• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Jé, tak to se taky přidávám, všechno nej :dizzy_face:
1. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Baf!
2. zář 2008 ve 13:34  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Cauky, dekujeme za pranicka :dizzy_face:
V albu mate Sebinka ze vcerejska, ale uz se zacina ozyvat, tak jdu kojit :wink:
2. zář 2008 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
many sem chodi vic než do května :frowning2: :cry: ach joo linn ty jsi porodila? :astonished: no velka gratulace :slight_smile: :dizzy_face: a muzu se zeptat se kterym doktorem ses potkala?? :slight_smile:
2. zář 2008 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, no tady je teda dneska zivo :wink: ale my jsme byli teda taky dnes cele odpo venku, Samik se dokonce koupal v bazenku.
Adrous, u porodu jsem mela Dr.Latala, stejne jako u prvniho :wink:
3. zář 2008 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jdu zase pozdravit. dneska jsem se rozhodla rázně zakročit proti blinkání a dávám pít jen z jednoho prsu, z druhýho maximálně cucnout. FUnguje to, dneska místo šavloidního "blití" toho bylo trochu míň :frowning2: :unamused: :confounded:

Sebík je krásnej :dizzy_face:
3. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
No teda, už jsem si zvykla po ranu cist prispevky od Many a ona nikde :fearful: :unamused: Tak doufam, ze jste o.k. :wink:

Cip - a ty jsi kojila z obou prsu? Uz od narozeni? To opravdu mohlo byt tim, asi byla přepitá...Já si myslím, že je lepší jedno kojo levíčko, další kojo pravíčko... :grinning: Ať Jolanka pořádně nasosá toho hustšího zadního mlíčka.

Ale když budete hodně blindit pořád, tak to řekni Dr. Třeba budete mít to co my (a snad 50% dnešních dětí)-nějaký ten gastro...blabla reflux, jsou na to speciální zahušťovací "předkrmy" (NUtriton-je to takový gel,dává se to před kojením lžičkou) nebo pro nekojící přímo spešl druh UM. Ale my jsme to nepoznali skrz blinkání, ale malá mívala hrozivý dvouhodinový záchvaty, kdy fakt nepomohlo vůbec nic...jen jsme slyšeli, jak jí to tam lítá nahoru dolů...a občas se tím jakoby dávila :unamused: A to samý mi teď říkala i známá, mají to taky :slight_smile: Ale není to nic vážnýho, nemají vyvinutou nějakou přepážku mezi jícnem a žaludkem...Jak potom papkají normoš jídlo,tak už jim to nedělá :wink:
Nám řekli v nemocnici, že je to pomalu civilizační choroba :slight_smile:

Šmarja, zase tady chytračím, radši jdu něco dělat :unamused: Nechci tady dělat přednášky :zipper_mouth: Kdyžtak to zase nečtěte :grinning:
4. zář 2008 v 09:15  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak mám chvilku času na net,tak vás jdu pozdravit :grinning: malej spinká v postýlce,tak než půjdeme ven,tak budu šmejdit někde tady :grinning:
tak už tu máme i Linn :wink: doufám,že se ti daří :wink:
cipin - sestra má taky měsíčního chlapečka a furt jí ublinkává,taky je z toho hotová,mně to dělal Ladík taky,bylo to i tím,že sebou hodně házel,tak si to z žaludečku vytřepal,ale i tím,že byl přepapanej :grinning: taky jsem furt měla strach,aby neměl hlad a až do dvou měsíců jsem mu dávala z obou prsou :grinning: teď už mu dávám jen jedno,ale chce už každý 2 hoďky baštit :grinning:
adruš - já se snážím ukázat všude :wink: ale třeba mám smůlu,že na květnu zrovna nidko není :frowning2:
4. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Matess, já kojím jen z jednoho, ale někdy máme doma nenažrana, takže někdy prostě musím dát i to druhé. Teď už to dělám tak, že jí ho dám, ale jakmile trochu poleví, tak ho zkusím sebrat. někdy si toho všimne, tak jí ho dám zase zpátky a tak pořád dokola, až to nakonec zvládne bez něj. Zatím vypadá, že se to zlepšilo, tak snad jsme na to vyzrály a bylo to tím... Ale doktorce se o tom radši zmíním, pro jistotu...

Holky, vy to asi všechny budete vědět, kam se v Uničově chodí na ten screening kyčlí? Doktorka mi to vysvětlovala, že někde na poliklinice, ale já už to zapomněla, pomalu už máme čas tam zajít, tak ať tam pak nebloudím...

Včera bylo venku na padnutí a dneska zas váhám, kdy začne pršet... Ještě jsem nebyla schopná pořídit pláštěnku na kočár, tak by to bylo nemilé, kdyby nás to někde chytlo :confounded: Jinak je tam supr počasí, ani vedro ani zima a vrátí se nám ze světa tata, tak ho půjdeme vyzvednout na nádr, snad nám to vyjde :wink:
4. zář 2008 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cipin - já byla s Laďouškem včera :wink:
4. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
je to normálně na poliklinice,víš kde ta je :wink:
4. zář 2008 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé, jsme se potkaly:slight_smile: Many, tak mě napadá, jestli má Tvoje ségra měsíčního chlapečka a rodila ve šternberku, to jsme se možná potkaly :sweat_smile:
4. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aha víš, jdeš dovnitř a furt rovně až dozadu i s kočárkem tam můžeš jít,ale doktor tam byl včera,je tam jen sudý týden od 16.00 do 17.00 ale ona ti napíše doktorka papír :wink:
4. zář 2008 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
rodila 8.8.2008
4. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
když budeš chtít tak tě pak na ty kyčle doprovodím,stejně chodíme s Laďouškem pořád ven :wink:
4. zář 2008 ve 13:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
včera to bylo něco hroznýho,nekonečný,tam bylo miminek jak much :grinning: a trvalo to dlouho,my tam šli schválně až po 16.15 a doma jsme byli až v 18.00 no síla,příště půjdu tak o půl,bylo to nekonečný,nejsem si jistá,ale mám za to,že za 14 dní má dovču doktor :unamused:
4. zář 2008 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
když jsme byli poprvé tak to bylo rychlý,ale včera,no síla :grinning:
4. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
cip kde jsi,krmíš :wink:
4. zář 2008 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Už jsem zase tu a víš, jak tam jsou?Mudra nám říkala, že tam máme jít mezi 5-7 týdnem, tak se pak můžem domluvit, to by bylo fajn...
4. zář 2008 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, Ty už jsi to psala... My už ten papír asi máme, musím mrknout...
4. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tě asi prošvihla:frowning2: :frowning2: On tam je takhle každý den? nebo jen ty středy? Jestli jen ty sudý středy a byl tam včera, tak je to docela blbý, jestli má za 14 dní dovču, to bychom tam mohly jít zase až za měsíc a to je trochu pozdě:frowning2:
4. zář 2008 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Smůla :frowning2: :cry: , ještě večer mrknu, snad do té doby některá ještě nakouknete...
4. zář 2008 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
měla jsem tu mamku,no tak uvidíš za těch 14 dni,třeba nebude mít dovču,ale mám za to,že mi říkala doktorka ať tam jdu teď že pak bude mít dovču a šla bych hodně pozdě :unamused: no však uvidíš,ale to ti teda měla doktorka sama připomenout a napsat datum,kdy tam jít,mně to teda tak udělala :unamused: no kdyžtak se tam s tebou za těch 14 dní projdu a uvidíme nebo jdeš k doktorce do té doby :wink:
4. zář 2008 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě to včera jako na potvoru nefungovalo:frowning2:, ale stejně je to jedno... V úterý jdeme do poradny, tak se tam asi zaskočím podívat, jak to je... Ten papír už mám a ona mi to tam dokonce napsala, že tam je jen každou sudou středu :pensive: Jen si nějak neuvědomuju, že by mi to říkala, takže jsem ho sbalila, založila a myslela, že tam je normálně každý den :cry: No uvidíme, kdyby neměl dovču, tak by to bylo v pohodě, jinak to budeme muset nějak vymyslet... :confused:
5. zář 2008 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate? Nejak se mi nechce psat... Je tam hnusny pocasi,potrebuju kafe :confounded:
8. zář 2008 v 08:50  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
Matessa, já jsem dnes taky vyloženě ve formě :confounded:
8. zář 2008 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
cipin - tak příští má teda dovču,segra mi to říkala,jde tam tu další,tak klidně se projdu stebou,ale taky už jí varovali,že tam má jít raději až po půl 5 :wink:
holky jste měly včera divnej den :wink: nebo co :wink:
jinak cipin tebe jsem konečně viděla na živo jak si jela minulý týden s manžílkem a ještě tam byl nějaký kluk s kočárkem,my jeli autem,šli jste kolem kaspecu po cilkostesce,že jo :wink: já čučela a říkala jéééé to je cipin :grinning: :grinning: :grinning: a Laďa kdooo,říkám - to je z netu maminka :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak já byla ráno zase venku s Laďouškem a po 12.00 jsem ho nakojila a dala spát až teď vytuhl,ale co - furt nespal tak jsem si ho předchvílí vytáhla do postele a vykládali jsme si,a jak ze mě cítil mlíko,tak se furt za mnou sápal a převalil se na bříško :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale zpět mu to nešlo :grinning: :grinning: :grinning: jsem si ho musela rychle vyfotit :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
cau holky, zdravime - tak toho ortopeda muzete ve stredu pozjistovat, taky tam musime v sesti tydnech, v porodnici nam totiz kycle vubec neprohlidli, ortoped mel dovcu.
A klidne bysme se mohly nekdy na prochazku domluvit, manza se obvykle vraci z prace ve ctyri, takze treba nekdy na pul patou by to slo :slight_smile:
Ladik je sikulka, Samik se mi prvni prevracel z briska na zada.
9. zář 2008 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek