• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
teda já dělám chyby :sweat_smile:
stehy mám dobrý,ale po šestinedělí jsem byla objednaná a nevím jestli jsem to sem psala,měla jsem jít na kontrolu v úterý a v neděli mi tam začal týct večer hnis,zjistila jsem to jak jsem se sprchovala,že tam mám něco tvrdýho,celý den to bolelo,vzala jsem zrcátko,šáhla na to a vytýkalo to,tak jsem si letěla lehnout a čuměla zrcátkem co se tam děje,bylo už po 9 večer a nechtěla jsem volat Rábové abych ji neprobudila,to byli nervy,nevěděla jsem jestli to mačkat,tak jsem volala máti a ona že mi ráno odskočí z práce pohlídat Ladíčka,abych šla k doktorovi,abych se nezdržovala ještě s ním a u doktora dobrý,že mi hnisá od stehu,vymačkal to pořádně,vyčistil a je klid :wink: ale v noci jsem měla nervy,abych nemusela třeba do nemocnice,aby mi nehnisal vnitřek :fearful:
2. srp 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už beru antikoncepci :wink: ale zkoušeli jsme sexovat a nejde to :frowning2: bolíto to a mám pocit jako bych byla až moc sešitá,že ho tam nemůžu pustit :grinning: ale to je tím,že je to takový čerstvý no :unamused: si počkáme asi ještě nějakou dobu :unamused: jinak sešitá jsem byla až ke konečníku :frowning2: malej mi dal zabrat :grinning:
2. srp 2008 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už jezdíš na prohlídky do Šternberka nebo ještě ne :wink:
2. srp 2008 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sis jeste uzila :frowning2: me nastesti sili jen nastrih a zahojil se v poho, takze u nas to slo uz na konci sestinedeli, ale nekdy to chce fakt cas.
Mas asi Cerazette co? No drzim palce, aby sedela, me nevyhovuje skoro nic, tak si ted necham zavest Mirenu - telisko
2. srp 2008 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a v porodnici pak taky dostaneš ten kufříček,jaký jsme dostávaly na gindě :wink: je tam toho hodně :wink: prací prášek,krémy na prcku pro malýho,........to mi udělalo radost :grinning:
2. srp 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj taky jsem dostala, jsem tam odpovedela na nejaky ten dotaznik a posilaji mi vzorecky a ruzne info doted
2. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,jo beru to Cerazette :slight_smile: tobě to nedělalo dobře :wink: já zatím nic nepociťuju,beru to třetí týden jo a mám měsíčky :angry:
2. srp 2008 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já to právě nevypsala a v porodnici mi to dali i tak :slight_smile: jen přišla sestra a říkala - už jste dostaly kufříky :wink:
2. srp 2008 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem s ni krvacela asi tri tydny v mesici, ale me nesedi fakt nic, jsem asi zvlastni pripad. A menses jsem taky dostala asi po dvou mesicich, to uz jsem nekojila.
Jdu se natahnout, tak zatim pa a klidnou noc :slight_smile:
2. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no já kojím a mám to :angry: no taky už na mě jde spaní,tak taky povalím :slight_smile: tak dobrou noc a sladké sny a pohlaď bříško :slight_smile:
2. srp 2008 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, juuva, vy jste tu mely nocni sedanek :slight_smile: :slight_smile: Nekdy bychom se tu mohly vsechny sejit, az budou prdolky spat a poradne podrbat,co? Aspon se lip pozname :wink: :wink:

Holky, rikala mi kamaradka, ze po sestinedeli by se pry melo zkouset sexovat co nejcasteji, jinak to bude bolet dlouho. Ja jsem jasnej pripad :frowning2: Moc jsme tomu se sexem nedavali (nejak to spolu mame na prd :frowning2: ), byla jsem taky hodne potrhana a sesita zvenku az k prdeli :sweat_smile: a uvnitr taky celkem dost. Takze i kvuli bolesti jsem ten sex odkladala :unamused: No a ted bohuzel mam problem-porad me to strasne boli, taky ho tam nemuzu pustit :confounded: Boli to uvnitr i zvenku, kolikrat mam pocit, ze je jizva jak cerstva a ze se mi rozjede :unamused: :confounded: :cry: No nic moc :confounded: A pripada mi,ze mam jakoby snizenou delohu nebo co... No vim,ze musim zajit na gyndu,ale porad to odkladam :confused: :unamused: Jsem na to hrozna, odkladam i normos obvodaka, musim tam zajit,prze mam pocit,ze mam stitnou zlazu :unamused:

A Cerazette jsem nebrala taky-presne jak u Linn-delala mi bordel, porad jsem krvacela a kamoska pres ni hodne pribirala,tak jsem ji proste nebrala :unamused: Na co taky,kdyz to u nas bylo tak jak jsem napsala,ze :wink:
3. srp 2008 v 15:48  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, holky, ja jsem se tak zasnila u toho,jak jste popisovaly ty svoje tatky u porodu :slight_smile: :slight_smile: Taky se mi vzdycky chtelo becet, kdyz jsem o tom mluvila :wink: Strasne rada na to vzpominam. A i u nas to bylo s tatkou super, byl vyklepanej vic nez ja :grinning: A kdyz ja trpela ve sprse,tak on sedel prede dverma a psal si na ICQ s kamosem a podaval mu info :grinning:
Mimochodem-me totiz praskla voda v hospode,kde jsme slavili narozky toho kamose :sweat_smile: :grinning: Bylo tam strasne moc lidi-byla sobota vecer a ja vyrazila po dlooouhe dobe mezi lidi (jinak jsem byla porad zavrena v nemocnici :unamused: ). Hrozne jsem se porad smala a po hodine najednou rup! :grinning: Vsichni ztichli...Martin zbledl... :grinning: :grinning: :grinning: jen kdosi si ze me delal prdel, prej "Tak to si vytřeš" :grinning: :grinning: A jinej "Hm, tady to zacina byt zajimavy..." :slight_smile: Trochu jsem jim to tam zpestrila :grinning:
Takze jsme vyrazili,no :wink: Ja namalovana, vyzehleny vlasy,nastrojena...a na porodnim boxe jsem smrdela hospodou :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile: trapas no! To jsem cela ja :slight_smile:
3. srp 2008 v 15:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
A MS jsem dostala az po roce :wink:
3. srp 2008 v 15:59  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matessa, jj, se domluvime na nejakem dychanku u compu :slight_smile:
Dobre zazitky z porodu, no me voda praskla doma v posteli, ale zas jsem skoro znicila matraci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No s tim sexem u nas jsme asi fakt meli stesti, ale uplne bez problemu.
A doktory neodkladej, fakt to nema cenu :wink:
Tak zatim papa holky.
3. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
no s tím sexem je to naprd,taky jsem z toho hotová,zkoušeli jsme to po šestinedělí a nejde to :frowning2: prostě ho tam nemůžu pustit,jako bych byla hodně sešitá :frowning2: bolí mě to pěkně a ještě jsem kvůli tomu schválně koupila lubrigační gel a ani s ním to nejde,je to dost citvlivý :frowning2:
Matessa - já jsem taky tak moc sešitá :frowning2: je to furt takový čerstvý,bolí to,když to zkoušíme a teď jak čtu od tebe,že to musíme zkoušet častěji,no to je síla a já furt,že raději zase počkáme,no to aby jsme to trénovali každý den :wink: a mít na to náladu,že :confused:
4. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak to máš pěkný vzpomínky na prasknutí plodovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to mně ji nemohl doktor ani za Boha prasknout,zkoušel to o půl 9 nešlo to,pak mi dal druhou pilulku a přišel o půl 11 a zase to nešlo,pak že to ještě zkusí a naštěstí se to povedlo,ale bolelo to jak sviňa :zipper_mouth: jak do mě furt ryl :pensive:
4. srp 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
není na to,když je ten porod přirozený,no ten druhý snad budu mít a bude rychlý :wink: :slight_smile:
4. srp 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malej mi zase krásně spinká,už má zase nějaké dobré období :slight_smile: ale čekám,že se do půl hoďky vzbudí na papání,už to budou 3 hoďky co jedl :wink:
4. srp 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak za vámi konečně taky nakukuju. Jak tak čtu, co tu probíráte, tak mám skoro štěstí, že malá šla cíšařem. :grinning: I když jizva zatím bolí, takže u nás taky zatím nic nehrozí, za chvíli mi jde sestřička vytáhnout stehy, tak se toho docela bojím :frowning2:
5. srp 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :dizzy_face:
cipinku, ty jsi mela stehy?ja myslela, ze se delaji vsude svorky :fearful: ja je teda mela, dneska mi vytahli druhou polovinu a citim se o moc lip, ale brisko porad boli, na boku proste nemuzu spat, jinak jsem OK a teda kdyz curam, tak mam silenej tlak na mocak ke konci, mas to taky? a jak se citis ty? chodis na prochazky? my prej muzeme az v patek, toz nevim proc, adel je zdrava jak rybicka, no uz to nejak vydrzim, asi doktorka vi, proc to rika :wink:
5. srp 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já to blbě napsala, měla jsem takovou strunku, na každým konci byl jakoby knoflík. Vytahování nic moc, ale dalo se to... Sestřička říkala, že jsem jedna z mála u které se jí to nepřetrhlo, tak jsem taky ráda :grinning:
Jizva taky pořád bolí, ale oproti těm cca 3 dnům po už je to lahoda. Jen mám strach, aby se mi to nerozjelo:frowning2: Ten tlak na močák mám taky, je to pěkně nepříjemný :angry: Jinak se mnou pěkně mlátily hormony, ale teď už dobrý:slight_smile:
U nás dnes byla dětská sestra, taky říkala, že ven zatím taky ne, zítra má přijít mudra, tak jsem zvědavá... Dneska jsem si skočila jen do lékárny pro železo - sama a potkala jsem holku,co jsme byly spolu na pokoji, taky měla císaře, šla přede mnou a už byla s prckem...
5. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Drzim palce, at se vam to brzo zahoji :slight_smile:
Cip, jak budete moct kocarkovat, tak se klidne ozvi, mozna jeste budem v celku :wink:
5. srp 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, holky nakukuju....

cipin máš v albu krásný fleesový bombarďáky pro malou! Kdybych já byla tak zručná :sweat_smile: .

A s tím sexem...no teda já to nehrotila a nevím jestli se má trénovat nebo ne, ale zase se do něčeho nutit? :confounded: Po první dceři to bylo v pořádku za tři měsíce (byla jsem šitá a bolelo to šest neděl jak čert) a s druhou až za půl roku( i když jsem byla jen trochu natrhlá a za dva dny jsem o šití ani nevěděla).

Čerstvým holčičkám a maminkám hodně zdraví!!!
5. srp 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nejak mi ted doslo, ze jsem tady uz posledni tehule co? :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2008 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, naaadherny fotecky, Adelka je sladoucka :slight_smile:
Cip, taky jsem zvedava na fotky :wink:
5. srp 2008 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, fotky máme zatím jen co už dával manža na srpen ( http://www.mensikovi.org/gallery2/main.php?g2_itemId=6672 ), další jsme tam zatím nebyli schopní vložit :pensive: Jinak, co se týče kočárkování, jsem pro, určitě se ozvu... Zítra nás čeká návštěva mudry, tak snad nám to povolí...

Cecil, jsou šitý podle návodu na netu, já jsem taky absolutní amatér, ale šlo to, i když, kdyby je omrknul profesionál zblízka, tak by asi úpěl :grinning:
5. srp 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
cipinku, no ja jsem byla v proodnici s hormonama taky na pochodu a obcas behem dne me to jeste chytne, vetsinou kdyz adel kojim hodinu a ona by porad pila a pila a kdyz ji oddelam od prsa tak randal jak blazen, vcera tu u me byla porodni asisitenktka od meho gynekologa a rikala, ze ji proste mam dat prisat kdy si rekne, ze muze mit jen zizen nebo chce jen kontakt, ze se to pry po sestinedeli upravi: DOUFAM!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: chtela jsem dat i dudlik,a le ten razantne odmita a zkousela jsem uz dva druhy, toz asi na to uz prdim a proste budu zivym dudlikem ja :sweat_smile:
linn, ahoj jak se dari? :dizzy_face: uz to mas za par, co?a ted to muze byt kazdou chvili ze dne na den :confused: :grinning: se tesim na zpravy :dizzy_face:
cipinku a jolanka je bozi :dizzy_face: no, ja jsem si rekla, ze dnes uz pujdem s tatkou na pul hodky kocarouvat, ne nikam mezi lidi, jen rposte na vzduch, to ji prece nemuze uskodit tech 30 minut, co ymslite holky? v porodnici mi rikala, ze muzu klidne od pondeli a je streda, no ale mudra rikala od patku, toz mam dilema,a le me uz z toho doma hrabe, chtela bych aspon na chvili na vzduch :confused:
linn diky za pochvalu :sweat_smile: ale neni vlasata, ale ja to tusila, ale i tak je moje :dizzy_face: :grinning:
6. srp 2008 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

přišla jsem vám jen gratulovat k miminkám,jsou nádherný,moc :slight_smile:

Janulevrtule,my jsme šly ven s oběma dětma hned ten den co jsme dorazily z porodnice,v porodnici to dovolily a naše obvodní mudra ta mi to dovolila až za týden,ale to už bylo pozdě,myslím že když nepojedete nakupovat do supermarketu tak tomu prckovi vzduch neublíží a tobě to jen prospěje :wink:

Jo hormony holky,ty mě braly taky hlavně když jsme byla bezradná,ale to se taky spraví :wink:

A k sexu my to nevydržely ani jednou do konce 6ti nedělí,ale měla jsem 2x císaře a vše bez problémů,bříško bolelo,ale vše ok.poprvé jsem měla strunku,to bylo super a podruhé svorky ty mi tak moc nevyhovovaly,jizvu cítím občas ještě teď a neboj te ona se neroztrhne,jen opatrně nic netahat a to 6-ti nedělí ať vás tatínkové obskakují :grinning: :grinning: :grinning: i když já dorazila z porodnice a hned uklízela,portože nesnáším nepořádek a manža ten to až tak neřeší....tak ještě jednou gratuluju a hodně zdravíčka :wink:
6. srp 2008 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dali dekujeme moc za pochvalu :dizzy_face:
no, ja si taky myslim, ze tim nic nezkazim, pujdem fakt jen na kraticko ven a jen na prochazku, nikam mezi lidi :wink:
o sexu zatim ja mlcim, netusim, jestli nekdy budu vubec schopna pri te unave :grinning: ale snad jo :wink: no, ja mela svorky a citim se uz dneska fakt super, ale snad bude jeste lip, nejhur je vstavani z postele, s tim proste porad bojuju, ale asi to chce cas, no a s tim litanim, ja bych i odpocid´vala, ale mam pocit tak y, ze tu je bordel a tak i kdyz manzel nam tu pekne uklidil a vsechno nachystal, ale zenska to proste uklidi jinak :grinning:
6. srp 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, podle mudry jsme v pořádku a dovolila nám vycházky, když tam nebudem nějak moc dlouho a půjdeme spíš hodně ráno nebo navečer, až nebude moc vedro. Ale spíš záleží hlavně, jak na tom budu já - no přesně to vystihla. Malá v noci nějak nechtěla pít, pak se jí to zase vrátilo nosánkem a zdálo se mi že blbě dýchá, tak jsem z toho byla celá nervózní a moc jsem toho nenaspala :rolling_eyes: Díky Bohu, za to že jsme nakonec ten monitor dechu koupili....

Ale pokud Linn vydržíš do příštího týdne, tak myslím, že už bych mohla být ve stavu, kdy bych aspoň kratičkou procházku snesla... :wink:
6. srp 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek