• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahoj holky,
ja jsem taky v prvnim tehu nabrala 15, na 70 jsem taky dosahla :wink: ale bylo to brzo dole, tak vahu vubec nereste :sunglasses: uz z porodnice jsem prijela o 10kg lehci, ted uz se teda blizim k 5kg :wink: A taky zhruba po 35.tt uz ta vaha fakt moc neroste.
Many, asi to bude Sebastian, uz jsme o tom jmene uvazovali u Samouska, ze to zmenime, dalsi varianta je Martin po tatinkovi. No chlapecku bude kopa :wink: snad se o ty holcicky nejak podeli :grinning:
3. dub 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Many kalhoty v albu nemam, ale snad se časem dokopu a dodám je tam, ale zatím jsou mi přes břuch ještě pořád trochu veliký, tak snad to ještě doroste, ať mi nepadají :grinning: :grinning:

Jinak já na poslední kontrole měla 3,5 kila navrch, ale už je to skoro měsíc, tak uvidíme, co v úterý... :sweat_smile: :confounded:

O jménech zatím uvažujeme, necháme se s pohlavím překvapit, takže nesmíme odfláknout ani jednu možnost. Holčička vypadá na na Andrejku, ale o kluka zatím vedeme boje, nějak nevíme, mě by se hrozně líbil Nathaniel, ale nevím, jestli to není moc střelený, aby mě pak dítko neukamenovalo, až vyroste... :confused: :pensive:
3. dub 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cip, no streleny to trochu je :wink: , ale pekny, dneska mas tak zvlastni jmena, ze se to ztrati :slight_smile:
Znama ma Semira (ze serialu Kobra 11), uz je mu osm a zatim neprotestuje. :slight_smile:
3. dub 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, asi ještě uvidíme, blbý je, že zatím každej komu jsem to řekla, se na to tvářil dost podivně, tak nevím, jestli budu mít odvahu to dát... Přitom to není nějakej výstřelek, ale starý, původem hebrejský jméno...
3. dub 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: pěkný víkend :slight_smile:
5. dub 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many. tobe taky :slight_smile:
5. dub 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno těhulky a maminky :slight_smile:
7. dub 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla bych se vás zeptat, mám si zavolat do porodky ve Šternebrku a nějak se tam aspoň ohlásit, nebo platí, to co mají na netu a stačí se ozvat až po tom 36. týdnu?
9. dub 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Cip,tak loni tam nic takoveho nebylo, jezdila jsem tak asi od 37.tydne na kontrolu misto ke svemu gyn., ale myslim, ze by i stacilo, kdybys tam prijela rovnou rodit :wink: a pry je to tam po rekonstrukci moc pekne, no Many nam to brzy vylici z vlastnich zkusenosti :slight_smile:
9. dub 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip, pekna fotecka z UZ :slight_smile:
9. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, dneska je venku krasne, ze? :dizzy_face: jakpak se tu mame?many co ty?jak se dari?dlouho jsem te tu nevidela, co ty motaky?je to lepsi?jak se dari ladikovi? :wink:
9. dub 2008 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - já tam taky nejsem ohlášená,nic :wink: :unamused: ale chystáme se tam s holkama zajet,prý o víkendech se dělají ty prohlídky porodnice,tak si tam chceme zavolat a poptat se,ještě jsme ale nebyly žádná schopna tam zavolat :grinning: :grinning: :grinning: no asi taky mrknu na stránky,co tam je zajímavýho :slight_smile:
linn - už aby to bylo :grinning: :grinning: :grinning: pěkně se to krátí :grinning:
Jani - ukaž se někdy i na bereme se :wink: máš velkou absenci :grinning: jinak motáčky mám furt,ale už jsem si na ně zvykla :wink: ale kdyby přešly bylo by to lepší,mohla bych víc lítat sama po venku,... takhle se bojím chodit někam sama a ani mě to nebaví,stůj pak někde sama v obchodě nebo venku jak jojin a čekej až tě to přejde,je to naprd,je to lepší s někým jinak Ladíkovi se daří doufám dobře :slight_smile: mám jen strach z kontroly jak je na tom ten jeho žaludek,tak toho se trochu bojím,ale doufám,že to bude v pořádku
11. dub 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
12. dub 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, Ty máš nějaký tiky :grinning: :grinning: :grinning: A kdy máš další kontrolu? Ve Šternberku to pořádně omrkni a pak poreferuj co a jak, ať se můžeme těšit :sweat_smile:
12. dub 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile:
cipin - tak jsme volali do Šternberka a zkusíme tam asi zajet o víkendě,psala jsem tam mejla přímo porodní asistentce a napsala mi,že prohlídky jsou kdykoliv pokud není porod,ale předevčírem jsme měli cestu přes Šternberk,tak jsme tam s holkama zavolaly a tam zase nějaká sestra řekla,že jen o víkendě po 16.00 pokud není porod,tak uvidíme jak dopadneme v sobotu a napíšu :wink:
16. dub 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
každý říká něco jinýho,tak si vyber :wink:
16. dub 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminy, chtěla bych se jen zeptat jestli nevíte kde se dá v Olomouci dá cvičit gravijóga? Díky :slight_smile:
16. dub 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hi2u, o gravid joze nevim, ale vim, ze ve flore je cviceni v bazene a u hanackyho pluku je cviceni na balonech,ale o gravidjoze nic nevim :frowning2:
16. dub 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu: a je to plavání ve Floře pro těhule?
16. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, je :wink: na www.klidapohoda.cz se toho doctes vic :wink: ja teda chodim na ty balony, ale znam hodne mamin, co chodi prave aji na ten bazen a jsou spokojeny, jo a na bazen chodila linn odsud, tak ti povi :wink:
16. dub 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu: mě ta webovka nejde otevřít, ale napsala jsem linn, tak snad se ozve. A víš o nějakém předporodním kurzu?
16. dub 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to je divny :astonished: no, chodim na predporodni kurzy, vede je porodni asistentka a po nich je to cviceni na balonech to je napsany na www.centrumvitality.com a pred nebo po tom plavani je taky asi kurz, ale nevim, proc nejedou ty stranky :fearful: :frowning2:
16. dub 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu: dík, tak já musím počkat, zatím chodím do práce, tak to nestíhám, ale od července snad budu doma a to asi už bude pozdě :frowning2:
16. dub 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten kurz na kterej chodim ja je od pul 1 do pul 2 kazdy ctvrtek.ja jsem ne neschopence tak muzu, ale chapu, ze kdyz chodis do prace tak to nejde :frowning2: ale jeste je www.pomadol.cz a tak delaji narazovy jednodenni kurzy myslim, no zkus mrknout :wink:
16. dub 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, hi2u, poslala jsem ti Ip, tu adresu jsem ti tam taky napsala, terba to pujde, jinak bylo to v pondeli dopo a odpo, tady mas tel a mail.585 232 415, 724 176 268, 585 422 200. gabinkas@ladymail.com. Jsi primo z Ol.?
Many, my jsme byli ve STBk. na prohlidce v nedeli dopoledne, podle me je to jedno, je divne, ze kazda rika neco jineho.
16. dub 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj linn :dizzy_face: mas absenci na sprnu :astonished:
16. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odpo bylo to plavani kolem ctvrte, mam ten dojem.
Janule, co UZ? Ukazala se Adelka pekne?
16. dub 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, ja vim, nestiham, vcera jsem si delala vylet do Ol., dnes zase za chvili jedu na kontrolu ke gyn., tak tam pak pisnu, jak jsme dopadli, snad je vse ok a uz by mohli mit ten diabetes.
16. dub 2008 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ukazala, sice spala, ale je krasne videt, dala jsem jednu fotku do alba :wink:
a jak se ti dari?uz je vsechno v poradku tak si konecne uzivas zaslouzeneho klidneho tehotenstvi ze? :wink: a samik a zub dobry?
16. dub 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn, tak drzim pesti at je vsechno OK :wink: tak te tam pak cekame :wink:
16. dub 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek