Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
19. únor 2008
TAK ZNOVU 😉 SRAZ 29.3 SOBOTA V OLOMOUCI - KDO JE PRO 😉 😉 😉 😉 😉
manyautor
21. únor 2008
ahoj,kde ste 😉 😉 😉
cipin
21. únor 2008
Já sem pravidelně nakukuju, ale k tomu srazu jsem se už vyjadřovala... :-N
linn
21. únor 2008
Ja jsem tu, ja bych asi mohla 😉
manyautor
22. únor 2008
takže zatím můžeme - já a linn 😃 kdo dál 😉
manyautor
27. únor 2008
ahoj těhulky 🙂 jak se daří 🙂
cipin
27. únor 2008
Ahoj many, utíká to, ale pomalu🙂 Viděla jsem, že už jste pořídili vozidlo, mám na ten Roan taky docela políčeno, tak by mě zajímalo, co na něj říkáš naživo. Máte i autosedačku? A co ta sportovní sedačka, vím, že dost lidí ho kupuje jen kvůli hluvoké korbě, tak by mě zajímalo, co je na ní špatnýho... V9m, že to sem moc nepatří, ale na diskuzi o roanu mi nikdo neodpovídá |-|
manyautor
29. únor 2008
ahoj holky 🙂
cipin - tak já nakonec nemám roan ,ale je to skoro ten samý kočár,jako by to byla ta značka,ale je ta korba proutěná,jak byly dřív,tak jsem šťastná,že jsem takový kočárek sehnala a dost levně,jinak já si myslím,že roan je úplně super kočárek a už si raději kup roan marita - je tam i polohování nožiček i ten sporťák se mi líbí,záleží na tobě,jinak holky ho hodně prodávají v bazarech jako nový kolem 5 000,- to je úplně super,já už to taky měla domluvený,měli mi ho dovézt do Olomouce,tam jsme si ho měli předat,ale dva dny předtím jsem koupila o 2 000,- levněji,tak jsem to zrušila,ale roan si hrozně holky chválí,je to fakt super kočárek 😉 😉 😉 😉 😉
manyautor
29. únor 2008
většinou ho prodávají po 8 měsících 😉 a je fakt jako nový,však uvidíš jak se rozhodneš,krásně to mimčo houpeš,je tam dobrý nákupní košík,dítě se tam pěkně vleze a nemačká se tam jak v jiných kočárkách 😉 však si určitě četla diskuzi maminek jak jsou spokojené,ten kočárek mi nabízela paní modro žlutý,fakt super a jen za 4 200,- a tady holky ti nabízejí roan kortina za 5000,- tak to je moc,když nová kortina stojí 6 500,-
manyautor
29. únor 2008
jinak teď tady myslím jedna v bazárku prodává roan a krásný,myslím,že jsem ho tu viděla který si den
manyautor
29. únor 2008
tak na ten srázek jsem zatím jen já a linn 🙂 kdo dál
manyautor
29. únor 2008
tak já,linn a alianka - ta je přímo z Olmika,tak jsme 3 a z květnovek je tam víc,tak snad nás kolem 10 bude 🙂
manyautor
29. únor 2008
jestli nám bude vyhovovat všem ten datum,ale vypadá to,že jo 😃
linn
29. únor 2008
Ahoj many, mam spatnou zpravu, dozvedela jsem se, ze jdeme 28. na ples, budeme prespavat u znamych, tak tu sobotu vidim blede, nechces to treba posunout? 😉 Nebo si muzem dat scuka v Unicove 🙂
manyautor
29. únor 2008
ahoj linn - já mám super zprávu 😃 😃 😃 holky ten srázek chtějí udělat ve čtvrtek 20.3 😃 😃 😃 můžeš 😉 😉 😉 nebo i vy ostatní co 😉 😉 😉 😉
manyautor
3. bře 2008
ahoj holky 🙂 u nás je dnes teda krásně 🙂 mohlo by to vydržet 🙂
manyautor
3. bře 2008
holky tak srázek se plánuje na 20.3 ve čtvrtek na 12.00 😉 😉 😉 😉 😉 tak se hlaste 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
janulevrtule
3. bře 2008
ahoj many, ja jeste uvidim, nic neslibuju jo?protoze den potom mam zkousku, tak si nejsem jista, uvidim..ju? 😉
manyautor
3. bře 2008
ahoj janule - jo,jo 😉
manyautor
3. bře 2008
tak srázek je domluvený od 12.00 do 17.00 😃 😃 😃 😃 😃
manyautor
3. bře 2008
a je teda ve věžáku - apetit,můžeme se sejít i venku před tím 😉
janulevrtule
3. bře 2008
tak many super, treba to vyjde a uvidime se 😉 jen jsem se chtela zeptat v ktere restauraci apetit,jsou tam tri, dole je bowling tam se kouri, pak restaurace grand, ale asi myslis nahore ve vezaku ze?s vyhlidkou 😉 a kdo tam many vlastne vsechno bude?
manyautor
3. bře 2008
tak budou tam hodně těhulky co čekají mimčo v květnu,kolem 8,nevím nějaký ubyly :-| ale i odsud by měly některé jít tak uvidíme,no měla jít i Honzikovaboruvka - tu si určo pamatuješ od nás nevěst z Olomouce,ale prý nemůže,tak nevím :-|
janulevrtule
3. bře 2008
je to je skoda, jsem myslela ze bysme se poznaly i vsechny z nevest, tak treba priste 😉 no ja uvidim, jak mi to bude vychazet, ale rada bych dosla, pokud mi do toho nic zavaznyho nevleze anebo nebudu mit moc uceni tak rada dojdu 😉
manyautor
4. bře 2008
ahoj holky 🙂
Jani však uvidíš 😉
manyautor
5. bře 2008
tak kde jste holky 😉
linn
5. bře 2008
Ahoj Many, ja ten tyden nemuzu, nebudu mit hlidani a budu se starat jeste o psa od nasich 😞
manyautor
5. bře 2008
linn - tak to je škoda 😞 😞 😞 😢 😢 😢
linn
5. bře 2008
My si muzem dat srazik v Un. 😉
manyautor
6. bře 2008
to je fakt 😉

Začni psát odpověď...

Odešli