• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahoj holky:slight_smile:

Linn, držím pěsti na tu zkoušku, ať Ti to dobře dopadne...

Mě měli poslat ten certifikát o absolvování kurzu, ale zatím mi nic nepřišlo a to už je to týden, tak počkám do pondělí a jinak se asi budu muset připomenout.
16. kvě 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj těhulky a maminky :slight_smile:
19. kvě 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, many tak co?jeste 2 v 1? :sweat_smile: linn, myslim na tebe, uz se to blizi, co? :confused:
20. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many Ty tu ještě pořád strašíš? :grinning: Jak to s tebou vypadá? Doufám, že nám sem dáš potom vědět, až to bude... :sweat_smile:

Holky učení vám nezávidím, tak aspoň přeju, ať vám to jde co nejlíp, ideálně samo :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravim, jj uz za tyden :slight_smile:
Many, drzim palce :slight_smile:
20. kvě 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: včera jsem neměla čas se tu ukázat,jeli jsme pak odpoledne k mojí sestře na návštěvu a byli jsme tam dovečera,pak už jsem net nezapínala :slight_smile: tak vše je ok :slight_smile: a budou mi vyvolávat ten porod,no už včera by možná mohl být Ladík na světě,ale pan doktor mi řekl,že to nedoporučuje,že nemám přípravený čípek,že by ten porod mohl dlouho trvat a být bolestivější,tak jsem se domluvili,že přijedu v pátek a uvidí se :slight_smile: protože to jsem nechtěla raději,jsem mu řekla,že budu ležet,než aby pak byly nějaké problémy,že :wink:
21. kvě 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda many, tak to na tebe budu v patek moc myslet, treba uz budes drzet Ladika v naruci :dizzy_face:
21. kvě 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, Many, tak teď už to máš opravdu za pár... Tak 3x tfuj a nezapomeň po tom na nás :wink:
21. kvě 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,jo dám pak co nejdřív vědět,pokud zase nepojedeme domů :grinning: jako obvikle :wink:
22. kvě 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
many, ty holka jesdna, budu na tebe moc myslet :dizzy_face: mohla bys pockat do soboty, to mam svatek :sweat_smile: :grinning: tak tfuj tfuj at je vsechno Ok a uz se zdari, abys videla ladika :dizzy_face:
22. kvě 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak v pondělí mi budou vyvolávat porod,mám tam být na 5 na ráno :wink:
23. kvě 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, many, vydrz, vikend utece a v pondeli uz budete tri. Moc drzim pesti :slight_smile:
23. kvě 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: díky,diky :wink:
24. kvě 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, měla jsem teď pár dnů frmol, tak jsem tu nebyla. Už jsem myslela, že to máš Many za sebou, ale jak čtu, tak ještě pořád ne... Tak užívej poslední "volnej" víkend a v pondělí hodně štěstí... :slight_smile:

Linn a kdy čeká Tebe ta zkouška?
24. kvě 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
many :dizzy_face: tak budu na vas s ladikem myslet :dizzy_face:
a lindi, kterej den presne mas tu zkousku?pristi tyden, ze?ale presne kdy?
24. kvě 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, v utery, takze v pondeli drzime palce many a v utery myslete na me :slight_smile: (i kdyz se to samozrejme neda srovnavat)
Pa a uzijte si konecne zase slunicka, pekny vikend
24. kvě 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, vse nej k svatku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. kvě 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak domluveno, v pondeli myslim na many a v utery na tebe :dizzy_face: jo, linn a dekuju moc :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
tady v olomouci je zatazeno, no aspon se ucim a nelituju toho, ze bych mohla byt venku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. kvě 2008 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky se přidávám ke gratulaci :wink: Jani vše nej nej k svátku :slight_smile:
Linn - tak v úterý ti budeme držet pěstičky :slight_smile:
cipin - užívám si poslední víkend 2v1 :grinning: :grinning: :grinning: včera jsme byli nachvíli sednout a dnes už hodně polehávám u bedny :slight_smile: ale taky jsem ještě ráno gruntovala,prala,žehlila,vysávala a drhla koupelku a vytírala,tak a teď už nic dělat nebudu až po porodě,no teda ještě to nádobí zmáknu :slight_smile:
24. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
many dekuju :dizzy_face:
popis mi jakej je to pocit, kdyz vis, ze za dva dny uvidis ladika?asi krasnej ze?takovvej, ze to podle me i zahani strach z toho porodu ne? :sweat_smile: zavidim, zavidim,a le adelka se jeste musi dopict, ale vubec by mi to nevadilo, kdybych mela 40 tt jako ty, nejak se bojim tech veder a uz se dlouho necitim ve sve kuzi dobre atd.no dalsi tehu nejdriv za 5 let :grinning:
24. kvě 2008 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani neboj to ti už taky uteče do porodu :wink: jinak cítím se dobře a těším se už,že Ladíka uvidím naživo :grinning: akorát přemýšlím sem tam,jestli to budu mít rychlý a nebo budu třeba trpět do dalšího dne jako jiný mamky,je to jak u koho,ale snažím se furt uklidňovat,že to budu mít určo rychlý :slight_smile:
24. kvě 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a taky si říkám,že když to zvládla každá,tak to zvládnu taky :wink: no jinak jsem si dnes taky kontrolovala ještě věci,jestli mám takhle vše,akorát mi chybí digi teploměr a nemám líh na pupík,nevím jestli mám čekat,že ho pak napíše doktorka nebo bych ho měla mít doma,ale raději asi řeknu manžílkovi ať mi ho pak v lékárně koupí projistotu
24. kvě 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
many, dulezity je, ze at je to rychly nebo ne tak uz to mas opravdu za par a myslim si, ze to bude rychly, mam nejakyho cucha :confused: :sweat_smile: ja jsem zatim od zacatku tehu ve fazi, kdy se na porod strasne tesim, sice vim, ze to neni zadna prochazka ruzovym sadem, ale ta predstava, ze to jako uz je ta chvili kdy zvidim adelku je uplne uzasna :dizzy_face: ja si prave myslim, ze tech 10tt se povlece :stuck_out_tongue_closed_eyes: le byla bych rada za opak :sweat_smile:
to je super, ze se citis dobre, aspon budes mit hodne sily a tak :wink:
24. kvě 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
presne, zvladly to vsechny, zvladnes to i ty :dizzy_face: ja mam v planu taky mit lih na pupik uz doma, ale nic se nestane, kdyz ti ho manzel koupi az potom, i kdyz neni uz potreba v nemocnici vlastni?to nevim a teplomer pocka :wink:
jo a vis co si myslim, ze je dulezity?i nam to rikala porodni asistentka a ucime se to ve skole, ze dulezity je, aby byla maminka natesena na ten fakt, ze uvidi to svoje miminko a nevzdavala to,ze nektery maminy to proste vzdavaj a nebojujou a pak je s nima spatna spoluprace a treba i proto zdlouhavy porody a tak vis?proste zaktivovat vsechny sily a tak. vim, ze to zni blbe, ale podle me na tom neco bude, ale uvidime realitu, ze? :grinning:
24. kvě 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani do porodnice ten líh asi nepotřebuju,to mi nikdo neříkal a vím ,že ve Šternberku nepotřebuju ani krém na opruzeninky,to tam dávají do malýho kelímečku :wink: jinak dnes chci být dýl vzhůru,pokud to vydržím a zítra abych hodně spala přes den,protože v noci to možná nebude,asi budu nervózní :grinning: a to musíme tak o půl 5 vyjet,tak budu muset tak o půl 4 vstát abych se probrala,nasnídala ale možná že ani neusnu,tak proto budu zítra celý den odpočívat,abych pak měla sílu tlačit :grinning: taky jsem říkala tatinovi,že hlavně musím v klidu dýchat a snažit se být klidná a neplašit,aby pak nebyli nějaké komplikace,s dýcháním a tlačením :slight_smile: no budu se co nejvíc snažit :grinning: :grinning: :grinning: ať je rychle venku :grinning:
24. kvě 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, vidis, tatk nakonec v neni potreba, ja si myslim, ze mozna tady v olomouci bude potreba, i kdyz nevim, no to se dozvim na schuzce, jdeme si koncem cervna s kurzem prohlidnout porodnici tak se poptam :wink:
teda, ale silenej cas ti dali ti reknu, v 5 rano :sweat_smile: :astonished: :fearful: to bych nervama taky nespala :confused:
neboj, to zvladnes :dizzy_face: ja kdyz si vzpomenu, jak jsme nervacili ze svateb a toto se s tim neda vubec srovnat :grinning: no jo, ten cas leti :astonished:
24. kvě 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jo Jani,v loni jsme plánovaly věci kolem svatby,že :grinning: a letos kolem miminka :grinning: jinak jede zrovna i jedna mamina z Uničova taky na vyvolání,neznáme se,viděly jsme se teď po druhé a tak budeme řvát vedle sebe v boxech a třeba s polu budeme haluz i na pokoji :grinning:
24. kvě 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak to mas fajn, to je super :dizzy_face: aspon vis, ze tam nekdo jakoby znamej bude s tebou a muzete se predbihat, ktera z vas to bude mit prvni za sebou :grinning: many a kde se dozvime o tom, jak jste na tom?na kvetnu?budes davat nekomu echo?kurna, ja urcite celou nedelni noc nebudu spat a v 5 hodin rano budu vzhuru, ja vzdycky vsechno s nekym prozivam :grinning:
24. kvě 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani jdu k telce,jdu si natáhnout nohy,mám je moc nateklý :unamused: tak zase musím chvíli ležet,pošli mi číslo do IP a pošlu ti sms a ty dáš tady holkám vědět ju :wink: zatím pa pa
24. kvě 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok many, tak si bez hezky odpocinout :wink: cislo posilam ju?mej se krasne a dkyby jsme se nahodou nevideli(myslim, ze jeste se uvidime)tak tfuj tfuj, budu drzet pesti a vsechno co se bude moct dat drzet :dizzy_face: paaaa
24. kvě 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek