Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
miiskaa
8. led 2008
Ahoj many, tak jsem tady 😉 , ale já už v současné době nepatřím mezi Olomoučandy, přestěhovali jsme se do Trutnova.
manyautor
8. led 2008
ahoj 🙂 to nevadí,ale pořád si jako Olomoučanda 😃
rezetka
8. led 2008
Ahoj holky, jsem z Přerova, je to okolí? 😃
manyautor
8. led 2008
ahoj rezet - no jasně 😃
manyautor
8. led 2008
tak holky,jak se vám daří 😉
rezet - ty máš teď trochu strach o miminko,že 😞 neboj určitě bude vše v pořádku
miiskaa
8. led 2008
Ahoj Rezet, já jsem původně taky z Přerova, zrovna tam tenhle víkend pojedeme. Potkáváme se na maminkách v září. Mysli na to, že bude úplně všechno v pořádku a že tyhle nervy škodí hlavně miminku.....
manyautor
8. led 2008
doktoři rádi straší,mně taky tenkrát doktor řekl,že něco tam je,ale že to jako může ještě zmiznout ]-( a že mě ještě nechá chodit do práce a za 14 dní,že mám přijít a nechá mě doma,pokud to bude dobrý :-| já tam šla hned za pár dní,protože mi začalo bývat zle a měla jsem odpolední a nezvládala jsem,byla tam zrovna doktorka,udělala mi ultrazvuk a už mi napsala neschopenku a chodím rovnou k ní,je teď na mateřské a dělá jen dva dny v týdnu ,je fakt super 😃
manyautor
8. led 2008
rezet a jsi doma na neschopence?
manyautor
8. led 2008
holky máte některá pojišťovnu metal alianc 😉 přispívají 100,- a dávají dvd na cvičení s Monikou Žídkovou
rezetka
8. led 2008
Díky holky. Many, nejsem doma, právě říkala, že AŽ uvidí srdíčko, tak s tím bude něco dělat. Už jsem klidnější než včera, dala by mi určitě nějaké léky na udržení, kdyby byl špatný.
miiskoo, jo?Z Přerova? A kdes bydlela?
janica..
8. led 2008
Ahojte nedalo mi to sem nemrknout jako Olomoučandě😉 Jen bych vám chtěla popřát pohodový těhu, rychlý porod a zdravý mimoušky x-) x-) x-)
manyautor
8. led 2008
tak kolikátýho jdeš na kontrolu 😉 už aby to bylo že 😉 já se taky vždycky těším až ho zase uvidím 😃
manyautor
8. led 2008
ahoj janica 🙂 děkujeme moc,však tady si taky vítaná a můžeš nám radit jako zkušená mamča 😃
rezetka
8. led 2008
Many ne, mám pijišťovnu Min. vnitra.
Na kontrolu jdu 21.1.
Ona ti každou kontrolu dělá UTZ? A když mi říkala, že mi udělá těhotenské odběry, co tím myslela? Krev? O moči neříkala, že si mám vzít totiž.
manyautor
8. led 2008
rezet - jo pokaždý mi dělá ultrazvuk a prohlíží mě 🙂 tu moč si raději vem,možná ji budou chtít jak půjdeš na ty odběry,já jim ji dávala 😉 jinak pak už ti sestřička dá zkumavku a ta bude tvoje,každou návštěvu ji přineseš,ona tam stčí papírek,otestuje jestli je v pořádku,moč vylije a zkumavku ti zase vrátí 😉 tak to funguje teda u nás
miiskaa
8. led 2008
Rezet: Bydlela jsem na Budovatelů, přímo naproti staré porodnice. K té doktorce: taky si myslím, že když už ti musela něco říct, tak ti měla říct, co se jí nezdá a néééé to nechat vyznít do ztracena. Pokud by se jí jó něco nezdálo, dala by ti léky, popř. poslala do nemocnice. Takže soudím, že to bude všechno dobrý 😎
Napadá mě, nechodíš k Vitáskové? To je snad jediná ženská v Přerově.....
manyautor
8. led 2008
jinak si zjisti,jestli pojišťovna taky něco nepřispívá těhotným 😉
manyautor
8. led 2008
miiskaa - taky mám ulici Budovatelů 🙂
manyautor
8. led 2008
teda teď jsem vypila hrnek kakaa a je mi těžko :-p vy už pjacujete 😃
manyautor
8. led 2008
holky kde stééééééééééééééééé 😉
manyautor
9. led 2008
ahoi holky 🙂
cipin
9. led 2008
Ahoj holky, taky se hlásím do klubu expřerovaček🙂
cipin
9. led 2008
Hmm, tak tady asi zdechl pes 😞
manyautor
11. led 2008
ahoj holky 🙂
tady fakt asi zdechl pes 😃
manyautor
15. led 2008
ahoj,tak dva dny mi nešly stránky ]-( ale už konečně jdou 😃 kde jste kdoooooooooooooo 😃
manyautor
16. led 2008
dobré ráno 🙂 teda sem teda fakt nidko nechodí 😞 😉
manyautor
16. led 2008
je tu někdooooooooooooooooooooooooooo 😉 😉 😉
manyautor
17. led 2008
tak mám zasebou velký ultrazvuk,........ bylo to super 😃 😃 😃 😃 a čekám vysněnýho chlapečka 😃 😃 😃
linn
17. led 2008
Ahoj Many, blahopreji k ultrazvuku i ke chlapeckovi, chodim do Ol., ale ted vlastne patrim i sem. 🙂
manyautor
17. led 2008
ahoj,moc děkuju 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli