Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
manyautor
2. srp 2008
dobrý večer 😉 je tu někdo 🙂
linn
2. srp 2008
Jaaaaaaaa 🙂
linn
2. srp 2008
Many pekna fotecka x-)
manyautor
2. srp 2008
ahoooooj 🙂 díky 😉
taky nespíš 🙂
manyautor
2. srp 2008
my dnes měli sraz ze střední školy na tenisových kurtech,slezlo se nás tam je 9 🙂 plus dvě mimča - Ladíček a Miládka 🙂 a dom jsem dojela kolem 9,převlíkla jsem ho,přebalila a furt byl tuhej,tak jsem ho dala spát a spinká,čekám jestli se náhodou neprobudí později na papání,ale vypadá to,že bude spát do rána 😃
linn
2. srp 2008
nee ja vestiou chodim az kolem pulnoci, driv proste neusnu a vcera jsem se stejne prevalovala asi do dvou, s tim brichem uz jsou ty noci hruza, ale ty to mas jeste v zive pameti co? 😉
manyautor
2. srp 2008
tak mám teď čas a lítám po netu 🙂 a hlavně na aukru zase Laďouškovi nakupuju oblečení 😃 😃 😃
manyautor
2. srp 2008
no jo,už se ti to krátí 😉 já neměla moc problémy se spaním 🙂 já dobře usínala,jen když mě chytly záda,tak to byla síla ]-( ale to bylo naštěstí párkrát
linn
2. srp 2008
To ja vetsinou na MMA, ma dalsi zavislost krome Mk 😉 taky jsem ted neodolala a koupila par vecicek na mimi, i kdyz po Samovi toho mame mraky 🙂
My jsme meli sraz z gymplu v dubnu a seslo se nas pres 20, byl to ofic. po 10 letech 🙂
linn
2. srp 2008
A jak jsi byla vubec spokojena ve Stbk. v porodnici?
manyautor
2. srp 2008
ale je to lepší chodit teď ven navečer 😉 já chodívám ráno,odpoledne a navečer jsem pak vyřízená a už nemůžu,jak minule,jak jsem s váma nešla 😞 a dnes jsme byli celý den doma a vyrazili jsme v 17.00 a to byla paráda,žádná únava,nic,no únava trochu byla to bych kecala,z těch veder,ale né tak jak když lítám od rána
manyautor
2. srp 2008
my budeme mít sraz příští rok po 10ti letech 😃
jo v porodnici fakt super,super sestřičky,parááááda 😉 nemůžu si vůbec stěžovat 😉
linn
2. srp 2008
To jsem rada, loni to bylo taky ok, tak snad zas, jen mam obavy, ze nadstandart zas bude obsazenej, ale loni jsem ho mela jen na druhou pulku pobytu a i tak jsem byla rada.
manyautor
2. srp 2008
když si unavená a fakt nemůžeš nebo ti malý furt brečí,tak si ho vezmou k sobě na novorozenecký a nechají tě odpočinout 😉 mně tam jednou brečel,ale to už bylo třetí den celou noc,furt nechtěl usnout,měl to přehozený a já sním chodila,protože jsem nemohla vůbec sedět na zadku nebo jen na boku a to špatně a až do 4 do rána a pak přišla sestra a říkala,měla jste mi ho donýst a já ,že jsem nechtěla otravovat,víš jak - pak ti řekne,že půjdeš domů a nikdo ti nepomůže,taky to budeš muset zvládnout,že 😉 no tak mi ho odnesla a já se prospala hoďku :-S protože v 5 ráno je vracejí k mamince,nevím teda proč tak brzo,ale asi proto,že se v 7 mění sestry,tak jsem spala jen hoďku,no to byla síla 😃
linn
2. srp 2008
Jsem zvedava s cim prijde Cipin 🙂
linn
2. srp 2008
Jj me takhle posledni noc v porodce zacala silene bolet hlava a taky si ho vzaly na noc a privezly ho jen na kojeni.
