Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
linn
6. srp 2008
Cau holky,
Cip, ok, domluvime se.
Dobrou a klidnou noc.
matessa
7. srp 2008
Ahoj holky, jeste jednou vsem moc gratuluju! Moc vam to zavidim, ten novy pocit-ze jste maminky a hlavne ty malinkaty prtatka... 🙂 🙂 🙂 Koukala jsem na Jolanku a Adelku, jsou to nadherne kocicky 😉 😉 To budou mit Ladik se Sebastiankem koho prohanet 😉 😉

Cip, stava se to casto s tim mlickem-ze se vrati nosankem...ty mimca pry nemaji nejakou tu prepazku,tak jim to tam lita...muze se ti i zdat,ze ma porad zadni rymu... A ten monitor dechu jsem si taky poridila a byla jsem rada.

A dost Martino! Nedelej ze sebe chytraka a jdi neco delat!!! ]-( 😉
manyautor
7. srp 2008
ahoj holky 🙂
cipin - Jolanka je krásná 🙂 ještě musím mrknout k Janče 😉 na Adélku 🙂
manyautor
7. srp 2008
jééé Adélka je taky k sežrání 🙂 teda to máme krásné nevěsty 🙂
manyautor
7. srp 2008
tak holky ať jsou zdravý a rostou jako z vody 😃
manyautor
7. srp 2008
no už se těším až se zlezeme s kočárkama,ale taky dnes asi ven vůbec nepůjdu,je tam hrozně 😎 možná navečer a to ještě uvidím 😉
manyautor
7. srp 2008
matessa - chystáš se na hodovou 😉
matessa
7. srp 2008
Ahoj Many, no jeste nevim, jestli pojedeme... Letos jsem to nejak zazdila, uplne jsem na ni zapomnela... Ale mozna jo 😉 Ty tam asi nebudes co? 😞 Vsak ja si na tebe pockam na Stepanske 😉 Do Troub.sice nejezdim,ale kvuli tobe 😃 A budou letos caje? Tam bychom se mohly potkat i s detma,co? Nebo aspon na kolotocich 😃
cipin
7. srp 2008
Holky, jen abych byla v obraze, co jsou to "čaje"? =-)
manyautor
8. srp 2008
ahoj maminky a těhulky 😃 😃 😃
cip - čaje - to je zábava co bývá odpoledne,například od 14.00 do 22.00 to letělo za dob našich maminek hodně,ty chodily na čaje 🙂 😉
matessa - letos nejsou,ale mně to vůbec nevadí,možná se pojedeme podívat jen tak s kočárkem 😉 záleží na počásí a na tatinovi jak se vyspí po zábavě 😉 jestli nezapaří jak tenkrát 😉 pamatuješ ne 😉
jinak na zábavku to nehrozí no 🙂 ale ta Štěpánská snad jo 🙂
manyautor
8. srp 2008
holky já mám dnes takovou radost,moje sestřička dneska porodila,tak jsem poprvé tetou,mám synovečka Kvídouška 🙂
manyautor
8. srp 2008
ale taky si asi chudera užila,no pak mi povykládá,chytlo jí to prý včera večer v 22.00 měla kontrakce po 5ti minutách a porodila až dnes ve 14.00 😉 má krásný datum že 🙂
manyautor
8. srp 2008
no povalím asi chrnět,jestli usnu,už se těším na zítřek,pojedu za ní do porodnice 😃
manyautor
8. srp 2008
dobrou noc a sladké sny,pohlaďte dětičky a linn i bříško 😉
matessa
9. srp 2008
Ahojte maminky 😉

Do pr....mala mi prave pomalovala fixou sedacku ]-( ]-( ]-( Jak se ji mohla dostat fixa do ruky?! ]-( 😞

MANY, super! Tak gratuluji k synoveckovi!!!! Mas starsi nebo mladsi segru? To je fakt hezky,ze jste to tehulovani mohly prozivat spolu 🙂
😃 A tu afterparty si samozrejme pamatuju :-N 😃 Zrovna dnes jsem se snazila spocitat,kolik je to uz let! A stejne nevim...asi 3,4? Takovou akci jsem od te doby nezazila 😃 Ale je to teda des bes,jak to leti 😕 :-|

CIP a JANI, tak co Jolanka a Adelka? Jake jsou? Jak v noci spinkaji??? A co kojo?

A co vubec Ladik? Ten uz nam vyrostl v poradnyho chlapa 😉 🙂 Je fakt bozi 😉 Jo MANY, asi bys mela v galerce zamalovat Ladikovi pindulu :-| (i kdyz v te vodicce to zase tak videt neni...) Dnes uz se to vubec nesmi nikde zverejnovat-nahalaty miminka :-| Je to sice ujety, ale na druhou stranu,kdyz si predstavis,ze je to tu pristupne kdejakymu uchylakovi... :-S
manyautor
9. srp 2008
matessa - raději jsem tu fotečku vymazala 😉 jinak sestra je o 2 roky mladší 😉 no za hoďku jedu,tatin pohlídá Laďouša a já budu spěchat domů ať ještě může před zábavkou trochu cvičit na kytárku 🙂 teda Nelinka si kreslila jo 😉
linn
9. srp 2008
Ahoj holky,
jsme do zitrka u tchanovcu, porad jsem jeste cela, tak akorat nakukuju,
Cip, moc pekne nove fotecky,

Many segre mooc gratuluju, krasne jmeno
pa a peknou nedeli 🙂
manyautor
11. srp 2008
ahoj holky 🙂
linn - díky,no hodně lidem se to jméno nelíbí 😉 to jsem vymyslela jáááááá 🙂 no viděla jsem film Báječná léta pod psa a tam byl Kvído a mně se to jméno fakt lííííbíííí 🙂 jinak na tebe moc myslíme a až to příjde ať je to rychlý a to určo bude,když už to je druhý porod 😉 držíme pěstičky 🙂 a kde jsi v Uničově nebo v Benkově 😉
manyautor
11. srp 2008
tak jsem mrkla k cipin na fotečky 😉 no pěkný 🙂 Jolanka je kočenka a i mamince to sluší 😉
manyautor
11. srp 2008
i k Janče jsem mrkla a taky tam má super fotečky 🙂 no ty mimča jsou prostě všechny k sežrááání 🙂
manyautor
11. srp 2008
no a Nellinka to už je princeznička 🙂veliká 🙂 a ještě musím mrknout k linn na Samuelka 🙂
manyautor
11. srp 2008
no páááni to je fešák velikej,to už je ženich pro Nellinku 😃 jsem ještě neviděla ty fotečky jak je teď velikej,jsem se dlouho nedívala do alb 🙂 no rychle rostou dětičky,když vidím Laďouška na fotkách z porodnice a teď tak to není ani možný,mám pocit,že jsem rodila před týdnem a on už je takovej chlapák 😃
manyautor
11. srp 2008
tak mizím a přeju krááááááááááásný den 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
matessa
11. srp 2008
Dobre ranko 🙂

Juva,MANY smirovala v galerkach 🙂 Pekne ses nam tu rozplyvala 😃 Diky za pochvalu, hodim tam nejaky aktualni foto. Jinak zabava super, i druhy den na kolotocich 😉 Nellinka jezdila s tatou na autickach 😃

LINN, taky na tebe myslim. Urco to bude rychlovka 😉 Druhorodicky tady kolem me uplne nechapaly,ze porodily tak rychle x-) 😉 Ty jo,ale uteklo to. Ja porad mela za to, ze jsi nekde ve 36.tt :-N

Jdu se pripravit na olympiadu, v 9 startuje kamarad Jéža 😉 tak mu musime drzet palusky! Papa
manyautor
11. srp 2008
jéééééééééééé ty tam máš kámoša 😉 a jak dopadl 😉
jdu mrknout teda do albíčka a mizím,tak dobrou noc a sladké sny 🙂 🙂 🙂 🙂
manyautor
11. srp 2008
jinak taky jsem myslela,že pojedeme v neděli mrknout na pouť,ale bylo moc teplo,tatinovi se nechtělo
manyautor
11. srp 2008
teda to je kočenka 😉 no je podobná tobě i tatinovi,že 😉 pěkný fotečky 🙂
matessa
12. srp 2008
Hm, tak Jéža málem měl stříbrnou, dnes bojoval ve finále (vodní slalom), ale 2x se dotkl branky,takže mu naskákal čas :-| Ale jinak byl dobrej a mel na to. V semifinale byl na 2.miste, ted je 5. 😉 I tak je to uspech 😉

Many, ja ti ani nevim, na koho je Nellinka podobna 🙂 Kazdy rika nekoho jinyho. Kdyz mela asi dva mesice, tak bych ji nerozeznala od Martina,kdyz mel on 2 mesice 🙂 Na pouti toho letos bylo docela dost, hlavne nove atrakce...ale na ty jsem se po zabave bohuzel moc nehrnula 😃

Co LINN???? Nema uz nahodou bobiska u sebe? 😉 Naposledy psala devateho...
manyautor
12. srp 2008
tak to je borec 🙂 a odkud je 😉
no tak pojedeme na stopéro na pouť příští rok 😉 se tam potkáme určo 😉
jééé,psala mi sestra,že včera jedna porodila mrtvé miminko 😢 chuderka 😞
já Linn napíšu 😉
manyautor
12. srp 2008
dneska měla jet ségra z porodnice domů,ale malej chytl žloutenku,tak ho nahřívají a nosejí jí ho na kojení,tak snad zítra už pojede taky domů

Začni psát odpověď...

Odešli