• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
ahoj holky :slight_smile: mně taky linn včera posílala sms,tak jsem jí už gratulovala :grinning: no parááááda,ten je velikej :slight_smile: teda kde je matessa :wink: asi se tu s náma nudí,že,jak sem moc nechodíme :wink: a nebo má hodně prace :wink: no já to tady polítám a taky půjdu něco dělat než půjdeme ven :slight_smile: ale prvně nás čeká paní doktorka,dnes má Laďoušek 3 měsíce,toto letí a jdeme do poradny
26. srp 2008 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cip - zatím nevím kam budou jezdit :unamused: pak ti napíšu,třeba se tam i potkáte,no hlavně ať to máte všichni co nejdřív dobrý,ať ty vaše děťátka tam moc netrápí :frowning2: bobánci malí :frowning2: chudáčci :frowning2: jééé já se asi rozbrečím z toho :cry: mizím pa pa
26. srp 2008 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak hlásím,že měříme 62,5 a vážíme 6 530 g a píchanec jsme ještě nedostali :wink:
26. srp 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobré ráno maminky :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus :slight_smile:

LINN, strasne moc ti gratuluju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Doufam,ze jste v poradku a zdravi a ze brzy podas echo :wink: Tak a uz jsme kompetni,co? :grinning:

Juuva, MANY se po me shanela,to je tak krasny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Jsi me fakt potesila :wink: Jsme s malou nemocne :unamused: Ale N. je aspon strasne hodna :grinning: Skoro o ni nevim,sama si hraje,sama si jde na nocnik (tuk tuk tuk-at to nezakriknu!!!) a sama si ho jde po sobe vylit do zachodu...obcas ho teda zvladne vylit na břuško :confounded: :grinning: No u nas proste panuje mirumilovna nalada-obdobi klidu...ale zase prijde bourka,to se nebojim :grinning:

CIP, co vojtovka?Jojo,ty miminka nebreci bolesti, ale nelibi se jim to. No kdyz jsi na to pripravena,tak to zvladnes v poho..za chvili si na to zvyknete obe dve :wink:
27. srp 2008 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj matessa :slight_smile: teda tak ať jste brzo zdraví :wink: včera jsem na městě potkala tvýho mužíčka,ale nevšiml si mě,tak jsme na něho nechtěla řvát :slight_smile: jinak malá je teda šikulka s tím nočníčkem,tak ať jí to už vydží :wink: já už nemůžu spát,bolí mě záda z toho převalování,tak lítám po netu,než zase půjdeme ven :slight_smile: no ještě jsem nenarazila s kočárkem na cipin,ale tak snad se brzo potkáme a nebo si budeme muset dát přímo sraz :wink: no mohly bysme se sejít všichni,ale asi brzo,dokud je teplo si třeba sednout na klubu na zahrádku,na černý :wink: :grinning:
28. srp 2008 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam je to fine,protože i stoly nejsou moc u sebe a je to tam velký,tak nehrozí,že by nám šel od někoho kouř z cigaret do kočárku
28. srp 2008 v 06:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nééé, krucí!!! :angry: :angry: Psala jsem vám dlouhý (jak jinak :sunglasses: ) příspěvek a smazal se, darebák :unamused:

MANY-jo, Martin jezdí do Uničova skoro denně ke Svaťovi pro matroš (je instalater,kdybyste někdo potřebovali :grinning: ). Není můj mužíček, nejsme vzití (naštěstí :grinning: ) a klíďo sis na něj mohla zařvat :wink: :slight_smile: Já po něm taky občas řvu :fearful: :grinning:

SRAZ-super!!! Jsem samozřejmě pro! Hlavně pro to pivo :grinning: Néé,těším se i na vás :wink: Já můžu snad kdykoliv, ale asi ještě počkáme na holky, kdy budou moct ony... Ale LINN asi jen tak nepůjde,co?

Ty brďo, Ladíček už má 3 měsíce :astonished: :dizzy_face: To je fakt mazec! Už je z něj nádherný vysmátý buclatý okatý miminko :dizzy_face: :slight_smile: Co už umí? Pokecáte si spolu? :grinning: A zpívá si s taťkou u gytárky? :wink: :slight_smile:
28. srp 2008 v 09:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
šmarja Many, v kolik vstáváš???
28. srp 2008 v 09:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile:

Teda Many, taky bych chtěla mít Tvůj problém, že nemůžeš spát, jak jsme se přestěhovali z Prahy, tak oproti tam tomu bytu bydlíme teď (paradoxně) na rušnějším místě, tak jsem si říkala, že si nezvyknu a nebudu moct spát a je pravda, že od té doby co je malá, tak mi usnutí trvá cca 3 sekundy a vůbec tohle neřeším... Já těd posledních pár dní vyrazila kočárkovat až navečer, tak proto jsme se ještě nepotkaly, když to dobře vyjde a malá po ranním kojení ještě zabere, tak spíme i do desíti:slight_smile:

Jinak pro srazík jsem taky :dizzy_face:

Matess, instalatér se nám možná bude časem hodit, už teď je pozdě, pže to umakarťácký jádro mě pěkně štve. Proč jsme se nemohli z prahy přestěhovat i s tím nově zrekonstruovaným bytem???? :angry: :confounded: :grinning:
28. srp 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Maminy těhule :grinning: :grinning:

Martin od Lindy už dal do albíčka fotečky Sebíka tak jestli jste ještě nekoukly tak se koukněte,je moc krásnej :wink:
28. srp 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, já už jsem včera koukala, je ho pěknej kousek, jak kdyby měl jít zítra do školky :grinning: :zipper_mouth: Ale jinak samozřejmě krááásnej :sweat_smile: :dizzy_face:
28. srp 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: včera jsem sem vlezla,napsala pár řádků a chtěla mrknout na fotečky a vypadl mi net :angry: tak teď to musím dohnat :wink: jinak já vstávám brzo,protože chodím spát po 20.00 takže jsem vyspaná :grinning:
29. srp 2008 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no Sebastiánek je krásnej :slight_smile: a velikej :slight_smile:
tak jdu pověsit prádlo a zase tu budu šmejdit,než se malej probudí :grinning:
29. srp 2008 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, taky jsem změnila režim a místo kolem jednépo půlnoci chodím spávat někdy okolo desáté, ale stejně záleží, jak se malá v noci budí a jak dlouho jí po tom trvá než usne. Včera celej den bugřila apak večer usla po osmé a vzbudila se až před druhou na kojení, úžasné miminko :wink: Jen jsem si říkala, jak všude straší s tou pauzou mezi kojením max 6 hodin, jestli něco nedělám špatně :pensive:

Já mám prádlo teprve v pračce, tak doufám, že mi stihne uschnout, nějak se to tam kazí :angry:

Ráno jsme absolvovaly návštěvu polikliniky, pže jsem měla tesně před "porodem" toho megaklíšťáka, tak jsem se tam konečně dokopala na odběr krve. Měl s náma jít manža, ale nakonec musel do Brna, tak jsem z toho měla hrůzu, že budu muset sama ale naštěstí to prospala, takže pohoda. Ale je to najednou nezvyk, všechno posuzovat, jestli to tam půjde s kočárem a mrňouse pořád tahat s sebou :sweat_smile:
29. srp 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - já Ladíka taky vůbec nebudila :wink: a teď ho nakojím kolem 8 nebo 9 a spí až do rána do 5, takže spí tech 8 hodin :wink: ale jaksi teď začal chtít častěji přes den jíst,většinou chce po 2 hodinách,tak nevím,ale zase když mi to nedělá problém tak co,že,hlavně že spí v noci,akorát že vyrazíme ven a pak spěcháme domů zase papat :grinning: mám strach,aby třeba nechtěl víc a víc a neměl málo,ale snad ne :unamused:
maminky co máte zkušenosti :wink: poraďte :wink: prosím
30. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak možná se tu večer ukážu,dneska budeme zase sami doma,tatin hraje v Šumvaldě :wink: zatím pa pa
no jinak linn už by taky měla být doma,že :wink:
30. srp 2008 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcatka,

Cipin, ukaz nam nejake nove fotecky Jolanky,jsme (teda aspon ja :sunglasses: :grinning: ) baby zvedave :slight_smile: A to nocni kojeni...no ja nevim, ale asi bych ji nechala spinkat, pry ma byt jeden spanek takhle delsi,takze je dobre,ze ho ma pres noc...Ja uz si to moc nepamatuju,ale asi bych taky mela strach,ze si ji preucim na vstavani co 3 hodiny :rolling_eyes: Takze se hezky vyspinkejte :wink:

Many, Ladik ma 3 mesice, tak to muze byt ten RUSTOVY SPURT, (byva to nejak ve 3 a 6 tydnech a pak ve 3 a v 6 mesicich) deti rychleji rostou, takze potrebuji i casteji papani. No ale 3.mesic u nekoho byva takovy zlomovy, uz je to hold velkej chlapak, potrebuje si dat poradne do nosu :wink: Ale bud rada,ze spinka v noci a dohani to pres den :wink: Ze to neni naopak,jak to casto byva :confounded:
Tady je treba o tom spurtu clanek: http://www.moje-rodina.cz/miminka/rustovy-spurt

Ja jsem uz kolem 5.mesice pres den kojila co hodinu, takze jsme pomalu zacaly prikrmovat. Ale na to jeste mate cas. Uvidis,ze se to srovna :wink: To kojeni je ale veda,co? :slight_smile:
30. srp 2008 v 17:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - díky :wink: mrknu na to :wink:
Laďoušek mi teďka chrní a já se nudím :grinning:
30. srp 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
už jsem si početla,díky moc :slight_smile:
30. srp 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak uz jsme od vcerejska konecne doma :dizzy_face: tak se pomalu adaptujem. Sebik mel zloutenku, tak jsme si ten pobyt torsku prodlouzili. Vecer mrknu a zkusim napsat vic.
Krasnou nedeli.
31. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, to je fajn, že vás nakonec pustili a navíkend už jste doma :dizzy_face: Už se těším na podrobnosti. Co porodka, spokojenost?

Přidala jsem pár fotek, tak můžete mrknout :wink:
31. srp 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kopiruju vam sem, co jsem sepsala o porodu.
A pridala jsem nejake fotecky z porodky.
Cip, spokojenost, ale to vis, ze to jetaky tim, ze jsem nemela vicemene zadne problemy.
31. srp 2008 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze v pondeli jsme meli uzasny budicek ve ctyri rano (v noci z nedele jsem spala jak mimino, jsem nechapala, bala jsem se, ze nezamhourim oka) a pred patou jsme dorazili do porodnice. Mezi patou a sestou jsme se nachystali, presunuli nas na porodni pokoj, ja jsem absolvovala klystyr. Po seste hodine mi zavedli tabletu, pak se vystridali smeny, dostala jsem PA z Unicova a doktor stejnej jak loni . Do osme hodiny to bylo celkem v pohode, pomalu jsem zacala citit kontrakce, ale snesitelne a cca po 5 minutach. V osm mi pichli vodu, to jsem byla na dva cm, a temer okamzite se to rozjelo fakt hoooooodne, az do konce jsem mela kontrakce asi po dvou minutach, obcas mi prislo, ze tam ani zadna prestavka nebyla. V devet, po dost nesnesitelne hodine, jsem byla na tri - v tu chvili jsem si rikala, jestli to pujde touhle rychlosti, tak si to teda nedovedu predstavit. Po monitoru jsme se presunuli do sprchy, ktera mi tentokrat fakt docela pomohla a stravili tam docela dlouhou dobu. Mohlo byt tak trictvrte na deset, kdyz me PA prisla vysetrit a celkem sokovala me i sebe , ze jsem otevrena a jdeme rodit jeste stihla houknout na doktora, ktery pak rychle shanel pediatra a sestru z detskeho a pak jsem snad trikrat zatlacila a Sebik byl na svete. Vahou opet docela sokoval, drzime v porodce srpnovy rekord (no teda i v srpnu tady na koniku ) . Nastrih opet byl, zase se to hoji v pohode, akorat siti jsem tentokrat trochu citila.
Takze druhy porod byl uplne jiny nez ten prvni, mnohem rychlejsi, pripadalo mi teda, ze i bolestivejsi, ale spis to bylo tim, ze jsem mezi jednotlivyma kontrakcema nemela skoro zadny cas na odpocinek. A samozrejme jsem byla zase dost hystericka, to jsem si rikala, ze tentokrat se budu kontrolovat Jak to bylo tentokrat takove rychle, tak jsem byla uz v pondeli odpoledne celkem v pohode a ted mi ani nepripada, ze jsem pred tydnem rodila
Nadstandart mi tentokrat vysel hned od zacatku, za coz jsem byla fakt vdecna, v porodnici byl totiz opet natresk a ke konci tydne tam davali uz pristylky - takze byly v pokoji tri
Sebik mi uz v utery vecer pripadal trochu do zluta, ve stredu rano se to potvrdilo, takze ve stredu odpo az do ctvrtecniho rana byl na fototerapii, pak mu to trosku kleslo, tak mi ho dali na pokoj, ale v patek rano to mel opet horsi, takze z patku na sobotu se opet slunil , pak uz byly vysledky dobry, takze nas vcera pustiili, no me by propousteli uz ve ctvrtek, ale takhle jsme si to prodlouzili. Jak jsem nemela Sebika hodne casu u sebe, tak jsem se docela nudila, cucela na televizi, precetla hromadu casopisu, ale aspon jsem si odpocinula a nacerpala sily. Prvni noc dma byla celkem v poho, Sebik se probudil trikrat, tak snad to bude dnes taky dobry. Pres den byl taky hodnouckej, krome kojeni skoro porad spinka, no kdyby nam to takhle vydrzelo, tak budu stastna jak blecha.
31. srp 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, teda to byla rychlost...A držím pěsti, aby to tak vydrželo co nejdýl:slight_smile:
1. zář 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte devcatka,

Cipin, Jolanka je krasna kocicka :dizzy_face: :slight_smile: A jak se srandovne vzteka...to je bozi, uplne mi to chybi :wink: :slight_smile:

Linn, ahoj holky, tak jak se citis? Co hormony, nezlobi? Kamaradka ma deti taky takhle kousek od sebe a po prichodu z porodky byla celkem v pr...coz teda naprosto chapu :wink: Nez se vse nejak skloubi atd... Musi to byt narocny, jsi sikula :wink: Posilam klukum pusinky a tobe hodne sil :slight_smile: :wink:
A tvuj porodopis jsem s chuti prelouskla :wink: Uplne jsem si poslintala klavesnici :grinning: Ja nemela sice vyvolavany porod,ale ty stahy a pak i rychlost jsme asi mely podobne...zadna pauza na odpocinek...krizovy bolesti...fuj,au :frowning2: ale za 4hodiny bylo po vsem...No to jsem zvedava,co me ceka u druheho porodu :fearful: :slight_smile: Abych vubec stihla dojet do porodky... :slight_smile: Kruci,zase jsem se zasnila :sweat_smile: :grinning:

Many, dnes mas absenci, cekam omluvenku! :grinning: Nebo sis konecne schrupla dyl nez do sesti? :grinning:
1. zář 2008 ve 13:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, melo tam byt "ahoj holka"...neboj nespletla jsem se,vim ze mas samy chlapy :wink: A koukla jsem na fotky :wink: Sebik je krasne dopecenej :slight_smile: (vlastne podle te vahy spis prepecenej,co? :slight_smile: :wink: ) Je proste nadhernej :slight_smile:
1. zář 2008 ve 13:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi LINN, ja vedela,ze jeste neco chci :slight_smile: VSECHNO NEJLEPSI SAMUELOVI K SVATECKU!!! :wink:

Tak a uz fakt odchazim...leda ze by se tu toulala nejaka osamocena maminka,ktera by si chtela pokecat s osamocenou Mateskou...?
1. zář 2008 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsem holka magor :grinning: :grinning: :grinning: LINN, VSECHNO NEJLEPSI I TOBE K SVATECKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! MOC MOC MOC STESTI, ZDRAVI A KLUCI AT JSOU TI NEJHODNEJSI POD SLUNCEM :slight_smile: (teda az po Nellince... :grinning: )
1. zář 2008 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufam ze jsi Linda! :angry: :angry: :angry:
1. zář 2008 ve 13:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek