• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Tak jsem zase tady :slight_smile: uz me to nebavi, uz proste nemuzu :sweat_smile:
Docetla jsem vas i na srpnu,, dneska se to dalo v poho, Cip, nesmutni, uz znas me a Many :wink: , naprosto te chapu, je to velka zmena, jeste k tomu mimco na ceste. Ale uvidis, ze to bude ok.
Jezdeni s mimcem se da, aspon takovy kratsi vzdalenosti, Prerov urcite taky, Ostravu jsem sama jela se Samousem, kdyz mel 4 mesice, cast cesty se sirenou, ale dojeli jsme :slight_smile: ale je fakt nutnost mit auto, vlakem bych si asi netroufla.
A sraziky urcite dame, Janule, neboj :slight_smile: i s ol.mamkama nam to tak co tri mesice vychazi, sice se nesejdem nikdy vsechny, ale i tak je to fajn. Vsak jak bude Cip prestehovana, tak muzem jeste uskutecnit srazik s briskama :slight_smile:
A o Many dej hned vedet, budu v pondeli nakukovat, odpo pak vyrazim do Ostravy na tu zkousku, prespim u kamosky.
Many, jak jsem loni dorazila do porodnice tak mezi patou sestou rano, to uz vyvolavali tri maminy a vsechny porodily prede mnou, tak ty to budes mit taky rychle, uvidis :slight_smile:
24. kvě 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - no tak to bude super,takže počítám stím,že to bude rychlý jo :wink: a taky ti budu držet pěstičky :slight_smile:
Jani - mám tě uloženou a jak budu schopna,tak hned napíšu :wink:
24. kvě 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda vy jste se včera rozkecaly:slight_smile:

Janule, to je fajn, že máš číslo na Many, že budeme vědět co a jak... :dizzy_face:

Linn, taky se přidávám k držení pěstí, určitě to zvládneš... A nezapomeň nám dát taky vědět, bude to taková generálka na porod:slight_smile:

Jinak s tím srazíkem by to bylo fajn, i když nevím, jak budu stíhat, první dva víkendy v červenci máme rodinný oslavy, takže budem stěhovat možná doopravdy na poslední chvíli, ale až mi začně mateřská a byt už bude volný, tak se na něj zajedeme aspoň podívat, vymalovat a zjistit co a jak. Já bych zároveň chtěla omrknout porodku, takže chvilka se snad najde... :wink:
25. kvě 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamusky, jojo dam hend vedet o many zpravicku jaks e ozve :wink: many tak jestli nakukujes tak tfuj tfuj, zitra na tebe od 5 hodin myslime jak to krasne zvladnes a jak budes mit ladinka u sebe :dizzy_face:
cipin, kdyby sraz nevysel s briskama tak se urcite srazime bez brisek, ze linn :wink: a many jako zkusena mamka taky :sweat_smile:
25. kvě 2008 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě nic??? Jsem zvědavá... :dizzy_face:
26. kvě 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin, jeste nic :grinning: nebo uz jo a jeste se neozvala :sweat_smile: ale ono to trva,no. nez te prijmou, nez dojede doktor co rekne co a jak atd, pocitam, ze sms prijde vecer, vecer jdeme do kina, ale nejpozdeji v 21 hod davam info kdyby prisla sms :wink:
26. kvě 2008 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz je ladik na svete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: cituju co napsala many: tak uz je na svete dalsi rocker :slight_smile: a to jsem ja :slight_smile: ladislav Kozel, merim 49 cm a vazim 3.5 kg, moc se na vas tesim.

many a ladiku a i vlastne tatinku: GRATULUJEME :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte Many a Ladiku, gratuluju a přeji oběma hlavně zdravíčko. A ať dělá Ladik mamince jenom samou radost.
26. kvě 2008 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé, to je supr, konečně :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Hlavně, ať jsou oba v pořádku, zdraví atd. taky se připojuju ke gratulacím a skoro závidím... :sweat_smile: A snad je třeba někdy uvidím osobně:wink:
26. kvě 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipin, ja taky zavidim :sweat_smile: jojo, ja ymslim, ze se snaz urcite uvidime osobne, no minimalne ty urcite, many je z unicova :wink:
mysurko, ahoj, napis nam neco o sobe, jsem rada, ze tu mame tehulku, ktera je min tehotna nez my srpnovky :grinning:
26. kvě 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dalsi zprava od many: ahoj, tak malej se narodil az v 16:45 po 2 tabletach a 3 kapackach + nejake injekce.dnes mi davaji transfuzi, mam motaky jako blazen, tak maly neni u me, snad dnes jo.
27. kvě 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
To si teda holka docela užila, jestli tam byla od pěti od rána... No hlavně, že to dobře dopadlo... Jani, kdyžtak je ode mě pozdravuj, ať se drží :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozdravovala jsem je od vsech tetek z konika z olomouce :wink: jojo, uzila si :pensive: ale ma to za sebou a my muzem jen a jen zavidet :sweat_smile: :grinning:
27. kvě 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdarec holky,
tak uz to mam za sebou a taky uspesne :slight_smile: ale nervy byly velky.
Many, moc a moc gratuluji a preji moc zdravicka a stesticka.
27. kvě 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn,
GRATULUJU MOOOOOOOC :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. kvě 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
diky za gratulaci :slight_smile:
Jani, ted budem drzet palce tobe, delat zase zkousku po tech peti letech od vysoke bylo fakt psychicky narocne, tehdy jsem uz asi byla zvykla, kdyz to bylo co pul roku. Nastesti jsem mela stastnou ruku na otazky, takze uz jak jsem domluvila, mi bylo jasne, ze me nevyhodi. Bylo nas tam pet zenskych a dali to nastesti vsem. No doufam, ze uz se hooodne dlouho nebudu muset nic ucit :wink:
Krasny den :slight_smile:
28. kvě 2008 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A moc se tesim na Many az se objevi, ty horka v porodnici nezavidim :unamused:
28. kvě 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, linn jsi moc sikovna, ale ja to vedela predem, ze to das :wink: sikula :wink:
many dnes psala, ze uz ma ladika u sebe, ze uz ho poprve koupala a ze se maji fajn, jen ji boli pry hodne siti :pensive: ale to je asi bohuzel normalni :stuck_out_tongue_closed_eyes: a mam vas vsechny pozdravovat a ze dekuje, ze na ni myslime :wink: tak a ja si jdu na chvili odpocinout, dneska jsem byla dokupovat zbytek veci a uz toho nakupovani mam dost.
vedro v porodnici, no nas ceka bohuzel asi jeste horsi, pristi mimco jedine v zime :grinning:
28. kvě 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, taky moc gratuluju. Teď si snad to těhu taky konečně užiješ...

Janule, otázka, co je horší, jestli ta zima nebo vedro, já jsem radši pro teplo,snáším ho nějak líp a představa, že jsem jak bachroň a ještě chodím nabalená, můžu každou chvíli uklouznout se mi moc nelíbí. Takhle to jistí nějaký hezký šatky a hotovo:slight_smile: Jen to vodnářátko takhle asi neklapne :grinning:
28. kvě 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, ja mam prave radsi zimu a klidne bych bydlela nekde v norsku, takze ja radej zimu, koupila bych si nejakej toehotenskej slusivej zimni kabatek co by rostl s briskem :dizzy_face: :grinning: ale to je ted pase :grinning: ted mam tehotenskou sukni a uz nic jinyho na sebe nedam, predstava kalhot me nici :frowning2: :grinning:
28. kvě 2008 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja taky o krapet radsi zimu, nebo leto tak akorat do 25 stupnu.
Jsem mela v to utery problem co na sebe, tak jsem mela cerne kalhoty, uplne rozepnute a na tom takovy tehu pas, ktery kryje bricho i rozepnuty zip :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale dnes to uz vypada na zmenu, zatazenoa teplota zatim tak akorat :wink:
29. kvě 2008 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, ráno jsem se nechala pěkně nachytat, bylo zataženo a docela zima, tak jsem se relativně navlíkla a pak když jsem tak vyšla odpoledne, tak jsem se svlíkala jak cibule, abych nelekla vedrem...
29. kvě 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky, kdepak mame nasi cerstvou maminku, ze se jeste nehlasi?
Janule, nevis, j uz many doma?
Preji pekny zacatek tydne. :slight_smile:
2. čer 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Linn, zrovna jsem šla nakouknout, jestli se náhodou neobjevila MAny:slight_smile: Asi má teď spoustu jiné práce, než vysedávat u PC :wink:

Já už jsem psala do srpna, že jsem byla dnes na kontrole, mimouš už má cca 1900 g, vypadá OK, je to prý docela dlouhán, ale nechce si hrát na netopýra a je pořad koncem pánevním, tak doufám, že se ještě otočí... Nevím, čím ho uplatit :grinning:
2. čer 2008 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://olomoucky.denik.cz/miminka/miminka-babyboom-20080531.html tady ju mame maminku i s ladikem :dizzy_face: :dizzy_face:
jojo, misa uz jsou doma, psala mi vcera, ja nejsem schopna ji odepsat :confused: pry maj jen trosku potize s kojenim, ze musi prikrmovat z falsticky,a le jinak super :wink: jo a prej na konika nema cas, chapu :grinning: :grinning: nebudeme na tom lip :grinning: :grinning: :grinning:

taky krasny zacatek tydne :wink: cipin, ja uz psala do srpna taky, mam ten samej problem :grinning:
2. čer 2008 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no slusi jim to, Ladik je krasnej, ale ja bych se teda vyfotit nenechala ani za nic, Many to slusi, ale ty ostatni mamci vypadaji proste jak po porodu, to kdyz tak jen foto mimca :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
JJ potize s kojenim zname :slight_smile:
2. čer 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
linn, ja kdybych vypadala po porodu jako many tak bych se taky nechala, ale presne..ty ostatni maminy :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: des bes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem na ně taky mrkla a sluší jim to oběma :dizzy_face:
3. čer 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Jani, tebe ceka jeste ta jedna zkouska, co? Tak vydrz, i kdyz to uceni ted v horku musi byt radost, ze? :unamused: My teda mame nastesti v prizemi prijemnych21, ale nahore je taky vedro.
Jak vam tam tak pekne sviti obema ten 32tt, trosku zavidim :slight_smile: :wink:
4. čer 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face: jojo lindi, jeste jedna zkouska, ale uz to beru hodne laxne :grinning: ale ty podelany 3 seminarky no, mam tak jednu a pul hotovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, me tu sice sviti 32 tt, ale podle sestricku u doktrora jsem o tyden min a to mam stejne vypocitany datum porodu tady i u doktora na 6.8. ale to je jedno :sweat_smile:
4. čer 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek