo v Cesku?Uz ma manzel praci anebo to tahnes vsehcno sama?Delas jen na castecny uvazek,tak to asi moc nevydelas,co? :unamused:
5. srp 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@m.09 Ja bych tu rada zustalam nebo i nekde v evrope, ale do egypta uz ne. Manzel praci nema, chodi do kurzu cestiny. Zatim to finance jde, ale uz zvazuji plny uvazek.
15. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky,..my se chystáme tam odstěhovat,..do Turecka
3. říj 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,dlho tu nikto nepísal....my sme v turecku je tu este niekto?
18. lis 2013 v 10:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narazila jsem na celkem zajímavý rozhovor s Českou žijící v Turecku: https://www.delibarry.com/cz/blog/rozhovor-misa-cambulat-a-jeji-turecke-dobrodruzstvi/ Pro mne celkem překvapivé...
12. pro 2016 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek