• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Holky, tak jsem se stavovala zeptat na ty kyčle a doopravdy má tu dovolenou, takže bude až 1.10. Linn, tak se tam asi potkáme a docela jsem ráda, já si totiž pořád nejsem jistá, kde to tam je. Dneska mi to tam vysvětlovala jedna sestřička (ptala jsem se totiž někde jinde) a stejně pořádně nevím :grinning:
A ten ortoped v tom šternberku tu dovču má nějak dlouho, měl ji i když jsme tam byly my, taky nás nikdo neprohlídl a s takovou to bude poprvé až v devíti týdnech :angry:

Many,jj to jsem byla určo já:slight_smile: Když jsem Tě tu poprvé zahlídla, tak jem reagovala stejně. Jéé, to je určitě Many a manža nechápal :sweat_smile: :grinning:

My se byli dnes vyfotit jako rodinka na památku a ať máme fotky pro prarodiče atd., tak jsem zvědavá, jaký ty fotky budou :confused:
9. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my na tom emiminu, kam chodim uz od tehu, zrovna prozivame porod on-line :grinning: Jedna maminka uz ceka treti miminko a pres noc se ji to rozbehlo,zatim je doma,tak nam vse popisuje :grinning: Jsem nervozni, je to tak napinavy...ale kdo za me uvari,kdyz musim sedet tady? :unamused: :slight_smile:
10. zář 2008 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin, jj, to bysme mohly vyrazit spolu, nam uz v te dobe bude cca tech sest tydnu :wink:
Matessa. tak co? Uz porodila? No ja bych se pri tretim ditku asi radeji doma moc nezdrzovala, aby to pak stihla dojet :wink:
pekny den
10. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
matessa - tak co už porodila :wink: asi jo,že :grinning:
10. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak u nás pan doktor dovču v porodnici neměl a kyčle dobrý a teď taky zatím,jdeme v půl roce,jinak teď se za to neplatí až v těch 6 měsících,tak si nemusíte chystat korunky :wink: tak jdu do vany a lehnout,ale ještě se musím ukázat na jiných diskuzích :grinning: dobrou noc a sladké sny :grinning:
10. zář 2008 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, ta prohlídka kyčlí se platí těch 30 Kč? Nebo je to jako prevence zadáča? Já abych měla s sebou, jak nejsem zvyklá z těhu a z poraden, tak by to byl docela trapas:frowning2:

Linn, určitě, budu jen ráda :dizzy_face:

Porody online jsou vzrůšo :wink:
10. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin neplatí se , prý až v půl roce :wink: takže já už si pak penízky budu muset vzít,ty ještě nee :wink:
11. zář 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminky :slight_smile: tady už to taky vázne co :wink:
12. zář 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Many :slight_smile: tak co s tou spolecnou prochazkou ? Nez se nam uplne zhoris pocasi :wink:
12. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, jsem tady :grinning:
12. zář 2008 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se tady pekne sesly, co? :slight_smile:
12. zář 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuva a je nas vic :grinning: :sunglasses:
12. zář 2008 ve 13:09  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem az ted ulozila malou :unamused: Nejak mi po obede zacala malo spat,tak ji davam o trochu pozdeji...
12. zář 2008 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Samousek tenhle tyden taky spava tak max.hodku a pul, driv i tri :sweat_smile:
12. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
muzu se vetrit na prochazku? :confused:
12. zář 2008 ve 13:11  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, presne jako u nas :frowning2: Nejaky divny tlak ci co? A co Sebik, je hodnouckej?
12. zář 2008 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No urcite, ale jak jsem psala uz driv, ja muzu jen odpo a nejlip az po ctvrte hodine, mozna by to slo i driv, ze bych Samouse asi soupla k babicce, s obema si asi zatim netroufnu
12. zář 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, me by to taky vyhovovalo az odpoledne,az se mala vyspi...ale na me neberte ohled, nejak bych to vymyslela :wink: Jen musim zjistit autobusy, prze jsem nemobilni :( Tak trebaaa....v utery, po te ctvrte hodine?
12. zář 2008 ve 13:18  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
S utery m si nejsem jista, jestli neco nebudem mit, radeji streda, dej pak vedet ty autobusy.
12. zář 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky,tak jsem teď nakoukla a vy tu byly,no mně už se vzbudil Laďoušek,tak pak se tu ukážu a když né dnes tak zítra večer,tatin hraje,tak se budu nudít a pro tu procházku jsem pro pro pro :wink: doufám,že neomarodím,něco na mě leze,byla jsem v lékárně a uvalila za mě a tatina 500,- :fearful: oba nás hodně bolí v krku a pro ty kojící matky taky prd mají :angry: mizím zatím pa pa
12. zář 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jsem tu taky, sice pozdě, ale přeci:slight_smile: Na procházku se ráda přidám, od pondělak do středy je mi vcelku jedno kdy, ve čtvrtek mizím ještě řešit resty do prahy a vrátíme se až v sobotu... Tak by bylo fajn, kdybychom to nějak vyladily, ať se můžu přidat:slight_smile:
12. zář 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: teda to se ochladilo,že :angry: dnes jsem ještě nebyla s Laďouškem venku,není mi moc dobře,pokud se budu později cítit líp,tak bych navečer aspoň nachvíli s ním vyrazila,aby neřekl,že ho nevyvětráme :grinning: no a večer se tu snad ukážu,uvidím jak mi bude,pokud nepůjdu spát,musím mrknout na netu jestli jsou tu nějaké rady co si ještě můžu dát,když kojím,jestli i ten paralen :unamused: ale do toho se mi moc nechce :unamused:
13. zář 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk :wink: jinak našla jsem si nějaké stránky co můžeme na to nachlazení :wink: tak vám sem dám odkaz taky :grinning:
13. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak v lékárně jsem si koupila Preventan Quattro - jsou to tablety na cumlání,ale je to síla je jich tam 12 a stojí to 100,- a cucají se jedna ráno a jedna večer :unamused: no tak třeba budou tak dobrý,že rychle zaberou a v lékárničce jsem našla ještě z těhoteství Septisan - taky na cumlání :wink: tak to je pro kojící maminky i těhulky :wink: kdyby matessa náhodou :wink:
13. zář 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teď se cítím trochu líp,akorát se teda potím jako blázen :grinning: jo a piju čaje na nachlazení od Lerosu,to se doufám smí :grinning:
13. zář 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak vy nikde tak zatím mizím za jinýma maminkama :grinning:
13. zář 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, tak jsme se zas minuly :wink: ja jsem vkladala nejaky veci na MMB a na konika nemrkla, s Preventanem ma hodne dobry zkusenosti, preju brzke uzdraveni a vsem krasnou nedeli
13. zář 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn - už se cítím líp ale manžílek zatím moc,on jak měl ještě tu zábavku a zpíval a venku se tahal s aparaturou,... tak je mu hůř,snad to bude lepší a lepší,akorát mám strach,že to leze i na malýho,počkám co bude dělat,ale večer jaksi více chraptěl asi dostává rýmečku :frowning2: tak nevím nevím co dělat,jestli letět k doktorce a nebo stačí kapak libenar nebo koupit něco jinýho :frowning2: trošku kašlal,ale to mohl,že ho něco škrabalo,... no uvidím až se probudí jak bude vypadat,mám z toho hrůzu :frowning2: no jo první mimčo,žádný zkušenosti :frowning2:
15. zář 2008 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, omlouvam se, ze jsem se uz neozvala, ale pres vikendy se vetsinou nedostanu na net...a taky ted ve volnym case chodim do bytecku skrabat omitky :unamused: :slight_smile:

MANY, tak jak vam je? Teda hlavne Ladickovi? Posilame pusinky, at se mu bacily vyhnou! Rymecka je u takovych drobku na prd...ale na druhou stranu-je to porad "jen" rymecka (tak se vzdycky utesuju ja :slight_smile: )To pocasi je HNUS, VELEBNOSTI!

JOLANKO, vsechno nejlepsi k svatecku!!!!!! :slight_smile: :slight_smile:

Tak ja nevim s tim srazikem :frowning2: Byl by teda ve stredu...ale asi pockame, co se vyklube u Kozliku,ne? No prinejhorsim se sejdeme na jare :grinning: Hele a v Unicove se neda jit nekam...ja nevim...nekam "dovnitr", kde se nekouri a kde se da byt chvili s detma?
15. zář 2008 v 09:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek