• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Ok, tesim se
Many, matessa, priste vymyslite termin vy a my se prizpusobime :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supr, budu se těšit:slight_smile:
22. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,já jinak chodím ven furt,akorát dnes teda nám to nevychází,ale je venku fine :wink: byla jsem s Laďouškem až do 12.00 chrněl skoro 2 hoďky :slight_smile: paráááááda,je tam fakt dobře jak nefouká vítr :wink: jdu začít žehlit :grinning:
22. zář 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj,ahoj :slight_smile: no holky se asi ještě procházkují možná :wink: protože odpoledne začalo jak naschvál poprchávat :angry: a potkala jsem poprvé cipin - parááááda :grinning: jsme se poznaly :grinning: :grinning: :grinning: tak pán už odešel co nám bude dělat nový připojení na net,že možná už zítra příjdou,tak už aby to bylo,máme to od teď od jednoho známýho a ten na tom jen rejžuje,má čím dál tím víc lidí a net jak pak pěkně pomalej :angry: tak už budeme mít konečně lepší :wink: jinak já už mám i tu haldu vyžehlenou a tatin už tapetuje,čekám kdy mě bude potřebovat,ale zatím mě potřebuje jen Ladíček na podávání dudla a hraček :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2008 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa- vy stavíte úplně nový domeček nebo doma opravujete :wink: ani nevím jestli jste sami nebo s rodičema :wink:
22. zář 2008 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak prochajda super, i pocasi vyslo a neprselo - no Sebik zacal rvat az jsme se rozesli, asi jeste nechtel Jolanku opoustet :slight_smile:
pekne odpoledne :slight_smile:
23. zář 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, tak prochajda se konala? U nas cele odpoledne prselo :unamused:
Linn, Sebik se zamiloval do Jolanky,jo? :slight_smile: No az pozna Nellinku, tak se zenskych zacne bat :grinning: :grinning: :grinning: Co doma,jak to zvladate?
Many, opravujeme byt v panelaku,zatim jsme u nasich...Uz aby to tam bylo :confounded: Doufam,ze kapra a vanocku uz budem pozirat sami :wink: Uz mate vytapetovano? Padaly sprosty slova? :grinning: Ja jsem maniak na zarizovani, potrebovala bych tak 28 mistnosti,abych uspokojila sve touhy :grinning: :grinning:

Mam chut na sladky a nic tady nemam :frowning2: Co mam delat? Ja si snad pujdu snupnout cukr :grinning:
23. zář 2008 ve 13:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, matessa - zvladame az prekvapive celkem v pohode, asi je to tim, ze je Sebik zatim hodne mimco, akorat vecery prorve a to uz mame doma tatinka a Samik spi :slight_smile:
To ti verim, ze uz chcete byt ve svem, s nasima si to nedovedu predstavit , i kdyz jsou zlati a hrozne pomahaji, tak spolecne bydleni neeeeee.
A dnes teda pocasi hnuuuus :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani jsme nebyli venku, Samikovi se spustila ryma, tak jsem zvedava, kdo vsechno to chytime.
24. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak jsme se vrátili z procházky,pěkně tam lije :angry: ale je teplo :slight_smile: tak zase půjdeme až odpoledne :slight_smile: a snad nebude tak lít :angry:
jinak vytapetováno už máme :slight_smile: tatin je šikula,ještě musíme koupit kliky,tady mají prd v tom Uničově :angry: a sprostý slova mám dojem,že ani nepadaly nebo že by pár :unamused: :slight_smile: akorát nemohl chudáček cvičit na kytárku,tak to včera doháněl :wink: dnes mají zkoušku a hrají celý víkend :wink: jinak taky ráda zařizuju :slight_smile: těším se až mi příjde spoření a pustíme se do dětskýho pokojíčka :grinning: no nejvíc bude nadšenej tatin,že zase bude malovat,... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jéééé ahoj linn :slight_smile: tak ať jste hlavně zdaví :wink: to počasí je fakt na prd a společný bydlení taky :wink: taky jsem ráda,že bydlíme sami :grinning:
24. zář 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vozily jste dlouho :wink:
24. zář 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, s Unicovem souhlas, my vetsinou uz rovnou jedem do Ol.
No u nas kocarkovani v desti nehrozi, Samous ty plastenky nesnasi :angry:
24. zář 2008 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my jsme delali pokojicek teprve ted v lete a povedl se :slight_smile:
24. zář 2008 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no jednu jsme koupili minulý týden v globusu a nenapadlo nás vzít jich víc,no jsme ponaučení :wink: tak jak budeme mít cestu,tak pokoupíme,to vydrží chvíli ty starý kliky :wink: ale už bych tam ráda viděla nový,že :grinning:
no tak to je blbý,že nemá rád pláštěnky,že :unamused: teď na podzim a v zimě to bude furt pršet nebo sněžit :confused:
24. zář 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak do pokojíčku mám vyhlídlí z obrázku jedny palandy :grinning: furt jsem byla proti nim,ale kvůli tomu místu,je to nejlepší řešení :wink: aby měl taky v pokoji trošku prostor tatin na kytary,... :grinning: doufám,že Ladík bude hrát taky a nebude chtít třeba bycí :grinning: to by mě švihlo :grinning:
24. zář 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak valím se ukázat zase na jinou diskuzi a pak zase sem :grinning:
24. zář 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak mate velkej byt? U nas jak jsme ted na baracku, tak celkem dobry, i kdyz uloznych prostor by mohlo byt taky vic.
No nas tatinek taky planuje, ze se kluci budou venovat stejnym konickum jako on - hrat petanque, chodit na ryby atd :grinning: to jsem zvedava. Jen teda nevim, kdo se mnou bude chodit po nakupech, kdzy nemam tu holcicku :unamused: :grinning:
24. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
linn naštěstí máme 3+1 ale když se naši rozvedli,tak jsme s mamkou bydlely 3 ségry teda 4 ženský v 1+1 :wink: to byla síla,pěkně jsme si lezly na nervy a hádaly se :dizzy_face:
24. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ladíček je napapenej a usnul,tak mizím umýt koupelku,zatím pa pa,se tu ukážu zase
24. zář 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to muselo byt narocne, me to stacilo u nasich a to ma segru jen jednu :grinning:
pa pa
24. zář 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpátky od našich, tak jsem na vás zase přišla mrknout:slight_smile: Normálně mi doma Jolanku furt brali, až mě to skoro mrzelo, ještě že kojit za mě nemohli, to bych ji neměla vůbec :grinning:

Když jste u toho zařizování,taky si to užívám - nás teď čeká ještě jeden výlet do Ikei, když teď neměli ty knihovny a pak se musíme konečně dokopat k tomu kuchyňskýmu stolu, seriově vyráběný mají blbou velikost, tak asi bude nejlepší nechat si ho udělat na zakázku, navíc ulítávám na bříze a tu tady vůbec nemají :angry: A už ať předěláváme to jádro, obklady cvičně oblhížím už teď :grinning:

Many, o těch palandách taky uvažujeme, ale na to je ještě čas, tak uvidíme a hlavně, jak to nakonec dopadne se mnou... :frowning2: :angry:

Mizíme na prodloužený víkend do Jizerek, tak doufám, že se vyplní ty předpovědi, že má být až 18 stupňů :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip, mejte se tam krasne :dizzy_face:
25. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, díky:slight_smile: Mimochodem, jak jsi tu psala, že s kým budeš chodit na nákupy, když máš doma dva chlapy, počkej, až Tě budou vytáčet na maturitním plese, v tanečních a tak... :wink: To i zas bude závidět manža:wink: Jsem zvědavá, jak dopadneme my, jestli budeme mít zase naopak babinec, jak u nás doma nebo jestli se příště třeba podaří chlapeček :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - jak to myslíš,že to dopadne s tebou :frowning2:
linn - potřebuju radičku od tebe :slight_smile: segra má starýho chlapečka 7 tdýnů jak Jolanka od cipin :grinning: a on mívá hodně boleníčko a Kamča mu furt dává sabíka,co jsou zač ty probiotické kapky :wink: to se tak přímo jmenuje a normálně to prodávají nebo na recept,musí o tom vědět doktorka, je to lepší jak sabík,.... díky za rady,moc moc moc :slight_smile:
matessa - pracuješ,pracuješ,co Nellinka poslouchá :wink:
jinak dnes jsme byli u doktorky tak měříme 66,5 a vážíme 7 140g :grinning: :grinning: :grinning: očkovaní jsme ještě nebyli,tak snad v říjnu,máme se přijít ukázat,že to vypadá,že už asi jo a dáme i ten prevenar teda
25. zář 2008 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many,
at segra prvni zkusi Babycalm - je prirodni a me u Sama dobre zabiral , no a taky cenove prijatelnejsi :wink:
http://www.lekarna.cz/babycalm-doplnek-stravy-15ml-koncentratu
probioticke kapky jsou tohle
http://www.lekarna.cz/probioticke-kapky-pro-deti-5ml/
to bych zkusila, kdyz uz by nic jineho nepomohlo :slight_smile:
vsechno jsou to potravni doplnky, volne prodejne, s Mudrou se radit nemusi.
My mame taky naockovanej Prevenar u sama a metalka ted prispiva snad 1000 na davku :slight_smile:
25. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díííííííííííííky moc,máš to u mě :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tu někdo :wink:
26. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky je tady někdo z Uničova???
27. zář 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tweety, z Unicova jsme tady skoro vsechny :slight_smile: uz mas mimco nebo jsi tehu?
27. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek