• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
autor
áááá žeby jsme tu měly novou mamču nebo těhulku :wink: vítáme tě mezi náma :grinning:
27. zář 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky kde jstééééééé :wink: jsem zase opuštěná u netu :wink: a synáček usíná a mrčí a mrčí a mrčí :confounded:
27. zář 2008 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many ahojky, pekna fotecka, ja uspavam ted, klasicky kazdy vecer krize :unamused:
27. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem zatím ještě tehulka.Termín mám v listopadu :wink:
27. zář 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Twetty, uz vite, co to bude? :slight_smile:
Holky, peknou nedeli, uzivejte slunicka :dizzy_face:
28. zář 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj víme čekáme chlapečka :slight_smile:
28. zář 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :wink:
twetty - jééé další klučina :slight_smile: teda to si bude Jolanka od cipin vybírat :grinning: nebo i Nelinka od matessy :grinning: to bude chlapů,se o ty ženský budou rvát :grinning: tak to už se ti to pěkně krátí co :wink: a jak se ti daří v těhu :wink: dobrý :wink:
linn - teda nevěřila jsem tomu,že už jsou děti tak brzo vyčůrání na uspávání :frowning2: teď mi to teda Laďouš začal dělat a je to síla :frowning2: vždycky to skončí tak,že to nevydržím a jdu za ním spát k nám do postele až pak ho přendám do postýlky :confounded: a to třeba až v noci po dalším kojení abych ho hned náhodou nevzbudila :confounded: to teda brzo začíná :angry:
28. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
předtím jsem ho nakojila kolem 8 nebo 9 a spal do rána,a teď už se mi začal budit kolem té 2 nebo 3,ale na druhou stranu to neva,protože mi stejně večer to mlíko valí na prostěradlo :grinning: a triško mívám durch :grinning:
28. zář 2008 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tričko :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
twetty a znáš nás :wink: ty nemáš žádný fotečky tak ani nevím jestli tě znám třeba od vydění nebo ne :slight_smile:
28. zář 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many a to jsou deti cim dal vycuranejsi, no ale i tak ti teda Ladik spi uzasne :slight_smile: my mame fakt pres den pohodu, spinka skoro porad, ale vecer je proste vzhuru a usne az tak v 11, takze ani nehrozi, ze bych treba sla spat driv.
Twetty, neco nam o sobe napis :slight_smile:
28. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj :slight_smile:

Vitam Twetty :slight_smile: Dalsi chlapak...teda v tom Unicove to ti chlapi umi :sunglasses: :grinning: Ja mam kolem sebe samy baby :grinning:

Co je noveho? U nas nic-porad makame :unamused:

Jooo, vycuranci-to teda deticky jsou...a uz snad od narozeni :wink: Asi to chce hned od malinka zavest aspon vecerni ritual...ja jsem takova, ze uz od miminka mame na vsechno "ritualy" :grinning: :sweat_smile: A kdyz mi to pak nekdo naboural, tak jsem byla celkem mimo :sweat_smile: Ale aspon jsem se mohla vetsinou spolehnout na pravidelnost...

Holky, mate se kam vratit po materske? Myslim do prace? Me uz to zacina strasit,vubec nevim,kam pujdu...po skole jsem chvili delala v jedne firme v kanclu,ale tam to bylo sileny :confounded: :angry: Pak jsem odjela do Irska,tam to neklaplo...pak na pracak a na materskou :confused: :sweat_smile: :slight_smile: Se mam cim chlubit,co? :zipper_mouth:
30. zář 2008 ve 13:45  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak Many je ted docasne bez netu.
My jsme vcera podnikali vylet do Olomouce - ja + mimousci, no zvladli jsme to, sice to bylo narocne, ale aspon jsem se presvedcila, ze to zvladam i s obema :wink:
V pondeli jsem byla v kine na Mamma mia a bylo to boziiiiiiiiiiiiiii, fakt super, oddechovka a dokonce poloplne kino :grinning: Cip, skoda, ze ti to nevyslo, jestli to budou jeste davat, tak urcite bezte.
Matessa, ja se kam vratit mam, ale uvidis, ze neco sezenes :wink:
1. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Linn,

ja byla v Olmiku v nedeli, po dlouhe dobe bez Nellinky a byli jsme v kine na Maji :wink: Na Mamma mia jsem slysela same chvaly, presne jak pises-oddechovka :wink:

Twetty, kde jsi? :slight_smile: Tady si moc nepokecas,co? :grinning: Neco na sebe praskni :wink:
1. říj 2008 ve 13:32  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zase tu... Byli jsme fuč a teď jsem trochu nestíhala, navíc manžovi krachl noťas, tak se teď pereme o jeden...

Byly jsme dnes na kyčlích - Linn, až tam půjdete, nemá smysl tam chodit před šestou - my tam šly lehce před půl pátou a čekaly jsme dvě hodiny... Ale jink jsme v pořádku, hurá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

A na rehabce ve Štbk nás dnes taky chválily - jen jsme se tam ráno málem nedostaly, pže zase nejely vlaky, takže rozhodnuto, řidíčák si dělám co nejdřív, budu vás varovat, ať začnete včas chodit kanálama :grinning:
1. říj 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip, no ty nemas ridicak? Tak honem do toho, tady to buide v poho, zkousky se delaji v Unicove :sweat_smile: ja jsem ho delala pred 11 lety a jeste v Ol.
Matessa, jak se ti Maj libil? Segre jo, ale kritiky jsem cetla dost hrozny :unamused:
Cipin, v utery bych sla uz cvicit, co ty? :slight_smile:
1. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cipin, diky za info o kyclich, no asi je tam cim dal vic mimin, protoze loni to teda bylo tak max.n a hodku :unamused:
Zitra se chystam do poradny, tak jsem zvedava, co ten nas buclik vazi. A bylas na te poliklinice nakonec s many?
2. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, nebyla, jak mám ty dva telefony - jeden používám míň a včera jak jsme měla hoňku ještě s tou rehabkou atd., tak jsem na ten druhej mobil vůbec nekoukala, tady na MK se nic neobjevilo, tak jsem myslela, že to padá.. Až teď před chvílí jsem zjistila, že mi Many psala...:frowning2:

Jinak vás všechny moc pozdravuje a v pondělí se na nás těší :sweat_smile: :dizzy_face:

A co se týče cvičení, myslím, že bych snad mohla jen mě napadá - co se tam asi tak cvičí? přeci jen po tom císaři bych ještě moc neměla třeba břicho, tak ať tam pak jen nekoukám, jak ostatní cvičí...:frowning2: Musím se konečně dokopat k tomu ať odstříkám aspoň trochu mlíka pravě pro tyhle potřeby...
2. říj 2008 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Cip, klasickej aerobik, sestava, pak nejake posilovani, takze na bricho tak z te hodiny obvykle 5 minut :wink: je to na sedm, mohla bych zaparkovat nekde u vaseho domu a muzem jit spolecne . Mozna pujde jeste kamoska.
Zitra se prijdou podivat kamaradky na Sebika, uz se docela tesim, pa a pekny vikend holky.
3. říj 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Jolanka je fakt kocka :slight_smile:
3. říj 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny:slight_smile:

Linn, zítra bych šla moc ráda, ale jak jsme byli o víkendu pryč, tak jsem se zatím nedostala k tomu odstříkání, teprve dnes konečně vyvařím flašku a zkusím to. Takže nevím, jestli to zítra klapne, Jolanka kolem té 7 - 8. usíná a kdyby zrovna měla hladovou, takbych neměla to srdce nechat ji manžovi hodinu křičet, tak jestli se můžeme dohodnout, tak nějak lehce nezávazně? A do příštího týdne na tom zapracuju aby to bylo stopro...
6. říj 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: už máme konečně net :grinning: a přesden mi nešel koník ani beremese :angry: vám to šlo
7. říj 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak co cvičení :wink: mizím pozdravit i jiné mamky a valím do vany a do hajan,tak dobrou noc a sladké sny :slight_smile:
7. říj 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Many, rada jsem te poznala osobne, konecne :slight_smile: :dizzy_face: a cvico dobry, jsme si daly do tela, jsem zvedava, co me bude zitra bolet :sweat_smile:
7. říj 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
linn já jsem taky ráda,že jsem tě poznala a dnes jsem byla venku s cipin :wink: taky super i počasíčko bylo pěkný jak včera akorát ráno to nevypadalo,ale pak sluníčko vylezlo a pěkně se vozilo a kecalo :grinning: dnes už 3.den Laďouš spal až do rána a i s jídlem se to lepší :wink: už vydrží i hoďku a půl a i 2 hoďky,s cipin jsme vozili a prvně vydržel 2 hoďky a pak jsme šla nakojit a holky počkaly venku :wink: a zase vydržel ale teď chtěl po hoďce,ale nemohl vůbec usnout a teď před pár minutama konečně vytuhl,toto trvalo :grinning: jinak trošku gruntuju a lítám k netu :grinning:
8. říj 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no vypadá to,že asi fakt v pátek bude těch 21 stupňů :wink: tak ještě nám chybí povozit společně i s Matessou :wink: kde ta je :wink: kde se fláká :wink: :grinning: nééé si dělám srandu,ta maká na bytečku určo
8. říj 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a Twetty na nás prdí :wink: :grinning:
8. říj 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no mizim,čekáme odpoledne návštěvu,tak se tu kdyžtak mějte a pak se tu možná navečer ukážu,pokud neodjedou až večer :grinning:
8. říj 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj many, no ja taky cekam navstevu, holky z konika - ol.maminek, tak snad trefi :grinning:
8. říj 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
á dnes jsou samý návštěvy :wink: a před chvílí mi volala ségra,ta přijede s Kvídouškem už ráno o půl 6 tak mám na celý den taky vystaráno :slight_smile: ale jsem ráda,těším se na synovečka :grinning: tak dobrou a sladké sny
8. říj 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek