• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
No Adelka je krasna :slight_smile:
Samik ok, zub snad taky, ale verit tomu budu, az ho uvidim zase rust :wink: Byl dnes taky u doktorky a uz ma 11kg, mam co nosit :sweat_smile:
A ja jsem ok, ale blizi se mi ten termin atestace - konec kvetna, tak sprtam a mam dojem, ze mi to do te hlavy vubec neleze, no taky jsem se naposledy ucila pred 5 lety :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. dub 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, ozvu se pa
16. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn: jo přímo z Olo, ale dělám do 5 :frowning2:
16. dub 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jee to je ale kus chlapa, tak to ma byt :wink: zub bude OK, neboj :wink: no, ja si stezuju, ze se musim ucit na zkousky, ale ty to mas horsi, no taky se mi do toho uceni moc nechce :frowning2: ale neboj, to zvladnes :wink:
hi, teda ty jsi pracent :wink: ja uz si nedovedu predstavit, ze bych chodila do prace :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem lenora lina :pensive:
16. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to bys stejne nestihala, to je skoda :unamused: byla jsem se s tim kurzem mrknout i v ol. porodnici, i kdyz jsem nakonec rodila ve Stbk.
16. dub 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted uz fakt mizim, mejte se tehulky :slight_smile:
16. dub 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
janu: no to jsem celá já, simulovat neumím a jsem zdravá tak makám :grinning:
16. dub 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn a dobrý ve šternberku :wink: dali ti třeba i seznam do porodnice,....
16. dub 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak vítám mezi náma hi2u :slight_smile:
16. dub 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak vás zase zdravím...
Linn, držím pěsti na kontrole, snad bude všechno OK

Jinak moje spolužačka z gymplu rodila v prosinci ve Štbk, prý byla spokojená, musím se dokopat a napsat jí mail a vyzvědět podrobnosti... Přitom je z Bystřice p. H., tak to nebylo tím, že by to měla nejblíž...
16. dub 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A navíc studuje v Brně, takže to v tom Štbk asi bude fakt něco:slight_smile: Navíc jsem zjistila, že kolegyně od nás z práce tady v praze, je z vesnice vedle Přerova odkud pocházím a její taťka teď dělá v Šternberku v nemocnici zástupce ředitele :grinning: :grinning: :grinning:
16. dub 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, provazela nas tam jedna PA z unicova, v pohode, poptala jsem se na vse, co jsem si vzpomnela, seznam asi nedavaji, ale kdyz se nabalis podle nejake knizky nebo netu, bude to uplne stacit :slight_smile:
Preji krasny den
17. dub 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - jo,nějaké ty seznamy mám z netu,takže to bude určo stačit :slight_smile: no už se nemůžu dočkat,hrozně se těším až bude malej venku :grinning: sestra mi včera koupila soupravičku do porodnice a pěknou knížku,takový album - Mých prvních pět let, je to fakt super :grinning: :grinning: :grinning: nemáte to už náhodou :wink: já to viděla včera poprvé a jsem z toho nadšená :slight_smile:
18. dub 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrý večer těhulky a maminky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. dub 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many, no Tobě se to pěkně krátí... Psala jsem mail té spolužajdě, co rodila ve Šternebrku, pěla na něj samou chválu, jen, že je tam jedna trochu nepříjemná sestra, ale jinak prý supr :dizzy_face:

Tu knížku znám, ale nějak ji neplánujeme (aspoň zatím :sweat_smile: )
20. dub 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tehulky, knizku mame a poctive vyplnujem :slight_smile:
21. dub 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se k olomouckým těhulkám :slight_smile: .
22. dub 2008 ve 23:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminky, jak se dari? :wink: mysurko vitej :dizzy_face: :dizzy_face:
vzkaz pro many: many dneska boruvka porodila holcicku:kristynku boruvkovou :sweat_smile: :dizzy_face: ale ty se to asi taky dozvis, docetla jsem se to na kvetnu.
a co ty?dlouho jsi tu nebyla :astonished: je vsechno v poradku?co ladik?
23. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé máme tu novou těhulku :slight_smile: tak tě vítáme mezi náma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. dub 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani,tak jsem se to dozvěděla až dnes,že nám boruvečka porodila :slight_smile: poslední dobou už nemám moc náladu na net :grinning: :grinning: :grinning: bývám už tak líná,že raději furt ležím na gauči :grinning: :grinning: :grinning: jinak ani nevím jestli jsem tady psala tenkrát,že se doktorovi nezdál Ladíkův žaludeček,tak teď po třech týdnech to bylo zase špatný :frowning2: tak nám hned volal do Olomouce na genetiku panu Polákovi a hned ve středu ráno jsem tam musela jet,tam mě pan doktro uklidnil,že je vše OK :slight_smile: udělal mi genetiku zadarmo a Ladíček už vážil 2494g :slight_smile: no byli to nervičky,v úterý jsem si pěkně pobrečela,jsem se fakt bála,tak teď už budu břečet doufám až u porodu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravime vsechny tehulky!!!
Holky, nemate nektera zajem o lehatko do vanicky i vany? Malej uz je divoch a davno ho nevyuzijem. Privitala bych osobni predani.
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10884837&tab=0 ... je uplne stejne a v perfektnim stavu

Pokud mate nektera zajem, pisnete mi do IP.
Prejeme vam s Martinkem pohodove tehu a zdrava mimca!!!

Iva a Martas z Olomouc - maminky
25. dub 2008 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Many, to je dobre, ze je Ladik ok, ja jsem byla u Polaka na plodovce, je fajn, co?
Preji krasny vikend
26. dub 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky přeju hezkej víkend. Už mám manžu zpátky z cest, tak je hned veseleji:slight_smile:

Many, to je fajn, že je všechno v pořádku :dizzy_face:
26. dub 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - jo je fine Polák :wink:
teda to je paráda,že je už krásně venku,že :slight_smile: jinak bazalka - díky za nabídku,ale já už mám mě stačí to obyčejný za 104,- :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. dub 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně :wink: oprava :dizzy_face:
28. dub 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak hlasím,že už mám zasebou prnví ozvy :slight_smile: vše ok akorát mám nedostatek železa,tak už polykám :grinning:
30. dub 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, no uz se ti to blizi, co? A dela ti je tvuj doktor nebo uz jezdis do Stbk.?
30. dub 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - zatím tady v Uničově,prý se do Šternberka jezdí od 38.t :slight_smile:
30. dub 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak už se fakt nemůžu dočkat porodu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
linn jak se bude jmenovat ten váš druhý klučina co :wink:
30. dub 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Many, taky už to máš za pár, tak se Ti ani nedivím, že se už nemůžeš dočkat :sweat_smile: Já jdu v pondělí na kontrolu, tak jsem taky zvědavá, co bude, Uz asi ne, minule říkala doktorka, že až kolem toho 30.tt:frowning2: Mohla by mi aspoň konečně změřit rozměry pánve...
2. kvě 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek