• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahojky,
many, to se ti nedivim, ke konci jsem si pripadala jak slon, aspon mas ted fajn pocasi, to my si to v lete uzijem :wink:
Drhy kluk bude Sebastian, tak na 80%, jestli nevymyslime jeste neco jineho.
Cip, ja uz taky cekam, ze budu mit jen jedne UZ, ale rozmery panve vsichni nemeri, me je teda nemerili a protoze se malej narodil o neco driv, tak mi ani nedelali odhad vahy a zvladli jsme toho naseho obrika porodit :slight_smile: Kdy se to vlastne stehujete? Uz se to blizi, ne?
5. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, přeju hezký den... Mám po kontrole, všechno by mělo být v pořádku, poprvé jsem slyšela srdíčko mimča a UZ teda až příště...

Linn, stěhujeme se někdy začátkem července, jsem na to zvědavá, místo abych si ten konec užívala, tak budou asi pěkný fofry... :frowning2:
5. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak zdravím a jinak dnes jsem byla na ozvách,..... vše Ok,jinak mám problémy s natýkáním jedné nohy a hodně bolí,byla jsem i v nemocnici a tromnózu byla vyloučená,uf,no je to na delší psaní,tak to ale zkracuju,hlavně že je to dobrý,jinak dnes mě viděl můj doktor a té nohy se zhrozil a příští týden už mě předává na vyšetření do porodnice,a řekl,že už budu 38.t že můžu rodit :wink: tak že by :wink: možná se mi splní ten 38.t :grinning:
6. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
trombóza :wink: oprava,už se vidím v posteli :slight_smile:
6. kvě 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobré ráno holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. kvě 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
je many, to musi byt pekne neprijemny :confounded: u nas v srpnu ma s natykanim nohy problemy maruska, ale ta s tim nikam nesla, ale snad je taky OK jak ty :wink: no ty uz to mas opravdu za par :dizzy_face: teda, boruvka je mamka a za chvili i ty :dizzy_face:
ja uz se taky strasne moc tesim, posledni tyden uz funim slusne jak lokomotiva a vsechno mi dela problem, respektive na vsechno potrebuju milion casu, takze uz se taky tesim na konec, brala bych klidne ten 38. tyden :grinning: tak o nem tajne snim od zacatku a rikam si dnes, jetse vydrz jeste 10 tydnu :grinning: :grinning: :grinning: le buhvi jak to vsechno bude, mozna nakonec budu prenaset, ale to by me strejchlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak se many drz a at nozka neboli :wink:
7. kvě 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Jani :slight_smile: jo ono je natýkání normální v těhotenství,ale mně ta levá natýká o hodně víc a bolí,tak byl strach,jestli nechytám trombózu a proto jsem musela do nemocnice,stejně mě poprvé poslali domů,že tam byl doktor jen do 15.00 to je co :angry: v nemocnici a to mě poslal přímo primář ze Šternberka co dojíždí jednou týdne k nám,tak můj doktor včera z toho nechápal,že mě poslali bez jakýhokoliv vyšetření domů a musela jsem jet až další den ráno,že co kdyby se něco stalo,tak bude asi trochu rachot,ale je to fakt nenormální :angry:
7. kvě 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uvidíme co bude příští týden,zase záleží na nich,třeba mě s tou nohou nechají trápit,nebo se haluz uzdraví :wink: ale porodu bych se nebránila :grinning: a tobě to taky uteče neboj :wink: akorát budou ty vedra a budeš taky pěkně otýkat,ale doufám,že normálně a nebudeš mít problémy jako já :angry: moje sestra taky čeká koncem července :slight_smile:
7. kvě 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, to me mrzi, ze takhle ke konci tehu jeste dalsi problem, tak drzim palce, at je to lepsi. :slight_smile:
Janulko a Cip, moc vas zdravim, v srpnu ted na sebe asi moc casto nenarazime, sprtam :frowning2: , ale pak uz se vam budu plne venovat, appappa
7. kvě 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - díky :slight_smile: teda ty se ještě učíš,šikulko :wink:
7. kvě 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak jsem si dneska přetrpěla ten cukr, no hnus humus fialovej:frowning2: Navíc, jak jsem musela vstávat brzo, tak mi to vůbec nedělá dobře :grinning: Tak snad to aspoň dopadne dobře...

Linn, já se na tento víkend přihlásila ještě na kurz, tak mě taky čeká po dlouhé době šprtací období, ale jsem ráda, aspoň mě to donutí něco dělat. I když už teď lituju zabitýho víkendu :wink:
7. kvě 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - šikukla,tak si ten cukr zvládla a my držíme pěstičky ať není žádná cukrovka :wink:
7. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda many, ty si to teda uzivas :astonished: :confounded: tak drzim pesti at je nozka co nejdriv v poradku :wink: no, ja se ted taky citim jaksik divne, tak jaski malatne, ale ne na omdleni, no des, jestli zmena tlaku nebo neco a mam pocit, ze se adelka v brise otocila tak mi mozna na neco tlaci, ja nevim, ale uz bych brala, aby mi bylo zase fajn :cry:
linn, ja ted aky zanedbavam srpen, taky se ucim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: drzim pesti, at atetstace dopadne tak jak si prejes :dizzy_face: ale ty jsi sikulka, ja ti verim :wink:
cipin, ja nastesti na cukr asi nemusim, ale jsem za to rada, uvidime co mi rekne v pondeli, ale minule se ptal, ejtsli mame cukrovku v rosine a kdyz jsem rekla, ze ne tak rekl neco ve stylu, ze me zvbytecne nebude tim testem zatezovat, no uvidime, ale kdyztak bych to pretrpela :sweat_smile: :zipper_mouth:
jak sjem jak pomlacena, ja si jdu zase odpocinout, manzela mam v praci tak snad me zabavi TV a kdyz ne TV tak uceni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
krasny vecer preju vsem :dizzy_face:
7. kvě 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, taky doufám, že z toho cukrovka nebude... A Tobě se snad dá ta nožka do pořádku...

Jinak jsem dnes zabrousila do témat o porodu, porodnic atd., sice mám ještě čas, ale vzhledem k tomu, jaký budeme mít pak asi fofry se stěhováním jsem si říkala, že už se na to radši zeptám teď, ať to pak neřeším na poslední chvíli - nevíš jak je to ve Šternebrku s vybavením do porodnice (vložky, pleny, oblečení na mimi atd.)? jestli musís mít svoje nebo dostaneš erár?

Jinak vám holky držím při tom učení pěsti a hlavně ať to dobře dopadne... :dizzy_face:
8. kvě 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Cip,
loni to bylo ve Stbk. tak, zes obleceni na mimi dostala na celou dobu, takze s sebou jen na cestu z porodnice, vlozky a plenky par kusu, takze si musis vzit i svoje. Nocni kosili jsem pouzivala erarni.
Mejte se pa.
8. kvě 2008 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: no já mám pro malýho projistotu zbalených 40 plínek :grinning: a ty ubrousky a beru si svojí rychlozavinovačku,když příjde návštěva,tak se jim malej bude líp chovat :grinning: to mi snad nemůžou nic říct,že jo :wink: a krém na opruzeninky prý dávají do kelímečku a pižamo si taky nechám od nich,jen župan mám pučený od mamky :slight_smile: tak se chystám do Šternberka :grinning: :grinning: :grinning: no plus věci pro mě - no plnej bágl :grinning: :grinning: :grinning:
10. kvě 2008 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, tak to tam všechno okoukni a pak poreferuješ... :wink: Už to máš za pár, tak už radší popřeju hodně štěstí, ať je všechno v pořádku a moc to nebolí :grinning:
11. kvě 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - tak v sobotu jsme se tam byly s těhulkama mrknout a dobrý :wink: tak jsme zvědavá jak dopadnu zítra,jestli se tu pak neukážu,tak tam zůstávám :grinning:
12. kvě 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, to jdeš zítra s tou nohou, kdyby to bylo špatný, tak by si Tě tam nechali? Tak snad se tu ještě ukážeš :wink:
12. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak jsem z vyšetření z porodnice doma a příští týden se uvidí,asi mi budou vyvolávat porod,aby mě netrápili s těma nožkama :slight_smile:
13. kvě 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, tak to je fajn, žes tam nemusela zůstat už dneska:slight_smile: A třeba už Ti ten příští týden nebudou mít co vyvolávat :wink:
13. kvě 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - taky jsem si říkala,to záleží jen na Ladíkovi,že,jak se mu bude chtít jít ven :grinning: a nebo mě ty nohy přestanou haluz bolet a bude klid :slight_smile:
14. kvě 2008 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
many, vsak uvidis, kazdopadne uz za chvili budes mit Ladika doma :slight_smile: jestli to budes mit jak ja se Samem, tak uz ani dalsi kontrolu nestihnete, rodili jsme 11 dni pred terminem :wink:
14. kvě 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj linn - no klidně bych to brala :wink: vůbec se nebráním :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééééééé Sam má narozeniny nebo už měl teďka někdy,že :wink: moc mu blahopřejeme :slight_smile:
14. kvě 2008 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jak se cítíš ty,co :wink:
14. kvě 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, uz mel, dekujeme :slight_smile:
No, ja nic moc, ted me trochu tvrdlo bricho, tak beru magnezko a uz za 13 dni me ceka ta zkouska :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska jsem byla poprve u dr.poláka, ale zatím jen na odběru krve :frowning2: . Na screening jdu k němu až za 14 dní. Zítra budu mít konečně těhu průkazku :slight_smile:. jdu ke svému dr., tak se těším jak mi ukáže mimi na ultrazvuku :slight_smile: .
15. kvě 2008 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - tak držíme pěstičky ať to zvládneš :wink: ať máš lehký otázky :wink:
mysurka - no to je super,tak držíme pěstičky ať screening dopadne suprově :slight_smile: na ultrazvuk se těš,to je super a dostala jsem od něho zadarmo i fotečku :slight_smile: ale teď má ještě lepší,jak byla moje sestra nedávno,tak dostala fakt,že to vypadá jako fotka,je to větší odost :slight_smile:
16. kvě 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mysurko, super, ze jdes na ten screening, aspon se pak nemusis stresovat s tripple testem. Drzim palce, at je vse ok.
Many, diky, to bude potreba :wink:
16. kvě 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek