• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn - tak já předtím žehlila :slight_smile: tak jsem vyrazila později a počasí se mi moc nelíbilo až pak se udělalo konečně líp
16. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak příště :slight_smile:
16. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Linn, kdo bude se Samouskem az budes v porodce? Asi tatka,ze?

Many, ted cucim,ze ta zabava mela byt uz vcera,jo? Ja myslela,ze az dnes. K tomu Sulišovi jdem dnes,ale skrz to pocasi se mi tam s malou moc nechce :unamused: Bude tam tak 30 lidi a budem muset byt zavreni nekde pod strechama...to mala nevydrzi :unamused:

Nevim,jestli jsem to psala,ale Nellinka se dostala do "obdobi vzdoru" :unamused: :confounded: Je to des bes, byva to kolem 2.roku...Nejen ze vzdoruje chovanim,ale zacala se natruc i pocuravat :frowning2: Uz jsme z ni vsichni kolikrat na prasky. Ze dne na den se uplne zmenila,zmenila vsechny navyky a ritualy...Kdyz se zeptam,jestli chce curat,tak odpovi NE a nacura si do gati :rolling_eyes: Takze moje kazdodenni modlitba - JE TO JEN OBDOBI,JE TO JEN OBDOBI, JE TO JEN OBDOBI... :sweat_smile:
16. srp 2008 ve 13:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kamaradka (pritelkyne toho Jéži,co byl na olymp.) rikala, ze ten deblkanoista Ondra Štěpánek (vcera vyhrali stribro) ma tehotnou manzelku a ta pred par dny porodila ve 28.tt :frowning2: Ale zatim jsou oba v poradku...Tak to si tatka narozeni potomka hezky oslavil stribrem :slight_smile: Ted ale nevim,jestli ta manzelka je taky v Pekingu,nebo doma...
16. srp 2008 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Matessa, tak kdyz jste ve vsem dopredu, tak i v tom vzdoru co? :wink: :sweat_smile: ale to urcite prejde, jen vydrzet :sweat_smile:
no to jsem slysela v radiu, ze ma mimco, ale tak brzo? No snad bude ok, ale oslavil si to pekne.
Many, kde to ten vas tatinek hraje?
Pekny vikend.
A Samouse bude hlidat spis segra nebo ma mamka, manza si bude vybirat dovcu az budem doma.
16. srp 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda to rodila brzo :frowning2: tak ještě,že jsou v pořádku
teda snad to Nelinku brzo přejde :wink:
linn - Laďa hraje v Livinech :wink:
16. srp 2008 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale ještě má jednu kapelu Breaden,stou hraje dnes na nějaké soukromé akci u Nákla,tak jsme zase sami doma s Laďouškem,tak tu večer možná budu šmejdit,pokud nepůjdu spát brzo :wink:
16. srp 2008 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak je venku hnusně,tak se mi teď už nechce a je pěkně neklidnej :rolling_eyes: chtěl by do kočárku,no tak má chudáček smůlu,až zítra,ale musím k němu furt lítat,dát mu dudlíka a ukázat se mu,pak je chvíli klid a furt dokola,když usne tak na pár minut :confounded: už ať je večer,to naštěstí usíná po 21.00 a spí do rána do 5 :slight_smile:
16. srp 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já teď šílím z něho :sweat_smile: ale naštěstí neřve,jen mrčí,ale mě to deptá :dizzy_face:
16. srp 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se tu včera večer chtěla ukázat,ale od 20.00 nešel net :angry: čekala jsem hodinu a pak jsem šla naštvaná spát :angry: v telce prd a malej už taky spal,takže jsem se nudila :angry: ale jak vidím,stejně tu nidko nebyl,ale i tak jsem mohla lítat po jiných diskuzích,to byl zákon schválnosti,že jsem byla sama a nuda jako blázen :confounded:
17. srp 2008 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dnes to vypadá,že bude venku pěkně,že :wink: musím mrknout na počasí,pěknou neděli :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsem byla na dalsi kontrole, KTG v poradku, mimi ma tep ukazkovej, prohlizel me samozrejme jinej doktor a ten mel zas na nase velke mimi jinej nazor nez predchozi pani doktorka, ze jeste pockame, ze se to urcite rozjede samo blablabla....... puvodne me chtel zvat na kontrolu za tyden, pak jsme se teda domluvili na ctvrtku. No aspon jedna pozitivni zprava - vcera mi odesla hlenova zatka, sice to nic znamenat nemusi, ale treba jooo
19. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééééééééééééé linn no to už bude každou chvíli :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak to tě s bříškem už nepotkám co :frowning2: nebo by si to zítra ráno zvládla na procházku :wink:
19. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no každej doktor říká něco jinýho,to je jak u blbých,to samý i sestřičky v porodnici ohledně kojení :confused: fakt si to každá pak musí stejně udělat podle sebe
19. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ráno jsem jezdila s malým,tak jsem si říkala,jestli vás nepotkám,že jsem ani nemrkla na net,tak jsem nevěděla jestli nejezdíte :wink:
19. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, s těma doktorama je to fakt na houby, jak je pokaždé někdo jiný a každý si vede svou...

Many, v kolik je pro Tebe ráno? :wink:

My byli zas dneska na kontrole s krčíkem a poslala nás v pátek do Olmika na ultrazvuk, tak jsem zvědaavá, jak dopadneme, ale myslím, že Vojta nás prostě nemine...
19. srp 2008 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin - tak držíme pěstičky ať to má Jolanka co nejdřív dobrý :wink: jinak ráno vyrážím tak v 9.00 včera jsem vozila se sestřenkou a dneska taky přijede a možná i zítra,má vegáč,protože starší dcerušku má na prázdninách,tak má klid :grinning:
21. srp 2008 v 06:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co Linn neporodila nám už :wink: :slight_smile:
21. srp 2008 v 06:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
tak mam pro vas novinku, jestlii neporodim do nedele, tak v pondeli jdem na vyvolani :slight_smile:
21. srp 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn tak ti moc moc přeji aby jsi porodila do té neděle a určo porodíš :wink: a hlavně ať to máš rychlý,budeme moc moc držet pěstičky :wink:
22. srp 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Linn, tak to moc držím pěsti :sweat_smile:

My jsme tu teď pár dní měli moji mamku, tak jsem se sem nedostala. Dneska jsme zase lítali po doktorech kvůli tomu krčíku, byli jsme v olmiku na ultrazvuku, tak naštěstí se potvrdila ta lepší varianta, ale stejně budeme cvičit Vojtovu metodu - budeme jezdit do Šternberka do nemocnice:slight_smile:. Dnes jsem se tam nedovolala, tak snad v pondělí...
22. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Linn, moc drzime palecky!!! Kukni sem jeste, at vime, jestli rodis nebo ne :wink: :wink:

Cip, tobe preji pevne nerviky pri cviceni :frowning2: :wink: Mimca u toho delaji strasny randal :slight_smile:

U nas se vse uklidnilo, uz zase chodime na nocnik, slava! :slight_smile: :slight_smile:
23. srp 2008 ve 12:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravim, my cekame asi na to pondeli, pekny vikend. :slight_smile:
23. srp 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manza da pak Sebikovi fotky ke me do albicka, ale info pisne asi jen do ol.maminek, tak kdyz tak mrknete tam, sms samozrejme poslu :slight_smile:
23. srp 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na me zitra myslete, papa :slight_smile:
24. srp 2008 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, ještě pořád je šance, ale to by byl skoro zázrak :sweat_smile: Vzpomínám si, jak jsem doufala, že se třeba taky malá otočí na poslední chvíli :wink: Každopádně držím pěsti, ať máš pohodový porod :dizzy_face:

Jinak my jsme dostali doporučení na RHB kvůli tomu krčíku, takže zítra tam budu volat a snad začneme co nejdříve. Budeme chodit do Šternberka, tak jsem zvědavá, jak budeme zvládat dojíždění...
24. srp 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Linn - myslíme na tebe :wink:
cipin - moje ségra taky budou muset kamsi jezdit cvičit tu Vojtovu metodu :frowning2: to je to,na co jedeš ty?Malej má 2 týdny a že se furt otáčí na jednu stranu,no prý miminka hodně brečí u toho :frowning2: chudáčci malí :frowning2: tak ať jsou všichni brzo zdraví a netrpí :wink:
no doufám,že Laďouš je v pohodě,v kočárku a na zemi taky mívá hlavu na jednu stranu,ale v postýlce ji třeba otočí na druhou i ve spaní,tak to bude dobrý,že jo :wink: nemusím to říkat doktorce,že ne :wink: jinak já furt krvácím,jsem z toho hotová,v sobotu jsem prášky vyhodila do koše,nebudu to polykat,to vůbec nemá cenu,já už to mám tak 16 dní :frowning2: no síla
25. srp 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se mějte pěkně a Linn držíme pěstičky :wink: zachvíli povalíme na procházku,teď mi usnul doma,tak počkám,pak nakrmím a povalíme,dnes už to vypadá na lepší počasí,zatím pa pa
25. srp 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem nakoukla do Ol. maminek a Linn už to má za sebou - Sebíka je pěknej kousek, 4,45 kg a 50 cm :astonished: GRATULUJU :sweat_smile: :dizzy_face:
25. srp 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, jj taky budeme cvičit Vojtovku, kam bude chodit Tvoje ségra? My do Šternberka... A v zásadě máme asi hodně podobný důvod.

Já Vojtovku znám trochu ze školy, je to pro maminy dost drsný, ale říká se, že děti tak křičí ne že by je to tak bolelo, ale prostě proto, že je cpeš do polohy, která se jim nelíbí. Tak jsem na sebe zvědavá, jak to budu snášet. No jdeme až za docela dlouho 12.9. dřív neměli volno, tak mě to štve :frowning2:
25. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek