• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
A Many, jestli Ladik kaslal, tak to muze byt jen k tomu sopliku...ono je to tam drazdi,nemusi mit kasel jako takovej. Tolik z nasich zkusenosti, howgh :slight_smile: :zipper_mouth:
15. zář 2008 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé já se spletla a psala na jiné diskuzi vše nej Jolance a hlavně zdravíčko a ta je tady,tam je Jůlinka :grinning: já jsem tele :grinning: néééé Kozlice :grinning:
15. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - díky,asi to měl fakt z té rýmečky,teďka nekašle,musím zaklepat a nechrčí :grinning: ťuk ťuk
15. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminky(koukám už žádný těhulky)
jsem z Olomouce taky mamina, píšu hlavně tam,ale k Vám občas nahlídnu a šmíruju :grinning: . Chci Vás poprosit, jestli byste byly tak hodný a neposlaly nám nějaké hlasy do soutěže. manža na poslední vodě utopil kameru, tak zkoušíme štěstí o novou. No, moc se nedaří. Na video nemusíte koukat, je dlouhý a pro toho, kdo tam nebyl asi nezáživný, stačí jen odkliknout slovíčko hlasuj. Díky moc a nezlobte se, že vás tím obtěžuju, ale sháním hlasy, kde se dá. Dííííííííííky!!!
http://n-joy.cz/kategorie/adrenalin/video/hcgraqs0k8rikgol/
15. zář 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hož jsem provedla :wink:
15. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak holky ten srazík bude v pěkné kose co :frowning2: tady nic není kam jít s dětma :angry: v tom je Uničov zabitej :angry:
15. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nebo nepočkáme až se oteplý :wink: doufám,že se teda má oteplit :unamused:
15. zář 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc, Many.
15. zář 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec,
no s odlozenim sraziku souhlasim, zkusime to nechat na pristi tyden, ju? Snad se otepli
:sweat_smile:
Dneska jsme byli na kontrole a Sebik ma uz 5050g
:sweat_smile:
Many, zkus zatim ten Libenar, pripadne z klas. kapek Ladik muze Otrivin a Nasivin, k doktorce bych zasla, kdyby mel teplotu, nebo mel tu rymu nejak dlouho. A pripadne odsavatt, ale Samou si to nikdy nenechal :slight_smile:
15. zář 2008 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Cip, spatna zprava s kyclema, toho 2.rijna jeste nebudem mit sest tydnu a mame jit az priste :unamused:
15. zář 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen v rychlosti nakukuju, nějak nestíhám, s tím počasím je to fakt na prd:frowning2: A v Uničově fakt nic není nekuřáckýho pro matky s dětmi, vždyť jich tu je jak mraků... :confused:

Příští týden asi nebudu moct, leda v pondělí...
15. zář 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminky a děťátka :slight_smile: tak krk mě už nebolí,zato rýmu mám větší,no snad už budu brzo jako rybička :grinning: dneska mě z ní trochu bolí hlava a používám Ladíčkove kapky Libenar :grinning: a Ladíček je asi dobrej,asi jsem plašíla :unamused: nevím,no sem tam mu tam kápnu a nebo na vatovou tyčku a vyčistím,ale nosánek má takhle čistej,tak to bude asi dobrý,že jo,kdyby měl rýmu tak to by šlo vidět,že a zkoušela jsem odsávat a nic nešlo jen trošililinka tak asi sem tam jen tak chrčí jak to děti dělávají,že :wink: Linn díky moc :slight_smile:
cipin - no tady je nekuřácká picérka,ale tam bysme se s kočárkama nevlezli a je tam naprd to,že lidi chodí hulit na chodbu a stejně to do té picerky jde :angry: jsem tam chodila párkrát když jsem byla těhu no ale tak odpoledne by tam moc lidí nebylo ale není tam to místo na kočárky :frowning2: jinak na ty kyčle se můžu stebou projít,když budeš chtít a ukázat ti kam :wink:
16. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no ale mohlo by se teda oteplit,že bysme sedly s kočárkama do klubu na zahrádku,tam je místa až až :grinning: ale bůh ví
16. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo zlatka - není zač :wink:
16. zář 2008 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak co teda prochazka v pondeli? My muzem a ma se nam oteplovat :slight_smile:
17. zář 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, ja souhlasim :wink: Tak snad uz nam to vyjde. Hlavne to pocasko, at muzeme navstivit tu zahradku v Klubu :grinning:

Holky,co rikate na toho ztraceneho chlapecka? :frowning2: :frowning2: :frowning2: Je to hruza, je mo ho tak lito...bobiska malickyho...v takove zime :frowning2: Hlavne nechapu, ze byl naposledy spatren v noci na silnici :unamused: To ho jako ten,co ho videl,nemohl vzit? To mu snad nebylo divny-maly dite v noci samo u silnice??? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. zář 2008 ve 13:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, krááásnýýýý fotečky! Kluci jsou fakt rozkošní :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 13:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no taky doufam, ze to vyjde :slight_smile:
Jaky chlapecek?
dekuji za pochvalu :dizzy_face:
17. zář 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v to pondělí by to šlo, i když dnes jsem se konečně dokopala zajít na gyndu a v pondělí půjdu ještě mezi 13 - 15 hodinou na prohlídku - konečně, už mám pomalu nejvyšší čas, tak kdyby to šlo až pak...:slight_smile: Nebo předtím:slight_smile:

Many, na ty kyčle vás jako garde beru :grinning:
17. zář 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, treba tady to je: http://www.novinky.cz/clanek/149783-video-hasici-hledaji-dvouleteho-zmizeleho-chlapce.html
Vcera to bylo ve zpravach a vsude v radiich atd... :frowning2:
17. zář 2008 ve 14:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
O tom chlapečkovi jsem taky nic nezachytila, tak na to mrkám, ale četla jsem včera o těch vyměněných dětech, no hrůza, vůbec si to nedokážu představit a je to dost na pytel... :frowning2:

Holky, já teď asi pár dní nebudu, objevím se asi až v sobotu nebo dokonce v neděli, nevím, ale ten srazík nějak naplánujte, budu ráda a pokud to bude mimo ty dvě hoďky, co jsem psala ( na tu gyndu už fakt musím...) , tak nemám problém.
17. zář 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co to pondeli, terba ve ctyri? Matessa, jak ti jedou ty busy?
No ten chlapecek, to je hrozne, ze ho jeste porad nenasli :frowning2:
19. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky, vy jste na to teda pěkně prděly, zatímco jsem byla ve světě (teda LInn samozřejmě neee) :wink: S tím pondělkem na čtyři souhlasím :sweat_smile:
20. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip, tak jestli se holky neozvou, tak dorazim i tak a budu cekat pred vasim barakem, ju?
21. zář 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,

ja se zase strasne omlouvam :frowning2: O vikendech se ale na PC nedostanu...a hlavne ted mame hrozne moc prace na byte. Nevim kam driv skocit, porad skrabu omitky jak blazen, musi to byt dnes dodelano (coz teda nestiham....nechcete udelat sraz u nas? I se spachtlema? :grinning: ) Do toho neco uvarit zednikum, obstarat Nellinku...a to mam jet na socku...asi se necham naklonovat.
Proste u me tento tyden zadne randicko nehrozi :frowning2: Ja vas snad nikdy neuvidim :frowning2: A ty vase mimiska vyrostou a ja si je ani neponuhnam :frowning2:
22. zář 2008 v 08:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak mám konečně trošku času na net,než se Kozlík probudí a povalíme ven,tak já dnes odpoledne taky nemůžu :frowning2: musíme s tatinem na nákup a pak nám příjde chlápek kvůli netu,budeme si dávat jiný a budeme doma tapetovat chodbu,teda spíš tatin,ale budu mu s tím trošku pomáhat,takže dnes neeee :unamused:
22. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba vás potkám jak budem nakupovat a lítat po městě :wink: jinak mě dnes teda čeká halda prádla na žehlení,tak nevím jestli se do toho pustit teď nebo až se vrátíme z procházky a nebo až na večer :wink: se mi do toho faktttt nechce,je toho dost :dizzy_face:
22. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cipin tak na ty kyčle s tebou půjdu,jinak ségra byli na tom cvičení a doktorka jim řekla,že je to dobrý,že určo není potřeba cvičit a myslím,že někdy se tam mají přijet ukázat,jestli v lednu,bych kecala.
22. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn máš krásný chlapečky :slight_smile:
22. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, včrera jsem už nenakoukla, tak snad si to ještě přečteš. Jj, s tím dneškem souhlasím, takže v ty čtyři u našeho? Jdu na tu gyndu, kdyby se to náhodou protáhlo, dám včas vědět, ale myslím, že když tam půjdu tak na druhou, že to bude OK...
22. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek