• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Many , co tak brzo? Jinak navsteva super a Sebik dostal stylove modreho houpaciho konika :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tady jsou fotecky
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=218306&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
a oba nasi chlapecci maji taky par novych fotecek :slight_smile:
pa a musime zas domluvt nejakou prochajdu
8. říj 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
JJ, s prochajdou souhlas:slight_smile:

Fotky jsem omrkla a fakt hezcí drobci :dizzy_face:

Jinak Many, já to dnes přeci jen dnes ještě zalomila od tří asi do pěti, i Jolanka dnes spala jak "mimino" :grinning: Tak nevím, čším to bylo a místo abych šla tedˇspát, tak si tu vypisuju a zítra budu zase dohánět přes den :pensive:

Linn, jen jsem se chtěla zeptat, vím že jsi říkala, že jsi chodila loni otvírat do toho MC, v čem to spočívá?
8. říj 2008 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj maminy :slight_smile: jéééé linn mrkla jsem na fotečky :wink: paráááááda :slight_smile: nenašla jsem tam koníka nebo jsem se špatně dívala :slight_smile:
cipin - hleděla jsem,že tak ponocuješ a ty jsi přes den chrupkala s malou :wink: to po té dobré procházce :grinning: Laďoušek zase spal celou noc a dnes vydržel jednou teda 2 a půl hoďky bez jídla no paráda,asi měl ten růstový spurt to tak vypadá :grinning: teď ho tatin vykoupal a já ho půjdu nakojit a do hajan,jsem zvědavá jestli už bude spát do rána nebo se ještě vzbudí,protože není moc hodin,no uvidíme,ááá už jdu krmit,chlapi čekají :grinning: tak pa pa a jinak prochajdu beru,zítra ráno jdu na stopro ven a jestli vám to nevychází,tak se můžeme domluvit na pondělí nebo na úterý,..... nikam nemám jet :wink: zatím teda :grinning:
9. říj 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už zase ponocuju:slight_smile:, ale už jsem na cestě do Hajan,včera naštěstí Jolanka prospala celou noc, takže jsem šla dokonce ráno odstříkavat, aby mi neprasklo prso a relativně jsem se i vyspala :confused:

K tomu zítřku, když se dokopu vstát, tak bych se přidala, kdyžtak se ozvu, podle toho, jak na tom ráno budu :sweat_smile: Ale já mám ty ranní rozjezdy nějaký pomalý:frowning2:

A jinak se chci holky ještě zeptat, jsem naprosto neschopná, a už bych si to pomalu měla oběhat,kde se podává žádost o porodné a kde se zařizuje mateřská, já vůbec nevím :frowning2: :pensive: Poraďte, sím, sím.. :wink:
9. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
cipin - klidně tam stebou zajdu :wink: hned dnes :grinning:
10. říj 2008 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamky, nebyla jsem tu vecnost :pensive: jakpak se vam dari?vidim, ze by se tema mohlo jmenovat unicovsky maminky :grinning:
cipin, linn plati ten pristi tyden?uz se na vas a ty vase prcky strasne moc tesim a trepu, fakt jak maly dite :sweat_smile:
10. říj 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky, nejak jsem mela dnesek a vcerejsek rozlitany, konika vyfotim :slight_smile: za chvili jeste jedu do Unicova kvuli krtinam, mam dva strasi kluky na vylete u tchanu, tak jsme se Sebikem osireli :slight_smile:
Nechcete jit v pondeli nebo utery kocarkovat? ma byt celkem slusne pocasi :wink:
Cip, porodny a rodicak na socialce naproti zubarne na Sternberske, manza bude vedet kde, materskou mi vyrizuje ucetni v praci, to je asi v Ol.
Janule, cauky, no tebou navrhovane prejmenovani by to tady asi vystihovalo lip :grinning:
Pekny vikend, papapa, pusinku mimouskum
10. říj 2008 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
zensky. ja normalne zacinam litovat tpho, ze jsem se prestehovala z litovle, bysme se me v unicove nezbavili :sweat_smile: tady ta olomouc je na prd :cry: chodim kocikovat sama a to je nuda, jak ja vam zavidim :cry: :dizzy_face: taky kransej vikend :wink:
10. říj 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééééé janulevrtule :grinning: ty jsi tu teda pěkně dlouho nebyla :wink: ani na nevěstách se neukazuješ,že :wink: já tam jednou za čas vpadnu a chodí tam i Kristýna,no taky občas :grinning: jinak jen tak bokem - ta moje sestřenka Lucka Nantlová se už taky vdala :wink: a čeká mimčo :slight_smile:
jinak v pondělí budu vozit ráno a odpoledne jdeme vyřizovat spoření kolem 16.00 takže to nebudu moct a v úterý taky ráno,odpoledne jedeme k sestře a mám domluvenou i holičku,jdu zase na blond :grinning: tatin mě ukecal :grinning:
takže nevím jak to vychází vám,ráno je to horší,že a odpoledne lepší,však se domluvte jak to vychází vám a buďto budu moct na chvilku aspoň a nebo příště :wink:
11. říj 2008 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kde je matessa :wink:
11. říj 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a Twetty taky nic :unamused:
11. říj 2008 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj many :dizzy_face:
no na nevesty uz nechodim pravda, ja jsem rada, ze obcas vyjimecne stihnu konika :cry: jeee, tak lucku pozdravuj a hlavne zdravicko pro miminko :slight_smile: copak ceka?holcicku?kluka?
11. říj 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tuky tuk, muzu jeste k vam? :sunglasses: :slight_smile:
Teeda, koukam, ze se tady ukazala ztracena ovecka Janule :wink: Ahoj! Adelka je spravnacka :grinning:
Many, chybela jsem ti? :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: To je tak mile,kdyz se doctete,ze vas nekdo "postradal" (haha,never si tolik Martino! :sweat_smile: )
Ja ted nejak zanedbavala uplne vsechno...teda krome Nellinky :wink: Obcas jsem sem mrkla,ale uz nezbyl cas na odpoved :confounded: V pondeli nam konecne prijdou namontovat okna,jupi :sunglasses:
Co jsem to chtela....tak treba MANY, hod pak do galerky fotku noveho ucesu,at muzeme kritizovat :wink: :grinning: Neee,samozrejme chvalit :slight_smile: A z Ladicka roste nadhernej chlapecek :slight_smile: Smarja,ja bych si ho tak ponuhnala... :(
Linn, tys mela party z Konika u vas doma? :slight_smile: To je super, na fotky jsem mrkla, deticky jsou senzacni,akorat nemaji nad fotkou jmenovky,tak jsem sotva rozeznala tveho Samika :slight_smile: Je strasne roztomilouckej, takovej pucinek, vypada jak andilek :slight_smile: :dizzy_face:
11. říj 2008 ve 13:23  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, budete pouzivat choditko? Ja ho nemela, vsude rikaji,jak je nebezpecne a navic hrozne kazi nohy a styl chozeni... Doktori v MC na prednasce nam rikali, ze chteji dokonce nejak usilovat o to,aby se tyhle veci stahly z trhu...ale to jeste urcite par let utece...

Minuly tyden se v nem prevratila 10mesicni holcicka od me kamaradky a spadla na hlavicku a skoncila na JIPce :cry: :cry: Po dvou dnech ji poslali az do Brna, ale uz je dobra...chudinka malicka... A to jsme se s tou kamoskou o tom bavily-ze vi,ze tyhle choditka odsuzuju,ale ze ho ma jen na takove to odlozeni...a ted si to chudera vycita :unamused:
11. říj 2008 ve 13:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mates, tak my chodítko stopro používat nebudem, ve škole nám to tloukli do hlavy, že se používat nemá, tak bych do toho nešla - ale hlavně kvůli zádům. Kokos si můžou nabít i bez chodítka.

S tím vožením jsem taky pro, je mi to v zásadě celkem jedno, ale dřív jak v těch deset to fakt nedáme a odpo to máme vždycky jinak, takže bych se přikláněla třeba k té desáté dopo. A kdy teda v pondělí nebo úterý?

Januli, tak se přestěhujte zpátky, nebo až budeš někdy v Litovli, tak můžem dát zcuka tady nebo v Litovli :wink:
11. říj 2008 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Janulevrtule - zatím se neví co čeká :wink: ale chce to vědět :wink: budu pozdravovat,ukazovala jsem jí na netu tvoje fotečky svatební,tak se jí hrozně líbily a nemohla si za boha vzpomenout jak si se jmenovala za svobodna :wink:
matessa - no chyběla si tu :wink: patříš mezi nás ne :wink: jinak ty si mě pamatuješ přece jako blond :wink: teď jsem taky skoro blond,jen že mám melír,ale furt je to o ničem a tatin říkal,že blond byla nejlepší,takže jdu do toho,mě akorát štvou ty odrosty a on,že je to pěkný,že se mu to líbí :wink: já mu říkala,že budu zase od nějakých blbečků poslouchat,že jsem obarvená blondýna :grinning: no seru na to,že každej se barví nějak :wink: jinak chodítko používat nebudeme vžádném případě :wink: a v Libině mají být prý nějaký zábavky do konce roku,říkal Laďa :grinning:
cipin - tak po té 10 a kdy jak chcete :wink:
12. říj 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlasuju asi pro to pondělí :wink: Ale v zásadě mi je to docela fuk, takže kdyžtak se přizpůsobím... A jen doufám, že to nebude jak dnes - vstávaly jsme až lehce po půl desáté a itak se mi nechtělo :grinning:
12. říj 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky, no matessa, bez tebeb je tady smutno , to vis, ze jsi nam chybela :wink:
Tak vozeni v 10 zitra? pozdeji prosim ne, protoze Samous zas uz po jedenacet obedva :wink: a sraz kde? Treba pred Albertem?
12. říj 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, beze kohokoliv by tu bylo smutno :wink:

Linn, to by šlo, já bych šla i dřív, ale nechci radši moc slibovat :frowning2:
12. říj 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja taky nemam v planu choditko, i kdyz urcite aktivni tchyne porad bude vyzvidat proc nee a kdesi cosi, to porad doted nemuze zkousnout, ze proste nebudeme (asi) davat adelce nausnicky, proste porad pri jakekoliv prilezitosti se vyptava a ze prej nam to bude lito a adelka, ze na nas bude nastvana a kdesi cosi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
many a lucka na beremese ma taky svatebni fotky?asi nee, ze? za svobodna jsem byla blahova :wink:
cipinku, dobrej napad, ale manzel o prestehovani zpatky do litovle nechce ani slyset a me se fakt tak moc styska a jak mam adelku tak jeste vic, za ty penize co mame tady byt by jsme mohli mit v litovli domecek nebo byt novostavbu, ale pry ani za boha, je fakt, ze olomouc je krasna a je tu uplne vsechno, ale veskery znamy mame v litovli a tak no :frowning2: ale jak budeme v litovli a budeme mit trosku casu, tak to kocarkovani v litovli nebo v unicove neni spatnej napad :wink:

hezky si zitra kocarovani uzijte :dizzy_face: a krasnou dobrou noc vsem, ja jdu do hajan, certik je uspanej a tatinek je po dlouhe dobe doma, tak se mu jdu venovat :slight_smile: paaaaa
12. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip, ja taky muzu i driv, uz po devate, ale potrebuju to vedet dneska :wink: :slight_smile:
12. říj 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky jak chcete já můžu taky dřív :wink: ale teď se tu už asi neukážete,že,tak vám budu muset napsat,my jsme byli včera dovečera u ségry,pak jsme přijeli a koupali,.... tak už jsem na net nešla,sorry :slight_smile:
13. říj 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Many, já ten zítřek nedávám, mohla bych až ve středu - překopírovávám, co jsem psala do srpna... Dneska mi volala sestřička od dětské doktorky, že prý jsme nebyly na prohlídce ve dvou měsících. Já právě jak jsme tam byly naposled, tak při odchodu říkala, že se uvidíme až... a já si pak po příchodu domů nebyla jistá, co říkala, necthělo se mi jí zase volat, tak jsem koukla do zdravotního průkazu, tam je další kontrola až ve 3 měsících, tak jsem si řekla OK a dál jsem to neřešila. máme zítra naklusat, takže ty úřady nechám až na tu středu, ať toho zítra nemáme moc. No jsem já to ale matka :pensive:

Vy jste byli ve dvou měsících na Ko?
13. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cip, my teda jeste ne :grinning: ale pamatuju si to podle toho, ze Samik ma jit zaroven na Prevenar, prvniho pul roku se chodi po mesici, pak po dvou do roku, pak az v roce a pul :wink:
13. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kuk :wink: mám chvilku čas tak nakukuju než zase povalíme na prochajdu,ale nechám to až příjde tatin a zajdeme na město na poštu a něco pokoupit :grinning:
cip - my jsme byli ve dvou měsících až od 4 se pak chodí ob dva 6.8.10.... no možná jak kde ale u Konečné takhle,teď si nejsem jistá kam chodíš ty :wink: teda tak napíš kolik má malá a jak je veliká :grinning:
15. říj 2008 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jééé Laďoušek je neklidný,jdu jsi s ním hrát,pa pa :slight_smile: už mě teda moc nenechá neřád jeden :grinning:
15. říj 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Many, blondyno jedna :grinning: musim ti napsat,ze te mam ted denne na taliri :grinning: :grinning: Mala me porad oslovuje "MAMO", nechce se ji rikat "maminko"...toz jsem ji zacala ucit aspon "mami" a ona mi slecna rika "MANY" :grinning: :sunglasses: :grinning: Takze kdyz se vzbudi,tak na me z postylky vola "MAMO, MANY, MATINO!!!" :grinning: :grinning: A babicce rika BABO a BADY (misto "babi") :grinning:
15. říj 2008 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky, omlouvám se, že sem tak vpadám...ale přistěhovali jsme se k Olomouci (SENICE) a vůbec to tu neznám. Mohly byste mi doporučit nějaký dobrý obchod, kde bych se jukla na kočárky a třeba objednala? Mám v merku INGLESINU MAGNUM, ale chtěla bych jí vidět a ošahat si jí?
Díky moc, verča.
16. říj 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: jsme teď doma a čekám jestli Laďoušek vytuhne nebo ne,ale moc mu to nejde,to v kočárku je tuhej raz dva,ale doma jaksi neee,furt mrčí :unamused: no počkám a možná se k němu nachvíli natahnu jestli mu to nepujde zabrat :wink:
matessa - malá je šikulka,už se těším až bude Ladík taky vykládat :slight_smile:
ver.kuc - ahoj :slight_smile: tak s tím ti já neporadím :unamused: já hodně hledala kočárky přes net :wink:
16. říj 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my mame ted doma maroda - Samousek ma teplotu, kycle odlozeny na dnes, tak jdeme zase :unamused: (vcera jsme na polikliniku naklusali zbytecne) :angry:
No Nelinka je na mluveni teda genialni, kam se na ni hrabe Samous, ale kukum to jde pomaleji, neee? :wink:
ver.kuc, co vim v Ol., tak kocarky maji v primo v centru Hana a pak jeste i tam vedle, jak je Gigasport, je obchod pro mimca. Zkus se zeptat na ol.maminkach, tam je vic holek primo z Ol.
16. říj 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek