• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ahojky holky, uz jsem psala na maminky Olomouc, ale koukam, ze novopecene maminky jsou spis tu :slight_smile: Jsem pristehovana do Samotisek a nikoho tu neznam a uz na me z te samoty doleha depka, proto hledam maminku pro obcasne prochazky a pokec. Nase Elenka ma 6 tydnu :slight_smile: Urco se ozvete :slight_smile: budeme radi.
12. srp 2008 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj :slight_smile: tak to bydlíš dál od nás :frowning2: kde to je,to bude někde za Olomoucí asi jiný směr,že :frowning2: však když se nebudeme moct potkat venku,tak aspoň tady s náma můžeš pokecat :slight_smile:
12. srp 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale na diskuzi maminky Olomouc snad nějakou potkáš co s tebou bude moct povozit :wink:
12. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hned pod Svatym kopeckem, ale jsem mobilni :slight_smile:
12. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha,tak to jo,to není daleko,ale od nás Uničovaček jo :unamused:
12. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
určo se s tebou nějaká domluví :wink:
12. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malá je pěknoučká :wink: no je Ježková a Ladíček je Kozel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nekdy dokaze popichat nervy jako jezek :slight_smile: ale jinak je to zlaticko :slight_smile:
12. srp 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je fine :grinning:
12. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
v té vaně jsem taky chvíli ležela,když jsem rodila :grinning: už nebyl ten den žádný porod,tak jsem tam nachvíli jen přešla do vany,mně vyvolávali a furt jsem se neotvírala,no hnus a vana mi dělala ještě víc zle,tak jsem pak mizela zpátky na svůj pokojíček :grinning:
12. srp 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, zase nakukuju. Nám se objevil problémek, máme asi torticollis - bolestivé zduření a zkrácení jednoho svalíku na krčku, tak jsme byli dnes u pi doktorky. Máme přikázáno protahovat a masírovat a pokud to do týdne nezmizí, bude se to řešit dál...

Tak držte pěsti :pensive:
12. srp 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj cip,téda :frowning2: tak držíme pěstičky ať se to zpraví
12. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no my se teď vrátili z procházky,napapali jsme se a vegetíme :slight_smile: taky sem nakukuju a pomizím do sprchy,tak dobrou noc a sladké sny,jinak linn je ještě 2v1,prý se tu večer ukáže :wink:
12. srp 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cip držíme pěstičky i Jolance ať to zvládne šikulka jedna malá :wink:
12. srp 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jsem tady, dneska a vcera jsme byli vsichni doma nemocni s nejakou hnusnou strevni virozou. No snad uz dobry,
ale byl to horor. Dneska jsem byla na kontrole, uz je vsechno nachystany, tak uz to mozna bude brzo :slight_smile:
12. srp 2008 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

zdravim novou maminku VERCU :wink: :slight_smile: Koukala jsem na Elenku, je to krasna beruska :wink: Ja bydlim jeste dal nez holky, mezi Unicovem a Sumperkem. A mobilni nejsem. Kdybys ale chtela prijet, tak te rada uvidim :grinning: :wink: Vlastne planujeme kocarkovanou po Unicove, jeste cekame na posledni tehulku Linn, takze jsi urcite zvana :wink:

Linn, rada te vidim...co to? Strevni chripajzna? :unamused: :frowning2: To je na houby...a nezacina ti tak nahodou porod? Vlastne jste to doma meli vsichni, tak to asi k porodu nebylo :grinning:

Cip, jeeezis,co to zas je? Tak masiruj a masiruj, at to mate dobry,berusky nase :frowning2:

Many, co segra, uz je pustili? Uz se tesis, az pujdete ven,co? Bydli taky v Unicove?
13. srp 2008 ve 14:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak se hlasim, stale cela, starvili jsme ted uzasne cele dopoledne v porodnici ve STbk., u meho gyn. mi vcera nerekli, ze se tam ted musi objednavat, coz loni nebylo, tak jsme tam prs vde hodky cekali no byl se mnou a se Samousem deda, tak ho aspon trochu zabavil.
Nalez stejnej ja k vcera, ale udelali mi teda vahovej odhad 3800g, no bude to zase cvalik, v pondeli mam prijit zase a uvidime, prenaset by me snad teda nenechali.
A je tam porad silenej natresk.
Cip, holcocka od zname mela asi neco podobneho, ale zjistili to az pozdeji a rehabkou se to vyresilo.
13. srp 2008 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, to by bylo fajn, no uvidíme za týden... Zatím poctivě masíruju, protahuju, polohujeme, je to tam furt, ale malá začla trochu uznávat, že existuje i pravá strana, tak aspoň něco... :dizzy_face:
13. srp 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip,
uz jsme vsichni vyleceni, tak kdybys chtela zitra dopo chvili na prochazku, tak by to slo, co ty na to? Tak cca 9,30? Pred vasim domem?
14. srp 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, já jsem pro:slight_smile: Doufám, že to na těch 9:30 zvládneme, ale snad jo :wink: Z které strany baráku budeš? Jak jsou prulízky nebo ze strany "genclu"?
14. srp 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Od genclu, pa zitra :slight_smile:
14. srp 2008 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak jestli půjdeme ven,tak se potkáme :wink:
15. srp 2008 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - chystáš se na zábavku :wink: teď se snad vyprší a bude fine :slight_smile:
15. srp 2008 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda to je počasí :rolling_eyes: no malej mi teď zase usnul,takže ven půjdeme asi stejně později,pokud nebude moc pršet teda
15. srp 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojk devcata,
MANY, na zabavu asi nejdu...nemuzu to prehanet, jsem slusna matka :wink: Kecam, sla bych, ale nebudu mit hlidani+mala se zacala po 3.hodine budit na curani :confounded: a navic stejne budeme v dolni Libine u Sulisa (mozna ho znas od Maziho)...

My dnes byly u doktorky na 1,5 lete prohlidce a mala tam ztropila peknou hysterickou scenu :unamused: Takhle jsem ji jeste nezazila :angry: Byla jsem z ni spocena az na prdeli :sweat_smile: Ale jinak ji nakonec moc chvalila, ze hodne mluvi (po kom asi? :grinning: ) a je ve vsem hodne dopredu...tak jsem se dmula pychou :wink: :slight_smile: Ted jsem desne namyslena mama :wink:

Taky mivate takovy "zachvaty panicke lasky"? :sweat_smile: Mam ji zrovna ted (kdyz mala spi :grinning: :grinning: )
15. srp 2008 ve 13:04  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - nevím,to jméno mi nic neříká :unamused: ale znát ho asi budu :wink: jinak jak to,že se Nelince nelíbilo u doktora :frowning2: dostala píchaneček chudáček :frowning2: nebo ne :wink: jinak je teda šikulka,to se není čemu divit,že si na ní pyšná :wink: já už jsem taky na Ladíka pyšná a neumí ještě skoro nic :grinning: :grinning: :grinning: jinak záchváty lásky mám často,říkám mu,že ho miluju a pusinkuju jak o život :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2008 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak co holky :wink: byli jste na procházce s dětičkama :wink: já vyrazila kolem 11 a vydrželi jsme až do 14... myslela jsem,že vás třeba potkám,ale jezdili jsme jinýma uličkama asi :slight_smile: tak příííííííííště
15. srp 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď mám v plánu zachvíli zase vyrazit,ale nevím nevím,zatím to vypadá na pořádnou buřinu,tak čekáme až se to přežene :slight_smile:
Linn tobě se to krááátí :slight_smile:
15. srp 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - tak zábavka není :wink: paráááááááda,tatin bude doma :slight_smile:
15. srp 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdareec, many, to uz jsme mely dokocarkovano, no priste se musime driv domluvit, at se konecne potkame :wink:
No jo krati se to pekne :sweat_smile:
No a Nelinka je moooc sikovna.
Samousek ma opet takove to maminkovske obdobi, jak jsem nekde s nim, tak nechce ani k tatinkovi. :grinning:
15. srp 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek