• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Cau holky,
Cip, ok, domluvime se.
Dobrou a klidnou noc.
6. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jeste jednou vsem moc gratuluju! Moc vam to zavidim, ten novy pocit-ze jste maminky a hlavne ty malinkaty prtatka... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Koukala jsem na Jolanku a Adelku, jsou to nadherne kocicky :wink: :wink: To budou mit Ladik se Sebastiankem koho prohanet :wink: :wink:

Cip, stava se to casto s tim mlickem-ze se vrati nosankem...ty mimca pry nemaji nejakou tu prepazku,tak jim to tam lita...muze se ti i zdat,ze ma porad zadni rymu... A ten monitor dechu jsem si taky poridila a byla jsem rada.

A dost Martino! Nedelej ze sebe chytraka a jdi neco delat!!! :angry: :wink:
7. srp 2008 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - Jolanka je krásná :slight_smile: ještě musím mrknout k Janče :wink: na Adélku :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Adélka je taky k sežrání :slight_smile: teda to máme krásné nevěsty :slight_smile:
7. srp 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak holky ať jsou zdravý a rostou jako z vody :grinning:
7. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no už se těším až se zlezeme s kočárkama,ale taky dnes asi ven vůbec nepůjdu,je tam hrozně :sunglasses: možná navečer a to ještě uvidím :wink:
7. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - chystáš se na hodovou :wink:
7. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many, no jeste nevim, jestli pojedeme... Letos jsem to nejak zazdila, uplne jsem na ni zapomnela... Ale mozna jo :wink: Ty tam asi nebudes co? :frowning2: Vsak ja si na tebe pockam na Stepanske :wink: Do Troub.sice nejezdim,ale kvuli tobe :grinning: A budou letos caje? Tam bychom se mohly potkat i s detma,co? Nebo aspon na kolotocich :grinning:
7. srp 2008 ve 14:24  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jen abych byla v obraze, co jsou to "čaje"? :confused:
7. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminky a těhulky :grinning: :grinning: :grinning:
cip - čaje - to je zábava co bývá odpoledne,například od 14.00 do 22.00 to letělo za dob našich maminek hodně,ty chodily na čaje :slight_smile: :wink:
matessa - letos nejsou,ale mně to vůbec nevadí,možná se pojedeme podívat jen tak s kočárkem :wink: záleží na počásí a na tatinovi jak se vyspí po zábavě :wink: jestli nezapaří jak tenkrát :wink: pamatuješ ne :wink:
jinak na zábavku to nehrozí no :slight_smile: ale ta Štěpánská snad jo :slight_smile:
8. srp 2008 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky já mám dnes takovou radost,moje sestřička dneska porodila,tak jsem poprvé tetou,mám synovečka Kvídouška :slight_smile:
8. srp 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale taky si asi chudera užila,no pak mi povykládá,chytlo jí to prý včera večer v 22.00 měla kontrakce po 5ti minutách a porodila až dnes ve 14.00 :wink: má krásný datum že :slight_smile:
8. srp 2008 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no povalím asi chrnět,jestli usnu,už se těším na zítřek,pojedu za ní do porodnice :grinning:
8. srp 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou noc a sladké sny,pohlaďte dětičky a linn i bříško :wink:
8. srp 2008 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte maminky :wink:

Do pr....mala mi prave pomalovala fixou sedacku :angry: :angry: :angry: Jak se ji mohla dostat fixa do ruky?! :angry: :frowning2:

MANY, super! Tak gratuluji k synoveckovi!!!! Mas starsi nebo mladsi segru? To je fakt hezky,ze jste to tehulovani mohly prozivat spolu :slight_smile:
:grinning: A tu afterparty si samozrejme pamatuju :sweat_smile: :grinning: Zrovna dnes jsem se snazila spocitat,kolik je to uz let! A stejne nevim...asi 3,4? Takovou akci jsem od te doby nezazila :grinning: Ale je to teda des bes,jak to leti :fearful: :unamused:

CIP a JANI, tak co Jolanka a Adelka? Jake jsou? Jak v noci spinkaji??? A co kojo?

A co vubec Ladik? Ten uz nam vyrostl v poradnyho chlapa :wink: :slight_smile: Je fakt bozi :wink: Jo MANY, asi bys mela v galerce zamalovat Ladikovi pindulu :unamused: (i kdyz v te vodicce to zase tak videt neni...) Dnes uz se to vubec nesmi nikde zverejnovat-nahalaty miminka :unamused: Je to sice ujety, ale na druhou stranu,kdyz si predstavis,ze je to tu pristupne kdejakymu uchylakovi... :confounded:
9. srp 2008 v 10:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - raději jsem tu fotečku vymazala :wink: jinak sestra je o 2 roky mladší :wink: no za hoďku jedu,tatin pohlídá Laďouša a já budu spěchat domů ať ještě může před zábavkou trochu cvičit na kytárku :slight_smile: teda Nelinka si kreslila jo :wink:
9. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jsme do zitrka u tchanovcu, porad jsem jeste cela, tak akorat nakukuju,
Cip, moc pekne nove fotecky,

Many segre mooc gratuluju, krasne jmeno
pa a peknou nedeli :slight_smile:
9. srp 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - díky,no hodně lidem se to jméno nelíbí :wink: to jsem vymyslela jáááááá :slight_smile: no viděla jsem film Báječná léta pod psa a tam byl Kvído a mně se to jméno fakt lííííbíííí :slight_smile: jinak na tebe moc myslíme a až to příjde ať je to rychlý a to určo bude,když už to je druhý porod :wink: držíme pěstičky :slight_smile: a kde jsi v Uničově nebo v Benkově :wink:
11. srp 2008 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem mrkla k cipin na fotečky :wink: no pěkný :slight_smile: Jolanka je kočenka a i mamince to sluší :wink:
11. srp 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
i k Janče jsem mrkla a taky tam má super fotečky :slight_smile: no ty mimča jsou prostě všechny k sežrááání :slight_smile:
11. srp 2008 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no a Nellinka to už je princeznička :slight_smile:veliká :slight_smile: a ještě musím mrknout k linn na Samuelka :slight_smile:
11. srp 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no páááni to je fešák velikej,to už je ženich pro Nellinku :grinning: jsem ještě neviděla ty fotečky jak je teď velikej,jsem se dlouho nedívala do alb :slight_smile: no rychle rostou dětičky,když vidím Laďouška na fotkách z porodnice a teď tak to není ani možný,mám pocit,že jsem rodila před týdnem a on už je takovej chlapák :grinning:
11. srp 2008 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mizím a přeju krááááááááááásný den :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2008 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:

Juva,MANY smirovala v galerkach :slight_smile: Pekne ses nam tu rozplyvala :grinning: Diky za pochvalu, hodim tam nejaky aktualni foto. Jinak zabava super, i druhy den na kolotocich :wink: Nellinka jezdila s tatou na autickach :grinning:

LINN, taky na tebe myslim. Urco to bude rychlovka :wink: Druhorodicky tady kolem me uplne nechapaly,ze porodily tak rychle :dizzy_face: :wink: Ty jo,ale uteklo to. Ja porad mela za to, ze jsi nekde ve 36.tt :sweat_smile:

Jdu se pripravit na olympiadu, v 9 startuje kamarad Jéža :wink: tak mu musime drzet palusky! Papa
11. srp 2008 v 08:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééééééééééé ty tam máš kámoša :wink: a jak dopadl :wink:
jdu mrknout teda do albíčka a mizím,tak dobrou noc a sladké sny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak taky jsem myslela,že pojedeme v neděli mrknout na pouť,ale bylo moc teplo,tatinovi se nechtělo
11. srp 2008 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda to je kočenka :wink: no je podobná tobě i tatinovi,že :wink: pěkný fotečky :slight_smile:
11. srp 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak Jéža málem měl stříbrnou, dnes bojoval ve finále (vodní slalom), ale 2x se dotkl branky,takže mu naskákal čas :unamused: Ale jinak byl dobrej a mel na to. V semifinale byl na 2.miste, ted je 5. :wink: I tak je to uspech :wink:

Many, ja ti ani nevim, na koho je Nellinka podobna :slight_smile: Kazdy rika nekoho jinyho. Kdyz mela asi dva mesice, tak bych ji nerozeznala od Martina,kdyz mel on 2 mesice :slight_smile: Na pouti toho letos bylo docela dost, hlavne nove atrakce...ale na ty jsem se po zabave bohuzel moc nehrnula :grinning:

Co LINN???? Nema uz nahodou bobiska u sebe? :wink: Naposledy psala devateho...
12. srp 2008 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je borec :slight_smile: a odkud je :wink:
no tak pojedeme na stopéro na pouť příští rok :wink: se tam potkáme určo :wink:
jééé,psala mi sestra,že včera jedna porodila mrtvé miminko :cry: chuderka :frowning2:
já Linn napíšu :wink:
12. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dneska měla jet ségra z porodnice domů,ale malej chytl žloutenku,tak ho nahřívají a nosejí jí ho na kojení,tak snad zítra už pojede taky domů
12. srp 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek