Uničov a okolí, těhulky

Dobré ráno těhulky 🙂 tak jsem začala nové téma ať se máme kde scházet 😉 sice je tady toho dost,ale furt vás nemůžu vyhledat 😉
linn
22. zář 2008
Ok, tesim se
Many, matessa, priste vymyslite termin vy a my se prizpusobime x-) x-)
cipin
22. zář 2008
Supr, budu se těšit🙂
manyautor
22. zář 2008
ahoj,já jinak chodím ven furt,akorát dnes teda nám to nevychází,ale je venku fine 😉 byla jsem s Laďouškem až do 12.00 chrněl skoro 2 hoďky 🙂 paráááááda,je tam fakt dobře jak nefouká vítr 😉 jdu začít žehlit 😃
manyautor
22. zář 2008
ahoj,ahoj 🙂 no holky se asi ještě procházkují možná 😉 protože odpoledne začalo jak naschvál poprchávat ]-( a potkala jsem poprvé cipin - parááááda 😃 jsme se poznaly 😃 😃 😃 tak pán už odešel co nám bude dělat nový připojení na net,že možná už zítra příjdou,tak už aby to bylo,máme to od teď od jednoho známýho a ten na tom jen rejžuje,má čím dál tím víc lidí a net jak pak pěkně pomalej ]-( tak už budeme mít konečně lepší 😉 jinak já už mám i tu haldu vyžehlenou a tatin už tapetuje,čekám kdy mě bude potřebovat,ale zatím mě potřebuje jen Ladíček na podávání dudla a hraček 😃 😃 😃
manyautor
22. zář 2008
matessa- vy stavíte úplně nový domeček nebo doma opravujete 😉 ani nevím jestli jste sami nebo s rodičema 😉
linn
23. zář 2008
Ahojky, tak prochajda super, i pocasi vyslo a neprselo - no Sebik zacal rvat az jsme se rozesli, asi jeste nechtel Jolanku opoustet 🙂
pekne odpoledne 🙂
matessa
23. zář 2008
Caute, tak prochajda se konala? U nas cele odpoledne prselo :-|
Linn, Sebik se zamiloval do Jolanky,jo? 🙂 No az pozna Nellinku, tak se zenskych zacne bat 😃 😃 😃 Co doma,jak to zvladate?
Many, opravujeme byt v panelaku,zatim jsme u nasich...Uz aby to tam bylo :-S Doufam,ze kapra a vanocku uz budem pozirat sami 😉 Uz mate vytapetovano? Padaly sprosty slova? 😃 Ja jsem maniak na zarizovani, potrebovala bych tak 28 mistnosti,abych uspokojila sve touhy 😃 😃

Mam chut na sladky a nic tady nemam 😞 Co mam delat? Ja si snad pujdu snupnout cukr 😃
linn
24. zář 2008
Ahojky, matessa - zvladame az prekvapive celkem v pohode, asi je to tim, ze je Sebik zatim hodne mimco, akorat vecery prorve a to uz mame doma tatinka a Samik spi 🙂
To ti verim, ze uz chcete byt ve svem, s nasima si to nedovedu predstavit , i kdyz jsou zlati a hrozne pomahaji, tak spolecne bydleni neeeeee.
A dnes teda pocasi hnuuuus :-p , ani jsme nebyli venku, Samikovi se spustila ryma, tak jsem zvedava, kdo vsechno to chytime.
manyautor
24. zář 2008
ahoj holky 🙂 tak jsme se vrátili z procházky,pěkně tam lije ]-( ale je teplo 🙂 tak zase půjdeme až odpoledne 🙂 a snad nebude tak lít ]-(
jinak vytapetováno už máme 🙂 tatin je šikula,ještě musíme koupit kliky,tady mají prd v tom Uničově ]-( a sprostý slova mám dojem,že ani nepadaly nebo že by pár :-| 🙂 akorát nemohl chudáček cvičit na kytárku,tak to včera doháněl 😉 dnes mají zkoušku a hrají celý víkend 😉 jinak taky ráda zařizuju 🙂 těším se až mi příjde spoření a pustíme se do dětskýho pokojíčka 😃 no nejvíc bude nadšenej tatin,že zase bude malovat,... 😃 😃 😃 😃
manyautor
24. zář 2008
jéééé ahoj linn 🙂 tak ať jste hlavně zdaví 😉 to počasí je fakt na prd a společný bydlení taky 😉 taky jsem ráda,že bydlíme sami 😃
manyautor
24. zář 2008
vozily jste dlouho 😉
linn
24. zář 2008
Many, s Unicovem souhlas, my vetsinou uz rovnou jedem do Ol.
No u nas kocarkovani v desti nehrozi, Samous ty plastenky nesnasi ]-(
linn
24. zář 2008
No my jsme delali pokojicek teprve ted v lete a povedl se 🙂
manyautor
24. zář 2008
no jednu jsme koupili minulý týden v globusu a nenapadlo nás vzít jich víc,no jsme ponaučení 😉 tak jak budeme mít cestu,tak pokoupíme,to vydrží chvíli ty starý kliky 😉 ale už bych tam ráda viděla nový,že 😃
no tak to je blbý,že nemá rád pláštěnky,že :-| teď na podzim a v zimě to bude furt pršet nebo sněžit =-)
manyautor
24. zář 2008
jinak do pokojíčku mám vyhlídlí z obrázku jedny palandy 😃 furt jsem byla proti nim,ale kvůli tomu místu,je to nejlepší řešení 😉 aby měl taky v pokoji trošku prostor tatin na kytary,... 😃 doufám,že Ladík bude hrát taky a nebude chtít třeba bycí 😃 to by mě švihlo 😃
manyautor
24. zář 2008
tak valím se ukázat zase na jinou diskuzi a pak zase sem 😃
linn
24. zář 2008
A jak mate velkej byt? U nas jak jsme ted na baracku, tak celkem dobry, i kdyz uloznych prostor by mohlo byt taky vic.
No nas tatinek taky planuje, ze se kluci budou venovat stejnym konickum jako on - hrat petanque, chodit na ryby atd 😃 to jsem zvedava. Jen teda nevim, kdo se mnou bude chodit po nakupech, kdzy nemam tu holcicku :-| 😃
manyautor
24. zář 2008
linn naštěstí máme 3+1 ale když se naši rozvedli,tak jsme s mamkou bydlely 3 ségry teda 4 ženský v 1+1 😉 to byla síla,pěkně jsme si lezly na nervy a hádaly se x-)
manyautor
24. zář 2008
Ladíček je napapenej a usnul,tak mizím umýt koupelku,zatím pa pa,se tu ukážu zase
linn
24. zář 2008
No tak to muselo byt narocne, me to stacilo u nasich a to ma segru jen jednu 😃
pa pa
linn
24. zář 2008
cipin
25. zář 2008
Ahoj holky, tak jsem zpátky od našich, tak jsem na vás zase přišla mrknout🙂 Normálně mi doma Jolanku furt brali, až mě to skoro mrzelo, ještě že kojit za mě nemohli, to bych ji neměla vůbec 😃

Když jste u toho zařizování,taky si to užívám - nás teď čeká ještě jeden výlet do Ikei, když teď neměli ty knihovny a pak se musíme konečně dokopat k tomu kuchyňskýmu stolu, seriově vyráběný mají blbou velikost, tak asi bude nejlepší nechat si ho udělat na zakázku, navíc ulítávám na bříze a tu tady vůbec nemají ]-( A už ať předěláváme to jádro, obklady cvičně oblhížím už teď 😃

Many, o těch palandách taky uvažujeme, ale na to je ještě čas, tak uvidíme a hlavně, jak to nakonec dopadne se mnou... 😞 ]-(

Mizíme na prodloužený víkend do Jizerek, tak doufám, že se vyplní ty předpovědi, že má být až 18 stupňů x-)
linn
25. zář 2008
Cip, mejte se tam krasne x-)
cipin
25. zář 2008
Linn, díky🙂 Mimochodem, jak jsi tu psala, že s kým budeš chodit na nákupy, když máš doma dva chlapy, počkej, až Tě budou vytáčet na maturitním plese, v tanečních a tak... 😉 To i zas bude závidět manža😉 Jsem zvědavá, jak dopadneme my, jestli budeme mít zase naopak babinec, jak u nás doma nebo jestli se příště třeba podaří chlapeček :-N
manyautor
25. zář 2008
ahoj holky 🙂
cipin - jak to myslíš,že to dopadne s tebou 😞
linn - potřebuju radičku od tebe 🙂 segra má starýho chlapečka 7 tdýnů jak Jolanka od cipin 😃 a on mívá hodně boleníčko a Kamča mu furt dává sabíka,co jsou zač ty probiotické kapky 😉 to se tak přímo jmenuje a normálně to prodávají nebo na recept,musí o tom vědět doktorka, je to lepší jak sabík,.... díky za rady,moc moc moc 🙂
matessa - pracuješ,pracuješ,co Nellinka poslouchá 😉
jinak dnes jsme byli u doktorky tak měříme 66,5 a vážíme 7 140g 😃 😃 😃 očkovaní jsme ještě nebyli,tak snad v říjnu,máme se přijít ukázat,že to vypadá,že už asi jo a dáme i ten prevenar teda
linn
25. zář 2008
Ahoj many,
at segra prvni zkusi Babycalm - je prirodni a me u Sama dobre zabiral , no a taky cenove prijatelnejsi 😉
http://www.lekarna.cz/babycalm-doplnek-stravy-1...
probioticke kapky jsou tohle
http://www.lekarna.cz/probioticke-kapky-pro-det...
to bych zkusila, kdyz uz by nic jineho nepomohlo 🙂
vsechno jsou to potravni doplnky, volne prodejne, s Mudrou se radit nemusi.
My mame taky naockovanej Prevenar u sama a metalka ted prispiva snad 1000 na davku 🙂
manyautor
26. zář 2008
díííííííííííííky moc,máš to u mě 😃 😃 😃
manyautor
26. zář 2008
je tu někdo 😉
twetty
27. zář 2008
ahojky je tady někdo z Uničova???
linn
27. zář 2008
Ahoj tweety, z Unicova jsme tady skoro vsechny 🙂 uz mas mimco nebo jsi tehu?

Začni psát odpověď...

Odešli