• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
dobré ráno těhulky :slight_smile: tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet :wink: sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat :wink:
8. led 2008 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, tak jsem tady :wink: , ale já už v současné době nepatřím mezi Olomoučandy, přestěhovali jsme se do Trutnova.
8. led 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: to nevadí,ale pořád si jako Olomoučanda :grinning:
8. led 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem z Přerova, je to okolí? :grinning:
8. led 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj rezet - no jasně :grinning:
8. led 2008 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky,jak se vám daří :wink:
rezet - ty máš teď trochu strach o miminko,že :frowning2: neboj určitě bude vše v pořádku
8. led 2008 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rezet, já jsem původně taky z Přerova, zrovna tam tenhle víkend pojedeme. Potkáváme se na maminkách v září. Mysli na to, že bude úplně všechno v pořádku a že tyhle nervy škodí hlavně miminku.....
8. led 2008 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doktoři rádi straší,mně taky tenkrát doktor řekl,že něco tam je,ale že to jako může ještě zmiznout :angry: a že mě ještě nechá chodit do práce a za 14 dní,že mám přijít a nechá mě doma,pokud to bude dobrý :unamused: já tam šla hned za pár dní,protože mi začalo bývat zle a měla jsem odpolední a nezvládala jsem,byla tam zrovna doktorka,udělala mi ultrazvuk a už mi napsala neschopenku a chodím rovnou k ní,je teď na mateřské a dělá jen dva dny v týdnu ,je fakt super :grinning:
8. led 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rezet a jsi doma na neschopence?
8. led 2008 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky máte některá pojišťovnu metal alianc :wink: přispívají 100,- a dávají dvd na cvičení s Monikou Žídkovou
8. led 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky. Many, nejsem doma, právě říkala, že AŽ uvidí srdíčko, tak s tím bude něco dělat. Už jsem klidnější než včera, dala by mi určitě nějaké léky na udržení, kdyby byl špatný.
miiskoo, jo?Z Přerova? A kdes bydlela?
8. led 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nedalo mi to sem nemrknout jako Olomoučandě:wink: Jen bych vám chtěla popřát pohodový těhu, rychlý porod a zdravý mimoušky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. led 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak kolikátýho jdeš na kontrolu :wink: už aby to bylo že :wink: já se taky vždycky těším až ho zase uvidím :grinning:
8. led 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj janica :slight_smile: děkujeme moc,však tady si taky vítaná a můžeš nám radit jako zkušená mamča :grinning:
8. led 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many ne, mám pijišťovnu Min. vnitra.
Na kontrolu jdu 21.1.
Ona ti každou kontrolu dělá UTZ? A když mi říkala, že mi udělá těhotenské odběry, co tím myslela? Krev? O moči neříkala, že si mám vzít totiž.
8. led 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rezet - jo pokaždý mi dělá ultrazvuk a prohlíží mě :slight_smile: tu moč si raději vem,možná ji budou chtít jak půjdeš na ty odběry,já jim ji dávala :wink: jinak pak už ti sestřička dá zkumavku a ta bude tvoje,každou návštěvu ji přineseš,ona tam stčí papírek,otestuje jestli je v pořádku,moč vylije a zkumavku ti zase vrátí :wink: tak to funguje teda u nás
8. led 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Rezet: Bydlela jsem na Budovatelů, přímo naproti staré porodnice. K té doktorce: taky si myslím, že když už ti musela něco říct, tak ti měla říct, co se jí nezdá a néééé to nechat vyznít do ztracena. Pokud by se jí jó něco nezdálo, dala by ti léky, popř. poslala do nemocnice. Takže soudím, že to bude všechno dobrý :sunglasses:
Napadá mě, nechodíš k Vitáskové? To je snad jediná ženská v Přerově.....
8. led 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak si zjisti,jestli pojišťovna taky něco nepřispívá těhotným :wink:
8. led 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
miiskaa - taky mám ulici Budovatelů :slight_smile:
8. led 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda teď jsem vypila hrnek kakaa a je mi těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes: vy už pjacujete :grinning:
8. led 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde stééééééééééééééééé :wink:
8. led 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoi holky :slight_smile:
9. led 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se hlásím do klubu expřerovaček:slight_smile:
9. led 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak tady asi zdechl pes :frowning2:
9. led 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
tady fakt asi zdechl pes :grinning:
11. led 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,tak dva dny mi nešly stránky :angry: ale už konečně jdou :grinning: kde jste kdoooooooooooooo :grinning:
15. led 2008 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno :slight_smile: teda sem teda fakt nidko nechodí :frowning2: :wink:
16. led 2008 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tu někdooooooooooooooooooooooooooo :wink: :wink: :wink:
16. led 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mám zasebou velký ultrazvuk,........ bylo to super :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a čekám vysněnýho chlapečka :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many, blahopreji k ultrazvuku i ke chlapeckovi, chodim do Ol., ale ted vlastne patrim i sem. :slight_smile:
17. led 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,moc děkuju :slight_smile:
17. led 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 92
Tvůj příspěvek