No vubec to vstavani mi tam taky dost vadilo :-|
manyautor
2. srp 2008
já teda nastandart nechtěla,myslím,že je lepší,když jsou dvě mamky pohromadě,pokecají spolu a pomůžou si 😉 ale tak někdo chce mít klid,kdyby to druhý mimčo nějak řvalo,že 🙂
manyautor
2. srp 2008
jo a nejhorší je,když jsou vedra a ty nemůžeš stáhnout žaluzie,kvůli tomu,že nějaké mimčo má žloutenku a musí tam být hodně světla 😞 Ladíček jí neměla ale ta holčička - Terezka jo,takže sluníčko muselo pařit :-S
linn
2. srp 2008
Ja jsem pokecala tu prvni pulku pobytu. No a zrovna prvni noc po porodu jsem byla na pokoji s maminkou, ktere to mimco fakt prorvalo noc, to byl horor 😞 a vyhovovalo mi to i kvuli te vlastni sprse a taky kvuli navstevam.
manyautor
2. srp 2008
neměl 😃
linn
2. srp 2008
Jj to si taky pamatuju, to mi sestricky delaly i na tom nadst. i kdyz Samous zadnou zloutenku nemel, tak ja vzdycjy stahla zakuzie a ony prisly a vytahly je 😃
manyautor
2. srp 2008
no nejhorší bylo,že v noci byl víc vzhůru a přes den furt spal,a já chtěla tak spát a chodili návštěvy,v tom je nadstandart lepší,že jim řekneš přijďte později a nikdo jiný nedorazí 😃
linn
2. srp 2008
A jak ti spinka pres noc Ladik ted?
manyautor
2. srp 2008
a jaký jsi měla první porod 😉 v pohodě 😉
linn
2. srp 2008
Tak uplna pohoda to nebyla, ale nebyl nejak moc dlouhej - o pul ctvrte v noci mi praskla voda a ve 13,05 se Samik narodil, nejhorsi pro me byl konec, jsem ho tlacila asi hodinu, pak mi doktor tlacil na bricho a povedlo se, ale uz na me chteli b rat kleste :-S a ty ses trapila taky dost dlouho co?
linn
2. srp 2008
Tak doufam, ze ted t bude lepsi
manyautor
2. srp 2008
jo druhý bývá rychlý 😉 takže Sebastianek bude brzo na světě 😉 no to pak dáme srazík s kočárkama 😃 jinak já to měla taky nekonečný,myslím,že jsem musela zatlačit nejmíň 10x a taky mi sestra prostěradlem stahovala bříško a tlačila na něj,už jsem viděla jak se na sebe dívají,že to zase nevyšlo,dostala jsem strach aby nevzaly kleště a zatlačila až to bylo 😉 no ale porod byl fakt hnusný,je fakt,že vyvolání je zabíračka,kdybych to tenkrát věděla,tak raději budu doma 14 dní jen a jen ležet a čekat až to příjde samo,ale už to mám zasebou a uklidňuju se,že druhý bude rychlý 🙂
linn
2. srp 2008
Jj urcite bude u nas obou 😉
A stehy mas uz zahojeny dobre?
manyautor
2. srp 2008
manžel se chudát držel,aby se předemnou nerozbrečel jak jsem šílela bolestí,pamatuju si jak jsem skákala na baloně a držela se stolu a to bolelo ještě víc,nepomáhalo mi to a on furt,skákej víc,jak říkala sestra a já úplně vyřízená,už nemohla ani mluvit a jen jsem na něho se zaťatými zuby se ksichtila,že to prostě nejde,že to bolí ještě víc a on tenkrát říkal - Míšo,já se musím tak držet,když tě vidím 😉 ale je to fine,aspoň ty chlapi fakt vidí,co baba vytrpí 😉 a pak všude pyšně vykládal jak jsem statečná 😃 že to bylo hrozný a zvládla jsem to 😉 no jéééééééé,když na to kolikrát vzpomenu,tak se mi chce brečet,jaký to byl hnus,takže Eliška bude rychlá 😃 😃 😃
linn
2. srp 2008
No muj manza taky trpel se mnou, jeste k tomu mi zadna sprcha, balon, proste nic nepomahalo, ale bylo pak krasny, jak donesl Samika zabalenyho, ocistenyho a rozbrecel se dojetim

Začni psát odpověď...

Odešli