Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
cipin
9. zář 2008
Holky, tak jsem se stavovala zeptat na ty kyčle a doopravdy má tu dovolenou, takže bude až 1.10. Linn, tak se tam asi potkáme a docela jsem ráda, já si totiž pořád nejsem jistá, kde to tam je. Dneska mi to tam vysvětlovala jedna sestřička (ptala jsem se totiž někde jinde) a stejně pořádně nevím 😃
A ten ortoped v tom šternberku tu dovču má nějak dlouho, měl ji i když jsme tam byly my, taky nás nikdo neprohlídl a s takovou to bude poprvé až v devíti týdnech ]-(

Many,jj to jsem byla určo já🙂 Když jsem Tě tu poprvé zahlídla, tak jem reagovala stejně. Jéé, to je určitě Many a manža nechápal :-N 😃

My se byli dnes vyfotit jako rodinka na památku a ať máme fotky pro prarodiče atd., tak jsem zvědavá, jaký ty fotky budou =-)
matessa
10. zář 2008
Holky, my na tom emiminu, kam chodim uz od tehu, zrovna prozivame porod on-line 😃 Jedna maminka uz ceka treti miminko a pres noc se ji to rozbehlo,zatim je doma,tak nam vse popisuje 😃 Jsem nervozni, je to tak napinavy...ale kdo za me uvari,kdyz musim sedet tady? :-| 🙂
linn
10. zář 2008
Cipin, jj, to bysme mohly vyrazit spolu, nam uz v te dobe bude cca tech sest tydnu 😉
Matessa. tak co? Uz porodila? No ja bych se pri tretim ditku asi radeji doma moc nezdrzovala, aby to pak stihla dojet 😉
pekny den
manyautor
10. zář 2008
ahoj holky 🙂
matessa - tak co už porodila 😉 asi jo,že 😃
manyautor
10. zář 2008
tak u nás pan doktor dovču v porodnici neměl a kyčle dobrý a teď taky zatím,jdeme v půl roce,jinak teď se za to neplatí až v těch 6 měsících,tak si nemusíte chystat korunky 😉 tak jdu do vany a lehnout,ale ještě se musím ukázat na jiných diskuzích 😃 dobrou noc a sladké sny 😃
cipin
10. zář 2008
Many, ta prohlídka kyčlí se platí těch 30 Kč? Nebo je to jako prevence zadáča? Já abych měla s sebou, jak nejsem zvyklá z těhu a z poraden, tak by to byl docela trapas😞

Linn, určitě, budu jen ráda x-)

Porody online jsou vzrůšo 😉
manyautor
11. zář 2008
ahoj holky 🙂
cipin neplatí se , prý až v půl roce 😉 takže já už si pak penízky budu muset vzít,ty ještě nee 😉
manyautor
12. zář 2008
ahoj maminky 🙂 tady už to taky vázne co 😉
linn
12. zář 2008
Ahoj Many 🙂 tak co s tou spolecnou prochazkou ? Nez se nam uplne zhoris pocasi 😉
matessa
12. zář 2008
ahoj, jsem tady 😃
linn
12. zář 2008
Tak jsme se tady pekne sesly, co? 🙂
matessa
12. zář 2008
juuuva a je nas vic 😃 😎
matessa
12. zář 2008
ja jsem az ted ulozila malou :-| Nejak mi po obede zacala malo spat,tak ji davam o trochu pozdeji...
linn
12. zář 2008
No Samousek tenhle tyden taky spava tak max.hodku a pul, driv i tri :-N
matessa
12. zář 2008
muzu se vetrit na prochazku? =-)
matessa
12. zář 2008
Linn, presne jako u nas 😞 Nejaky divny tlak ci co? A co Sebik, je hodnouckej?
linn
12. zář 2008
No urcite, ale jak jsem psala uz driv, ja muzu jen odpo a nejlip az po ctvrte hodine, mozna by to slo i driv, ze bych Samouse asi soupla k babicce, s obema si asi zatim netroufnu
matessa
12. zář 2008
Linn, me by to taky vyhovovalo az odpoledne,az se mala vyspi...ale na me neberte ohled, nejak bych to vymyslela 😉 Jen musim zjistit autobusy, prze jsem nemobilni 😞 Tak trebaaa....v utery, po te ctvrte hodine?
linn
12. zář 2008
S utery m si nejsem jista, jestli neco nebudem mit, radeji streda, dej pak vedet ty autobusy.
manyautor
12. zář 2008
ahoj holky,tak jsem teď nakoukla a vy tu byly,no mně už se vzbudil Laďoušek,tak pak se tu ukážu a když né dnes tak zítra večer,tatin hraje,tak se budu nudít a pro tu procházku jsem pro pro pro 😉 doufám,že neomarodím,něco na mě leze,byla jsem v lékárně a uvalila za mě a tatina 500,- 😕 oba nás hodně bolí v krku a pro ty kojící matky taky prd mají ]-( mizím zatím pa pa
cipin
12. zář 2008
Holky, jsem tu taky, sice pozdě, ale přeci🙂 Na procházku se ráda přidám, od pondělak do středy je mi vcelku jedno kdy, ve čtvrtek mizím ještě řešit resty do prahy a vrátíme se až v sobotu... Tak by bylo fajn, kdybychom to nějak vyladily, ať se můžu přidat🙂
manyautor
13. zář 2008
ahoj holky 🙂 teda to se ochladilo,že ]-( dnes jsem ještě nebyla s Laďouškem venku,není mi moc dobře,pokud se budu později cítit líp,tak bych navečer aspoň nachvíli s ním vyrazila,aby neřekl,že ho nevyvětráme 😃 no a večer se tu snad ukážu,uvidím jak mi bude,pokud nepůjdu spát,musím mrknout na netu jestli jsou tu nějaké rady co si ještě můžu dát,když kojím,jestli i ten paralen :-| ale do toho se mi moc nechce :-|
manyautor
13. zář 2008
kuk 😉 jinak našla jsem si nějaké stránky co můžeme na to nachlazení 😉 tak vám sem dám odkaz taky 😃
manyautor
13. zář 2008
jinak v lékárně jsem si koupila Preventan Quattro - jsou to tablety na cumlání,ale je to síla je jich tam 12 a stojí to 100,- a cucají se jedna ráno a jedna večer :-| no tak třeba budou tak dobrý,že rychle zaberou a v lékárničce jsem našla ještě z těhoteství Septisan - taky na cumlání 😉 tak to je pro kojící maminky i těhulky 😉 kdyby matessa náhodou 😉
manyautor
13. zář 2008
teď se cítím trochu líp,akorát se teda potím jako blázen 😃 jo a piju čaje na nachlazení od Lerosu,to se doufám smí 😃
manyautor
13. zář 2008
tak vy nikde tak zatím mizím za jinýma maminkama 😃
linn
13. zář 2008
Many, tak jsme se zas minuly 😉 ja jsem vkladala nejaky veci na MMB a na konika nemrkla, s Preventanem ma hodne dobry zkusenosti, preju brzke uzdraveni a vsem krasnou nedeli
manyautor
15. zář 2008
ahoj holky 🙂
linn - už se cítím líp ale manžílek zatím moc,on jak měl ještě tu zábavku a zpíval a venku se tahal s aparaturou,... tak je mu hůř,snad to bude lepší a lepší,akorát mám strach,že to leze i na malýho,počkám co bude dělat,ale večer jaksi více chraptěl asi dostává rýmečku 😞 tak nevím nevím co dělat,jestli letět k doktorce a nebo stačí kapak libenar nebo koupit něco jinýho 😞 trošku kašlal,ale to mohl,že ho něco škrabalo,... no uvidím až se probudí jak bude vypadat,mám z toho hrůzu 😞 no jo první mimčo,žádný zkušenosti 😞
matessa
15. zář 2008
Ahoj holky, omlouvam se, ze jsem se uz neozvala, ale pres vikendy se vetsinou nedostanu na net...a taky ted ve volnym case chodim do bytecku skrabat omitky :-| 🙂

MANY, tak jak vam je? Teda hlavne Ladickovi? Posilame pusinky, at se mu bacily vyhnou! Rymecka je u takovych drobku na prd...ale na druhou stranu-je to porad "jen" rymecka (tak se vzdycky utesuju ja 🙂 )To pocasi je HNUS, VELEBNOSTI!

JOLANKO, vsechno nejlepsi k svatecku!!!!!! 🙂 🙂

Tak ja nevim s tim srazikem 😞 Byl by teda ve stredu...ale asi pockame, co se vyklube u Kozliku,ne? No prinejhorsim se sejdeme na jare 😃 Hele a v Unicove se neda jit nekam...ja nevim...nekam "dovnitr", kde se nekouri a kde se da byt chvili s detma?

Začni psát odpověď...

Odešli