• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
LINN, :grinning: :grinning: :grinning: moje mamka dela na poste,takze tvou kamaradku znam :grinning:
Hlasila jsem se do Ovy na pajdak (jsme cela rodina ucitelska,otec navic reditel :sweat_smile: ),ale z duvodu nedostatecne kapacity me neprijali...mozna jsem jim mela podstrcit obalku :slight_smile: Odvolani jsem nepodavala, budou otevirat ten samy obor,akorat si za 4 semestry zaplatim, 2 semestry (samo az ty posledni) plati stat.

Jdu nakupovat na Mimibazar (dalsi moje zavislost) :confused: :fearful: Potrebuju nejaky trictvrtaky a pro malou nejake slusne kalhoty...mame vse jenom letni anebo na pisek :unamused:
26. čer 2008 ve 13:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, to je supr, díky za info. Jak byl v Praze ten Týden respektu k porodu, tak tam měli brožurku s seznamem MC, v ČR, ale Uničov jsem tam nenašla, tak mě to zajímalo... A když jsme u toho MMB, už jsem se na to chtěla dávno zeptat, vím, že jsi psala, že jsi tam už prodávala nějaký věci - na to musím být zaregistrovaná - máš nějaký to placený členství, nebo jen to nejobyčejnější zadara? Do budoucna bych asi taky chtěla něco zkusit, tak ať vím...

A ještě k manžovi, sice jsme to řešily v srpnu, ale tady to tak lehce nezapadne - další termín má 21.8., to už by snad mimouš měl být na světě, ale tím pádem s ním budu asi poprvé sama. Ještě, že je mamka úča a bude mít prázdniny, tak ji asi pro jistotu pozvu :confused:

Matess a na jaký učitelství se chystáš - MŠ, ZŠ, SŠ? A jaký předměty?
26. čer 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
VSECHNO NEJLEPSI LADIKOVI K SVATECKU :wink: :wink: :wink: HODNE ZDRAVICKA A MLICKA :grinning:

CIP, hlasila jsem se na ucitelstvi ZS-cestina+obcanka....No,nic jinyho nebylo dalkove...a cestina me celkem bavi :slight_smile:

Tady to moc nezije,co? :unamused: :slight_smile: Mam nejakou dobrou naladu, holky od nas z Unora zacinaji "tehotnet" :grinning: Takze sama dobra zprava...Jedna uz dokonce do mesice bude rodit,takze hltame kazde jeji pichnuti a kopnuti :grinning: (dnes "nam" :grinning: odesla zatka)
27. čer 2008 ve 12:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a CIP, co ze to manza ma za termin? Zkousky?
27. čer 2008 ve 12:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
Cip, tak budem drzet v srpnu pesti, mamcu si urcite pozvi, to bude mimco fakt jeste uplne malinky. A to to bude muset nejak prepisovat? :astonished:
K MMB - mam placeny clenstvi, jednu hvezdicku, mrkni na ty rozdily
http://www.mimibazar.cz/hvezdy.php
hlavni bych rekla, ze je, ze nemuzes aktualizovat inzertni fotky, takze bys je musela davat porad znovu a to by bylo na palici. A taky se zobrazuji automaticky nabidky od hvezd, kdyz si to neupravis v nabidce. Ale zas nejaka moc slava to neni, zvlast detsky ho obleceni jsou tam mraky a jak to neni Next :wink: , tak se to prodava hned hur. Ale par svych tricek a pak nejake mimi potreby, ktere jsem nepouzila, jsem prodala celkem rychle. A ohrivacku Avent dokonce tady na Koniku a kocarek nakonec na bazos.cz.
A nakupuju spis na MMA, vic me to bavi :grinning: :grinning: :grinning:
Matessa, tak to jsem asi tvou mamku videla na plese v Oskave, jestli se nepletu :slight_smile: no jo svet je malej. No Many ted nema moc casu, tak nas tady na psani moc neni, ja to taky zvladam jen kdyz Samous spi. A kdy se ty chystas na druhe mimco?
A taky gratulujeme Ladikovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: jééééééé máme tu další novou tvář :wink: matessa vítáme tě mezi náma :slight_smile: neznáme se třeba ze zábav :grinning: :grinning: :grinning: co :wink: :wink: :wink:
28. čer 2008 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a děkujeme moc za přáníčko :slight_smile: dnes mám chvíli čas na net,chlapi spí,tatin má po zábavě a dnes ho čeká další v Šumvaldě,tak chrnijou oba a já čekám až dopere pračka :slight_smile:
28. čer 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - Nelinka je krásná kočenka :slight_smile:
28. čer 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nazdaaarek :slight_smile:

MANY, no hura, tak jsem se te dockala :grinning: Precti si moje prvni prispevky-jsem se uplne lekla,kdyz jsem otevrela tvoje fotoalbum a videla tebe s Ladou :grinning: :grinning: :grinning: To si pis, ze se zname ze zabav :grinning: :sunglasses: Psala jsem ti par vzkazu,tak kdyz budes mit cas,tak si to dohledej (sak je to jenom 1 stranka :wink: )
Mimochodem-min. tyden jsem byla po dlouhe dobe na zabave :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: Co nekojim,tak Nellinka spi celou noc,toz jsme se s holkama rozsouply :sunglasses: :grinning: Prijela jsem domu hooooooooooooodne pozde...spis brzo rano :sweat_smile: :confused: :fearful: No jo no...jsem "matka roku"...socialku na me :slight_smile:
Ladik je nadherny mimco, pridej aktualnejsi fotecku...Ale asi moc PC nestihas,co?

LINN, no jasny, urcite jsi mamku na plese videla :grinning: Tak nevim...jestli se treba nemam stydet :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: Jo, ja na netu taky tvrdnu,kdyz mala spinka :wink: A jeste rano,kdyz je Kouzelna skolka...to piju kaficko,nohy hore a zavislacim :wink: Ovsem posledni dobou se mala naucila dlouho spat...uz se stalo,ze jsme i Kouzelnou skolku zaspali :sunglasses:
28. čer 2008 ve 13:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno holky :slight_smile: tak jsem hladovce nakrmila a dala ho do postele k tatinovi,tak mě snad chvíli nechá na pokoji :grinning: :wink: ať to tu můžu prošmejdit :slight_smile: :slight_smile: moc mi to chybí jak sem nemůžu často na pokec :grinning: jinak matessa - čučela jsem ti do alba a fotky tam byli jen malé a podle tady té fotečky v tvojim pasu jsme si nebyla jistá jestli tě znám :wink: jsem tě nepoznala až teď jak jsem si přečetla teda pořádně co jsi psala minule,tak už vím,že jsi Marťa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nazdááááááááááár mamino :slight_smile: taky už se těším na nějakou zábavičku,ale teď by mi ještě Ladík moc chyběl,vidím to na Štěpánskou až asi :wink: teď je malej,ikdyž bych mu mohla odstříkat do flašenky,ale to néééé jsem teď z něho pokakaná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: minulý týden jsme jeli do Olmika koupit skříň a babička hlídala,mně se chtělo už v Globusu brečet,jak se mi stýskalo a řekla jsem pak Ladíčkovi -to bylo naposledy co jsem bez tebe někam jela :slight_smile:
29. čer 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky dotaz - cvičí se už nějak s miminkama :wink: a odkdy ho můžu dát na bříško aby třeba pásl koníčky :grinning: :grinning: :grinning: no podívám se někde i na netu,ale ptám se i vás :grinning: zkušených maminek a těhulky budou vědět dopředu :grinning:
Matessa - Natálka je krásná holčička a už pěkně veliká,vždyť se nedávno narodila a už je tak velká,toto letí
29. čer 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nelinka :sweat_smile: :sweat_smile: já jsme popleta :cry: :cry: :cry: :cry:
29. čer 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zítra mě čeká kontrola, tak držte pěsti, ať nejsme KP:frowning2: A večer pak frčíme do Uničova, tak jsem na to zvědavá... :confused:
29. čer 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hojky devcata,

CIP, budu drzet pesticky!!!!!!!

MANY, takže na Štěpánské se sejdeme,jo? Já byla poprvé když měla malá asi půl roku,ale ještě jsem kojila,takže jsem věděla, že po půlnoci musím letět domů. A popravdě-celou dobu jsem byla pěkně nervozní :unamused: Ale s tím Olmikem-jak jsi psala, ze se ti styskalo,te uuuuplne chapu :wink: Me se kolikrat styska i ted (a to uz byvam rada,kdyz se ji nekdy na chvili zbavim :wink: ), vzdycky kdyz vidim jine mamky s miminama,tak chci ji mit taky u sebe :slight_smile: (tak ji aspon koupim nejakou hracicku... :sweat_smile: )
Jo a Natalka jako Nellinka, to mas fuk :wink: :wink: (ale Natalku ma u nas kazdej :angry: ...Nellinky tu skoro nejsou :slight_smile: )

Cviceni-hele na brisko jsem davala hned,co nam odpadl pupik...a parkrat i driv. Mala se snazila zvedat hlavu a past uz po prijezdu z porodnice...ale to je spatny na ty krcni svaly. Mudra rikala obcas zkouset pretocit na brusko,ale byt u ni a cucet ji do oblicejiku :slight_smile: JEEEEEEEEEEZIS, JA BYCH TO TAK STRASNE VRATILAAAAAAAAAAAAAAAAAA :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: JA CU MIT MALY MIMINO!!! :frowning2:
29. čer 2008 ve 21:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
mely jsme dnes srazik s Ol.maminkama, tentokrat i s tatinkama a bylo to uplne super :dizzy_face:
Many, s cvicenim ti Marta napsala dobre, zeptej se je ste u doktorky, co ti poradi, kdyz bude vse ok, tak nejake spec. cviceni je zbytecne. A s hlidanim, ja jsem asi docela krkavci matka :wink: , ale davam hlidat Samika k babicce do Unicova celkem casto, uz od malicka, je zvyklej, ja si odpocinu, on ma zmenu a taky mi to bodlo, kddyz sem jezdia na podzim kvul atestaci Prahy, ale je to samo neco jneho, kdyz kojis, to pak nejake delsi hlldani stejne nejde.
Cip, drzim pesti :dizzy_face:
pa zitra :slight_smile:
29. čer 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase tu a zdravím z Uničova. Včera jsem byla na té kontrole a mimouš je pořád KP, tak nevím, čím ho uplatit, jestli si takhle vymýšlí ještě před porodem, tak to nechci vidět po porodu a hlavně v pubertě :grinning: :frowning2:
1. črc 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip, treba si to vvbere ted a pak to bude ok :wink: ale jeste porad je sance na pretoceni, ne?
Kolikrat jeste pujdes ke svemu gyn.?
2. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: konečně mám chvíli zase čas na net,Ladíček spinká a tatin měl tento týden dovču,tak jsem na net skoro vůbec nechodila :wink: za ty rady o cvičení díky,raději ho teda na bříško dávat nebudu abych mu nějak neublížila,no těhulky - už se vám to krátí,že :wink: zachvíli budete chovat :slight_smile:
Linn - jak se bude jmenovat chlapeček :wink:
Cipin - jaký máš ty jména co :wink:
Marti však bude brzo další mimčo ne :wink: no já nevím jestli budu chtít druhý potom porodě,ikdyž se říká,že druhý porod je rychlejší,ale nevím nevím teda,uvidíme,ikdyž jsme měli v plánu Elišku :grinning: :grinning: :grinning:
4. črc 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many,
no my jsme puvodne planovali Miu, ale bude to teda Sebastian. :slight_smile: dej vedet s tou prochazkou, treba bude pristi tyden uz prijemne :slight_smile:
pekny vikend,
4. črc 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda my uz spinkame :sunglasses: Nellinka byla total k.o. Dnes jsme se vratily z dovolene-byly jsme 3 zensky se 4 detmi :slight_smile: Nejstarsi byly 3 roky a nejmladsimu 3 mesice :slight_smile: Bylo to super, bez chlapu...v luxusnim penzionu, kazda svoje apartma s kuchyni a koupelnou....a vsechno zadarmo :grinning: Parada :wink: :grinning:

Jak se vsechny mate? Co tehulky x vedra? Da se to vydrzet? Chodite se nekam koupat?

A co dela nas malinkatej Ladicek? MANY, jakej prcek je-necha te trosku odpocivat? Hele, ty jsi mela tezky porod? Jestli nechces,neodpovidej...nebo napis soukromou zpravu :wink: Jsem strasne zvedava,co? Druhy porod fakt vetsinou byva o dost rychlejsi :wink: A Eliska je krasny jmeno...jednu rockerku jeste zvladnete :slight_smile: No ale ted je jeste brzy se o tom bavit,to je jasnacka :wink:

Ja bych mimco brala...ale nevim no...ted rekonstruujeme byt, ktery ve finale bude docela malinkaty a dalsi prcek by ho jeste zmensil...pockame asi az do domecku :slight_smile: No a po pravde-Martin neni zrovna spolehlivej partak, kterej by mi pomohl se dvema prckama :cry:

A kurna kde jste? Cekala jsem,ze nebudu stihat docitat a tady pribyly vsehovsudy tri prispevky :angry:
6. črc 2008 ve 20:00  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
JUUUUUUUU, TED JSEM ZASE OBKOUKAVALA GALERKY, MANY, LADIK JE KRASNEJ CHLAPECEK!!!! :slight_smile:
6. črc 2008 ve 20:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
Matess, no moc nam to tady nezije :frowning2:
No dovca musela byt super, kde jste byli? Jestli to teda neni tajemstvi :slight_smile:
Vedra prezivam celkem v poho, doma v prizemi mame prijemne, starej barak. Koupat jsme se byli v utery s manzou v Unicove, Samik byl nadsenej a lidi celkem optimalne a vcera dopo jen na chvilicku s kamoskou v Losticich, je tam takove moc prijemne koupalistatko, akorat jsem si trosku spalila stehna, jsem si rikala, na tu chvilku se nebudu mazat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A muj manza je taky Martin :slight_smile: no nastasti celkem pomaha, samo se nemuze dockat za kluci budou vetsi a budou chodit na ryby atd. :wink:
7. črc 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: teda na chvíli jsem si zapla net a měla jsem v IP od admina,že mi cosi pomazali a že si mám ještě cosi upravit,... jsem z toho jelen teda,tak na to jdu mrknout :wink: pak vás dočtu a snad budu mít čas tu chvíli být :slight_smile: zatím pa pa
7. črc 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak valím zase pryč :grinning: manžílek přišel z práce a jdeme nakoupit :slight_smile: no snad budu mít později čas mrknout a nebo zítra ráno :slight_smile:
linn - jak ti jezdí autobusy z Benkova :wink:
matessa - díky :slight_smile: jinak porod byl hnus :confounded: šla jsem na vyvolání,tak to byla síla,kdybych to věděla,tak raději budu doma ležet až do porodu a ani se nehnu :wink: bylo to nekonečný :rolling_eyes: a já se vůbec neotvírala,no říkali,že vyvolání je drsný hlavně u prvorodiček no třeba ten druhý porod bude rychlost,to nám pak napíše Linn :wink: že to byla rychlovka a navnadí nás na druhý,že :wink: tak zatím valím
7. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak nechápu co v tom albu mám ještě smazat :unamused:
7. črc 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many,
no v srpnovkach taky admini chteli po jedne holcine smazat ty graficke veci nebo mozna i text,nejsem si jista, kazdopadne mi to pripada trochu prehnane :unamused:
No kdybych spolehala na busy, tak nevytahnu paty z domu, co treba ctvrtek dopo sraz pred albertem? Tak cca 9,30? Jestli teda nebude prset :wink:
7. črc 2008 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem vás teď trochu zanedbávala, tak to jdu dohnat, jsem teď zase v Praze, ale v pátek brzo ráno jedeme zpátky do Uničova - v pátek mě čeká první kontrola v porodce, pak o víkendu rodinná sláva a v pondělí jdu ještě na KO na gyndu... Pak pojedeme asi ještě na pár dní do prahy, ale už naposled a bude ze mě Uničovačka:slight_smile: Takže na příští vychajdu už bych se třeba taky ráda přidala, i když doufám, že ještě bez vozítka :wink:
7. črc 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin, tak to je super, klidne ti pujcim kocar :wink:
7. črc 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, já si ještě radši nejakej ten týden počkám... Nebo bych mohla jet s prázdným, ať mezi vámi zapadnu :grinning:
8. črc 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte devcata,
MANY, tak to je blby s tim porodem :frowning2: Jak jsem lezela tak dlouho v nemocnici,tak se mi na pokoji vystridalo strasne moc jak maminek na rizikovce,tak i rodicek. A mezi nimi i dost vyvolavanych...a je fakt,ze ty vyvolavany byly vetsinou dost na prd :confounded: Budto se dlouho trapily-jako ty (nekterym vecer porod zastavili,nechali den odpocivat a 3.den to zkusili zase :angry: :unamused: ) anebo mely porod rychly ale zato pry dost silny stahy :unamused: NO ALE LADIK UZ JE U NA SVETE A JE ZDRAVY,TO JE HLAVNI :slight_smile:

CIPIN, tak ty uz budes Unicovanda? To je super :wink: A s tou cestou do Phy opatrne,at to nedopadne jak v nejakym emerickym filmu :grinning: Myslim, abys nerodila nekde na dalnici...ehm,to je blba sranda,ze? Tak promin...jsem fakt hrozna drzka :confused:

LINN,na dovci jsme byli v Ostruzne (pod Serakem...),bylo tam fakt nadherne :slight_smile: A koupaliste v Losticich znam,kamaradka tam ma chatu :slight_smile: Ha,ze bych si domluvila dalsi dovolenou? :grinning:
9. črc 2008 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek