• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
dobrý večer :wink: je tu někdo :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaaaaaaaa :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many pekna fotecka :dizzy_face:
2. srp 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoooooj :slight_smile: díky :wink:
taky nespíš :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my dnes měli sraz ze střední školy na tenisových kurtech,slezlo se nás tam je 9 :slight_smile: plus dvě mimča - Ladíček a Miládka :slight_smile: a dom jsem dojela kolem 9,převlíkla jsem ho,přebalila a furt byl tuhej,tak jsem ho dala spát a spinká,čekám jestli se náhodou neprobudí později na papání,ale vypadá to,že bude spát do rána :grinning:
2. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
nee ja vestiou chodim az kolem pulnoci, driv proste neusnu a vcera jsem se stejne prevalovala asi do dvou, s tim brichem uz jsou ty noci hruza, ale ty to mas jeste v zive pameti co? :wink:
2. srp 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mám teď čas a lítám po netu :slight_smile: a hlavně na aukru zase Laďouškovi nakupuju oblečení :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jo,už se ti to krátí :wink: já neměla moc problémy se spaním :slight_smile: já dobře usínala,jen když mě chytly záda,tak to byla síla :angry: ale to bylo naštěstí párkrát
2. srp 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja vetsinou na MMA, ma dalsi zavislost krome Mk :wink: taky jsem ted neodolala a koupila par vecicek na mimi, i kdyz po Samovi toho mame mraky :slight_smile:
My jsme meli sraz z gymplu v dubnu a seslo se nas pres 20, byl to ofic. po 10 letech :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak jsi byla vubec spokojena ve Stbk. v porodnici?
2. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale je to lepší chodit teď ven navečer :wink: já chodívám ráno,odpoledne a navečer jsem pak vyřízená a už nemůžu,jak minule,jak jsem s váma nešla :frowning2: a dnes jsme byli celý den doma a vyrazili jsme v 17.00 a to byla paráda,žádná únava,nic,no únava trochu byla to bych kecala,z těch veder,ale né tak jak když lítám od rána
2. srp 2008 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my budeme mít sraz příští rok po 10ti letech :grinning:
jo v porodnici fakt super,super sestřičky,parááááda :wink: nemůžu si vůbec stěžovat :wink:
2. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem rada, loni to bylo taky ok, tak snad zas, jen mam obavy, ze nadstandart zas bude obsazenej, ale loni jsem ho mela jen na druhou pulku pobytu a i tak jsem byla rada.
2. srp 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
když si unavená a fakt nemůžeš nebo ti malý furt brečí,tak si ho vezmou k sobě na novorozenecký a nechají tě odpočinout :wink: mně tam jednou brečel,ale to už bylo třetí den celou noc,furt nechtěl usnout,měl to přehozený a já sním chodila,protože jsem nemohla vůbec sedět na zadku nebo jen na boku a to špatně a až do 4 do rána a pak přišla sestra a říkala,měla jste mi ho donýst a já ,že jsem nechtěla otravovat,víš jak - pak ti řekne,že půjdeš domů a nikdo ti nepomůže,taky to budeš muset zvládnout,že :wink: no tak mi ho odnesla a já se prospala hoďku :confounded: protože v 5 ráno je vracejí k mamince,nevím teda proč tak brzo,ale asi proto,že se v 7 mění sestry,tak jsem spala jen hoďku,no to byla síla :grinning:
2. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvedava s cim prijde Cipin :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj me takhle posledni noc v porodce zacala silene bolet hlava a taky si ho vzaly na noc a privezly ho jen na kojeni.
No vubec to vstavani mi tam taky dost vadilo :unamused:
2. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já teda nastandart nechtěla,myslím,že je lepší,když jsou dvě mamky pohromadě,pokecají spolu a pomůžou si :wink: ale tak někdo chce mít klid,kdyby to druhý mimčo nějak řvalo,že :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a nejhorší je,když jsou vedra a ty nemůžeš stáhnout žaluzie,kvůli tomu,že nějaké mimčo má žloutenku a musí tam být hodně světla :frowning2: Ladíček jí neměla ale ta holčička - Terezka jo,takže sluníčko muselo pařit :confounded:
2. srp 2008 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem pokecala tu prvni pulku pobytu. No a zrovna prvni noc po porodu jsem byla na pokoji s maminkou, ktere to mimco fakt prorvalo noc, to byl horor :frowning2: a vyhovovalo mi to i kvuli te vlastni sprse a taky kvuli navstevam.
autor
neměl :grinning:
Jj to si taky pamatuju, to mi sestricky delaly i na tom nadst. i kdyz Samous zadnou zloutenku nemel, tak ja vzdycjy stahla zakuzie a ony prisly a vytahly je :grinning:
2. srp 2008 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no nejhorší bylo,že v noci byl víc vzhůru a přes den furt spal,a já chtěla tak spát a chodili návštěvy,v tom je nadstandart lepší,že jim řekneš přijďte později a nikdo jiný nedorazí :grinning:
2. srp 2008 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak ti spinka pres noc Ladik ted?
2. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jaký jsi měla první porod :wink: v pohodě :wink:
2. srp 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uplna pohoda to nebyla, ale nebyl nejak moc dlouhej - o pul ctvrte v noci mi praskla voda a ve 13,05 se Samik narodil, nejhorsi pro me byl konec, jsem ho tlacila asi hodinu, pak mi doktor tlacil na bricho a povedlo se, ale uz na me chteli b rat kleste :confounded: a ty ses trapila taky dost dlouho co?
2. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak doufam, ze ted t bude lepsi
2. srp 2008 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo druhý bývá rychlý :wink: takže Sebastianek bude brzo na světě :wink: no to pak dáme srazík s kočárkama :grinning: jinak já to měla taky nekonečný,myslím,že jsem musela zatlačit nejmíň 10x a taky mi sestra prostěradlem stahovala bříško a tlačila na něj,už jsem viděla jak se na sebe dívají,že to zase nevyšlo,dostala jsem strach aby nevzaly kleště a zatlačila až to bylo :wink: no ale porod byl fakt hnusný,je fakt,že vyvolání je zabíračka,kdybych to tenkrát věděla,tak raději budu doma 14 dní jen a jen ležet a čekat až to příjde samo,ale už to mám zasebou a uklidňuju se,že druhý bude rychlý :slight_smile:
2. srp 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj urcite bude u nas obou :wink:
A stehy mas uz zahojeny dobre?
2. srp 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manžel se chudát držel,aby se předemnou nerozbrečel jak jsem šílela bolestí,pamatuju si jak jsem skákala na baloně a držela se stolu a to bolelo ještě víc,nepomáhalo mi to a on furt,skákej víc,jak říkala sestra a já úplně vyřízená,už nemohla ani mluvit a jen jsem na něho se zaťatými zuby se ksichtila,že to prostě nejde,že to bolí ještě víc a on tenkrát říkal - Míšo,já se musím tak držet,když tě vidím :wink: ale je to fine,aspoň ty chlapi fakt vidí,co baba vytrpí :wink: a pak všude pyšně vykládal jak jsem statečná :grinning: že to bylo hrozný a zvládla jsem to :wink: no jéééééééé,když na to kolikrát vzpomenu,tak se mi chce brečet,jaký to byl hnus,takže Eliška bude rychlá :grinning: :grinning: :grinning:
2. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No muj manza taky trpel se mnou, jeste k tomu mi zadna sprcha, balon, proste nic nepomahalo, ale bylo pak krasny, jak donesl Samika zabalenyho, ocistenyho a rozbrecel se dojetim
2. srp 2008 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek