• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile: přeju pěkný víkend :grinning: :grinning: :grinning:
8. bře 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jste tu někdo :wink: :wink: :wink: :wink:
11. bře 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pišu sem,protože jsem zjistila,že many napsala špatny termin srazu těhulek!!!!!!!!!!!SRAZ je 20.3.08 v RESTAURACI APETIT U VLAKOVEHO Nádrží od 12-17 hod kdyby jste některa mohla přijďte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jste zvane :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. bře 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adrous - nenapsala :wink: napsala jsem to dobře :wink: je to na 10 stránce :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. bře 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tys to nečetla celý :wink: :wink: :wink:
12. bře 2008 v 07:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase nakukuju, sraz se mě bohužel netýká, tak doufám, že ho aspoň nekdy zopakujeme :sweat_smile:
12. bře 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holyk, zatim to u me se srazem vypada nadejne, uvidime uvidime :wink:
12. bře 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
many, chtela jsem se zeptat pokrocilejsi a zkusenejsi tehulky, ten test na cukr to berou tu krev z prstu nebo ze ily?diky moc :wink:
12. bře 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janule :slight_smile: nakukuju pokud mohu posloužit tak test na cukr se děla z prstu a mě dělali ještě odběr z ruky :slight_smile: museli mi dělat ještě jeden test :wink:
14. bře 2008 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
adrous diky za info, my se prave o tom s holkama ze srpna hadaly a ja tvrdila, ze cukr se vzdycky bral z prstu :wink: a muzu se te jeste zeptat? na tom testu se bere kazdou hodinu i moc? a nesmi se pit?diky za info :dizzy_face:
14. bře 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsem od Olomouce a termín porodu mám v srpnu, můžu mezi vás?
15. bře 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vitka, pojď mezi nás :sweat_smile: A taky můžeš mrknout na diskuzi Srpen 2008 II., tam nás je víc "srpňaček" :wink:
16. bře 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeeee ahoh vitka, pojd mezi nas a jak pise cipin, pojd i do srpna :dizzy_face: hele nejsi nahodou magda nebo jarus?ja ze by to byla sranda(pro nezucastnene, to jsou moje spoluzacky ze zakladky co cekaji mimco taky v srpnu :sweat_smile: ).cipin, mame dalsi srpnovou bojovnici, to by bylo aby sraz nebyl :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janule, to si piš, že se srazíme, už se moc těším. Mimochodem, moc jsem to sem teď nestíhala, tak ještě dodatečně gratuluju ke zkoušce a k narozkám :wink:
16. bře 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipi, diky moc :dizzy_face: uz se taky tesim az se pristehujes a nekam zajdem :wink:
16. bře 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, Omolouc naštěstí není tak daleko, tak to bude fajn a já to navíc budu mít cestou, když třeba pojedu za našima do Přerova, takže s tím určitě počítám :sweat_smile: :dizzy_face:
16. bře 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tesis se na moravu nebo bys radsi zustala v praze?a co byl ten duvod, ze jste se rozhodli s manzelem jit na moravu?teda pokud to neni nejaky tajemstvi :sweat_smile:
16. bře 2008 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spadl mi zase počítač, tak jsem vypadla:frowning2: No, my jsme oba z Moravy (já z Přerova, manža z Uničova) tak jsme chtěli zpátky naštěstí oba. Trochu kvůli Praze, nechceme tu vychovávat děti a v menším městě nebudu muset jet hodinu někam do přírody, takže tak... Ale zase v Praze máme kamarády a známý, zatímco v Un. nikoho neznám, tak z toho mám strach, že nebudu mít s kým pokecat a budu furt sama doma, to je jediný proč se netěším. A taky, že jsme tu teď dávali dohromady ten byt a teď, když je konečně takovej, jak jsme chtěli, tak půjdeme pryč do novýho (ale jinak starýho) a budeme to tam muset nějakou dobu překlepat tak jak to tam je a až budou peníze na rekonstrukci tak zase nanovo:slight_smile:

Na to se taky těším, ale pamatuju si tu spoustu práce tady. Takže je to tak na půl mám sstrach, jaký to bude, jestli si najdu kamarádky, ale zároveň se těším, i když občas se mi po Praze určitě zasteskne, přece jen jsem tu strávila cca 7 let na VŠ a chvíli pak...
16. bře 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak to te chapu, ja jsem do olomouce taky moc chtela a i kdyz jsem se odstehovala jen z litovle(20 KM daleko)tak je to u tech kamaradu znat, ale neboj, jak budes mit miminko tak se seznamuje lip(ja se tim utesuju, protoze tu skoro nikoho taky neznam) a rekonstrukce?o te mi nemluv, tu jsme ted uz snad skoro celou dodelali, i kdyz je tu jeste co delat a neni vsechno tak, jak bych si predstavovala, ale jaksi chybi finance :sweat_smile:
16. bře 2008 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, muzu se k Vam pridat? bydlim uz par let v Olomouci :slight_smile: many mi rikala ze planujete ve ctvrtek srazik, tak bych se k Vam mozna privterila, pokud teda neva :wink:
16. bře 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
srpnovky sem tam pročítám, ale už tam nechci vstupovat, je to docela rozjetá diskuse, jsem doma mám neschopenku, my bydlíme tak 6 km od olomouce
17. bře 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj alianka, vitej :wink: jasne, ze se muzes prodat(me to teda asik ve ctvrtek nevyjde, ale snad na dlasi dorazim :sweat_smile: ).
vitka, ta diskuze neni zas tak rozjeta, jak vypada, spousta holek je tam ted novych, nekdo chodi kecat pravidelne, nekdo obcas, pojd se rpidat :wink:
17. bře 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to je fajn, že se tak hezky rozrůstáme :sweat_smile: Vím, že je to blbý se přidávat do rozjeté diskuze, ale nebojte a pojďte mezi nás srpňátka, ať nás je víc :sweat_smile:

Já jsem taky na PN, takže sraz taky nedávám, pže ještě 3 měsíce bydlíme v Praze, takže snad příště...

Vitka a co Tě trápí, že musíš být doma? Nebo jen kvůli práci?
17. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem doma hned od začátku, bývalo mě dost zle a potom neschopenka zůstala kvůli práci, ale nevadí mi to, jsem doma spokojená
17. bře 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já v zásadě taky, ale kdybych tak mohla lítat po světě, jak se mi zlíbí, tak by to bylo ještě lepší :sweat_smile:
17. bře 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: hlasím se jen na rychlovku,pořád mívám motáky :frowning2: tak raději ležím a srázek u mě nehrozí,abych tam sebou někde venku neflákla,to se bojím,myslela jsem ,že už to konečně přejde,ale zatím nepřešlo :frowning2:
Janule - ten test na cukr se u nás bere ze žíly né z prstu :wink: asi jak kde,ale co čtu,tak spíš už jen ze žíly :wink:
18. bře 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a moč po mně vůbec nechtěli :wink: :wink: :wink: :wink:
18. bře 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj :slight_smile:
19. bře 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many, tak už je líp?
19. bře 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj cipin :slight_smile: mně je fine,akorát ty motáky,kdybych neměla,sem tam se mi ta hlava zamotá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek