Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
17. led 2008
ty už chlapečka máš tak ještě holčičku,že 😉
linn
17. led 2008
Vidim, ze jste meli svatbu v Un., bydlis tam?
linn
17. led 2008
JJ to by bylo idealni, ale i chlapecka berem 😉
manyautor
17. led 2008
jo v Uničově,a ty jsi přímo z Olmika 😉 už mi zase začíná vypadávat koník ]-(
linn
17. led 2008
Nee, ja jsem taky z U. 😃
jj, zas to nejak blbne
manyautor
17. led 2008
jéééééééééé třeba se známe od vidění 😃 musím mrknout do tvýho alba,jestli tam máš nějakou fotečku,že bych tě poznala 😃
linn
17. led 2008
Jj mrkni, teda ted druhym rokem bydlime v Benkove, ale jinak temer rodila Unicovacka
manyautor
17. led 2008
jééééééééééé jááááááááá jsem od mala bydlela v Benkově 😃 😃 😃 😃
manyautor
17. led 2008
nejsi mi povědomá 😞 ty mě poznáváš od vidění 😉 kolik ti je let 😉 mně 27 😃
linn
17. led 2008
No tak to je fakt dobry 🙂 podle fotky v albu se asi nezname, nebo aspon ja asi ne.
manyautor
17. led 2008
no jsou tam krásní mišáááááááánci na těch fotkách 😃 😃 😃 kde byl ten srázek 😉
linn
17. led 2008
Me 28, delala jsem un.gympl.
linn
17. led 2008
Ja uz mizim, malej protestuje, ale zas mrknu, pa a mejte se s mimiskem pekne.
manyautor
17. led 2008
já jsem bydlela u hospody,vedle Kopeckých,byla jsem zasvobodna Janků - mám tak babičku a bydlí s ní teta se strejdou a holky a Pavlík už mizeli z domu 😃 taťka zase žije v Králové s přítelkyní
linn
17. led 2008
V Globusu. Pa
manyautor
17. led 2008
tak pa pa a příštím pokecáme 😃 😃 😃
manyautor
17. led 2008
teda já píšu pěkný nesmysly 😃 😃 😃
tak si taky nechte dařit 😃 😃
manyautor
17. led 2008
když to po sobě čtu,tak jsou to dobrý překlepy 😃 😃 😃
janulevrtule
17. led 2008
ahoj manyyyy, tak sjem konecne nasla tu tvoji diskuzi x-) jakpak se vam holky dari?a muzu se pridat?jsem primo z olomouce, ale pochazim z litovle, vidim tu same zname tvare 😉 miska, s tou jsem si prasal(teda jestli si pamatujes), linn jaksi pronasleduju porad 😃 many znam z nevest 😉 a jeste cipin, ze?tu znam ze srpna :-N tak muzu holky taky privterit?
janulevrtule
17. led 2008
ha,a tady uz nikdo, tak jsem si pokecala :-x
manyautor
17. led 2008
ahoj Jaňule - no to je samozřejmý,že se můžeš přidat 😃 čím víc nás tu bude tím líp 😃
manyautor
17. led 2008
né já jsem tu 😃 😃 😃
manyautor
17. led 2008
jak se ti daří těhulko 😉jdeš na ten screening 😉
janulevrtule
17. led 2008
tak uz jsem tu taky 😉 many, tak chlapecka?gratuluju moc, ja bych radsi asi holcicku(pst, nemuzu to rikat nahlas)ale asi to bude kluk, kazdej mi to rika a ja mam takovej i vnitrni pocit, ale uvidime 🙂
manyautor
17. led 2008
já cítila kluka,ale každý ,že to bude holka 😉 no byla jsem moc překvapená a brečela jsem tam na posteli jako malá holka 😃
janulevrtule
17. led 2008
jo, dari se moc dobre, no jdu pristi patek na ten screening, many a je mozny, aby se mnou sel manzel?a asi je to ultrazvk pres brisko, ze?jinak teda kynu a kynu, uz mam 2 az 3 kila nahore a kynu do stran uuuaaaa |-|
manyautor
17. led 2008
poprvý v životě jsem brečela štěstím 😃 😃 😃
manyautor
17. led 2008
jo,můj manžílek byl taky semnou,jdeš k tomu Polákovi 😉
janulevrtule
17. led 2008
jeee kdybys me videla minule, pak doktor mi ukazoal rucicky a nozicky a jak je ma, ze se skrabe na ousko a tak a ja mamlem taky bulela, ja to porad beru jako zazrak, ze v sobe mam miminko a ze je nase x-)
manyautor
17. led 2008
a že je to mimo naše město,tak měl proplacený celý den v práci 😃

Začni psát odpověď...

Odešli