• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Uničov a okolí, těhulky

22. října 2012 
Linn, docela bych zašla, když to nebylo včera, večer to proberu s manžou a dám vědět,ok? Je to zase na sedm?

Dneska bychom měly jít zase na kyčle, ale mála ještě dobírá poslední den ATB, tak to nechám až za 14 dní, snad to nebude vadit :confused:
29. říj 2008 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baf! Jen prochazim kolem, tak vas zdravim :wink: :slight_smile: Nestiham, nestacim...chvatam, chvatam... :sweat_smile: :slight_smile:
29. říj 2008 v 15:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: taky chvátám :grinning: tatin koupe a pak budeme dělat bramboráčky :grinning: přátelé chvátám,chvátám nemám chvíli klid,já se nesmím vůbec zastavit,nenene nestíhám,..................... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: matessa - to často zpívám synáčkovi :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak vcera jsme si super zacvicily, az z nas lilo a Cip, na to , ze jsi byla na stepu poprve tak super.
A mohly bysme se teda zas domluvit na nejakou prochazku po Un., kdy muzete pristi tyden? My nemuzem ve stredu, jinak snad jo.
A zitra mame vitani, tentokrat teda pujde i manza :slight_smile:
31. říj 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, pristi tyden máme samý lítání po doktorech, takže pak leda ve čtvrtek... :sweat_smile:

Jo zacvičily:slight_smile: Dokonce mě po 11 měsících bolí namožený břišní svaly a to jsem to raději ještě flákala :pensive: :wink:
31. říj 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: my jsme venku furt,takže taky můžu ve čtvrtek,to už by se muselo stát,že by přijela návštěva,jinak jsme furt sami pokud nepotkáme nějaký pocestný :grinning:
1. lis 2008 v 05:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super, tak snad nám vyjde počasí, my jsme pátek, sobota navštívili hřbitovy a včera jsme měli s ol. maminkama Drakiádu, až na bezvětří to bylo super, mrknětě na fotky :slight_smile:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=233045&vReferer=%2Fphotos%2Flinn
3. lis 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vas zase pozdravit a mrknout, co je noveho...Vsichni zdravi??? Holky, ja bych za vama uz taky chtela prijet,kurnik! :unamused:
Ale zitra jedeme do Olomouce do nemocnice, Nellinka jde na operaci kyly, bude pod celkovou narkozou...to nedam :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: Nevim,jak tam budeme dlouho a jestli se pak doma budeme muset setrit,tak bych ten pristi tyden opet neprijela :unamused:
4. lis 2008 v 11:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak to je mi lito,budu Nelince drzet pesti a i tobe hodne sil, drzte se , holky :pensive:
4. lis 2008 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
matessa - chudinka Nelča :frowning2: tak držíme pěstičky ať jste brzo doma a posíláme jí hodně pusenek
linn na fotečky juknu :wink:
4. lis 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pěkný fotečky,akorát my máme něco s obrazovkou,tak to hůř vidím a aní nepoznám jestli je to na benkáči nebo někde jinde :grinning: obrazovku máme teď dost do růžova :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, hezký fotky:slight_smile:

Jinak ten srazík šel by teda nakonec v pátek?
5. lis 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: tak zítra mi přijede sestřenka a v pátek jsem si domluvila vození se spolužačkama,tak příště :wink: mějte se pěkně,pa pa
5. lis 2008 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cauky,
Cip, my klidne muzem, tak v 9,15 pred vasim barakem?
Many, bylo to v Grygove :grinning:
5. lis 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Linn, jj, počítám s tím:slight_smile:
6. lis 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok :slight_smile:
6. lis 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: teda já jsem úplná skleróza :slight_smile: vození s holkama padlo a já ráno přemýšlela koho vytáhnu ven a zapomněla jsem úplně že je srázek :grinning: vzpomněla jsem si až jak jsém vás viděla :grinning: ještě jsem to říkala té kámošce,no příště kdyby něco,tak snad nezapomenu :wink: valily jsme jí pomalu pro obědy,tak proto jsme na vás nečekaly :wink: jinak bych omrkla vaše dítka :slight_smile:
7. lis 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale udělalo se nakonec teploučko,že :wink: vyjeli jsme v 10 a to zrovna přestalo pršet a paráááááááááááda :slight_smile: jinak my zase měli dny,kdy jsem kojila každou hoďku a už je zase klid,už mu stačí za hoďku a půl a někdy vydrží i dvě,no paráááda :grinning:
7. lis 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
matessa - myslíme na vás :wink: a doufám,že už je Nelince dobře :wink: a máte vše za sebou
7. lis 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsme doma, operace se nekonala-mala ma rymu, takze by nemohla pod narkozu...Dalsi termin jeste nevim, musim tam ve stredu zavolat. Holky, ale ten doktor :dizzy_face: :dizzy_face: :sunglasses: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Bylo mu tak 30 a straaaasnej sympatak :astonished: :grinning: Takze na priste uz se budu tesit vic :slight_smile: :sunglasses:
7. lis 2008 v 17:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj matessa :slight_smile: tak ať to má Nelča rychle za sebou :wink: oooooo kde je ten pěkný doktor :wink: v Šumperku :wink: ve Šternberku jsou taky pěkní :wink: už se těším na další porod :grinning: :grinning: :grinning: hlavně ten jeden :grinning: :grinning: :grinning: taky má kolem 30ti :grinning: :grinning: :grinning:
8. lis 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
MANY, v Holomócu je ten mudr... :wink: :dizzy_face: Ustal i Nellincin nervovy zachvat, takze proste MUSI byt dobrej :grinning: :slight_smile:

A priste bych taky zkusila rodit ve Sternberku...ale v Spk. maji hezci porodni boxy...i kdyz na tom zase tolik nezalezi, je to asi to jedine, v cem je Sumpr lepsi :unamused: Jenze jestli zase budu lezet na rizikovce (tusim,ze jo :confounded: ), tak stejne zustanu v Spk...
8. lis 2008 v 18:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile:
matessa - to ani nevím ,že Šumperk má taky pěkný rodící boxy,zkusím mrknout na net :wink: jinak já už mám 3 den zase motáky tak jak v těhu,je to hnus,v jednu chvíli mi je fine a pak se motám,že bych sebou švihla,už jsem si myslela včera večer,že je fine a prd :frowning2: tak už jsem dva dny nebyla venku a vypadá to,že ani dnes nepůjdu :unamused: tak si nechte dařit, papa
11. lis 2008 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
many, at je brzo lip, co ti na to rekl doktor? Nevi od ceho to je?
11. lis 2008 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: už je mi fine :slight_smile: u doktora jsem nebyla,říkala jsem si,že počkám a kdyby to trvalo a nebo to bývalo často tak tam půjdu :wink:
12. lis 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky :slight_smile: přejeme pěkný víkend :slight_smile:
14. lis 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak zase nakukuju:slight_smile: Dneska večer jsme šli od tchánovců a už tam byla docela kosa.

Matess, přeju Nellince, ať je brzo v pořádku.
17. lis 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky zdravime, Cip, co zitra, jdeme cvicit? Nebo ve ctvrtek?
17. lis 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky vas zdravim, ja ted na PC nemam vubec cas, ale to uz jsem asi psala. Dalsi termin operace mame 4.12., nastupujeme o den driv a jak dlouho si nas tam nechaji netusim :( Ale mikulaskou nadilku mladatko dostane v nemocnici :unamused:

Co noveho u vas? Co prcci, nezlobi vas? :wink:
18. lis 2008 v 08:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bre ranko :slight_smile: Taky u vas pres noc snezilo? Co na to rika Samousek,Linn? :slight_smile: Nase mlade bylo pekne prekvapene a okamzite chtelo jit ven :slight_smile: Tak jsem ji dala do ruky trosku snehu z balkonu :slight_smile:

Dnes se mi zdalo o MANY :dizzy_face: :wink: Uz moc nevim co, ale byly jsme spolu na kocarkovane a pak asi u vas :slight_smile:
19. lis 2008 v 08:38  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek