• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
vsak kdyz se place stestim, tak je to krasny :wink: jojo jdu k polakovi, ty jsi u nej taky byla?
17. led 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,taky jsem byla u něho,hned šel manžílek semnou do ordinace,chvíli snama mluvil a zapisoval cosi do počítače a pak mi hned dělal ultrazvuk - to dělá na břiše jen,takže jsem si trochu stáhla kalhoty a manžílek stál u něho a taky se díval na mimčo :grinning:
17. led 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to mate fajn, to pokud si manza nevezme volno dostatecne dopredu, tak mame smulu, ale zatim to vychazi tak fajn, ze se mnou vzdycky byl i u doktora, sice v cekarne, ale psychicka podpora dobra...a na ten pristi patek mu taky vychazi volno, takze pojede se mnou a chce mimicka videt
17. led 2008 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak pokud to vaše mimčo ukáže,tak ti řekne co čekáte pokud chcete :wink: ten náš Ladík to tenkrát schovával,ale maminka co byla po mně,tak jí hned řekl,že čeká kluka :wink: tak se máte na co těšit :grinning: a dal mi 3 fotečky zdarma,tak uvidíš
17. led 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee ja se tesim :dizzy_face:
17. led 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja strasne moc chci vedet co to bude...a to myslis, ze nam to treba i ukaze uz v tom 13.tt?????to je teda rychlost
17. led 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,to ho vem sebou a bydlíte v Olmiku nebo v Litovli,teď si nejsem jistá :sweat_smile:
17. led 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlime uz asi 4 roky v olomouci :wink: tak ja ho vezmu, se tesi jak malej :grinning: a co tvoje nevolnosti a tak?dobry?jak se citis?
17. led 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,pokud to ukáže tak ti řekne,hodně holkám tak Polák řekl,to vím od kamarádek,ty to věděly a já ne :frowning2: ale už to vím :grinning:
17. led 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja si myslim, ze ten nas bude taky stydlin a dozvime se to pozdejc, ale snad to nebude tajit do porodu :fearful:
17. led 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mně je úplně super,jako bych nebyla těhu :grinning: akorát večer mě hodně bolívá břicho a píchá mě na vaječníkách,ale je vše v pořádku,říkala,že sou to vaziva,.. jak se roztahuje děloha,jinak mám brat 3 hořčíky denně a pokud to bolí,tak si mám klidně dát dva zaráz :wink:
17. led 2008 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no třeba to ukáže :grinning: to jen ten náš schovával,ale dnes to ukázal :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak ja zatim v pohode...ale uz dva tydny musim nosit tehotensky kalhoty, protoze miminkovi asi uz nestacil prostor v normalnich kalhotech, tak mam trosku stresy abych nebyla machna :frowning2:
17. led 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fajn, ze ti je uz dobre, a co delas cely dny doma?ja kdyz se neucim, tak se strasne nudim!!!!
17. led 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale zase lepsi, nez kdybych byla v praci :grinning:
17. led 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj,já nosila těhukalhoty už myslím tak od 7t. protože jsem nosívala těsný bokovky,tak abych to tam neutlačovala,jsem se bála kvůli potratu,teď jsem si musela už kupovat nový,tamty jsem neoblíkla,jeli jsme s manžilkem do Litovle,tam mají výběr jako ďas :grinning:
17. led 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kde v litovli?u alberta????jinak tam o zadnym obchodu nevim..
17. led 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,takže ty jsi taky doma a ty studuješ dálkovou nebo normálně výšku :wink:
17. led 2008 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééééé já si teď nevzpomenu jak se to jmenuje,na náměstí jsme zaparkovali,šli do uličky přes most,tam se to opravuje - a je to obchod pro těhulky a pro miminka
17. led 2008 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, to je obchod u alberta, kousek odtamtud bydli moji rodice, ten most se tedka spravuje ze?no studuju to dalkove, zatim to jde, ale netusim, jaky to bude az bude miminko, ale tak snad se to da...uvidime
17. led 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vedle je Šárka nebo že to k tomu patří se mi zdá,že mi to říkala segra,já to tam taky moc neznám,já jsem v Litovli jednou za čas,naposledy jsem tam byla v červenci pučovat šaty na svatbu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a na jak dlouho tu školu ještě máš :wink:
17. led 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, to je presne ten obchod jakej myslim :wink: vedle je ta sarka, tam maji bavlnky a veci na siti a vzadu obchod s oblecenim a na druhe strane maji veci pro maminky a miminka, ja v tom obchode nidky zatim nebyla
17. led 2008 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, nno ted jsem zacla a je to na tri roky
17. led 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
taky si furt říkám,že jsem měla jít na nějakou tu dálkovou,jenže mně se tak nechce učit :grinning: :grinning: :grinning: ale bylo by to dobrý,teď má maturu každý tutan,tak to chce něco víc :grinning: nebo budu dělat pořád dělnici :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2008 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak uvidíš,třeba to v pohodě zmákneš i s mimčem :wink: odstříkáš mlíko a povalíš do školy :grinning: kam jezdíš :wink:
17. led 2008 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já tě dobře zpovídám,že :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je jak u výslechu :grinning: :grinning: :grinning:
no, to jsem prave rikala taky a jsem za to rada a ma clovek i vetsi moznosti, no ted se mi to rika, treba to ani nedodelam :pensive: :sweat_smile: ale snad jo, zatim v pohode :wink: u me byl problem se spis dostat, ja jsem to zkusila jen po mature a kdyz se nedarilo tak jsem se na to vykaslala a minulej rok jsem mela takovej napad, tak jsem si rikala, kurna zkusim to a ono to vyslo, az me to sokovalo
ne dobry, zatim jsem schopna odpovidat :wink: no ja jsem lenoch, chodim do olomouce :sweat_smile: a do skoly se chodi jednou za dva, tri tydny nekdy az mesic a jenom v patek od 8 do 16 takze casu tam za mesic sktravim max. dva dny :wink:
17. led 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a v tom obchodě jsem si koupila mandžestrový lacláče za 1 200,- a v Uničově jsem měla těhu rifle - bokovky - za 1 100,- to byl blbej nápad je kupovat,mě to nenapadlo,že vyrostu třeba trochu v zadku a prodavačka neporadí,ta chce prodat :angry:
17. led 2008 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek