• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahoj holky :slight_smile:
CIPIN, ty jo, tak ty uz budes mit bobiska za chvilinku u sebe??? Budu na tebe fakt moooooc myslet :wink: Maji na tebe holky cislo? Abys nam mohla podat echo, az bude po vsem! :slight_smile:

MANY, tak co, byli jste v ten ctvrtek? Ja se tam nemela jak dostat :unamused: A asi bych stejne nemela hlidani... A Ladik se ti budi casto i v noci?
Ja jsem taky kojila a Nellinka se budila cca 4x za noc a od 10 mesicu 12-16x za noc!!! Chtela se jen pricucnout,trosku napit a zase spala...Ve 14 mesicich jsem s kojenim prestala a spime celou noc :sunglasses:

My ted porad makame na byte...nebo teda spis Martin s chlapama makaji, me to teprve ceka :unamused: Ja cely dny vymyslim kuchynskou linku :sweat_smile: :slight_smile:

Mala se mi naucila rict si na nocnik, takze se asi zacnu intenzivne venovat odnaucovani a treba do konce prazdnin budeme bez plinek,jupii :slight_smile: A nase nova slovicka: "Obočí" "počítač" "Toyota" a "ježibaba" :grinning: :grinning: Veledulezita slova!! :grinning: :grinning:
26. črc 2008 ve 13:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matessa, tak to je mala sikovna, to je super, u nas ted probiha bojkot nocniku a to totalni, ani si na nej nesedne :unamused:
A slova teda super :grinning:
26. črc 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
matessa - to je malá šikulka :slight_smile: :slight_smile: jinak Laďoušek naštěstí v noci spí krásně,spí mi až 6 hodin v kuse někdy i 7 a jednou dokonce 8 :wink: ale pak už se budí častěji :wink: teda ta ti dávala v noci zabrat :grinning: doufám,že to Laďouša ani nenapadne :grinning: :grinning: :grinning: jinak ve čtvrtek jsme nebyli,to bývá teď všechno v kině a tam máme s kočárkem smůlu :angry: no konečně se má taky začít časem něco stavět na šibáku na takový akce,tak už aby,v tom Uničově jinak fakt zdechl pes :angry: nechápu,že neudělají nějaký větší akce na náměstí jako třeba v Litovli :wink: taky to není velký náměstí a dělají je tam :unamused: no Uničov je na toto zatím zabitej
27. črc 2008 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak linn - můžu v pondělí ráno i odpoledne :wink: ráno chodívám kolem té 9,záleží na vás :wink: a já se podřídím,nakojím a valím ven :grinning:
27. črc 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Laďouš mě ráno budil a já to už nevydržela a vstala a on si teď spokojeně s tatinem chrní :wink: asi chtěl aby byli v posteli jen chlapi :grinning: jsem je musela vyfotit,každej svoji postel :grinning: zabranou :grinning: no sranda
27. črc 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
nakonec bych mohla zitra jen odpo, jestli by mohlo byt, dnes uz nebudu na netu, tak se nejak domluvte, dopo na vas mrknu, jestli byste sly rano, tak se pridam priste, papa
27. črc 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně je to jedno :wink: můžu i odpoledne :wink: takže taky se pokusím sem ráno mrknout :wink:
27. črc 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu asi kdykoliv, takže se přizpůsobím :wink:
27. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak jak to vidíte :wink: dnes nebo zítra :wink: ať vidíme cipin ještě 2v1 :grinning:
28. črc 2008 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, dnes je poslední možnost, zítra už nastupuju do nemocky... :frowning2: Začínám z toho být kapku nervźní, jak se to blíží a vím, co mě čeká... Už ať to je raději za mnou...

Ale zatím to na ten dnešek moc nevypadá..., jdu zkontrolovat jestli mám všechno, co bych měla mít a nakoupit manžovi nějaký jídlo, ať tu neumře hlady, ale snad pak ještě nakouknu a třeba se dohodneme, i když je mi jak před státnicema a jsem taková roztěkaná, tak třeba byste mě uklidnily :wink:
28. črc 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to ti pomůže,když s náma vypadneš ven :wink: může jít třeba po 15.00 nebo i později,jak budete chtít :wink: zase nakouknu :wink:
28. črc 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec, tak co treba kolem pate, uz by mohlo byt unosneji? Sraz pred kinem?
28. črc 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
můžu :wink:
28. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufam, ze se Cip prida :slight_smile:
28. črc 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu taky, takže v pět před kinem :wink:
28. črc 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok tesim se :slight_smile:
28. črc 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já taky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky těším, ale jsem nějaká mrtvá, tak se jdu na vás vyspat :grinning:
28. črc 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no holky já zklamu :frowning2: já jsem taky po dnešku vyřízená,kolem oběda jsme taky byli chvíli venku a měli jsme návštěvu a padám fakt na hubu :unamused: takže ven už nemám sílu jít,tak se fakt nezlobte a doufám,že se brzo uvidíme,ikdyž cipin už neuvidím jako těhulku a možná ani linn :frowning2: ale fakt se mi chce spát jak blázen,takže nakrmím Laďouška a půjdu s ním chrnět do postele,tak se moc omlouvám,
cipin budeme na tebe zítra i ve středu myslet a těšit se až napíšeš,co se ti pěknýho narodilo :wink: jestli nevěsta pro naše kloučky nebo další klučina :grinning:
28. črc 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno holky :slight_smile: tak jak jste zapařily včera :wink: přijela i matessa nebo nee
já spala a pak jsem žehlila haldu prádla a uklízela byt,manžílek si vzal malýho kolem osmé na brusle tak jsem byla do devíti sama,to byl klídeček :grinning: dnes nevím jestli s ním půjdu ven v těch vedrech,je to fakt hnus,uvidím
29. črc 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no valím za malým,je vzhůru a chce si vykládat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásný den a cipin na tebe myslíme a držíme pěsti a moc se těšíme na mimčo :grinning:
29. črc 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,

na me to bylo moc narychlo domluvene, musela bych v tech vedrech prijet autobusem,coz se mi vubec nechce :unamused: Priste reknu nekomu,at me tam za vama hodi,jo? To uz nas bude vic kocarovych :wink: A co teda, sesly jste se i bez MANY?

Cipin, moc moc moc na tebe myslim!!!! Neboj se, rekni si-je to jeden den protrpeny, ale oproti celymu zivotu se svym broucinkem je to hovno :wink: :slight_smile: A taky se tesim na zpravicky!!!!!!

Minule jsem psala, ze treba do konce prazdnin budeme bez plin a prdlajz! Mala je dnes treti den oficialne bezplinkac! :sunglasses: :slight_smile: Ja mam radost jak maly decko!!! :grinning: Akorat nevim,jak to budu delat, az nekam pojedeme-treba tim busem za vama :sweat_smile: :confused: budu muset vozit nocnajz s sebou :sweat_smile: :sweat_smile:
29. črc 2008 v 10:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to je šikulka :wink: super :slight_smile:
jinak Janulevrtule nám porodila holčičku - Adélku 3390g a 51 cm
29. črc 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
no prave jsem vam to hctela napsat i sem a many me predbehla - Janule nakonec mela spinal a ze pry ok.
A vcera jsme se s cipin sesli (cip, ja a samousek), udelali jsme si prochazku po Unicove, bylo to fajn, tak doufam, ze pruste bude ucast vetsi :slight_smile:
Matessa, jak jste to zvladly ten nocnik? To je uplne super na to ze ma mala 17 mesicu :slight_smile: me ted Samik na nocniku ani nechce sedet.
29. črc 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotak Adelky je u me v albu nase druhe mimi
29. črc 2008 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juuuva, dalsi miminko, to je super :slight_smile: :slight_smile: TAK ADELKO, PREJEME TI HODNE ZDRAVICKA A STESTICKA! :wink: A mamince hodne mlicka a pevne nerviky :slight_smile: :wink:

LINN, ja ti ani nevim jak jsme to zvladly...na nocnik jsem ji zacala davat nekdy po roce, ale jen tak obcas... Pak pochopila,ze kdyz se tam vycura,tak je plno slavy, ale stejne ji bylo jendo jestli cura na zem nebo na zachod :angry: :confounded: Ted v lete venku litala bez plinek a hezky si vzdycky capal a curala na mravenecky :grinning: A obcas jsem ji nechavala kalhotky a kdyz do nich nacurala,tak jsem ji v tom nechala. A ted poslednich 14 dni byl najednou videt nejaky pokrok, sem tam si sama rekla AA no a zbytek uz znate :wink: :grinning:

Ale neboj, znam extremy, kdy 10 mesicni chlapecek nemel plinky ani na noc a naopak 3 leta holcicka nebyla schopna se odnaucit pocuravani :wink: :wink: Jo! Ale kdyz jsme obcas mely hysteraky na nocniku, tak jsem ho na par dni schovala a pak to zase bylo o.k. :wink: TAK HODNE STESTI :wink:
29. črc 2008 ve 21:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omluvám se, že Vám se jako netěhule lezu :slight_smile:, moc gratuluji Janičce, přeji hodně štěstí a ať jsou obě holky brzy zdravé a brzy doma z porodnice! :slight_smile:
30. črc 2008 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zprava od Cip: Od 9:27 máme Jolanku, 3850g a 51cm. Jsme zdravé, jen já toho mám plný kecky, císař byl hnus-netrefili anestezii a břicho bolí, ale stálo to zato
30. črc 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No supeeer!!! :slight_smile: :slight_smile: Konecne nejaka zenska!!!! Jupi, ja mam radost. Myslela jsem na tebe Cip, ale nedostala jsem se na net :frowning2: Tak doufam, ze se Cip brzy zahoji a ze Jolanka bude hodnoucky miminko! GRATULUJU!!!!
1. srp 2008 v 08:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cip moc moc moc blahopřejeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jééééééé Jolanka je veliká :slight_smile: tak ať je hlavně zdravá a ať přináši jen a jen samou radost :slight_smile:
2. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek