• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Acho jo,jak nedavaji Kouzelnou skolku,tak si ani to kafco u netu nevychutnam :angry: Mala se nudi - "MÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁMOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!MÁÁÁÁÁÁÁÁMOOOOOOOOOOOOO!" Tak ja letim,papapa :unamused:
9. črc 2008 v 08:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: píšu na rychlovku,protože mě zase Ladíček dost zaměstnává :slight_smile: ještě dneska nespal,je pořád nějakej neklidnej,ven jsme nešli,půjdeme až odpoledne a čekají nás dnes kyčle :slight_smile: tak doufám,že to bude ok :wink:
linn - ok,můžeme zítra vozit :wink: tak v 9.30 u alberta :wink: budu se moc těšit,snad bude líp jak dnes
9. črc 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - já už se moc těším až bude Ladíček větší a budu si s ním moc hrát :slight_smile: ráda jsem si hrávala s autama,tak teď si to užiju s ním :wink: tys byla tak dlouho v nemocnici :frowning2: tak sis taky asi pěkně užila,že :frowning2:
9. črc 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin tak příšžtí týden už vyrazíš s nama ju :wink:
9. črc 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak valím,musím otesánkovi zacpat pusenu :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, tak se tesim :slight_smile:
Nedes se, kdyz bude na poliklinice narvano, jde to rychle :wink:
9. črc 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem ho nakrmila a furt mrčí :unamused: no v kočárku mu bude hej,tak pa pa a taky se moc těším a na polikliniku mám v plánu jít dřív tak uvidím,už mě varovaly :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn tak teď mi volala sestra,že zítra přijede,takže to zítra neklapne,tak to domluvíme na jindy ju :wink: ona přijede kolem 9 a potřebuje jít na net a do poradny jde až kolem 11 :wink: tak teda jindy ju :wink: tak pak jsem ještě mrknu jestli se tu ukážeš a když ne,tak ti pošlu sms aby jsi věděla :wink: takže v pátek a nebo příští týden už i s cipin a kdyby chtěla dorazit i matessa :slight_smile:
9. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny:slight_smile:

Tak máme postýlku a tím pádem snad už všechno důležitý, snad jsem na nic nezapomněla:slight_smile:

Matess, jestli mě to chytne po cestě, tak možná někde ve vlaku, což by byl teda pěknej opruz :grinning:

Ten příští týden tu prochajdu ještě asi nestíhám, budeme se asi teprve stěhovat z phy, tak nevím, kdy odsud pojedu a i pak to budu asi dávat trochu dokopy, ale ten další týden už snad určo...
9. črc 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, ok domluvime se na pristi tyden, jest si pisnem, papa
9. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky,
Many, neprochazela ses nahodou vcera tak kolem pul seste s kocarem? Jsem vezla manzu do Kaspecu (oficialne schuze fotoklubu :grinning: ) a rikala kjssem si, jestli to nejsi ty, ale nebyla jsem si jista, z auta to byl jen mzik.
Krasny vikend :dizzy_face:
11. črc 2008 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - je to možný a v tu dobu jsem šla pak nějak domů,chtěli jsme jít na Basikovou :wink: ale pak jsme nešli :wink:
12. črc 2008 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: teda to je počasí hnusný,že :angry: ale včera jsem byla ráda,měla jsem doma manžílka,zábava byla zrušená :wink: tak trávil večer s náma doma :slight_smile: hrál totiž i v pátek,tak aspoň v sobotu byl s náma :grinning:
teď mám chvíli čas,Ladiček je napapaný a tatin mu hraje na kytárku a zpívá písničky ze zábav,tak můžu lítat po netu :grinning: :grinning: :grinning: ale stejně už pomalu pomizím k telce a do hajan,nechte si dařit a snad se tu brzo ukážu :slight_smile: pa pa
13. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Many, to je super s tim vasim tatkou :slight_smile: Jak hraje Ladickovi na gytárku :slight_smile: U nas jsou vsichni strasny dreva...ja jsem kdysi na kytaru hrala,ale ted uz zadnou nemam :frowning2: Tak Nellince poustim aspon CDcka :grinning:
Jo,v sobotu jsme byli sednout cela banda,tak jsem se divila,co tam Mazin dela-jaktoze nehraje :slight_smile: Jak to snasis,kdyz jsou zabavy a musis byt vecer sama doma? :frowning2:
A jak v Unicove bude Garaz,tak se tam vsichni chystame...akorat jeste nevim,kdo bude hlidat :confounded: Nasi chteji jet taky :slight_smile:

Jak se asi ma CIPIN? :slight_smile: Stastnou cestu! :wink: :wink:

Ja jdu vybirat lednicku :grinning: Ahoj :slight_smile:
14. črc 2008 v 08:44  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
...pokazde,kdyz odchazim,tak jeste prolitnu vase fotecky :sweat_smile: MANY, Ladik ma tvuj usmev. A vubec,celej se zacina podobat tobe :wink: :wink: :wink:
14. črc 2008 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no nas tatinek sice kytaru ma, ale zatim hral Samouskovi jen jednou :unamused:
Cip jela dnes do porodnice se domluvit na terminu cisare, tak jsem zvedava.
Pekny den :slight_smile:
14. črc 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju... Už jsme přestěhovaní, ale ještě zbývá hromada uklízení, vybalování atd. Takže se do porodu rozhodně nudit nebudu... V pondělí jdeme na kontrolu do porodky, možná se dozvíme i termín toho císaře (primář včera řekl, že není kam spěchat), takže se to posunulo a uvidíme...
15. črc 2008 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip,
fakt as co doktor, to nazor, co?
Tak aspon stihnete vsechno vybalit :slight_smile:
Zdravim many a matessu :slight_smile:
17. črc 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Linn, oni mají chaos v těch termínech, jak je mimouš větší a navíc, jak jsem přecházela z prahy a v porodce mě měl pokaždé někdo jinej. Ale jo, představa, že bych měla rodit dnes, jak mi to naplánoval ten jeden doktor mě děsí, takhle bychom to mohli stihnout to tu aspoň trochu připravit...

Jinak mám pocit, že jsem dnes z auta taky zahlídla MAny - mám pocit, že na Dukelské (ještě v uničově nejsem tak zběhlá) s kočárem, který vypadal, jako když jsem se na něj kdysi koukala do alba, kolem třetí odpoledne a s někým povídala. Prostě MAny, koníkařky Tě všude sledují:grinning:
17. črc 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravim vas po delsi odmlce :slight_smile:
CIP, tak to je super, ze uz jsi tady. At se ti "u nas" libi :wink: :slight_smile: Tak az budes mit prdolku na svete, tak se sejdeme,co? Samozrejme az se budes citit :slight_smile:
Pockame i na LINN a pujdeme nekam na kafco,jo? Musim omrknout ty mimineška :slight_smile: Samuel s Nellinkou si hezky vyhrajou...nebo spis se domlati...Nelluša je docela tyran :unamused: Ale miminka miluje,to zase jo...to se nemusite bat :grinning:

A jinak-ja rodila 38+3 :wink: A byla jsem za to rada-za to,ze jsem donosila i za to,ze jsem neprenasela!!!
MANY, vcera jsem byla s Petrou na obidku, rikala ze dnes jdes na Kolibu či co? Chtely jsme tam jet i s holkama,ale Peta nakonec nemuze...takze vas neuvidim.
Ale naplanujeme nejakou tu akci vsechny...ctyri,nebo kolik nas tu je :sweat_smile: Hmm,to neni moc :sweat_smile:
18. črc 2008 v 10:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tehulky,
chtela jsem se zeptat, jestli nektera nemate zajem o cestovni postylku. Znami prodavaji tmavemodrou od firmy Hauck ... je pouzivana, ale v dobrem stavu. Cena je 700,-. Kdyby jste mela nektera zajem, pisnete mi do IP a ja Vam pisnu kontakt, kde dostanete blizsi info. Neni problem predani v Ol.

Pohodovy zbytek tehu ... Iva
18. črc 2008 v 19:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, matessa dobry napad, mame dnes navstevu, tak jen nakukuju, preji krasny vikend
P.S. Samik se nenecha :wink:
18. črc 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, já jsem taky pro srazík :wink:
19. črc 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jsem taky pro srazík :wink: ať vidíme těhulky ještě před porodem nebo až po :wink:
cip to jsem určo byla já :slight_smile:
Matesa - zítra tam půjdeme pokud to bude venku a né zase vevnitř,tam nás s kočárkem nepustí :frowning2: poslední dobou vše dávají do kina,že přijde víc lidí,ale tak možná teď si řeknou,že bude míň,no uvidíme,zaítm pa pa,
jinak Ladíček se už začíná fakt krásně smát a geglá,tak si sním už musíme furt vykládat a nebo ho chovat a jak ne :angry: tak mrčí a mrčí,už je vyčůranej :wink: už ho nebaví jen ležet a čučet do blba :grinning:
23. črc 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, já taky myslím, žes to byla Ty, podle toho, jak jsem Ti dřív koukala do albíčka:slight_smile: Bydlíš někde v okolí
Dukelské?

Co se týče srazíku, jestli to mám stihnout ještě jako 2v1, tak by to muselo být nejpozději v pondělí, v ůterý pak nastupuju do nemocky, ve středu jdeme na ísaře a pak asi nějakou dobu moc juchat nebudu:frowning2:
23. črc 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja bych snad mela mit v pondeli volno, jestli se vam to bude hodit :slight_smile:
24. črc 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych asi předběžně mohla :dizzy_face: Doufám, že si pak na něco nevzpomenu a na poslední chvíli nebudu lítat shánět :wink:
24. črc 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: já taky budu moct v pondělí :wink:
Ladíček mi teďka usnul,tak tu můžu chvíli spouzet :grinning: manžílek měl být doma,ale není,úplně zapomněl,že dnes hrají ve Šternberku u Sapera,dozvěděl se to až dnes,ostuda :grinning: tak jsme sami doma :frowning2: ale pokud bude Ladíček spinkat a nebude se budit tak tu můžu lítat dýl,teď se mi tak každých 10 min budí :fearful:
25. črc 2008 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééééééééé cipin už bude ve středu taky máááááááááámou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: budeme na tebe myslet :wink:
25. črc 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many a co ty, muzes v pondeli?
Ja mam dopo volno, chtelo by to asi co nejdriv, ma byt vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo pak az k veceru, tak pisnete, jak jset na tom?
25. črc 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek