• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
TAK ZNOVU :wink: SRAZ 29.3 SOBOTA V OLOMOUCI - KDO JE PRO :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
19. únor 2008 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj,kde ste :wink: :wink: :wink:
21. únor 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Já sem pravidelně nakukuju, ale k tomu srazu jsem se už vyjadřovala... :sweat_smile:
21. únor 2008 v 09:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jsem tu, ja bych asi mohla :wink:
21. únor 2008 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
takže zatím můžeme - já a linn :grinning: kdo dál :wink:
22. únor 2008 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj těhulky :slight_smile: jak se daří :slight_smile:
27. únor 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj many, utíká to, ale pomalu:slight_smile: Viděla jsem, že už jste pořídili vozidlo, mám na ten Roan taky docela políčeno, tak by mě zajímalo, co na něj říkáš naživo. Máte i autosedačku? A co ta sportovní sedačka, vím, že dost lidí ho kupuje jen kvůli hluvoké korbě, tak by mě zajímalo, co je na ní špatnýho... V9m, že to sem moc nepatří, ale na diskuzi o roanu mi nikdo neodpovídá :pensive:
27. únor 2008 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - tak já nakonec nemám roan ,ale je to skoro ten samý kočár,jako by to byla ta značka,ale je ta korba proutěná,jak byly dřív,tak jsem šťastná,že jsem takový kočárek sehnala a dost levně,jinak já si myslím,že roan je úplně super kočárek a už si raději kup roan marita - je tam i polohování nožiček i ten sporťák se mi líbí,záleží na tobě,jinak holky ho hodně prodávají v bazarech jako nový kolem 5 000,- to je úplně super,já už to taky měla domluvený,měli mi ho dovézt do Olomouce,tam jsme si ho měli předat,ale dva dny předtím jsem koupila o 2 000,- levněji,tak jsem to zrušila,ale roan si hrozně holky chválí,je to fakt super kočárek :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. únor 2008 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
většinou ho prodávají po 8 měsících :wink: a je fakt jako nový,však uvidíš jak se rozhodneš,krásně to mimčo houpeš,je tam dobrý nákupní košík,dítě se tam pěkně vleze a nemačká se tam jak v jiných kočárkách :wink: však si určitě četla diskuzi maminek jak jsou spokojené,ten kočárek mi nabízela paní modro žlutý,fakt super a jen za 4 200,- a tady holky ti nabízejí roan kortina za 5000,- tak to je moc,když nová kortina stojí 6 500,-
29. únor 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak teď tady myslím jedna v bazárku prodává roan a krásný,myslím,že jsem ho tu viděla který si den
29. únor 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak na ten srázek jsem zatím jen já a linn :slight_smile: kdo dál
29. únor 2008 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak já,linn a alianka - ta je přímo z Olmika,tak jsme 3 a z květnovek je tam víc,tak snad nás kolem 10 bude :slight_smile:
29. únor 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jestli nám bude vyhovovat všem ten datum,ale vypadá to,že jo :grinning:
29. únor 2008 v 11:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj many, mam spatnou zpravu, dozvedela jsem se, ze jdeme 28. na ples, budeme prespavat u znamych, tak tu sobotu vidim blede, nechces to treba posunout? :wink: Nebo si muzem dat scuka v Unicove :slight_smile:
29. únor 2008 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj linn - já mám super zprávu :grinning: :grinning: :grinning: holky ten srázek chtějí udělat ve čtvrtek 20.3 :grinning: :grinning: :grinning: můžeš :wink: :wink: :wink: nebo i vy ostatní co :wink: :wink: :wink: :wink:
29. únor 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: u nás je dnes teda krásně :slight_smile: mohlo by to vydržet :slight_smile:
3. bře 2008 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky tak srázek se plánuje na 20.3 ve čtvrtek na 12.00 :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: tak se hlaste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2008 v 11:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj many, ja jeste uvidim, nic neslibuju jo?protoze den potom mam zkousku, tak si nejsem jista, uvidim..ju? :wink:
3. bře 2008 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj janule - jo,jo :wink:
3. bře 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak srázek je domluvený od 12.00 do 17.00 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a je teda ve věžáku - apetit,můžeme se sejít i venku před tím :wink:
3. bře 2008 ve 12:17  • Odpověz  • To se mi líbí
tak many super, treba to vyjde a uvidime se :wink: jen jsem se chtela zeptat v ktere restauraci apetit,jsou tam tri, dole je bowling tam se kouri, pak restaurace grand, ale asi myslis nahore ve vezaku ze?s vyhlidkou :wink: a kdo tam many vlastne vsechno bude?
3. bře 2008 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak budou tam hodně těhulky co čekají mimčo v květnu,kolem 8,nevím nějaký ubyly :unamused: ale i odsud by měly některé jít tak uvidíme,no měla jít i Honzikovaboruvka - tu si určo pamatuješ od nás nevěst z Olomouce,ale prý nemůže,tak nevím :unamused:
3. bře 2008 ve 12:37  • Odpověz  • To se mi líbí
je to je skoda, jsem myslela ze bysme se poznaly i vsechny z nevest, tak treba priste :wink: no ja uvidim, jak mi to bude vychazet, ale rada bych dosla, pokud mi do toho nic zavaznyho nevleze anebo nebudu mit moc uceni tak rada dojdu :wink:
3. bře 2008 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
Jani však uvidíš :wink:
4. bře 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak kde jste holky :wink:
5. bře 2008 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Many, ja ten tyden nemuzu, nebudu mit hlidani a budu se starat jeste o psa od nasich :frowning2:
5. bře 2008 ve 14:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
linn - tak to je škoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry:
5. bře 2008 v 18:14  • Odpověz  • To se mi líbí
My si muzem dat srazik v Un. :wink:
5. bře 2008 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to je fakt :wink:
6. bře 2008 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek