• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
To máš místo opice :grinning: :grinning: :grinning:
20. bře 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - jo jo :wink:
21. bře 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: tady to nějak vázne :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
23. bře 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
25. bře 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
many taky koukam ze olomouc nak stagnuje :wink: :grinning:
25. bře 2008 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Ali :slight_smile: jo jo,vázne to tu :wink: holky na nás prdí :wink: :wink: :wink: :wink:
26. bře 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: kuk :wink: kuk :wink:kuk :wink:
27. bře 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krásný víkend holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. bře 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many Tobě taky, já sem vždycky poctivě nakouknu, ale vypadá to že máme soukromou diskuzi :sweat_smile:
28. bře 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj cipin :slight_smile: no je to tak :wink: jsme tu jenom my dvě :grinning: no ještě tu byla Alenka :slight_smile:
31. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani linn se tu neukazuje :wink:
zítra jdu na velký ultrazvuk tak pak napíšu,jak jsem dopadla :grinning:
31. bře 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty už ho máš taky za sebou co nebo jdeš teďka někdy :wink:
31. bře 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, ahojky, ja jsem tady, taky obcas nakouknu, neboj :wink: co to tvoje toceni hlavy, uz lepsi?
31. bře 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se k vám trošku vetřu, když mě neukamenujete, já jsem z krčmaně, od začátku těhu lapím doma na zadku a sama sama, to je hrůza, tak snad najdu, nejakou spřízněnou dušičku.... :wink:
31. bře 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj natali.m, urcite se muzes pridat, many bude rada, ze se tady neco deje :slight_smile:
Musela jsem mrknout, kde Krcman je a v Ol.maminkach mame dve Grygovacky :slight_smile:
Mas rizikove tehu nebo narocne zamestnani, ze musis byt doma?
31. bře 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :wink: natali vitej :slight_smile:
31. bře 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda...no já mám v grygově kolegu z práce, jsem na nemocenské právě kvůli zaměstnání, dělám v chemické labině a denně se tam dělaji rozbory ost nebezpečných látek, takže jsem musela okamžite skončit.No zatím se s tím nějak vyrovnávám, protože přítel je věčně v práci a já jsem tady úplně sama anejhorší natom je, že tady ani nikoho neznám... :frowning2:
31. bře 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
natali - vítáme tě mezi náma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky jsem od začátku doma a je pěkná nuda :grinning: ještě že máme ten net,jinak bych se unudila,venku zima,doma pouklízíš a v telce je prd a tady aspoň můžeme pokecat a navzájem si poradit,............. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
jinak ultrazvuk už máme za sebou,Ladík podle propočtů váží 1520 g a vše je dobrý kromě žaludku :frowning2: že ho má moc malý :frowning2: tak mám strach,za 3 týdny se na něho mrkne zas,doufám,že to bude vpořádku :pensive: a pak už dostanu mateřskou :wink: a ještě půjdu prý na nějaké odběry :wink:
2. dub 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak jsem mu řekla,že se mi už přes 3 týdny furt motá hlava a prý je to normální,že jsem těhotná :unamused: řekla jsem mu,že to mám hodněkrát za den,že nikam sama nechodím,abych nikde sebou neflákla a pak se mě ptal jen,jestli nemám bloklou páteř :unamused: jak to mám poznat,že :unamused: :wink:
2. dub 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
takže jestli to budu mít až do porodu,tak fakt paráda :angry:
2. dub 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo aspoň že máme net, to je pravda....když už píšeš o tom motání hlavy, netrpěla jsi ještě před těhotenstvím na nízký tlak,já s tím měla kdysi velké problémy a teď jakoby se mi to vrátilo...několikrát za den mám pocit, že to se mnou mus zákonitě seknout, proto se i bojím někam chodit sama, taková olympie, plný lidí až po strop, to je fakt balada :confounded: ...ale je na to dobrý magnésko a hodně pít, no mě už bohužel nezabírá skoro nic :wink: A neboj,věřím, že mimi bude v pořádku, kdyby se opravdu něco vážného dělo, určitě by doktor nečekal s vyšetřením...tak držím palečky :slight_smile:
2. dub 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zrovna včera jsem tu nebyla a přitom tu byl takovej šrumec:slight_smile:

Natali, vítej, Krčmaň znám, ale jen tak zběžně, jsem z přerova, takže jsme občas projížděli cestou do olmika:slight_smile:

Many, já ještě na velkým Uz nebyla, jdu příští úterý, tak taky doufám, že bude všechno v pořádku. A držím pěsti, ať to s Ladíkem dobře dopadne...

Já jsem měla celou dobu těhu skoro výstavní tlak, ale teď se mi nějak snížil, občas se mi hlava zamotá, ale naštěstí ne tak moc, že bych se neodvážila sama do světa, tak doufám, že mě to někde nepřekvapí :angry:

Jinak jsme byli včera mrknout na těhu kalhoty, tak už mám konečně v čem chodit a dokonce jsem si pořídila dvoje, jedny jsou mi ještě trochu velký, tak snad do nich brzo dorostu, ale zase jsem chtěla, ať nejsem závislá na jedněch. Ty lepší jsou hodně světlý a já jsem tak trochu prasátko :grinning: No, ale pak jsem večer zjistila, že jsem z něčeho chytla kožní alergii, mám to na stehnech, takže asi z těch kalhot, tak teď testuju z kterých, takže je možná budu muset vrátit, kdyby to z nich bylo a v tom případě doufám, že mi to vezmou. Zatím na nich nechávám visačky, aby to šlo snáz...
2. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to sem taky pisnu, plodovka je ok a na 100% je to chlapecek.
Many, uvidis, ze to bude ok, to jsi byla na Uz u svyho gyn.? A kam chodis? Ja jezdim do Litovle.
Cip, ahojky.
:slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Natali, vsak kdyz tu nebude moc zivo, tak prijd i mezi ol.maminky .
2. dub 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn, díky, ráda příjdu popovídat... :slight_smile:
2. dub 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
natali - na tlak jsem nikdy netrpěla,ale sem tam se mi v těhotenství ta hlava zamotala a dobrý,ale teď už přes ty 3 týdny je to pravidelně každý den a víckrát za den :angry: tak to mame stejný :frowning2: jinak hořčík beru a piju taky,no doktor se mě jen zeptal jestli nemám bloklou páteř,ale jak to mám vědět :unamused: řekla jsem mu,že mě záda nebolí :grinning: :grinning: :grinning:
cipin - děkuju a taky budu držet pěstičky ať je vše vpořádku,jak půjdeš na ultrazvuk :wink: a vem si sebou mužíčka nebo mamču jako já :grinning: :grinning: :grinning: máš kalhoty v albu :wink: no mrknu :wink:
linn - tak to je super,že je vše OK a blahopřeji k chlapečkovi :slight_smile: teda letos bude kluků :grinning: :grinning: :grinning: já chodím do Uničova :wink:
3. dub 2008 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - tak jsem mrkla a nemáš :grinning: a už ti začíná růst bříško že :wink:
holky jak jste na tom s váhou :wink:
3. dub 2008 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - mrkla jsem ti do alba :wink: teda vám to sluší :slight_smile: krásný fotečky a Sam je náááááááádherňoučkej :grinning: :grinning: :grinning: máte hrozně krásnou fotečku tu vánoční - ten pohled :wink: to je bomba no ale i ostatní jsou krásný :slight_smile:
3. dub 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn a jak se bude jmenovat další klučina co :wink:
cipin - a co jména u vás :wink: a natali :wink:
jinak s tou váhou - já už mám 16 kilo nahoře :grinning: :grinning: :grinning: holky já vážím 70kg to jsem v životě neměla :grinning: :grinning: :grinning: vždycky na tu váhu čučím jak blbá :grinning: :grinning: :grinning:
3. dub 2008 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, stou páteří, to jen tak nepoznáš, to by ti s určitostí řekl až masér a nejsem si jistá kolik lidí se v olomouci věnuje těhotenským masážím...k tomu přibírání, nebuď smutná, do 18-ti kil je to uplně normal a když si vezmeš, že já jsem teprve ve třetím a už mám 4 kila navrch, tak před porodem snad prasknu :grinning: a k těm jménům...tak nějak podvědomě bych si přála chlapečka, a ten by měl jméno jedině po tátovi, takže Jareček a holčička by se mi líbila Nela... :slight_smile:
3. dub 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek